شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12
    نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

موضوع: موضوع کم حرف بودن همسرم رو چطور حل کنم؟

لیا آواتار ها
      کاربر سایت

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05

موضوع کم حرف بودن همسرم رو چطور حل کنم؟

ببخشید من یه سوال داشتم
      نامزدم من کلا آدم کم حرفیه و من نمیدونم باید چی کار کنم ؟ یعنی از بچگی میشناسمش هم بازی بودیم با هم ، همین جوری بود ولی الان این مساله منو خیلی اذیت میکنه اگه من حرف بزنم حرفی هست و حرف میزنه اگه نه که هیچی
      البته خیلی بهتر شده ولی نه اونقدر که خیلی دلگرم کننده باشه از موضاعات مورد علاقمون باهاش حرف میزنم از هر چیزی که بشه دو نفری در موردش با هم حرف زد میارمش اینجا رو با هم میخونیم نظر بده و ...
      ولی کلا زمانی حرف میزنه که بخواد جواب منو بده امتحان کردم حتی اگه دو ساعت من چیزی نگم اونم ساکت میشنه
      جوری که چند روز پیش گریم گرفته بود بهش میگم یعنی ما باید زندگیمون و تو سکوت بگذرونیم ؟ میگه بعد از عروسیمون بهتر میشم
      خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
      من هستم پس می توانم

2. 3 کاربر، ارسال لیا را لایک کرده اند:

mariami (28 آذر 1391),yasssmina63 (28 آذر 1391), Zenith (29 آذر 1391)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

hamraz آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.21
      حالت من
      Ashegh
      لیا جان اول معذرت می خوام که این تابپیک رو ندیدم و دیر رسیدم
      از لحاظ علمی اگه به این موضوع نگاه کنیم میشه گفت که آقايان چون برخلاف خانم ها بيشتر از نيمکره راست مغزشان استفاده مي کنند ، قوه بينايي آنها نسبت به گويايي بيشتر است و به همین دلیل کمتر حرف می زنند. پس می توان گفت این یک خصوصیت مردان است که نوعا، به تشریح و تفصیل، حرف نمی زنند و علاقه ای به ارائه توضیحات مفصل درباره هر موضوعی ندارند. البته این موضوع هم مثل تمام مسائل روانشناسی نسبی هست و یه سری مسائل در کم و زیاد بودن اون تاثیر داره مثلا
      مردهايي که در بروز احساسات شان دچار مشکل هستند بيشتر دچار اين مشکل می شوند. ضمن اينکه خانواده ها هم مي تواند در ايجاد آن نقش داشته باشند. برخي آقايان با اين طرز فکر بزرگ شده اند که مردها زياد حرف نمي زنند یا گريه نمي کنند. بايد پيشينه خانوادگي هم بررسي شود شايد ريشه در آن باشد.
      برای مقابله با این مشکل خانم ها بايد به زمان صحبت کردن با همسرشان، کاملاً نشان دهند که اشتياق زيادي براي شنيدن صحبت هاي طرف مقابل دارند و کلامش را قطع نخواهند کرد؛ حتي اگر حرف هاي او بر خلاف ميل و عقيده شان باشد.
      هرگز در زمان صحبت کردن اشتباهات کوچک لفظي را به رخ او نکشيد
      به همسرتان اعتماد به نفس بدهيد. از قضاوت هاي منفي و خلاف ميل باطني او بپرهیزید.
      وقتي همسرتان شروع به صحبت در مورد موضوعی کرد؛ به او نگوييد اگر چنين و چنان مي کردي بهتر بود. اجازه دهيد نقش شما به عنوان زن خانواده در نگاه اول، مشورت و همفکري باشد. از هرگونه رفتار و سخني که مي تواند منجر به احساس دخالت باشد پرهيز کنيد.
      چهره تان را هميشه شاد و خندان نگه داريد، همين امرهمسرتان را وادار به حرف زدن مي کند.
      فراموش نکنید که مردان در درجه اول نیاز دارند که همسرشان انها را همانطور که هستند، بپذیرند. پس هرگز نباید برای تشویق مردان به حرف زدن، آنها را متهم به کم حرفی، بی احساسی و یا بی محبتی کرد.
      وقتی مردی حس می کند به خاطر گوش کردن به حرفهای زن، از او قدردانی می شود و به خاطر سکوتش، طرد نمی شود، به آرامی این توانایی را پیدا می کند که حرف بزند. وقتی که حس کند اجباری برای گفتن ندارد، به طور طبیعی شروع به حرف زدن می کند ولی در اغاز، نیاز دارد که پذیرفته شود.
      یادتان باشد که کم حرفی همسرتان باعث سکوت شما نشود، این اقدام به مرور زمان موجب شکل گیری یک فاصله عاطفی میان همسران می شود و نوعی سردی در رابطه زناشویی را به وجود می اورد و مسیر زندگی مشترک را برای زن و مرد مجزا می کند. به این ترتیب آسیب های بسیاری ممکن است به خانواده وارد شود که اثرات ان، تا مدتها به طول انجامد.
      هرگز تسلیم نشوید
      معجزه ها هر روز رخ می دهند
      شاید فردا ، روز شما باشد...

5. کاربر زیر پست hamraz را لایک کرده است:

Zenith (30 آذر 1391)

• صفحه 2 از 2
  • نخستنخست
  • 12