شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 22 از 22
  • نخستنخست
  • ... 12202122
    نمایش نتایج: از 211 به 216 از 216

موضوع: رژِیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا خرداد 93

فاطمه مامان جون آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      82
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      161
      وزن شروع
      فاز اول 106 و فاز دوم 93.3
      وزن هدف
      89
      وزن فعلی
      92.4
      حالت من
      ShadOsarhal

Red face دور سوم رژِیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا خرداد 93

برای ثبت نام تاپیک تیرماه به این آدرس برید لطفا

رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا تیرماه93

سلام دوستای خوبم...
      سلام گرم من به تمام شما که همگی با یک هدف اینجا جمع شدین...سلامتی و زیبایی...
      فارغ از هر رنگی که داشته باشید و هر وزنی...

سلام به تمام دوستانم که سالها رنج داشتن اضافه وزن رو تحمل کردن...
      سلام به دوستانی که روح و جسمشون خسته و آزرده شده از سالها به دوش کشیدن بار اضافه وزن و سنگینی نگاه اطرافیان و جامعه...
      سلام به سبزهایی که همیشه در استرس بالا رفتن وزنشون و از دست رفتن نتیجه ی زحماتشون هستن...

سلام به نارنجی هایی که گاهی خودشون رو در آستانه سبز شدن و رسیدن به آرزو شون و گاهی در آستانه ی قرمز شدن و شکستی بزرگ میبینن...
      و سلام به قرمزهایی که بیشترین رنج رو میکشن ...رنجی از جسمی خسته و از روحی خسته تر...رنجی از حسرت ها و نداشتن هایی که هر روز و هر روز
      براشون تکرار میشه مدام و بی رحمانه...

اما نازنین های من امروز اینجا هستیم تا به این رنج همیشگی پایان بدیم.
      ما از امروز انسان هایی لاغر خواهیم بود.مانند لاغرها خواهیم اندیشید و مثل اونها زندگی خواهیم کرد و در نهایت پس از تبدیل ذهنمون به یک
      انسان لاغر جسممون هم با ما همراه خواهد شد.
      امروز آغازی خواهد بود بر یک دنیای جدید...دنیایی که در اون ما فارغ خواهیم بود از اون ابر سیاهی که هر لحظه آسمون زندگیمون رو تیره کرده و ما رو ناجوامردانه از
      سایر انسان هایی که در کنارشون زندگی میکنیم جدا کرده.دنیایی که در اون خوراکی ممنوعه ای وجود نداره...ما با نگرانی لقمه هامون رو نخواهیم شمرد و با دقیق ترین ترازو ها اونها رو وزن نخواهیم کرد...
      ما دیگه جداول عریض و طویل کالری رو به ذهن نخواهیم سپرد و با استرس جداول نقش بسته ی کالری پشت بسته های مواد غذایی رو بررسی نخواهیم کرد...

دیگه این ما نیستیم که با حسرت انسان های خوش اندامی رو نگاه میکنیم که هر چه دوست دارن میخورن و چاق نمیشن بلکه دیگران خواهند بود که با حیرت انسان های
      چاقی رو میبینن که هر چی دوست دارن میخورن و هر روز جلوی چشمانشون لاغر و لاغرتر میشن...اونها نمیدونن که در درون شما انسان لاغری متولد شده که اونها قادر به دیدنش نیستند و شما به تدریج از چهره ی زیبای اون پرده بر خواهید داشت...

خوش آمدید به دنیای ذهنی زیبا و بدنی زیباتر دوستان با اراده ی من....
      اراده ی فولادینی که بارها و بارها برای رسیدن به هدفی والا اون رو به کار گرفتید و برخلاف جهت رودخانه ی خروشان طبیعت بدنتون شنایی سخت و نفس گیر رو
      آغاز کردین و پس از مدتی اون رو رها کردین...

اگر خسته اید از تمام رژیم ها ، اگر افسرده اید از خواستن ها و نتوانستن ها خوش آمدید به آغوش گرم مام طبیعت...
      خوش آمدید به دنیای رنگ ها و مزه های دل انگیز بهترین نعمات خداوندی...
      خوش آمدید دوستان مهربان و با انگیزه ی من...

دوستان نازنینم این سری سوم رژیم گروهی پل مکنا هست که با اجازه ی مدیر کل سایت زنیث عزیزم توسط این دوست ناقابلتون ایجاد میشه.
      با تشکر از تمام دوستانی که تا بحال برای معرفی روش پل مکنا و قوانین طلایی اون زحمت کشیدن بویژه یلدای مهربون و دوست داشتنی همه ی
      ما ، از امروز مدیریت این گروه به عهده ی بنده هست چرا که یلدا جون بخاطر مشغله ی زیاد و امتحانات فرصت نمیکنن سر بزنن.

اما باید بهتون مژده بدم ه از امروز تحولات اساسی تو اجرای این روش تو سایت زیباتن ایجاد خواهد شد که باعث ایجاد انگیزه ی بالا در افراد شرکت کننده بشه.
      اگر بار اول هست که وارد این گر.ه شدید اصلا نمیدونید این روش که کاملا بدون رژیم هست چطور وزن شما رو پایین خواهد آورد بهتره اول تاپیک قبلی و همینطور خلاصه ی
      کتاب پل مکنا که توسط دوستانم تهیه شده مطالعه کنید.

رژیم گروهی بر مبانی روش پل مکنا- خردمند
      http://www.forum.zibatan.ir/%D8%A7%D...BE%DB%8C-4814/

دوستان حقیقتا مبسوط و خیلی عالی توضیح دادند که قوانین طلایی این روش چی هست و چهار کلید طلایی در دستان شماست برای رسیدن به موفقیت.
      و تو این تاپیک و تاپیکهای بعدی که ماهیانه ادامه خواهیم داد تنها رسالت این دوستان رو ادامه میدیم...ولی برای اینکه خلاصه ای هم اینجا داشته باشیم
      چند تا نکته هست که باید خدمتتون عرض کنم.

قوانین طلایی آدمهای لاغر که هیچوقت چاق نمیشن و در حقیقت راز های اونها شامل:
      1- تا زمانی که گرسنه نشدند شروع به خوردن نمیکنند.
      2- تنها غذایی که که بدنشون طلب میکنه و دوست داره میخورن و نه چیزی که فکر میکنن به صلاحشون هست.
      3- غذا رو بسیار آرام و آگاهانه و با توجه کامل به مزه اش میخورن
      4- به محض احساس سیری ملایم دست از خوردن میکشند.

فقط همین!!
      به همین سادگی....
      و شک نکنید.شک نکنید که نتیجه بخش هست.من شخصا یازده کیلو با این روش کم کردم و افراد زیادی رو هم دیدم که موفق بودن.شخصی رو میشناسم که
      سی کیلو با این روش به ظاهر ساده وزن کم کرد...

این روش شامل یه هیپنوتراپی ساده هست که به جرات میتونم بگم بخش زیادی از موفقیتش رو مدیون همین فایل چند دقیقه ای هست.چرا که ذهن ناخودآگاه
      شما رو برنامه ریزی میکنه و شما بعد از مدتی دیگه نیاز به تمرکز بالا نخواهید داشت.و همه چیز غیر ارادی اتفاق می افته.
      فقط تا زمانیکه عادت کنید مثل هر کار دیگه ای، مثل آموزش رانندگی، مثل پختن یه غذای ساده که اولش هیچکدوممون بلد نبودیم باید در کنار هم باشیم.به هم
      کمک کنیم و تمرکز بالا داشته باشیم.فقط یه مدت کوتاه...شاید چند ماه و بعد لاغر خواهید شد برای همیشه....در ذهن و در عمل...

دوتا نکته رو بگم و تمام:
      1- همونطور که با خوندن تاپیک های قبل و خلاصه ی کتاب پل مکنا متوجه خواهید شد روزانه موظف به ارایه ی گزارش از عملکردتون خواهید بود.که برای راحت شدن کار شما یلدا جون این جدول رو آماده کردن و شما فقط هرروز اون رو کپی کنید و در پست اونروزتون با ذکر تاریخ پیست کنین.و فقط درصدها رو عوض کنید.من براتون درصد نهایی رو محاسبه و تو جدول وارد میکنم.اینطوری اگه مثلا فقط نهار رو آگاهانه خورده باشید ولی صبحانه و شام رو نخورده باشین مجبور نمیشین موفقیت نهارتون رو نادیده بگیرینو کل گزینه رو منفی اعلام کنید(با تشکر از زنیث جون و یونیک عزیز برای تکمیل ایده ی این جدول
      :999:)

4شنبه 30 اسفند روز اول پل مکنا درصد موفقیت
      امروز خیلی آرام و آگاهانه غذا خوردم (60%)
      فقط وقتی واقعا گرسنه بودم غذا خوردم (90%)
      به محض احساس سیری دست از غذا کشیدم (80%)
      غذاهائی را خوردم که واقعا لذت بخش هستند (0%)
      به جلسه هیپنوتراپی گوش دادم (100%)
      امروز آب بیشتری نوشیدم (70%)
      امروز ورزش کردم (0%)

2- با مطالعه ی این روش در تاپیک قبلی متوجه میشین که وزن کشی در این روش ممنوع هست برای رهایی از استرس.و بسیار هم موثره.و این باعث میشد که بچه های گروه پل مکنا از شرکت در مسابقات محروم بشن که خودبخود باعث کمرنگ شدن حضورشون در سایت و نهایتا جدایی از روش پل مکنا هم میشد.چون شرکت در مسابقات و ارایه ی گزارش و گفت و شنود اثر زیادی بر پایندی در هر روشی داره از جمله پل مکنا که بیشتر بررح متکی هست تا جسم.بنابراین با پیشنهاد زنیث عزیزم (مدیریت کل سایت)تصمیم بر این شد که بر اساس گزارشات روزانه ای که میدین من درصد موفقیتتون رو در اونروز محاسبه میکنم و به صورت جدول تو همین پست اول میگذارم و امتیاز میدم.البته این امتیازات
      به خودی خود ارزشی ندارن و برایتون ثبت نمیشن ولی اگر شما مایل به شرکت در مسابقات گروهتون چه قرمز چه نارنجی و چه سبز بودین این امتیازها به رییس گروهتون
      اعلام میشه و براتون ثبت میشه.به جای وزن نهایی که هم درصد نهایی براتون در نظر گرفته میشه که بسته به اعلام خودتون هست.

دوستان خوبم اگر واقعا مشکلی در آگاهانه خوردن دارید ، اگر واقعا نمیدونید کی سیر میشد ، و اگر احساس میکنید با این فایل هیپنوتراپی تغییر ی در خودتون نمیبینید برای من پیام خصوصی بذارین تا راهنماییتون کنم.و کمک های بیشتری بکنم که در محیط عمومی نمیشه.

من دست تمام دوستان خوبم رو که میخوان از زندان اضافه وزن و استرس همزمان رها بشن به گرمی میفشرم....
      من روی ماه تمام کسانی که به خودشون ایمان دارن و دیگه نمیخوان اجازه بدن کسی بهشون بگه چی بخورن و چی نه میبوسم...
      و منتظر تک تکتون هستم تا در کنار هم به آرزومون که خیلی هم دور نیست برسیم .خیلی راحتتر از اونچه فکرش رو میکنید ...

برای ثبت نام اولیه وزن شروعتون رو اعلام کنید.ولی برای ثبت نام هفته های بعدی نیازی به اعلام وزن نیست و در حقیقت تا ماه اول وزن کشی ممنوع هست!
      پس:
      نام
      وزن شروع
      آدرس دفترچه به صورت لینک
      و درصد موفقیت نهایی برای خودتون در اون هفته مد نظر دارید رو اعلام کنید.

هفته ی اول خرداد 93 اسامی کاربران وزن شروع درصد موفقیت هدف شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه درصد موفقیت نهایی
      1 فاطمه مامان جون 85 100% 100% 100% 85% 85% 65% 90% 58% 95%
      2 miti 61 70% 70% 70% 60% 70% 30% 88% 64%
      3 nasrin 72
      4 zenith 55 45% 31% 38%
      5 الینا 1 63
      6 دلنواز 59 27% 62% 44.5%
      7 nicebody
      8 sarvenaz 69 50% 50%
      9 نشاط 86

هفته ی دوم خرداد 93 اسامی کاربران وزن شروع درصد موفقیت هدف شنبه
      3/10
      یکشنبه
      3/11
      دوشنبه
      3/12
      سه شنبه
      3/13
      چهارشنبه
      3/14
      پنج شنبه
      3/15
      جمعه
      3/16
      درصد موفقیت نهایی
      1 فاطمه مامان جون 85 90% 94% 68% 84% 87%
      2 miti 61 80% 92% 94% 95%
      3 nasrin 72
      4 zenith 55
      5 الینا 1 62 80% 52% 60%
      6 دلنواز 59 80% 75% 72% 67% 71%
      7 nicebody 77.3 80% 60% 67% 64%
      8 sarvenaz 69 90% 65% 84% 73%
      9 نشاط 86 70% 32% 64% 81%
      10 مهربان
      1389
      73.5 70%
      11 یونیک 53 70% 85% 91% 93% 68%

دوستای خوبم لطفا درصدی که تخمین میزنین میتونین در مجموع طی هفته رعایت کنین وقت ثبت نام به من اعلام کنید یعنی همون درصد موفقیت هدف.و آخر هفته افرادی که به اون درصد رسیده باشن برنده اعلام میشن.

دوستای گلم میتونین از این هفته تو مسابقات گروه هاتون شرکت کنین.فقط شب به شب که اینجا گزارش میدین همونجا هم این جدول رو کپی کنین.و به جای وزن هدف هم درصد هدفتون رو اعلام کنین.با سرگروه ها هماهنگ شده و در جریان هستن.فقط یه قولی به من بدین.بجای اینکه شما وسوسه بشین از کاهش وزن دوستای هم گروهتون که مرتب وزن میکنن و کم میکنن این شما باشین که اونها رو به آرامش گروه پل مکنا تشویق کنین.به این فکر کنین که ما هممون بارها و بارها اون رژیم ها رو امتحان کردیم و الان به آغوش طبیعت بدنمون پناه آوردیم.روشی که امتحانش رو پس داده و صدها و هزاران نفر در سراسر دنیا باهاش وزن کم کردن...پس بهش ایمان داشته باشین و هر هفته جزو برنده های گروهتون باشین و پرچم این تاپیک رو همه جا بالا نگهدارین.دوستتون دارم و بهتون افتخار میکنم...

اضافه شده توسط Zenith: بچه ها بیاید سوالاتمون رو اینجا مطرح نکنیم و تو همون تاپیک خلاصه کتاب پل مکنا مطرح کنیم. چون واقعا حیفه سوالات در بین تاپیک های رژیم گروهی مطرح بشه و بقیه سوالشون رو نبینن. اگر سوالات هر روش رژیمی در تاپیک اصلیش مطرح بشه ، کاربرانی که بعدها از اون تاپیک استفاده میکنن از پرسش و پاسخ ها هم بهره مند میشن.
      ویرایش توسط Zenith : 18 خرداد 1393 در ساعت 00:15 دلیل: یه نکته اضافه کردم با اجازت
      سی سالگی نقطه عطف زندگی من خواهد بود...سلام بر روزهای سفید وآبی...همچون آسمان بهار....

2. 10 کاربر، ارسال فاطمه مامان جون را لایک کرده اند:

Miti (03 خرداد 1393),parchami7 (06 خرداد 1393),نیلو (04 خرداد 1393),نشاط (11 خرداد 1393),یلدا بانو (06 خرداد 1393),یونیک (04 خرداد 1393), Zenith (05 خرداد 1393),الینا1 (03 خرداد 1393),دلنواز (03 خرداد 1393),غزال غزال (07 خرداد 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      82
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      161
      وزن شروع
      وزن هدف
      89
      وزن فعلی
      92.4
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط دلنواز نمایش پست ها
      مرسی از اینکه تجربیات خوبتو برامون میگی فاطمه بانوی عزیزم....ایشالله به زودی بچه ها دوباره بیان و ثبت نام تابستونی این روش رو شروع کنیم
      قربونت برم عزیزم وظیفمه.منم امیدوارم دوباره بچه های مصمم گروه برگردن و با هم شروع کنیم.:balloons:
      سی سالگی نقطه عطف زندگی من خواهد بود...سلام بر روزهای سفید وآبی...همچون آسمان بهار....

5. کاربر زیر پست فاطمه مامان جون را لایک کرده است:

دلنواز (04 تیر 1393)

sarvenaz 70 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      160
      وزن شروع
      69
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      65.500
      2شنبه 2 تیر روز 25 پل مکنا درصد موفقیت
      فقط وقتی واقعا گرسنه بودم غذا خوردم (50%)
      به محض احساس سیری دست از غذا کشیدم (80%)
      غذاهائی را خوردم که واقعا لذت بخش هستند (100%)
      به جلسه هیپنوتراپی گوش دادم (0%)
      امروز ورزش کردم (50%)

3شنبه 3 تیر روز26 پل مکنا درصد موفقیت
      فقط وقتی واقعا گرسنه بودم غذا خوردم (50%)
      به محض احساس سیری دست از غذا کشیدم (40%)
      غذاهائی را خوردم که واقعا لذت بخش هستند (100%)
      به جلسه هیپنوتراپی گوش دادم (0%)
      امروز ورزش کردم (60%)

یونیک آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      143
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      165
      وزن شروع
      73 (92/3/23)
      وزن هدف
      بین 55 تا 50 کیلویی...تا رسیدن به هیکل رویاهام ادامه میدم
      وزن فعلی
      59.1 (94.8.21)
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      4
      ســـــلام دوستای گلم
      خوبین؟
      من امروز رسیدم خونه بعد از این روزهای سخخخخخت
      از شنبه هم پل مکنا رو شروع میکنم و هم ورزش رو
      تابستون خیلی جدیتر پیش میرم چون میخوام حتما 50 کیلو بشم
      دووستتون دارممممم
      New Year , New Me :) In The All Aspects Of My Life

کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      82
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      161
      وزن شروع
      وزن هدف
      89
      وزن فعلی
      92.4
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط یونیک نمایش پست ها
      ســـــلام دوستای گلم
      خوبین؟
      من امروز رسیدم خونه بعد از این روزهای سخخخخخت
      از شنبه هم پل مکنا رو شروع میکنم و هم ورزش رو
      تابستون خیلی جدیتر پیش میرم چون میخوام حتما 50 کیلو بشم
      دووستتون دارممممم
      واقعا خسته نباشی سارا جون.من مطمئنم این تابستون برات همونقدر طلایی خواهد بود که تابستون پیش بود.ایشالا از شنبه با هم شروع میکنیم.فکر میکنم باید تاپیک جدید بزنم برای تیرماه.

9. 2 کاربر، ارسال فاطمه مامان جون را لایک کرده اند:

somy (05 تیر 1393),یونیک (05 تیر 1393)

کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      82
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      161
      وزن شروع
      وزن هدف
      89
      وزن فعلی
      92.4
      حالت من
      ShadOsarhal
      برای ثبت نام در تاپیک تیرماه لطفا به این آدرس برید

رژیم گروهی بر مبنای روش پل مکنا تیرماه93

Miti آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      قد
      157
      وزن شروع
      64
      وزن هدف
      57
      وزن فعلی
      63
      [QUOTE=فاطمه مامان جون;267675]سلام دوستای گل و مهربونم.
      من از امروز برگشتم سر کار.گرچه اینترنت خونه هنوز وصل نشده ولی از اینجا میتونم باهاتون در ارتباط باشم.واقعا ازتون بابت این غیبت طولانی اونم وقتی تاپیک نوپا بود عذر میخوام.ولی امیدوارم که یه تابستون گرم و زیبا همراه با سلامتی و کاهش وزن و زیبایی رو با هم شروع کنیم.من از امروز دوباره گزارش میدم و از تک تک شما هم خواهش میکنم گزارش روزانه بدین تا فراموش نکنین عملکردتون چطور بوده.این مدت بخاطر اسباب کشی و بعدشم یه آنفولانزای سخت که نمیدونم از کجا سر و کله اش تو این گرما پیدا شد ورزش نمیکردم.و آدم وقتی بعد یه مدت ورزش کردن اون رو ترک میکنه میفهمه که چه نعمتی بوده.دوباره جدول رو میکشم.و به دفترچه هاتون سر میزنم تا دوباره دور هم جمع بشیم و تاپیکمون رو رونق ببخشیم.

- - - Updated - - -

خدا سلامتی بده میترا جون.حتما دعاگوت هستم عزیزم.منتظرتم

- - - Updated - - -

ممنونم عزیز دلم.خیلی به من لطف داری.من شرمندتون هستم که تنهاتون گذاشتم ولی واقعا هیچچچ کاری از دستم برنمیومد.خیلی تو فکر تاپیک و تک تک شما بودم و میترسیدم تاپیک بخوابه ولی دوباره شروع میکنیم مطمئنم...
      [/
      QUOTE]

سلام فاطمه جون خوشحالم كه برگشتى دلم برات تنگ شده بود اما من متاسفانه هنوز نمى تونم همراه تون باشم آخه همسرم با آب جوش سوخته راه رفتنش مشكله وقت غذا خوردنم ندارم يه لقمه سرپا مى خورم تا برسم كاران امير و انجام بدم من هنوز أراده ام رو حفظ كردم كه ادامه بدم إنش الله وقتى امير كاملا خوب شد حتما ميام ،البته گذرا به تاپيك سر ميزنم . اميدوارم همه موفق باشيد .

• صفحه 22 از 22
  • نخستنخست
  • ... 12202122