شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 22
  • نخستنخست
  • 1234513 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 216

موضوع: رژِیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا خرداد 93

فاطمه مامان جون آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      82
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      161
      وزن شروع
      فاز اول 106 و فاز دوم 93.3
      وزن هدف
      89
      وزن فعلی
      92.4
      حالت من
      ShadOsarhal

Red face دور سوم رژِیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا خرداد 93

برای ثبت نام تاپیک تیرماه به این آدرس برید لطفا

رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا تیرماه93

سلام دوستای خوبم...
      سلام گرم من به تمام شما که همگی با یک هدف اینجا جمع شدین...سلامتی و زیبایی...
      فارغ از هر رنگی که داشته باشید و هر وزنی...

سلام به تمام دوستانم که سالها رنج داشتن اضافه وزن رو تحمل کردن...
      سلام به دوستانی که روح و جسمشون خسته و آزرده شده از سالها به دوش کشیدن بار اضافه وزن و سنگینی نگاه اطرافیان و جامعه...
      سلام به سبزهایی که همیشه در استرس بالا رفتن وزنشون و از دست رفتن نتیجه ی زحماتشون هستن...

سلام به نارنجی هایی که گاهی خودشون رو در آستانه سبز شدن و رسیدن به آرزو شون و گاهی در آستانه ی قرمز شدن و شکستی بزرگ میبینن...
      و سلام به قرمزهایی که بیشترین رنج رو میکشن ...رنجی از جسمی خسته و از روحی خسته تر...رنجی از حسرت ها و نداشتن هایی که هر روز و هر روز
      براشون تکرار میشه مدام و بی رحمانه...

اما نازنین های من امروز اینجا هستیم تا به این رنج همیشگی پایان بدیم.
      ما از امروز انسان هایی لاغر خواهیم بود.مانند لاغرها خواهیم اندیشید و مثل اونها زندگی خواهیم کرد و در نهایت پس از تبدیل ذهنمون به یک
      انسان لاغر جسممون هم با ما همراه خواهد شد.
      امروز آغازی خواهد بود بر یک دنیای جدید...دنیایی که در اون ما فارغ خواهیم بود از اون ابر سیاهی که هر لحظه آسمون زندگیمون رو تیره کرده و ما رو ناجوامردانه از
      سایر انسان هایی که در کنارشون زندگی میکنیم جدا کرده.دنیایی که در اون خوراکی ممنوعه ای وجود نداره...ما با نگرانی لقمه هامون رو نخواهیم شمرد و با دقیق ترین ترازو ها اونها رو وزن نخواهیم کرد...
      ما دیگه جداول عریض و طویل کالری رو به ذهن نخواهیم سپرد و با استرس جداول نقش بسته ی کالری پشت بسته های مواد غذایی رو بررسی نخواهیم کرد...

دیگه این ما نیستیم که با حسرت انسان های خوش اندامی رو نگاه میکنیم که هر چه دوست دارن میخورن و چاق نمیشن بلکه دیگران خواهند بود که با حیرت انسان های
      چاقی رو میبینن که هر چی دوست دارن میخورن و هر روز جلوی چشمانشون لاغر و لاغرتر میشن...اونها نمیدونن که در درون شما انسان لاغری متولد شده که اونها قادر به دیدنش نیستند و شما به تدریج از چهره ی زیبای اون پرده بر خواهید داشت...

خوش آمدید به دنیای ذهنی زیبا و بدنی زیباتر دوستان با اراده ی من....
      اراده ی فولادینی که بارها و بارها برای رسیدن به هدفی والا اون رو به کار گرفتید و برخلاف جهت رودخانه ی خروشان طبیعت بدنتون شنایی سخت و نفس گیر رو
      آغاز کردین و پس از مدتی اون رو رها کردین...

اگر خسته اید از تمام رژیم ها ، اگر افسرده اید از خواستن ها و نتوانستن ها خوش آمدید به آغوش گرم مام طبیعت...
      خوش آمدید به دنیای رنگ ها و مزه های دل انگیز بهترین نعمات خداوندی...
      خوش آمدید دوستان مهربان و با انگیزه ی من...

دوستان نازنینم این سری سوم رژیم گروهی پل مکنا هست که با اجازه ی مدیر کل سایت زنیث عزیزم توسط این دوست ناقابلتون ایجاد میشه.
      با تشکر از تمام دوستانی که تا بحال برای معرفی روش پل مکنا و قوانین طلایی اون زحمت کشیدن بویژه یلدای مهربون و دوست داشتنی همه ی
      ما ، از امروز مدیریت این گروه به عهده ی بنده هست چرا که یلدا جون بخاطر مشغله ی زیاد و امتحانات فرصت نمیکنن سر بزنن.

اما باید بهتون مژده بدم ه از امروز تحولات اساسی تو اجرای این روش تو سایت زیباتن ایجاد خواهد شد که باعث ایجاد انگیزه ی بالا در افراد شرکت کننده بشه.
      اگر بار اول هست که وارد این گر.ه شدید اصلا نمیدونید این روش که کاملا بدون رژیم هست چطور وزن شما رو پایین خواهد آورد بهتره اول تاپیک قبلی و همینطور خلاصه ی
      کتاب پل مکنا که توسط دوستانم تهیه شده مطالعه کنید.

رژیم گروهی بر مبانی روش پل مکنا- خردمند
      http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D...BE%DB%8C-4814/

دوستان حقیقتا مبسوط و خیلی عالی توضیح دادند که قوانین طلایی این روش چی هست و چهار کلید طلایی در دستان شماست برای رسیدن به موفقیت.
      و تو این تاپیک و تاپیکهای بعدی که ماهیانه ادامه خواهیم داد تنها رسالت این دوستان رو ادامه میدیم...ولی برای اینکه خلاصه ای هم اینجا داشته باشیم
      چند تا نکته هست که باید خدمتتون عرض کنم.

قوانین طلایی آدمهای لاغر که هیچوقت چاق نمیشن و در حقیقت راز های اونها شامل:
      1- تا زمانی که گرسنه نشدند شروع به خوردن نمیکنند.
      2- تنها غذایی که که بدنشون طلب میکنه و دوست داره میخورن و نه چیزی که فکر میکنن به صلاحشون هست.
      3- غذا رو بسیار آرام و آگاهانه و با توجه کامل به مزه اش میخورن
      4- به محض احساس سیری ملایم دست از خوردن میکشند.

فقط همین!!
      به همین سادگی....
      و شک نکنید.شک نکنید که نتیجه بخش هست.من شخصا یازده کیلو با این روش کم کردم و افراد زیادی رو هم دیدم که موفق بودن.شخصی رو میشناسم که
      سی کیلو با این روش به ظاهر ساده وزن کم کرد...

این روش شامل یه هیپنوتراپی ساده هست که به جرات میتونم بگم بخش زیادی از موفقیتش رو مدیون همین فایل چند دقیقه ای هست.چرا که ذهن ناخودآگاه
      شما رو برنامه ریزی میکنه و شما بعد از مدتی دیگه نیاز به تمرکز بالا نخواهید داشت.و همه چیز غیر ارادی اتفاق می افته.
      فقط تا زمانیکه عادت کنید مثل هر کار دیگه ای، مثل آموزش رانندگی، مثل پختن یه غذای ساده که اولش هیچکدوممون بلد نبودیم باید در کنار هم باشیم.به هم
      کمک کنیم و تمرکز بالا داشته باشیم.فقط یه مدت کوتاه...شاید چند ماه و بعد لاغر خواهید شد برای همیشه....در ذهن و در عمل...

دوتا نکته رو بگم و تمام:
      1- همونطور که با خوندن تاپیک های قبل و خلاصه ی کتاب پل مکنا متوجه خواهید شد روزانه موظف به ارایه ی گزارش از عملکردتون خواهید بود.که برای راحت شدن کار شما یلدا جون این جدول رو آماده کردن و شما فقط هرروز اون رو کپی کنید و در پست اونروزتون با ذکر تاریخ پیست کنین.و فقط درصدها رو عوض کنید.من براتون درصد نهایی رو محاسبه و تو جدول وارد میکنم.اینطوری اگه مثلا فقط نهار رو آگاهانه خورده باشید ولی صبحانه و شام رو نخورده باشین مجبور نمیشین موفقیت نهارتون رو نادیده بگیرینو کل گزینه رو منفی اعلام کنید(با تشکر از زنیث جون و یونیک عزیز برای تکمیل ایده ی این جدول
      :999:)

4شنبه 30 اسفند روز اول پل مکنا درصد موفقیت
      امروز خیلی آرام و آگاهانه غذا خوردم (60%)
      فقط وقتی واقعا گرسنه بودم غذا خوردم (90%)
      به محض احساس سیری دست از غذا کشیدم (80%)
      غذاهائی را خوردم که واقعا لذت بخش هستند (0%)
      به جلسه هیپنوتراپی گوش دادم (100%)
      امروز آب بیشتری نوشیدم (70%)
      امروز ورزش کردم (0%)

2- با مطالعه ی این روش در تاپیک قبلی متوجه میشین که وزن کشی در این روش ممنوع هست برای رهایی از استرس.و بسیار هم موثره.و این باعث میشد که بچه های گروه پل مکنا از شرکت در مسابقات محروم بشن که خودبخود باعث کمرنگ شدن حضورشون در سایت و نهایتا جدایی از روش پل مکنا هم میشد.چون شرکت در مسابقات و ارایه ی گزارش و گفت و شنود اثر زیادی بر پایندی در هر روشی داره از جمله پل مکنا که بیشتر بررح متکی هست تا جسم.بنابراین با پیشنهاد زنیث عزیزم (مدیریت کل سایت)تصمیم بر این شد که بر اساس گزارشات روزانه ای که میدین من درصد موفقیتتون رو در اونروز محاسبه میکنم و به صورت جدول تو همین پست اول میگذارم و امتیاز میدم.البته این امتیازات
      به خودی خود ارزشی ندارن و برایتون ثبت نمیشن ولی اگر شما مایل به شرکت در مسابقات گروهتون چه قرمز چه نارنجی و چه سبز بودین این امتیازها به رییس گروهتون
      اعلام میشه و براتون ثبت میشه.به جای وزن نهایی که هم درصد نهایی براتون در نظر گرفته میشه که بسته به اعلام خودتون هست.

دوستان خوبم اگر واقعا مشکلی در آگاهانه خوردن دارید ، اگر واقعا نمیدونید کی سیر میشد ، و اگر احساس میکنید با این فایل هیپنوتراپی تغییر ی در خودتون نمیبینید برای من پیام خصوصی بذارین تا راهنماییتون کنم.و کمک های بیشتری بکنم که در محیط عمومی نمیشه.

من دست تمام دوستان خوبم رو که میخوان از زندان اضافه وزن و استرس همزمان رها بشن به گرمی میفشرم....
      من روی ماه تمام کسانی که به خودشون ایمان دارن و دیگه نمیخوان اجازه بدن کسی بهشون بگه چی بخورن و چی نه میبوسم...
      و منتظر تک تکتون هستم تا در کنار هم به آرزومون که خیلی هم دور نیست برسیم .خیلی راحتتر از اونچه فکرش رو میکنید ...

برای ثبت نام اولیه وزن شروعتون رو اعلام کنید.ولی برای ثبت نام هفته های بعدی نیازی به اعلام وزن نیست و در حقیقت تا ماه اول وزن کشی ممنوع هست!
      پس:
      نام
      وزن شروع
      آدرس دفترچه به صورت لینک
      و درصد موفقیت نهایی برای خودتون در اون هفته مد نظر دارید رو اعلام کنید.

هفته ی اول خرداد 93 اسامی کاربران وزن شروع درصد موفقیت هدف شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه درصد موفقیت نهایی
      1 فاطمه مامان جون 85 100% 100% 100% 85% 85% 65% 90% 58% 95%
      2 miti 61 70% 70% 70% 60% 70% 30% 88% 64%
      3 nasrin 72
      4 zenith 55 45% 31% 38%
      5 الینا 1 63
      6 دلنواز 59 27% 62% 44.5%
      7 nicebody
      8 sarvenaz 69 50% 50%
      9 نشاط 86

هفته ی دوم خرداد 93 اسامی کاربران وزن شروع درصد موفقیت هدف شنبه
      3/10
      یکشنبه
      3/11
      دوشنبه
      3/12
      سه شنبه
      3/13
      چهارشنبه
      3/14
      پنج شنبه
      3/15
      جمعه
      3/16
      درصد موفقیت نهایی
      1 فاطمه مامان جون 85 90% 94% 68% 84% 87%
      2 miti 61 80% 92% 94% 95%
      3 nasrin 72
      4 zenith 55
      5 الینا 1 62 80% 52% 60%
      6 دلنواز 59 80% 75% 72% 67% 71%
      7 nicebody 77.3 80% 60% 67% 64%
      8 sarvenaz 69 90% 65% 84% 73%
      9 نشاط 86 70% 32% 64% 81%
      10 مهربان
      1389
      73.5 70%
      11 یونیک 53 70% 85% 91% 93% 68%

دوستای خوبم لطفا درصدی که تخمین میزنین میتونین در مجموع طی هفته رعایت کنین وقت ثبت نام به من اعلام کنید یعنی همون درصد موفقیت هدف.و آخر هفته افرادی که به اون درصد رسیده باشن برنده اعلام میشن.

دوستای گلم میتونین از این هفته تو مسابقات گروه هاتون شرکت کنین.فقط شب به شب که اینجا گزارش میدین همونجا هم این جدول رو کپی کنین.و به جای وزن هدف هم درصد هدفتون رو اعلام کنین.با سرگروه ها هماهنگ شده و در جریان هستن.فقط یه قولی به من بدین.بجای اینکه شما وسوسه بشین از کاهش وزن دوستای هم گروهتون که مرتب وزن میکنن و کم میکنن این شما باشین که اونها رو به آرامش گروه پل مکنا تشویق کنین.به این فکر کنین که ما هممون بارها و بارها اون رژیم ها رو امتحان کردیم و الان به آغوش طبیعت بدنمون پناه آوردیم.روشی که امتحانش رو پس داده و صدها و هزاران نفر در سراسر دنیا باهاش وزن کم کردن...پس بهش ایمان داشته باشین و هر هفته جزو برنده های گروهتون باشین و پرچم این تاپیک رو همه جا بالا نگهدارین.دوستتون دارم و بهتون افتخار میکنم...

اضافه شده توسط Zenith: بچه ها بیاید سوالاتمون رو اینجا مطرح نکنیم و تو همون تاپیک خلاصه کتاب پل مکنا مطرح کنیم. چون واقعا حیفه سوالات در بین تاپیک های رژیم گروهی مطرح بشه و بقیه سوالشون رو نبینن. اگر سوالات هر روش رژیمی در تاپیک اصلیش مطرح بشه ، کاربرانی که بعدها از اون تاپیک استفاده میکنن از پرسش و پاسخ ها هم بهره مند میشن.
      ویرایش توسط Zenith : 18 خرداد 1393 در ساعت 00:15 دلیل: یه نکته اضافه کردم با اجازت
      سی سالگی نقطه عطف زندگی من خواهد بود...سلام بر روزهای سفید وآبی...همچون آسمان بهار....

2. 10 کاربر، ارسال فاطمه مامان جون را لایک کرده اند:

Miti (03 خرداد 1393),parchami7 (06 خرداد 1393),نیلو (04 خرداد 1393),نشاط (11 خرداد 1393),یلدا بانو (06 خرداد 1393),یونیک (04 خرداد 1393), Zenith (05 خرداد 1393),الینا1 (03 خرداد 1393),دلنواز (03 خرداد 1393),غزال غزال (07 خرداد 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

یونیک آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      143
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      165
      وزن شروع
      73 (92/3/23)
      وزن هدف
      بین 55 تا 50 کیلویی...تا رسیدن به هیکل رویاهام ادامه میدم
      وزن فعلی
      59.1 (94.8.21)
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      منم خیلی خوشحالم بالاخره میتونم یه جا با دوستای گلی مث تو همراه باشم. میخواستم بیام تو مسابقه گروه سبز هم شرکت کنم. ولی چون میدونم نمیتونم هر روز گزارش بدم گفتم باعث بی انگیزگی بقیه هم نشم.
      البته عزیزم. من قدم 156 هست. متابولیسم خوبی دارم و معمولا بدنم به رژیم ها خوب جواب میده. اما از همه بیشتر ورزش خیلی خوب بهم جواب میده اما متاسفانه فرصتی برای ورزش ندارم. به تازگی شبا با همسرم میریم پیاده روی تند که خودش خیلی خوبه.

بچه ها من امروز رژیمم رو با این روش شروع کردم. دیشب شام مفصل تو رستوران خوردم و با این وجود امروز صبح وزنم 55 بود. با این وزن شروع میکنم. در طی 6 سال اخیر برای اولین بار میخوام از وزن کشی هر روزه خودداری کنم. فکر کنم باید ببرم وزنه رو قایم کنم که دستم بهش نرسه! چون من سال هاست هر صبح که از خواب بلند میشم، بعد از شستن دست و صورت ، صاااااااف رفتم روی وزنه!
      تا اینجای روز برای صبحانه موفق عمل کردم. کلا من چیزی رو یا شروع نمیکنم یا اگر شروع کردم باید با موفقیت تمومش کنم.
      لطف داری خانوم.
      حتی اگه گزارش هم ندی ما خیلی خوشحال میشیم تو مسابقه ها همراهمون باشی
      خداروشکر که متابولیسمت بالاست ، واقعا این آیتم خیلی مهمه برا تناسب اندام.
      پیاده روی تند عالیه! حتی اگه نیمساعت در روز باشه.فقط میدونی که سرعتت باید جوری باشه که نتونی راحت حرف بزنی.
      امیدوارم این برنامه رو ثابت نگهداری تو زندگیت عزیزم
      اوه 6سال هر روز داری وزن میکنی؟! چه جاااالب! ولی حتما ترکش کن ، وزن نکردن آرامش ذهنی میاره...
      ایشالله تا آخر این راه موفق باشی خانوم مدیر مهربون ما
      New Year , New Me :) In The All Aspects Of My Life

5. 4 کاربر، ارسال یونیک را لایک کرده اند:

یلدا بانو (07 خرداد 1393), Zenith (07 خرداد 1393),الینا1 (07 خرداد 1393),دلنواز (07 خرداد 1393)

Miti آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      قد
      157
      وزن شروع
      64
      وزن هدف
      57
      وزن فعلی
      63
      روز سوم پل مكنا سه شنبه 5خرداد ماه
      امروز خیلی آرام و آگاهانه غذا خوردم
      فقط وقتی واقعا گرسنه بودم غذا خوردم :brodkavelarg:
      به محض احساس سیری دست از غذا کشیدم
      غذاهائی را خوردم که واقعا لذت بخش هستند
      به جلسه هیپنوتراپی گوش دادم
      امروز آب بیشتری نوشیدم
      امروز ورزش کردم :brodkavelarg:

نمى دونم چرا شكلك منفى من كار نمى كنه ناچار جاشو اينجورى پر كردم . بقيه واقعا كپى نمى شن نمى دونم چرا ؟ ولى امروز فقط ٦٠ درصد موفق بودم .

7. 3 کاربر، ارسال Miti را لایک کرده اند:

یلدا بانو (07 خرداد 1393), Zenith (07 خرداد 1393),دلنواز (07 خرداد 1393)

الینا1 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.02
      قد
      157
      وزن شروع
      ۶۸
      وزن هدف
      ۵۷
      وزن فعلی
      ۶۸
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سلام بچه هامنم هستم وزنم 63 ببخشیدمن یه مسابقه دیگه هم شرکت کردم باید2یا3روز دیگه اعلام وزن کنم به نظرتون چیکارکنم اخه گفتین نبایدوزن کنیم یه سوال دیگه این هیپنوتراپی واسه چی خوب هست وازکجابایددانلودکرداگراست فاده نشه چه مشکلی پیش میاد
      وقتی خوشبخت هستی که وجودت ارامش بخش دیگران باشد

9. 4 کاربر، ارسال الینا1 را لایک کرده اند:

Miti (08 خرداد 1393),یلدا بانو (07 خرداد 1393), Zenith (07 خرداد 1393),دلنواز (07 خرداد 1393)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط یونیک نمایش پست ها
      لطف داری خانوم.
      حتی اگه گزارش هم ندی ما خیلی خوشحال میشیم تو مسابقه ها همراهمون باشی
      خداروشکر که متابولیسمت بالاست ، واقعا این آیتم خیلی مهمه برا تناسب اندام.
      پیاده روی تند عالیه! حتی اگه نیمساعت در روز باشه.فقط میدونی که سرعتت باید جوری باشه که نتونی راحت حرف بزنی.
      امیدوارم این برنامه رو ثابت نگهداری تو زندگیت عزیزم
      اوه 6سال هر روز داری وزن میکنی؟! چه جاااالب! ولی حتما ترکش کن ، وزن نکردن آرامش ذهنی میاره...
      ایشالله تا آخر این راه موفق باشی خانوم مدیر مهربون ما
      مرسی عزیزم. در کنار دوستای مهربون و با تجربه و ورزشکاری مث تو قطعا تو این راه هم موفق میشم.
      نقل قول نوشته اصلی توسط الینا1 نمایش پست ها
      سلام بچه هامنم هستم وزنم 63 ببخشیدمن یه مسابقه دیگه هم شرکت کردم باید2یا3روز دیگه اعلام وزن کنم به نظرتون چیکارکنم اخه گفتین نبایدوزن کنیم یه سوال دیگه این هیپنوتراپی واسه چی خوب هست وازکجابایددانلودکرداگراست فاده نشه چه مشکلی پیش میاد
      الینا جان فایل هیپنوتراپی تو تاپیک روش پل مکنا که لینکش تو پست اول فاطمه جون هست موجوده عزیزم. اگر استفاده نشه زحمت تو برای ادامه راه سه برابر میشه! چون هیپنوتراپی ذهنت رو برای پیشبرد بهتر نکات این روش برنامه ریزی میکنه.
      در مورد اعلام وزنت برای اون مسابقه هم همونطور که میبینی فاطمه جون برای هر روزت یه امتیاز محاسبه میکنه. و قراره برآیند همون امتیاز به عنوان یه امتیاز واحد جایگزین وزن هدفت به سرگروه مسابقه ات اعلام بشه. حالا خود فاطمه جان میاد برات کامل تر توضیح میده تا من تو کارش دخالت نکرده باشم.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

11. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

Miti (08 خرداد 1393),یلدا بانو (07 خرداد 1393),یونیک (07 خرداد 1393),الینا1 (07 خرداد 1393),دلنواز (07 خرداد 1393)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      و اما من از اولین روزم که دیروز بود اصلا راضی نبودم. دعوت شدیم خونه پدر همسرم و اونجا یه جشن خونوادگی گرفتن. تا آخر شب هم موندیم و از اونجاییکه تمام وقت دور هم بودیم و حرف میزدیم، مدام اصرار بر خوردن شیرینی و میوه و اینا بود. من اصل با لذت خوردن و تمرکز روی لاغری و اینکه چاق نمیشم و اینا رو رعایت کردم. ولی اصل دست از خوردن کشیدن موقع سیری رو واقعا نتونستم. چون من هر وقت میرم خونشون با انبوه اصرارها و پذیرایی ها روبرو میشم. چون تعدادمون کمه و منم تک عروس هستم تمرکزها حسابی روی منه و نمیتونم از زیر بار اصرارها فرار کنم. این مشکل همیشگی من با رژیم تو خونه پدرشوهر بوده!
      خلاصه با این تفاسیر این جدول دیروز منه:

سه شنبه 6 خرداد ماه 93
      روز اول روش پل مکنا
      امروز خیلی آرام و آگاهانه غذا خوردم
      فقط وقتی واقعا گرسنه بودم غذا خوردم
      به محض احساس سیری دست از غذا کشیدم
      غذاهائی را خوردم که واقعا لذت بخش هستند
      به جلسه هیپنوتراپی گوش دادم
      امروز آب بیشتری نوشیدم
      امروز ورزش کردم

یه تخلف کوچیک هم کردم و امروز صبح به عادت همیشگی رفتم رو وزنه! البته یه نکته مثبت داشت. وزنم نسبت به دیروز تغییر نکرده بودم و این نشون میده یه کوچولو دیروزم رو خوب بودم. آخه من هر روزی که پرخوری کنم، فرداش قطعا و طبیعتا ترازو وزنم رو بالاتر نشون میده. با پرخوری دیروز فکر میکردم وزنم یک کیلویی بالا رفته باشه. ولی خدا رو شکر سر جاش مونده بود! این بهم کلی انرژی داد. ترازو رو جمع کردم و از امروز حسابی پایبند به این روش میمونم.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

13. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

Miti (08 خرداد 1393),parchami7 (07 خرداد 1393),یلدا بانو (07 خرداد 1393),الینا1 (07 خرداد 1393),دلنواز (07 خرداد 1393)

کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      82
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      161
      وزن شروع
      وزن هدف
      89
      وزن فعلی
      92.4
      حالت من
      ShadOsarhal

سه شنبه 6 خرداد 93 روزچهارم روش پل مکنا
      امروز خیلی آرام و آگاهانه غذا خوردم(15%)
      فقط وقتی واقعا گرسنه بودم غذا خوردم(15%)
      به محض احساس سیری دست از غذا کشیدم(15%)
      غذاهائی را خوردم که واقعا لذت بخش هستند(10%)
      به جلسه هیپنوتراپی گوش دادم(15%)
      امروز آب بیشتری نوشیدم(15%)
      امروز ورزش کردم(15%)

سلام به همه ی دوستای گل و خوش تیپم.من دیروز خیلی خوب بودم.فقط یادم رفت آب بخورم!این یکی واقعا برام سخته و باید روش تمرکز کنم.البته من تو تاپیک قبلی یه نرم افزار اندروییدی برای کسانی که این مشکل رو مثل من دارن معرفی کردم که خودمم باید دوباره نصبش کنم و توصیه میکنم اگر فراموش میکنید آب بخورید شما هم این نرم افزار مفید رو نصب کنید تا بهتون یاداوری کنه

drinking water
      .
      سی سالگی نقطه عطف زندگی من خواهد بود...سلام بر روزهای سفید وآبی...همچون آسمان بهار....

15. 4 کاربر، ارسال فاطمه مامان جون را لایک کرده اند:

یلدا بانو (07 خرداد 1393), Zenith (07 خرداد 1393),الینا1 (07 خرداد 1393),دلنواز (07 خرداد 1393)

کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      82
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      161
      وزن شروع
      وزن هدف
      89
      وزن فعلی
      92.4
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      و اما من از اولین روزم که دیروز بود اصلا راضی نبودم. دعوت شدیم خونه پدر همسرم و اونجا یه جشن خونوادگی گرفتن. تا آخر شب هم موندیم و از اونجاییکه تمام وقت دور هم بودیم و حرف میزدیم، مدام اصرار بر خوردن شیرینی و میوه و اینا بود. من اصل با لذت خوردن و تمرکز روی لاغری و اینکه چاق نمیشم و اینا رو رعایت کردم. ولی اصل دست از خوردن کشیدن موقع سیری رو واقعا نتونستم. چون من هر وقت میرم خونشون با انبوه اصرارها و پذیرایی ها روبرو میشم. چون تعدادمون کمه و منم تک عروس هستم تمرکزها حسابی روی منه و نمیتونم از زیر بار اصرارها فرار کنم. این مشکل همیشگی من با رژیم تو خونه پدرشوهر بوده!
      خلاصه با این تفاسیر این جدول دیروز منه:
      یه تخلف کوچیک هم کردم و امروز صبح به عادت همیشگی رفتم رو وزنه! البته یه نکته مثبت داشت. وزنم نسبت به دیروز تغییر نکرده بودم و این نشون میده یه کوچولو دیروزم رو خوب بودم. آخه من هر روزی که پرخوری کنم، فرداش قطعا و طبیعتا ترازو وزنم رو بالاتر نشون میده. با پرخوری دیروز فکر میکردم وزنم یک کیلویی بالا رفته باشه. ولی خدا رو شکر سر جاش مونده بود! این بهم کلی انرژی داد. ترازو رو جمع کردم و از امروز حسابی پایبند به این روش میمونم.
      نه عزیزم برخلاف چیزی که فکر میکنی خیلی هم خوب بودی.روز اولت بوده.این روش نیاز به تمرکز بالایی داره.و میدونی وقتی قراره ما به لاغرهای طبیعی تبدیل بشیم پس اینکه گاهی مثل اونها پرخوری کنیم هم طبیعیه.اتفاقا لاغرها رو دیدی تو مهمونیا به خودشون خوش میگذرونن گاهی ...و ما که از دور میبینیمشون فکر میکنیم همیشه همینجوری میخورن ولی غافل از اینکه مثلا ممکنه تا فردا بعدازظهرش دیگه اشتها نداشته باشن!فقط مهم اینه که به ندای بدنت گوش کنی.هرچقدر هم اصرار کردن اصلا تعارف نکن.بردار بذار تو بشقابت تا کسی حساس نشه و اگه بازم اصرار بود که بشقابت رو خالی کنی بگو الان میل ندارم ولی حتما میخورمش.همینکه محکم بگی دیگه تموم میشه اصرارها.به فکر ناراحتی بقیه نباش رنجی که ما از اضافه وزن خواهیم کشید فقط به گردن خودمونه نه دیگران...مشکل ما اینه که همیشه گفتیم رژیمدارم و بقیه تلاش برای شکستنش کردن ولی اگه مثل لاغرهای طبیعی فقط بگیم میل ندارم یا اشتها ندارم برای همه عادی خواهد بود و کسی اصرار نمیکنه.امتحانش کن عزیزم

- - - Updated - - -

سلام عزیم خیلی خیلی خوش اومدی.این هفته مسابقه ای که شرکت کردی رو به پایان برسون و از هفته ی دیگه من اسمت رو تو جدول خودمون مینویسم و با اعلام درصد پایبندیت میتونی باز هم تو مسابقات شرکت کنی اصلا نگران نباش.هیپنوتراپی هم همونطور که زنیث جون گفتن راه رو برات بسیار کوتاه میکنه چون دیگه لازم نیست زیاد اراده کنی و این قوانین و قانون های طلایی وارد ضمیر ناخوداگاهت میشن و همه چیز اتوماتیک پیش میره.امتحانش کن نتیجه اش شگفت انگیزه!تو تاپیک قبلی لینک دانلودش موجوده و ادرس تاپیک قبلی هم تو پست اول همین تاپیک هست.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Miti نمایش پست ها
      نمى دونم چرا شكلك منفى من كار نمى كنه ناچار جاشو اينجورى پر كردم . بقيه واقعا كپى نمى شن نمى دونم چرا ؟ ولى امروز فقط ٦٠ درصد موفق بودم .

میترا جونم من دوباره جدول رو از اول طراحی کردم .گفتم شاید چون جدول از تاپیک قبلی کپی شده بود اینطوری میشه.الان دوباره امتحانش کنوفکر کنم خوش قلق تر شده.بعد عزیزم فقط دومورد خلاف داشتی میشه 70 درصد چرا 60 درصد فکر میکنی؟

17. 3 کاربر، ارسال فاطمه مامان جون را لایک کرده اند:

Zenith (07 خرداد 1393),الینا1 (07 خرداد 1393),دلنواز (07 خرداد 1393)

الینا1 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.02
      قد
      157
      وزن شروع
      ۶۸
      وزن هدف
      ۵۷
      وزن فعلی
      ۶۸
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      منم به وزن کردن اعتیادپیداکردم دیشب به اقامون گفتم ازدست من قایمش کنه

- - - Updated - - -

راستی زنیت جان به حرفت گوش کردم هیپنوتراپی رو گوش کردم واقعاخوب بود سعی میکنم همیشه گوش کنم

- - - Updated - - -

راستی زنیت جان به حرفت گوش کردم هیپنوتراپی رو گوش کردم واقعاخوب بود سعی میکنم همیشه گوش کنم

- - - Updated - - -

پس من ازشنبه باهاتونم تااون موقع هم سعی میکنم بارزیم شما پیش برم
      وقتی خوشبخت هستی که وجودت ارامش بخش دیگران باشد

19. 3 کاربر، ارسال الینا1 را لایک کرده اند:

Miti (08 خرداد 1393), Zenith (07 خرداد 1393),دلنواز (07 خرداد 1393)

کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      82
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      161
      وزن شروع
      وزن هدف
      89
      وزن فعلی
      92.4
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا بانو نمایش پست ها
      سلام دوست جونیا
      من خیلی خیلی از این روش خوشم اومده
      ولی چند تا سوال دارم
      من خیلی بدنم بد به رژیم جواب میده و خیلی کم وزن کم میکنم.
      حتی با رژیم دکتر کرمانی و تبیان و دکتر کوچه باغی و رژیم های مشابه پیش اومده که طی رژیم عوض وزنن کم کردن زیاد هم کردم
      حالا میخوام بدونم به نظر شما این روش برا من جواب میده و وزن کم میکنم!؟
      و یکی دیگه اینکه اشگال داره من 9 روز 9 کیلو رو بگیرم و از بعدش این رژیم رو شروع کنم؟

سلام عزیزدلم.خیلی خوش اومدی.منم مثل خودت بسیار به رژیم مقاومم.و این بخاطر رژیم هایی هست که اینهمه سال گرفتیم.و اتفاقا چون بدن ما هوشمندانه متوجه شرایط قحطی و رژیم شده و دیگه جواب نمیده به سختگیری، وقتی راحتش بذاریم خیلی خوب باهامون همکاری میکنه...باور کن من بعد از یک هفته از شروع این روش حس میکنم تمام ارگانهای بدنم بهم لبخند میزنن...به وضوح...اتفاقا من حتما بهت توصیه میکنم به جمع ما بپیوندی .ولی اگر الان اصلا احساس خوبی نداری و فکر میکنی با دو سه کیلو کم شدن اولیه از شرایط روحی اورژانسی خلاص میشی میخوای رژیمت رو بگیر بعد بیا.ولی اگر افسرده نیستی و حالت خوبه از همین امروز بیا و شروع کن و تغییرات خیلی جالبی رو تجربه کن....منتظرت هستم

- - - Updated - - -

منم به وزن کردن اعتیادپیداکردم دیشب به اقامون گفتم ازدست من قایمش کنه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

پس من ازشنبه باهاتونم تااون موقع هم سعی میکنم بارزیم شما پیش برم
      خوش اومدی الینا جون اسمت رو به جدول اضافه میکنم که برای هفته ی بعد فراموش نکنم

21. 6 کاربر، ارسال فاطمه مامان جون را لایک کرده اند:

Miti (08 خرداد 1393),parchami7 (08 خرداد 1393),یلدا بانو (07 خرداد 1393), Zenith (07 خرداد 1393),الینا1 (08 خرداد 1393),دلنواز (07 خرداد 1393)

یلدا بانو آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      163
      وزن شروع
      وزن اولیه 95 .وزن فعلی 89
      وزن هدف
      هدف اول 65
      وزن فعلی
      92
      حالت من
      Ghamgin
      سلام مجدد
      منم تصمیم گرفتم همین رژیمو شروع کنم و امیدوارم برای بدنم جواب بده و مثل رژیم های دیگه نشه
      ولی خب از اونجایی که فعلا خیلی وزنم زیاده و برای ماه رمضون باید یه مقدار کمش کنم
      از امروز میرم رو رژیم 9 روز 9 کیلو از بعد از اون میام روی همین رژیم
      راستی من دیروز طبق همین رژیم بودم و خیلی هم خوراکم کم بود.ولی امروز که رفتم وزنه 500 اضافه کرده بودم:brodkavelarg:

- - - Updated - - -

سلام مجدد
      منم تصمیم گرفتم همین رژیمو شروع کنم و امیدوارم برای بدنم جواب بده و مثل رژیم های دیگه نشه
      ولی خب از اونجایی که فعلا خیلی وزنم زیاده و برای ماه رمضون باید یه مقدار کمش کنم
      از امروز میرم رو رژیم 9 روز 9 کیلو از بعد از اون میام روی همین رژیم
      راستی من دیروز طبق همین رژیم بودم و خیلی هم خوراکم کم بود.ولی امروز که رفتم وزنه 500 اضافه کرده بودم:brodkavelarg:

سه غم آمد مرا هر سه به یکبار غریبی و اسیری و غم یار غریبی و اسیری چاره داره غم یار و غم یار و غم یار...... واقعا به کمکتون احتیاج دارم.لطفا بهم سربزنید

23. 5 کاربر، ارسال یلدا بانو را لایک کرده اند:

Miti (08 خرداد 1393),parchami7 (08 خرداد 1393), Zenith (07 خرداد 1393),الینا1 (08 خرداد 1393),دلنواز (07 خرداد 1393)

• صفحه 3 از 22
  • نخستنخست
  • 1234513 ...
  • آخرینآخرین