شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 10 از 10
  • نخستنخست
  • ... 8910
    نمایش نتایج: از 91 به 95 از 95

موضوع: نه همین اندام زیباست نشان آدمیت mehrabun251266 l

mehrabun251266 آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      75
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      94
      حالت من
      Ashegh

نه همین اندام زیباست نشان آدمیت mehrabun251266 l

سلام سلام
      با تشکر از این انجمن بسیار زیبا و خوب و لازم
      وقتی تصمیم گرفتم رژیم نهایی یک بار برای همیشه بگیرم خواهرم گفت برو تو نی نی سایت و اونجا عضو رژِم های گروهی شو تا انگیزه ادامه داشته باشی اما خوب محیط و گرافک اونجا رو زیاد دوست نداشتم و به طور ناگهانی اینجا رو پیدا کردم و بسیار خوشحال شدم که میتونم دوست هایی با درد مشترک چاقی ! پیدا کنم و همشونم مهربون و پایه ان و البته کلی اطلاعات مفید در زمینه

زمینه رژیمی من :

1. اولین بار تو دوره نوجونی مامانم منو برد دکتر که اونجا دکتر گفت چون تو سن رشدی رژیم لازم نیست فقط چیپس و پفک و سس و سوسیس و کالباس نخورم و غذا ممم با چنگال بخورم( الان پسر عموی ده سالم با همین روش کلی وزن کم کرده ) اما من کلا تو فاز وزن کم کردن و رژیم نبودم و خیلیم شکمو و خوش خوراک بودم و البته همه موارد بالا رو هم رعایت کردم اما کماکان چاق شدم چون مامانمم کارمند بود تو خونه من مسیول غذا بودم و خواهرم مرتب کردن پس من چاق شدم و خواهرمم لاغر لاغر ه .ضمن اینکه تو کودکیم خیلیم پای تلویزیون بودم و علت عمده چاقیم شاید همین تی وی بود.... به هر حال گذشت و گذشت و من چاق و چاق تر شدم کمترین وزنم همیشه 85 بوده

2.دوومین رژیمم تو دوره دبیرستان و رژِیم دکتر کرمانی بود که تو ماه اولش من خوب وزن کم کردم حدود 5 6 کیلو میشد ولی بعد رژِم خورد به ماه رمضون و بهم خورد و....

3. سومین رژِیمم آب درمانی بود که من ده روز فقط آب خوردم و هشت کیلو کم شدم تو مدت رژیم روحیم و پوستم خیلی خوب بود و حسابی شاد بودم چون آب درمانی رژیم سم زداییه و حال منو خوب کرد اما بعدش وزنم به شدت برگشت و حتی بیشترم شد .دوبار آب درمانیو تجربه کردم

4. پیش سه تا دکتر رژیم مختلفم رفتم از رژیم آرتین بگیر که باعث شد کلی ازموهام بریزه چون هفته اولش بر پایه رژیم پروتیین بود و بدن من اصلا سازگار نبود اونم برای یک هفتهو دکترای دیگه از جمله دکتر درمانگاه و همین طور یه دکتر معروف دیگه که اسمش یادم نیست تو همه این رژِم هام برای یکی دو هفته موفق بودم اما بعدش روز از نو روزی از نو

5. یک رژیم موفقی که گرفتم زمانی بود که من به 102 کیلو رسیده بودم و گیاه خوار شدم دو هفته گیاه خوار و بعد به مدت دو ماه خام گیاه خوار شدم که تو این مدت هفت کیلو کم کردم و این هفت کیلو هرگز برنگشت این رژِم خیلی خوب بود اما کلی همه مسخره میکردن و ا هم به شدت اهل مهمونی بودیم پس عملا نشد ادامه بدم ضمن اینکه خام گیاه خواری اصولی داره که باید حتما رعایت شه و تهیه جوانه ها و شیر از آجیلها و تغذیه متناسب خیلی مهمه که من چون رعایت نمیکردم لرزش دست پیدا کردم

6. یک رژیمیم که یکی از اقوام معرفی کرد و رفتم بر پایه طب سنتی بود که یه عالمه جوشنده و قرص گیاهی خوردم اما بارم دریغ از یک کیلو وزن که کم شه و فقط حدود یک میلیون پول داریو گیاهی دادم

7. لاغری بر پایه رژیم مهدی خردمند و هیپنوتراپی که از نظر روحی بسیار تاثیر داشت و من پارسال انجامش دادم اما دریغ از یکم وزن که کم کنم چون من همش گرسنم بود و حتی با همه اون روشها و فایل های شبانه که گوش میدادم و همه و همه باز هم چاق بودم

8. طب سوزنی و دکتر مرضیه فروزانفر که تغییر رفتار و اصل کم شدن وزن میدونست و کلی اصول تغذیه جدید داشت از جمله جدا خوردن مواد پروتیینی و نشاسته ای و.... که اونم هیچ تاثیری نداشت

9.رژیم چربی سوز سوپ کلم رو هم گرفتم
      10 . رژیم اتکینز رو هم گرفتم که اصلا بدنم وارد کوتوز نشد و ادامه ندادم
      11.خام گیاه خواری که 2 ماه بود و من به 84 رسیدم .اما بعد ازدواج کردم و دوباره وزنم به 94 رسید( 9 اسفند 93)

با همه این رژیم ها که حدود ده سالی میشه تجربشونو دارم باید بگم من رو آوردم به زمینه روانشناسی و شناخت خودم و باعث شد بفهمم به دلیل عجول بودن و کم صبریمه و استفاده از غذا و نشاسته و شیرینی به عنوان آرام بخشه که نمیتونم وزن کم کنم

مهمترین چیز تو رژِیم گرفتن شناخت خودمون و رفتارمونه تا بقیه هم طبق طرز فکر ما درباره خودمون فکر کننن
      من فهمیدم حتی حالا که چاقم خوشبختم و میتونم شاد باشم
      میتونم عشق باشم برای کسی که عاشقمه و زندگیشو پر از مهر و محبت کنم
      میتونم تو جمع بگم که من فلان چیزو نمیخورم و در مقابل اصرار بقیه فقط لبخند بزنم و به تمسخر هاشون بخندم و برام مهم نباشه چی میگن

خودمو دوست داشته باشم و برای خودم و علایقم بخوام خوش اندام باشم و نه حرف دیگران
      همیشه میخواستم 48 کیلو باشم اما الان میخوام 75 کیلو باشم چون من اندام توپر دوست دارمم و لذت میبرم از یکم چاق و ورزشی بودن

زمینه ورزشی من:

با اینکه 97 کیلو بودم هیکلم اصلا نشون نمیده وو همه میگن هشتاد بت میاد چون از بچگی ورزش میکردم
      همیشه شنا به صورت حرفه ای و الانم دو سالیه که رزمی کار میکنم و البته والیبال بادی کامبت بدنسازی ایروبیک ویوگا .... همه رو امتحان کردم
      الانم هفته ای دو بار رزمی باشگاهی کار میکنم و گاهی کوه میرم و چیاده روی تو هوای خوب و همین طور کامبت با سی دی آموزشی انجام میدم

حالا میخوام یکبار برای همیشه موفق باشم
      و چون شما دوستهای خوبم رو دارم امیدم چندین برابر شده و انگار یک چیزی بم میگه اینبار دیگه میتونی

ممنون میشم حواستون به من باشه و حسابی تشویقم کنید :)

حالا رژِیمم بر پایه کالری شماری بود که حدود یک هفته دو کیلو کم کردم و به 95 رسیدم و بعدم برای درست شدن طبایع رژیم آش آبغوره و زنجبیل به مدت چهارده روز گرفتم که خوب چون کالری آش ها رو هم میشمردم تو این مدت 6 کیلو کم شدم و الان 89 کیلو هستم و بعد هم میخوام حتما رژِیم کالری شماری و آهسته و پیوسته اادامه بدم چون تجربه ثابت کرده رژِیم ناگهانی نتیجه زود داره اما هم آسیب زاست و هم فقط برای خروج از استاپ وزنی مفیده

رژیم ها تک خوری مثل همین آش آبغوره و انگور و سیب یا حتی رژِم گیاه خوار یو آب درمانی اصلش برای پاکسازیه و نه لاغری مثلا من چون سردم بود همش و لرز داشتم این رژِم و گرفتم و خوب چون کالری شماری هم داشتم وزن کم کردم

اصل حرف و هدف:

اصل حرف من اینه که بعد از شناخت خودم و تغییر سبک زندگیم و توجه و ارزش دادن به ارزشها و اعتقاداتم بعد از تقویت اعتماد به نفس و عزت نفسم بعد از رشد روحی و معنوی و درسیم حالا میخوام به بعد جسمیم برسم و این اضافه وزنی که همیشه تو خرید لباس و مهمونی و وزن کردن و آمتحان رانندگی و خواستگاری ها و از دست دادن موقعیت ها آزارم داده رو حل کنم

و بشم اون آدم کاملی که همیشه تو ذهنم از خودم داشتم .
      به امید موفقیت

تجربه:
      1.حساب کردم دیدم از 12 آذر(با وزن 95) که شروع به رژِیم جدی کردم تا امروز که 13 دی حدود یک ماه میشه وو تو این یک ماه من حدود 7 ،8 کیلو کم کردم .البته شش کیلوشو تو 14 روز که رژِیم آش بود کم کردم .تازه میفهمم برای آدمی مثل من رژیم های کوتاه مدت تک خوری و بعدم کالری شماری برای تثبیت خیلی موثره هر چند خود کالری شماریم حدود دو کیلو کم شدم

2.من با رژیم شیر و عسل سه روز بود حدود یک کیلو و نیم کم کردم و تاثیرشو رو ناخن و موهام دیدم تو اون هفته که رژِیم شیر و عسل گرفتم کلی ناخنم رشدش خوب بود اما رژیم انگو با اینکه چهار روز بود وزنم همون یک کیلو تو هفته کم شد تازه با کالری شماری بقیه هفته این میتونه به خاطر قند اانگور باشه شایدم چون تو اون هفته پریود بودم وزن کم شده رو نشون نمیده

3.
      تجربه من از اتکینز:
      1.هیچ وقت به هیچ کس اتکینز و پیشنهادش نمیکنم( رژیم پروتیین خوبه اما همراه میوه و سبزی ).
      2.ممکنه بدن بعضی افراد به کتوز حساس باشه .مثلا من تو عمرم به هیچی حساسیت نداشتم اما حس کردم بدنم به کتوز حساسیت داره چون هر چی آب میخوردم باز هم رنگ ادرارم کدر و تیره بود ( برای اطمینان از سلامت مجاری ادرار و تامین آب بدن رنگ ادرار باید سفید یا زرد خیلی کمرنگ و شفاف باشه)
      3.هر کی اتکینزو میگیره حتما کرب 20 تا رو استفاده کنه اشتباهه کمتر مصرف کردن کرب (مگه کمتر از سه روز باشه )
      4. تو دوره کتوز که حالتون گرفته است پیاده روی تو هوای خوب حالو عالی میکنه
      5. حتما هر روز باید دفع داشته باشید پس اگه خواستین اتکینز بگیرین یا به شدت کره و روغن مصرف کنید که خودش به کم شدن وزن و دفع راحت کمک میکنه یا حتما قرص مسهل بخورین
      بعد از اتکینز امروز 18 بهمن من بعد یک هفته عادی غذا خوردن به وزن 84 رسیدم یعنی دو کیلو افزایش تو یک هفته هر چند هیچ نونی نخوردم و فقط چند وعده برنج اونم کم خوردم از فردا دوباره میرم رو ریم آش به امید خدا

روند کاهش وزن در زیباتن: (قبلش از 97 رسیدم به 88)
      هفته نوع رژیم نوع ورزش مقدار کاهش وزن وزن درآخر هفته مسابقه زیباتنی
      1 کالری شماری عادی 1 88 تعجب بدن 2
      2 کالریشماری
      (پر کرب)
      سخت 0 88 برف نارنجی 1
      3 3شیروعسل و
      کالریشماری
      (پر پروتیین)
      عادی 2 86 برف نارنجی 2
      4 4انگورو
      کالریشماری
      (پرپروتین)
      عادی
      هولاهوب
      1
      پری
      85 برف نارنجی 3
      5 کالری شماری
      اتکینزی
      عادی
      سفر
      2 83 برف نارنجی 4
      6 اتکینز عادی 1 82 هفته امید 1
      7 بدون رژیم
      کالری تثبیت
      اصلا
      اولین هفته کار
      -2 84 هفته امید 2
      (بد)
      8 رژیم سوپ مرغ
      سخ روز تقلب
      عادی 2 82 -
      9 رژِیم آش عادی 0 82 -

شروع جدید : 9 اسفند خام گیاه خواری با وزن 94
      موفقیت آمیز بود اما میخوام کاهشم تند تر شه
      فعلا ترازو ندارم

16 اسفند93 اولین روز رژیم لیموناد

ویرایش توسط mehrabun251266 : 09 اسفند 1393 در ساعت 22:37 دلیل: شروع مجدد

2. 16 کاربر، ارسال mehrabun251266 را لایک کرده اند:

malooos (25 آذر 1392),mehrzzz (28 آذر 1392),parchami7 (25 آذر 1392),ralia1990 (26 آذر 1392),Shim@ (26 آذر 1392),shine (25 آذر 1392),مهربان1389 (12 بهمن 1392),نهال5 (28 آذر 1392),هاجر35 (15 تیر 1393),ویولت (22 دی 1392),یلدا (25 آذر 1392),یونیک (26 آذر 1392),یاس (19 دی 1392),باربی اینده (26 آذر 1392),سمانه ع (18 دی 1392),سونیا33 (05 دی 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

shima amr آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      6
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.29
      قد
      161
      وزن شروع
      91
      وزن هدف
      ۵۸
      وزن فعلی
      71.2
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      «مهمترین موضوع تو کاهش وزن بر اساس هر روشی، اینه که باورش داشته باشید و مطمئن باشید و اعتقاد داشته باشید که اون مقداری رو که میخواید کم می کنید، مطمئن باشید موفق میشید»

mahya1369 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.20
      قد
      168
      وزن هدف
      فعلا از قرمز نارنجی بشم
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      30
      سلام عزیزم میبینم که خوب داری پیش میری دقیقا درسته...ما خودمونیم که میدونیم دقیق چی می خوریم و چقدر و چیا و چطور غذا خوردن چاقیمون میکنه....میبینم که شدی 82 خیلی خوشحالم واست گلم...خوب تونستی کم کنی

mehrabun251266 آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      75
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      94
      حالت من
      Ashegh
      با نهایت تاثر وزن فعلی 90
      بسیار ناراحتم و امیدوارم بتونم هر چه زودتر به وزن هدفم برسمم
      و به کم احتیاج دارم
      سر کار رفتن برنامه منو بهم ریخت
      الان دوباره دارم میرم باشگاه
      و به دنبال یه برنامه غذای خوبم
      میخوام حتما تا 8 مهر به 75 برسم
      یعنی 15 کیلو تو حدود 20 روز
      آس که باشی از شاهم سرتری :)

mehrabun251266 آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      75
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      94
      حالت من
      Ashegh
      سلام
      من با خام گیاه خواری وزنم به 82 رسید (تو دو ماه )
      اما بعد عقدم دوباره اضافه وزن داشتم
      و الان با 94 کیلو دوباره خام گیاه خواریو شروع کردم

به امید خدا و شما دوستان
      آس که باشی از شاهم سرتری :)

afsaneh.b آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      407
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر