شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 4
  • نخستنخست
  • 1234
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 39

موضوع: همسرم ازم میخواد که چاق بشم ...

VANIa آواتار ها
      کاربر اخراجی

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      165
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      77.5

همسرم ازم میخواد که چاق بشم ...

سلام شوهرم بهم میگه باید چاق بشم چی کار کنم؟

2. 4 کاربر، ارسال VANIa را لایک کرده اند:

*aida* (11 تیر 1392),parchami7 (03 آذر 1392),مملي شيطون (11 تیر 1392),مریم --- (12 شهریور 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.18
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      خوب ببین گلم این سوالت که می پرسی کسی مثل شوهر من دیده اول باید بهت بگم همسرت مشکل اختلال شخصیت داره اینکه دلیل این خواسته چیه مشکل چیه انقدر پیچیدست کار هیچ آدم عادی نیست شاید به مدت طولانی جلسات رواندرمانی نیاز داره تا بررسی بشه ببینن کودکیش چه اتفاقاتی افتاده که مشکلاتش اینجور داره خودش رو نشون می ده . اگر همسرت رو دوست داری می خوای بهش کمک بکنی خودت برو پیش روانشناس خالات شوهرت رو بگو بهت راهکار می دن تا طوری همسرت رو بکشونی یا رفتار مناسبی باهاش پیش بگیری مثل همسرت هم بله دیدم بین انسان های عادی نه چیز نرمالی نیست .

من می دونم تو عاشق همسرت هستی ولی راخت اشتباه هست اگر 90 شدی بعد گفت می خوام 120 بشی چی؟ اگر این خواسته عجیب تبدیل شد به خواسته های عجیب تر دیگه چی؟ می دونی سن هر چی بره بالاتر مشکلات روانی بدتر می شن؟ این خواسته ها همین شکل نمی مونن چند سال دیگه شکل عوض می کنن سعی کن از راه درست بهش کمک کنی

- - - Updated - - -

خوب ببین گلم این سوالت که می پرسی کسی مثل شوهر من دیده اول باید بهت بگم همسرت مشکل اختلال شخصیت داره اینکه دلیل این خواسته چیه مشکل چیه انقدر پیچیدست کار هیچ آدم عادی نیست شاید به مدت طولانی جلسات رواندرمانی نیاز داره تا بررسی بشه ببینن کودکیش چه اتفاقاتی افتاده که مشکلاتش اینجور داره خودش رو نشون می ده . اگر همسرت رو دوست داری می خوای بهش کمک بکنی خودت برو پیش روانشناس خالات شوهرت رو بگو بهت راهکار می دن تا طوری همسرت رو بکشونی یا رفتار مناسبی باهاش پیش بگیری مثل همسرت هم بله دیدم بین انسان های عادی نه چیز نرمالی نیست .

من می دونم تو عاشق همسرت هستی ولی راخت اشتباه هست اگر 90 شدی بعد گفت می خوام 120 بشی چی؟ اگر این خواسته عجیب تبدیل شد به خواسته های عجیب تر دیگه چی؟ می دونی سن هر چی بره بالاتر مشکلات روانی بدتر می شن؟ این خواسته ها همین شکل نمی مونن چند سال دیگه شکل عوض می کنن سعی کن از راه درست بهش کمک کنی

5. کاربر زیر پست شهرزاد را لایک کرده است:

parchami7 (03 آذر 1392)

***super star** آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.17
      قد
      160
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      فعلا 55
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Ashegh
      بچه ها به نظر من شوهری چنین چیزی از همسرش میخواد که یا خودش چاق باشه و اراده ی کافی برای لاغر شدن نداشته باشه یا شوهری که از دست سوالای زنش راجع به اندامش خسته شده و خودشو با این جمله راحت میکنه که من دوس دارم چاق باشی که دیگه نخواد جواب بده یا ببخشید اینو میگم شوهر حشودیه که نمیخواد زنش زیبا و خوش اندام باشه البته ممکنه این حسادت بخاطر عشق باشه چون میترسه زنشو از دست بده در کل فکر میکنم خیلی ساده انگارانس که ما فکر کنیم مردی اندام چاق و نا متناسبو به اندام زیبا ترجیح میده این نظر منه

- - - Updated - - -

بچه ها به نظر من شوهری چنین چیزی از همسرش میخواد که یا خودش چاق باشه و اراده ی کافی برای لاغر شدن نداشته باشه یا شوهری که از دست سوالای زنش راجع به اندامش خسته شده و خودشو با این جمله راحت میکنه که من دوس دارم چاق باشی که دیگه نخواد جواب بده یا ببخشید اینو میگم شوهر حشودیه که نمیخواد زنش زیبا و خوش اندام باشه البته ممکنه این حسادت بخاطر عشق باشه چون میترسه زنشو از دست بده در کل فکر میکنم خیلی ساده انگارانس که ما فکر کنیم مردی اندام چاق و نا متناسبو به اندام زیبا ترجیح میده این نظر منه

7. 3 کاربر، ارسال ***super star** را لایک کرده اند:

*aida* (11 تیر 1392),parchami7 (03 آذر 1392),مامان ویهان (11 تیر 1392)

VANIa آواتار ها
      کاربر اخراجی

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      165
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      77.5
      نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها

- - - Updated - - -

خیلی ممنونم عزیزم نمیتونی همینجا بهم کمک کنی آخه شوهرم میگه من پیش روانشناس نمیام؟؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ***super star** نمایش پست ها

- - - Updated - - -

آخه من فکر نمیکنم این طور باشه آخه تو همون دوران نامزدی بهم گفت که این حسو داره

9. 3 کاربر، ارسال VANIa را لایک کرده اند:

*aida* (11 تیر 1392),parchami7 (03 آذر 1392),مامان ویهان (11 تیر 1392)

کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.17
      قد
      160
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      فعلا 55
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Ashegh
      ببین عزیز دلم اگر فرض و بر این بذاریم که بر خلاف نظر شهرزاد جون شوهر شما هیچ مشکلیم ندارن به روانشناسم واقعا احتیاجی ندارن فقط دوس دارن که خانومشون چاق باشه و این و یه جور سلیقه در نظر بگیریم مثه همه ی ما آدما که بالاخره یه چیزیو دوس داریم حتی اگه از نظر بقیه بد باشه مسئلش اینجاس که شوهر شما با توجه به علاقه ای که قطعا به شما و حتما به سلامت شما داره این خواسته رو باید در خودش سرکوب کنه چون سلامت شما باید از خواستش مهمتر باشه شما باید دلیل اینو پیدا کنی که چرا اینو در نظر نگرفته اگر باهاش صحبت کردی و قانع شدی حتما حرفشونو گوش بده عسیسم

11. 4 کاربر، ارسال ***super star** را لایک کرده اند:

*aida* (11 تیر 1392),parchami7 (03 آذر 1392),مامان ویهان (11 تیر 1392),اایدا (30 مهر 1392)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.18
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      عزیزم شوهرت که 85 کیلو هست خیلی چاق نیست که من قدش رو نمی دونم ولی 85 برای یک آقا وزن خیلی بالایی نیست بعد تو می خوای 90 بشی یعنی از اونم بیشتر بشی من فکر کردم الان همسرت وزنش خیلی بیشتر از این چیزاست مگه آشپزی با تو نیست؟خوب عزیزم زرنگ باش یکم سبزیجات اینها بیشتر درست کن نشون بده حسابی داری از اونها می خوری . یک چند روز نشون بده حالت خوب نیست برو دکتر همسرتم ببر دیگه پیش پزشک برای تو که می یاد بگو به دکتر تپش قبل داری نمی تونی خوب راه برای از این چیزا هر دکتری باشه بهت می گه وزن کم کن برای همسرتم توضیج می ده وزنت برای سلامتیت خطر داره اگر انقدر که تو اونو دوست داری اونم تو رو دوست داره نباید دیگه ازت این خواسته رو داشته باشه .

تو برو پیش روانشناس لازم نیست فعلا همسرتم بیاد روانشناسا با این مسایل که کسی که مشکل داره نمی یاد آشنا هستن بهت کمک می کنن من کمکی که بهت می تونم بکنم محدود هست مستقیم نگو نمی خوام چاق بشم جوری نشون بده حالت خوب نیست ولی خواسته رو انجام نده

13. 4 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

*aida* (11 تیر 1392),parchami7 (03 آذر 1392),مامان ویهان (11 تیر 1392),اایدا (30 مهر 1392)

کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.17
      قد
      160
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      فعلا 55
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Ashegh
      یه چیز دیگم که باید بگم اینه که شما هم یه نقشی هر چند کوچیک تو این تصمیم داری عزیز دلم دیگه خودمونیم دیگه ما تپلا عاشق خوردنیم چی بهتر از این که شوهرمونم همچین چیزی بخواد و نظر کی مهمتر از نظر شوشو جوناگر شما هم این تمایلرو به خوردن نداشتی قطعا سعی میکردی نظرشو عوض کنی مطمئن باش شوشو جون سلامتی تو براش از هر چیزی مهمتره و بدون اگر بشینی باهاش صحبت کنی اونم قانع میشه.

15. 2 کاربر، ارسال ***super star** را لایک کرده اند:

parchami7 (03 آذر 1392),مامان ویهان (11 تیر 1392)

VANIa آواتار ها
      کاربر اخراجی

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      165
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      77.5
      نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد نمایش پست ها
      عزیزم شوهرت که 85 کیلو هست خیلی چاق نیست که من قدش رو نمی دونم ولی 85 برای یک آقا وزن خیلی بالایی نیست بعد تو می خوای 90 بشی یعنی از اونم بیشتر بشی من فکر کردم الان همسرت وزنش خیلی بیشتر از این چیزاست مگه آشپزی با تو نیست؟خوب عزیزم زرنگ باش یکم سبزیجات اینها بیشتر درست کن نشون بده حسابی داری از اونها می خوری . یک چند روز نشون بده حالت خوب نیست برو دکتر همسرتم ببر دیگه پیش پزشک برای تو که می یاد بگو به دکتر تپش قبل داری نمی تونی خوب راه برای از این چیزا هر دکتری باشه بهت می گه وزن کم کن برای همسرتم توضیج می ده وزنت برای سلامتیت خطر داره اگر انقدر که تو اونو دوست داری اونم تو رو دوست داره نباید دیگه ازت این خواسته رو داشته باشه .

تو برو پیش روانشناس لازم نیست فعلا همسرتم بیاد روانشناسا با این مسایل که کسی که مشکل داره نمی یاد آشنا هستن بهت کمک می کنن من کمکی که بهت می تونم بکنم محدود هست مستقیم نگو نمی خوام چاق بشم جوری نشون بده حالت خوب نیست ولی خواسته رو انجام نده
      مرسی شهرزاد جونم آخه اون زرنگتر از این حرفاست منم هنوز اونقدر چاق نشدم که بهش بگم تپش قلب دارم یا نمیتونم درست راه برم
      یعنی خانومی اگه من 90 کیلو بشم واقعا این جوری میشم آخه الان هیچ مشکلی ندارم؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ***super star** نمایش پست ها
      یه چیز دیگم که باید بگم اینه که شما هم یه نقشی هر چند کوچیک تو این تصمیم داری عزیز دلم دیگه خودمونیم دیگه ما تپلا عاشق خوردنیم چی بهتر از این که شوهرمونم همچین چیزی بخواد و نظر کی مهمتر از نظر شوشو جوناگر شما هم این تمایلرو به خوردن نداشتی قطعا سعی میکردی نظرشو عوض کنی مطمئن باش شوشو جون سلامتی تو براش از هر چیزی مهمتره و بدون اگر بشینی باهاش صحبت کنی اونم قانع میشه.
      آره عزیزم واقعا همینه که میگی من که خیلی شکموام
      امروز برای ناهار بااینکه غدای خودمو خورده بودمو سیر سیر بودم باقی غذای شوهرمو هم خوردم
      نمیونم چی کار کنم عزیزم اشتهام خیلی زیاده!

17. کاربر زیر پست VANIa را لایک کرده است:

*aida* (11 تیر 1392)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.18
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط VANIa نمایش پست ها
      مرسی شهرزاد جونم آخه اون زرنگتر از این حرفاست منم هنوز اونقدر چاق نشدم که بهش بگم تپش قلب دارم یا نمیتونم درست راه برم
      یعنی خانومی اگه من 90 کیلو بشم واقعا این جوری میشم آخه الان هیچ مشکلی ندارم؟
      ببین دوست خوبم شما پیش روانشناس هم بری تصمیم گیرنده خودتی هیچ روانشناسی بهت زور نمی کنه راهی رو حتی اگر درست باشه بری یکسری توصیه ها بهت می شه در نهایت کسی که تصمیم می گیره شما هستی اگر فکر می کنی 90 کیلو بشی مشکلی نیست تو هم با خواسته همسرت موافق هستی خوب انجام بده اینکه وقتی 90 کیلو بشی چه اتفاقی می افته مریض می شه یا نه همسرت باز می خوادتت یا نه اگر نخوادت در توانت هست لاغر کنی یا نه مربوط به آیندست کسی نمی دونه چی می شه .

مثل همسر شما هم بله دیده شده .

VANIa آواتار ها
      کاربر اخراجی

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر محروم
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      165
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      77.5
      شهرزاد جونم شما که اینقدر مواظب وزنتی چه طور شدی 101 کیلو؟
      وقتی تو اون وزن بودی چه مشکلاتی داشتی؟

کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.17
      قد
      160
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      فعلا 55
      وزن فعلی
      67
      حالت من
      Ashegh
      آخه عزیز من ما هممون شکموایم هممون اشتهامون زیاده هممون عاشق خوردنیم ولی آخه به چه قیمتی ؟ تو میگی الان مشکلی نداری درسته ولی 90 واقعا وزن بالاییه من بالاترین وزنی که در تمام عمرم داشتم 77 بود و واقعا داشتم خفه میشدم شب از تنگی نفس از خواب پا میشدم یا موقع راه رفتن انگار وزنه به پاهام بسته بودن وای که دیگه دلم نمیخواد به اون روزا برگردم حالا تو میخوای تو وزن 90 سالم باشی ؟خیلی بعیده

• صفحه 2 از 4
  • نخستنخست
  • 1234
  • آخرینآخرین