شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: آیا رابطه جنسی خسته کننده منجر به بروز عدم وفاداری و خیانت همسران می شود؟

mokhatab آواتار ها
    کاربر تازه وارد

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00

آیا رابطه جنسی خسته کننده منجر به بروز عدم وفاداری و خیانت همسران می شود؟

یکی از مراجعینم که دندانپزشک موفقی است، در جلسه مشاوره می گفت: ” آقای مهدی آریافر! علت خیانت من به شوهرم این است که رابطه جنسی مان به امری کسل کننده تبدیل شده بود. من مدتها بود که از ایجاد ارتباط جنسی با همسرم لذت نمی بردم . دیگر رابطه با او برایم هیجان انگیز و خوشایند نبود، می دانم کار درستی نکرده ام اما برای پر کردن این خلاء با شخص دیگری ارتباط جنسی برقرار کردم “
    همسر آن خانم هم که یک متخصص و جراح موفق است، می گفت: ” جناب آریافر؛ من هم با نظر همسرم موافق هستم. رابطه جنسی ما در یک سال اخیر هیچ جذابیتی برایم نداشته و از آن لذت نمی بردم. من نیز برای ایجاد تنوع و خارج شدن از این وضعیت کسل کننده با یکی از همکارانم رابطه جنسی ایجاد کرده و به همسرم خیانت کردم.”
    براستی چرا چنین است؟ چرا رابطه جنسی میان زوج ها با گذشت زمان، به امری تکراری و خسته کننده تبدیل می شود؟
    من همواره به شرکت کنندگان در کارگاههای آموزشی وفادارسازی همسران می گویم: داشتن رابطه جنسی عالی، یعنی رابطه ای که هیچگاه تکراری و خسته کننده نشده و طرفین از انجام آن لذت کافی را ببرند، همانند هرچیز دیگری نیازمند داشتن اطلاعات جدید و فراگیری مهارت های مربوط به اتاق خواب و مهارت های مربوط به عشق ورزی است. متأسفانه اغلب مردان درباره اینکه چطور رابطه جنسی عالی داشته باشند، چیزی نیاموخته اند و فقط هنگامی که احساس خطر کرده و زندگی خود را در آستانه نابودی می بینند، به یکباره انتظار دارند تا هر طوری شده در زمینه رابطه جنسی ، فرد ماهری شوند.
    مردان باید بدانند هنر انعطاف پذیری در برابر ارگاسم زن و مدت طولانی آن نسبت به مرد، داستانی کاملاً متفاوت است. بسیاری از مردان به اشتباه تصور می کنند که می دانند که چه چیزی باعث لذت و خشنودی زنان می شود، در حالیکه آنان زن نیستند و چون تلاش چندانی برای شناخت خصوصیات جنسی زنان نکرده اند، در این مورد به بیراهه می روند.
    همین دو هفته پیش بود که به شرکت کنندگان در ورک شاپ آموزشی وفادارسازی همسران در یکی از هتل های شهر استانبول عرض می کردم، برای اینکه یک س.ک.س عالی را تجربه کنند، نیازمند این هستند که بدن زن را بشناسند و هم چنین بدانند که به چه چیزهایی در وجود همسر خود می بایست توجه بیشتری داشته باشند.
    برای یک مرد پی بردن به این که چه چیزهایی خشنودی و رضایت همسرش را در رختخواب فراهم می کند، مشکل است. غالباً مردان فکر می کنند که واقعاً زنان و بدن آنان را می شناسند. یکی از بازیگران مرد ترکیه ای در آن سمینار می گفت: آقای مهدی آریافر! من قبل از شرکت در این ورک شاپ تصور می کردم آنچه که مرا در یک رابطه جنسی راضی می کند، همسرم را نیز خشنود می سازد. “
    به ایشان عرض کردم: متأسفانه مردان به اشتباه چنین تصوری را دارند، زمانی که یک زن ارضاء نمی شود، مرد بجای اینکه فکر کند که مشکلی در روش خودش است این تصور را دارد که مشکل از جانب خود زن است. برخی از مردان نیازهایی را که از لحاظ عاطفی در اتاق خواب برای یک زن پدید می آید و متفاوت با نیازهای آنان می باشد را نمی شناسند.
    مردان برای داشتن یک رابطه جنسی کامل و عالی ، در ابتدا نیازمند این هستند که خودشان را در ارضاء نیازهای جنسی همسرشان موفق احساس کنند. این نیازها اشاره به مهارت های جدیدی دارند که نه تنها در اتاق خواب ، بلکه لزوم وجود آن در کل رابطه احساس می شود. زنان برای تکمیل رابطه جنسی، ابتدا نیاز به حمایت عاطفی در ارتباط با همسرشان دارند، اما برای مردان نیز داشتن درک صحیحی از نیازهای متفاوت جنسی همسرشان مهم است.
    رابطه جنسی برای زن فرصتی، برای سهیم شدن در عشق است؛ شیوه ای که در آن همسرش را هم تغذیه می کند. رابطه جنسی، مظاهر زیبایی زن نسبت به مرد را به منصه ظهور می رساند و فرصتی را در جهت دریافت عمیق ترین رشته های عشق همسران، ایجاد می نماید.
    رابطه جنسی بدون عشق دچار روزمرگی شده و برای زوجین کاری کسل کننده خواهد بود. س.ک.س عالی زمانی ایجاد می شود که عشق، بخشی از آن باشد و همین عشق است که باعث دوام و بقای آن می شود. یک زن برای داشتن رابطه جنسی کامل، در ابتدا نیازمند حمایت عاطفی است؛ البته برای مرد هم داشتن درک درستی از نیازهای متفاوت جنسی در رابطه با همسرش اهمیت زیادی دارد.
    قطعاً از طریق کمک به بهبود مهارتهای مربوط به اتاق خواب و مهارت های مربوط به عشق ورزی ، زوجین می توانند بعد از گذشت سالها، بجای از دست دادن شور و اشتیاق زندگی ، یک عشق عالی و کامل را تجربه کنند.
    خوشبختانه با آموزش هایی که به همسر آن خانم دندانپزشک ارائه کردم، مهارتهای او در اتاق خواب بهبود یافت و رابطه جنسی آنها از حالت تکراری و خسته کننده به حالتی جذاب، متنوع و خوشایند تبدیل شد.
    مرد با بهبود مهارتهای خود در برقراری یک س.ک.س عالی این پیام را به همسرش انتقال داد که ” تنها عشق او را در سینه دارد و دلش می خواهد همسرش نیز عاشق او باشد” . زن نیز آموخت که بجای آنکه همانند همسرش ، خلاء فقدان یک رابطه جنسی کامل را در فرد دیگری خارج از چارچوب روابط زناشویی شان جستجو کند ، به دانش و آگاهی خود در زمینه مهارت های اتاق خواب و بهبود مهارتهای جنسی با همسرش افزوده و س.ک.س عالی و متنوع با شوهر خود داشته باشد.
    قطعاً وقتی زن و شوهر با روشهای متنوع و جذاب که ناشی از شناخت روحیات یکدیگر است اقدام به برقراری رابطه جنسی عالی می کنند، دیگر هیچ خلاء و شکافی در روابط جنسی شان وجود نخواهد داشت و امکان بروز بی وفایی و خیانت در روابط آنها نیز به صفر خواهد رسید.

درس زندگی از مهدی آریافر متخصص ترمیم و بازسازی زندگی زناشویی پس از خیانت
    منبع: سایت گروه درس زندگی Home - درس زندگی

2. کاربر زیر پست mokhatab را لایک کرده است:

تابتا (20 مرداد 1394)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار