شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: چگونه به سلامت ذهنی و جسمی خود کمک کنیم؟

mariami آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.41
    قد
    164
    وزن شروع
    62
    وزن هدف
    54
    وزن فعلی
    59.4

Post چگونه به سلامت ذهنی و جسمی خود کمک کنیم؟

In an evening class at Stanford, the last lecture was on the mind-body connection - the relationship between stress and disease. The speaker (head of psychiatry at Stanford) said, among other things, that one of the best things that a man could do for his health is to be married to a woman, whereas for a woman, one of the best things she could do for her health was to nurture her relationships with her girlfriends. At first everyone laughed, but he was serious.
    در یک کلاس بعدازظهر در دانشگاه استنفورد، آخرین سخنرانی در مورد ارتباط ذهن و بدن بود، بررسی تأثیر استرس و اضطراب بر بدن انسان.
    سخنران جلسه (رییس بخش روانشناسی دانشگاه) در حین صحبت­هایش به این موضوع پرداخت که:
    یکی از بهترین کارهایی که یک مرد می تواند برای سلامتی اش انجام دهد، ازدواج کردن با یک زن است!
    در حالی که یکی از بهترین کارهایی که یک زن می تواند در این راه انجام دهد، تقویت روابطش با دوستان هم جنس اش است.
    همه خندیدند، اما او کاملا جدی بود.
    Women connect with each other differently and provide support systems that help each other to deal with stress and difficult life experiences. Physically this quality “girlfriend time" helps us to create more serotonin - a neurotransmitter that helps combat depression and can create a general feeling of well being.
    زنان به طرز متفاوتی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و یک سیستم حمایتی فراهم می آورند که استرس و دشواری های زندگی را با یکدیگر تقسیم کرده و از شدت آن می کاهند. به لجاظ روانشناختی، این کیفیت که به «وقت گذرانی با دوستان مؤنث» تعبیر می شود، به تولید سروتونین بیشتری در بدن کمک می کند؛ نوعی انتقال دهنده عصبی که با افسردگی مقابله می کند و در بدن احساس سرزندگی و نشاط به وجود می آورد.
    Women share feelings whereas men often form relationships around activities. They rarely sit down with a buddy and talk about how they feel about certain things or how their personal lives are going. Jobs? Yes. Sports? Yes. Cars? Yes. Fishing, hunting, golf?
    Yes. But their feelings? Rarely.
    زنان احساسات شان را با یکدیگر در میان می گذارند، در حالی که مردان اغلب، روابطشان را بر مبنای کار و فعالیتشان شکل می دهند. آنها به ندرت با رفقایشان در مورد اینکه راجع به مسایل جدی و روزمره چه احساسی دارند و یا زندگی خصوصی شان چطور پیش می رود، حرف می زنند.
    بله، آنها در مورد کار، ماشین، ماهیگیری، شکار، گلف (و فوتبال!) حرف می زنند، ولی در مورد احساساتشان؟ بعید است!
    Women do it all of the time. We share from our souls with our sisters/mothers, and evidently that is very good for our health. He said that spending time with a friend is just as important to our general health as jogging or working out at a gym.
    با زنان اما اغلب چنین کاری میسر است. ما از اعماق روحمان با خواهرانمان و مادرانمان، سهیم می شویم و بدیهی است که این برای سلامتی ما مفید است. وقت گذراندن با دوستان به اندازه ورزش، پیاده روی و بدنسازی برای سلامت عمومی بدن اهمیت دارد.
    There's a tendency to think that when we are "exercising" we are doing something good for our bodies, but when we are hanging out with friends, we are wasting our time and should be more productively engaged —not true. In fact, he said that failure to create and maintain quality personal relationships with other humans is as dangerous to our physical health as smoking!
    تصور می کنیم زمانی را که برای ورزش کردن صرف می کنیم، فعالیت مفیدی برای سلامتی جسممان انجام می دهیم، اما زمانی را که با دوستانمان صرف می کنیم، وقت تلف کردن به حساب می آوریم که می توانستیم آن را به کار مفیدتری اختصاص دهیم؛ مسلما اینطور نیست. در واقع، نداشتن یا از دست دادن روابط صمیمانه با انسان های دیگر، به اندازه سیگارکشیدن و دخانیات، برای سلامتی جسمی شما خطرناک است!
    So every time you hang out to schmooze with a gal pal, just pat yourself on the back and congratulate yourself for doing something good for your health! We are indeed very, very lucky.
    بنابراین هر زمان که شما با یک دوست مؤنث، در مورد چیزهای بی اهمیت و روزمره زندگی حرف می زنید، در واقع بر سر خود، دست نوازش می کشید! و باید به خودتان تبریک بگویید که کار مفیدی در راستای سلامت جسم و روحتان انجام می دهید! ما به راستی بسیار بسیار خوشبختیم!

Thanks to all the girls in my life who have helped me stay healthy, happy, and feeling very loved.
    از همه دخترانی که به زندگی من سلامتی، شادی و عشق هدیه کرده اند، سپاسگزارم.

زندگی را تو بساز…
    نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف!
    زندگی یعنی جنگ ، تو بجنگ...
    زندگی یعنی عشق
    تو بدان عشق بورز…

2. 2 کاربر، ارسال mariami را لایک کرده اند:

baran mehraban (27 آذر 1391), Zenith (27 آذر 1391)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

gol andam آواتار ها
    کاربر فعال

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.09
    قد
    162
    وزن شروع
    77.9
    وزن هدف
    58
    وزن فعلی
    75.7
    حالت من
    Movafagh
    جالب بود.من كاملا درك ميكنم.چون تو دنياي واقعي به علت مسافرتهاي مداوم كه از يه شهر به شهر ديگه داشتيم هيچ دوستي برام نمونده .خيلي سخته.

5. 3 کاربر، ارسال gol andam را لایک کرده اند:

baran mehraban (27 آذر 1391),mariami (27 آذر 1391), Zenith (27 آذر 1391)

hamraz آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.21
    حالت من
    Ashegh
    مریم جان واقعا عالی بود
    کاملا موافقم عزیزم
    از زیبا تن هم به خاطر به وجود آوردن این محیط گرم و صمیمی خیلی ممنونم که باعث شد همدیگرو بشناسیم و به هم آرامش بدیم
    هرگز تسلیم نشوید
    معجزه ها هر روز رخ می دهند
    شاید فردا ، روز شما باشد...

7. 2 کاربر، ارسال hamraz را لایک کرده اند:

mariami (27 آذر 1391), Zenith (27 آذر 1391)

mariami آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.41
    قد
    164
    وزن شروع
    62
    وزن هدف
    54
    وزن فعلی
    59.4
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaghalo نمایش پست ها
    جالب بود.من كاملا درك ميكنم.چون تو دنياي واقعي به علت مسافرتهاي مداوم كه از يه شهر به شهر ديگه داشتيم هيچ دوستي برام نمونده .خيلي سخته.
    عوضش کلی دوست خوب اینجا داری که میتونی باهاشون صحبت کنی و دیگه احساس تنهایی نکنی عزیزم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hamraz نمایش پست ها
    مریم جان واقعا عالی بود
    کاملا موافقم عزیزم
    از زیبا تن هم به خاطر به وجود آوردن این محیط گرم و صمیمی خیلی ممنونم که باعث شد همدیگرو بشناسیم و به هم آرامش بدیم
    دقیقن همراز جان اینم یکی دیگه از مزایای زیباتن هستش که شاید بعضیامون بهش توجه نکرده باشیم ولی درواقع داریم ازش استفاده میکنیم.

زندگی را تو بساز…
    زندگی یعنی عشق
    تو بدان عشق بورز…

9. 2 کاربر، ارسال mariami را لایک کرده اند:

hamraz (27 آذر 1391), Zenith (27 آذر 1391)

rezaiyan آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین
    کاربر سایت

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.03
    با سلام خدمت mariami گرامی
    بله مطالبی که فرمودین کاملا درسته ولی بعضی از مواقع همین صحبت کردن نسنجیده در مورد مسائل خصوصی و احساسی زندگی و روابط زناشویی برای زوجها مشکل ساز شده که حتی کار به طلاق نیز کشیده.
    هم صحبتی بسیار خوب است ولی به شرطی که سنجیده باشه .موردهایی رو سراغ دارم که به خاطر همین حرفهای نسنجیده تا پای طلاق هم پیش رفته.
    مشکلات اندازه فیل هم که باشند پرندگان کوچک الهی کافیست
    * سوره فیل*

11. 2 کاربر، ارسال rezaiyan را لایک کرده اند:

mariami (27 آذر 1391), Zenith (27 آذر 1391)

mariami آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.41
    قد
    164
    وزن شروع
    62
    وزن هدف
    54
    وزن فعلی
    59.4
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaiyan نمایش پست ها
    با سلام خدمت mariami گرامی
    بله مطالبی که فرمودین کاملا درسته ولی بعضی از مواقع همین صحبت کردن نسنجیده در مورد مسائل خصوصی و احساسی زندگی و روابط زناشویی برای زوجها مشکل ساز شده که حتی کار به طلاق نیز کشیده.
    هم صحبتی بسیار خوب است ولی به شرطی که سنجیده باشه .موردهایی رو سراغ دارم که به خاطر همین حرفهای نسنجیده تا پای طلاق هم پیش رفته.
    حرف شما کاملن صحیحه. قضیه درست مثل استقاده از چاقو هستش که بستگی داره توی دست کی باشه و به چه منظوری ازش استفاده بشه. و یا مثل اینکه میگیم خوردن یه خوراکی مفیده ولی وقتی از حد بگذره نه تنها مفید نیست بلکه ضرر هم داره. منهم قصدم از نوشتن اون مطلب فقط برای روابط نرمال و درست دوستانه و صادقانه بود نه برای هر نوع ارتباطی یا اینکه منظورم این باشه که هر نوع حرفی رو باید با سایرین در میون گذاشت.

زندگی را تو بساز…
    زندگی یعنی عشق
    تو بدان عشق بورز…

13. کاربر زیر پست mariami را لایک کرده است:

Zenith (27 آذر 1391)

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.36
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    در سایه ی توجه به نکته ای که آقای رضائیان گفتن، کاملا موافقم.
    بذارین در حیطه ی کار خودمون یه مثال جالب بهتون بگم. اوایل که سایت رو شروع کرده بودم با صاحبان فن که صحبت میکردم میگفتن قطعا سایتتون پیشرفت صعودی خواهد داشت. گفتم چرا؟ گفتن چون طرفداران اصلی انجمنتون خانوم ها خواهند بود و هر جمعی که دست خانوما باشه عالی و موفق پیش میره.
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

15. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

mariami (27 آذر 1391)