شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 8
  • نخستنخست
  • 12345 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 77

موضوع: می خواهم لاغر باشم با تنی سالم با امید بخدا.....مامان اکرم

مامان اکرم آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      68.500
      حالت من
      Khoshhal

می خواهم لاغر باشم با تنی سالم با امید بخدا.....مامان اکرم

بجای حرف زدن عمل کنید بجای گفتن نشان دهید بجای وعده دادن ثابت کنید ..........................

2. 10 کاربر، ارسال مامان اکرم را لایک کرده اند:

fofoli (15 مهر 1393),khanoom_vakil (15 مهر 1393),nassim (27 مهر 1393),لیلا خانمی (16 دی 1393),مریم... (15 مهر 1393),نگاتیو (10 آذر 1393),هاجر35 (15 مهر 1393),کانی (18 مهر 1393),کایسا (15 آذر 1393),دلنواز (16 مهر 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

مامان اکرم آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      68.500
      حالت من
      Khoshhal
      خوراکی هایی که هم رفع گرسنگی می کنند، هم باعث لاغری می شوند

اجتماعی - می خواهیم ۵ خوراکی سالم را معرفی کنیم که احساس گرسنگی را رفع می کنند. برخلاف غذاهای پرکالری و آماده برای تندرستی بدن تان مفید هستند و به کنترل اشتهای تان کمک می کنند.

● میوه بهشتی

یکی از خوراکی هایی که هم اشتها آور است و هم گرسنگی را به خوبی رفع می کند سیب است. طبق آزمایشاتی که روی ۵۸ فرد بالغ انجام شد، مشخص شدکسانی که ۱۵ دقیقه قبل از ناهار خود یک سیب می خورند نسبت به وقتی که قبل از ناهار خود ماده غذایی مشابه آن می خورند، بعد از صرف غذا احساس سیری بیشتری می کنند. به علاوه این افراد ۱۵درصد کالری کمتری حین غذا خوردن مصرف می کنند چون بخشی از احساس گرسنگی شان قبل غذا برطرف شده است. سیب یکی از مفیدترین میوه ها محسوب می شود و منبع غنی از ویتامین ها و مواد مغذی است. بنابراین خواص معجزه آسای آن را دست کم نگیرید. بد نیست بدانید یک عدد سیب متوسط تنها ۹۰ کالری دارد. ورقه های سیب خشک شده با این که تمامی خواص این میوه تازه آن را ندارند ولی می توان برای ایجاد تنوع در طعم سیب آن ها را هم امتحان کرد.

● شیر برشتوک

اگر دنبال خوراکی هستید که تا وقت ناهار شما را سیر نگه دارد غلات کامل غذای مناسبی است که معمولا با شیر به عنوان صبحانه مصرف می شود و بسیار خوشمزه و نیروبخش است. بعضی از تحقیقات نشان می دهد، خوردن غذاهایی که حاوی غلات کامل مثل گندم و جو هستند احساس گرسنگی را رفع می کنند، پس اگر از طعم این گروه غذایی خوش تان می آید حتما آن هایی که در آن ها از غلات استفاده می شود را به عنوان میان وعده ای مناسب انتخاب کنید، این گروه غذایی علاوه بر این که میزان کالری مناسبی دارند سرشار از ویتامین و فیبر هستند.

● عصرها ۱۰ آلو خشک بخورید

سعی کنید تا برای عصرانه خوراکی را انتخاب کنید که صرفا شیرین نباشد بلکه جلوی اشتهای تان را بگیرد تا با خوردن آن کمی احساس گرسنگی تان رفع شود. در تحقیقاتی که روی ۴۹ داوطلب انجام شد مشخص شد، کسانی که برای میان وعده ها آلو خشک می خورند نسبت به آن هایی که کلوچه یا شیرینی های کم کالری را انتخاب می کنند، احساس سیری بیشتری دارند. نمونه خونی که از این داوطلب ها گرفته شد نشان می دهد که خوردن آلو خشک میزان هورمونی به نام گرلین که در شدت سیری افراد موثر است را افزایش می دهد. این افراد به طور متوسط ۱۰ عدد آلو به عنوان میان وعده در روز می خوردند، پس اگر طرفدار آلو و طعم های ملس هستید برای میان وعده آلو خشک را از دست ندهید. این خاصیت آلو خشک از فیبرهای موجود در آن ناشی می شود و باید بدانید که در تغذیه وجود فیبرها برای از بین بردن اشتها ضروری است.

● یک کاسه سوپ لاغرتان می کند

اگر از اشتهای تان برای غذا خوردن می ترسید می توانید یک ترفند جالب بزنید، با این که سوپ اصولا به عنوان پیش غذا محسوب می شود اما اگر قبل غذا یک کاسه از این غذای پر انرژی و پرویتامین بخورید به طور حتم بخشی از اشتهای تان گرفته می شود. بنابراین مقدار غذای اصلی که بعد آن میل می کنید، کمتر است. براساس تحقیقاتی که روی ۷۳ نفر انجام شد، افرادی که ۱۵ دقیقه قبل از غذا انواع سوپ ها مانند سوپ سبزی ها را صرف می کنند مقدار زیادی از اشتهای شان کاسته می شود و ۲۰درصد کالری کمتری نسبت به کسانی که قبل از غذا سوپ نخورده اند جذب می کنند. زنانی که در این آزمایش یک کاسه و نصفی سوپ خوردند حدود ۱۲۹ کالری و مردان با خوردن ۲ کاسه سوپ حدود ۱۷۲کالری جذب کردند. شما با خوردن سوپ هم مقدار کافی کالری دریافت می کنید و هم از منبع غنی از مواد مقوی بهره مند می شوید. محققان هنوز در مورد سوپ های پر کالری این آزمایشات را انجام نداده اند اما آن ها وقتی با سوپ های کم کالری مقایسه می شوند حدود ۴۷۰ کالری به بدن می رسانند، بنابراین سوپ را تنها در مواقعی که سرما خورده اید درست نکنید، به خصوص در زمستان از فرصت استفاده کنید و غذایی مثل سوپ را به عنوان خوراکی که اشتهای تان را کنترل می کند در برنامه غذایی هفتگی تان قرار دهید.

● آجیل را آهسته بخورید و سود کنید

اگر دقت کنید وقتی آجیل می خورید یک یا ۲ ساعت احساس گرسنگی نخواهید کرد. خب به این دلیل است که آجیل هم جزو میان وعده های مفید به شمار می آید و شما را تا مدتی سیر نگه می دارد، پس به جای خوردن هله هوله کمی آجیل میل کنید. اخیرا در تحقیقاتی از ۳۳ نفر خواسته شد تا ۴۵ بادام را در تعداد مختلف یعنی ۱۰، ۲۵ و۴۰ بار بجوند. نتیجه این آزمایش این بود که هر چقدر که تعداد دفعات جویدن بادام بیشتر می شود افراد احساس سیری بیشتری می کنند. دانشمندان معتقدند روغنی که از جویدن آجیل تولید می شود حس رغبت به غذا را سرکوب می کند و عملکرد هورمونی در مغز که باعث بروز اشتها می شود را کاهش می دهد. ۴۵ بادام حاوی ۳۱۰ کالری و ۲۶ گرم چربی است اما شما می توانید به جای هله هوله هایی مثل چیپس یا شیرینی، آجیل را جایگزین کنید و مصرف مواد خوراکی مانند کره های گیاهی و سس مایونز که مقدار زیادی چربی دارند را کاهش دهید.

اگر تمام شب را در حسرت از دست دادن خورشيد سر كني لذت ديدن ستاره ها رو هم از دست مي دهي .

5. کاربر زیر پست مامان اکرم را لایک کرده است:

nassim (27 مهر 1393)

delaram25 آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      2.26
      قد
      158
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      57
      وزن فعلی
      58
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      بهترین راه برای سوزاندن چربی شکم انجام ورزش‌های هوازی است. ورزش‌های هوازی مثل پیاد‌ه‌روی، دویدن، دوچرخه‌سواری، شنا و کوهنوردی مقدار زیادی از چربی‌های بدن را می‌سوزانند. ولی بیشتر افراد خیلی زود از انجام این ورزش‌ها خسته می‌شوند و آن را رها می‌کنند. ۱۰ دقیقه اول ورزش، گلیکوژن (ذخیره قندی در کبد) بدن می‌سوزد. اگر فقط ۲۰ دقیقه ورزش کنید، نیمی از عمل سوزاندن چربی را انجام داده‌اید که برای حفظ سلامتی قلب خوب است، ولی چربی زیادی از بین نمی‌رود، زیرا تا وقتی‌که کاملاً ذخایر گلیکوژنی کبد از بین نرود، چربی زیادی نمی‌سوزد. بنابراین برای از بین بردن چربی شکم،۴-۳ بار در هفته و هر بار باید ۳۰ تا ۶۰ دقیقه پشت سرهم ورزش هوازی را انجام دهید. مثلاً یک ساعت در روز پیاده‌روی کنید. البته این پیاده‌‌روی باید به قصد ورزش باشد نه تفریح، مثلاً برای دیدن ویترین مغازه ها یا خرید چیزی نباشد که مجبور شوید بین پیاده‌روی خود بایستید.

برای از بین بردن چربی شکم،۴-۳ بار در هفته و هر بار باید ۳۰ تا ۶۰ دقیقه پشت سرهم ورزش هوازی را انجام دهید. مثلاً یک ساعت در روز پیاده‌روی کنید.
      خدایا کمکم کن که به هدفم برسم....

7. 2 کاربر، ارسال delaram25 را لایک کرده اند:

nassim (27 مهر 1393),مامان اکرم (24 مهر 1393)

مامان اکرم آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      68.500
      حالت من
      Khoshhal
      تمرینات پیلاتس برای عضلات شکم و باسن+ تصاویر

اگر شروع به عضله سازی در بدن خود کنید احساس جوانی و زیبایی را به خود همراه دارد، تمرینات پیلاتس عملکردی بر روی تمامی اعضای بدن دارد.

حرکت اول

به پهلو دراز بکشید ، کف دست راست را روی زمین بگذارید و سر خود را بر روی دستتان بگذارید.پای راست روی زمین و پای چپ را بلند کنید، سپس پای راست بالا بردید تا در کنار پای چپ قرار گیرد و نفس خود را نگه دارید ، دوباره به حالت اول برگردید.

این حرکت را در ۲ ست و هر طرف بدن را ۱۰ بار تکرار کنید.

حرکت دوم

روی زمین دراز بکشید ، و لگن را ۹۰ درجه قرار دهید ، دست ها را در کنار ساق پا قرار دهید و شانه را از روی زمین بلند کنید ، سپس دست ها را رو به عقب و پاها را رو به جلو بدون اینکه از زانو خم شود تا زاویه ۴۵ درجه حرکت دهید .
      این حرکت را در ۲ ست و ۱۰ دفعه تکرار کنید.

حرکت سوم

پاها را دراز کنید و روی پاشنه های پا و کف دست خود را نگه دارید ، در حرکت دوم پای خود را بالا ببرید و ۳ ثانیه صبر کنید و دوباره به حالت اول برگردید.این حرکت را در ۳ ست و ۵ دفعه تکرار کنید.
      اگر تمام شب را در حسرت از دست دادن خورشيد سر كني لذت ديدن ستاره ها رو هم از دست مي دهي .

delaram25 آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      2.26
      قد
      158
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      57
      وزن فعلی
      58
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      مامان اکرم عزیز سلام... چه تمرینات خوبی گذاشتی... چیکار میکنی با رژیم؟؟
      خدایا کمکم کن که به هدفم برسم....

10. کاربر زیر پست delaram25 را لایک کرده است:

مامان اکرم (27 مهر 1393)

مامان اکرم آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      68.500
      حالت من
      Khoshhal
      8 اصل اولیه ورزش پیلاتس

تمرینات پیلاتس از حرکات کنترل شده ای تشکیل شده اند که بین بدن و مغز هارمونی فیزیکی ایجاد کرده و توانایی بدن افراد را در هر سنی بالا می برد. در ادامه مطلب با 8 اصل اولیه ورزش پیلاتس آشنا می شوید.
      8 اصل اولیه پیلاتس

1 آراﻣش: ﺗﻤﺮﯾﻨﺎت پیلاتس را ﺑﺎ آراﻣﺶ آﻏﺎز ﮐﻨﯿﺪ و ﺧﻮد را ﺧﺴﺘﻪ ﻧﮑﻨﯿﺪ.اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻨﻈﻮر از آراﻣﺶ تنبلی ﻧﯿﺴﺖ

2ﺗﻣرﮐز: ﻻزﻣﻪ ﮐﻨﺘﺮل اﻋﻤﺎﻟﯽ ﮐﻪ اﻧﺠﺎم ﻣﯽ دھﯿﺪ ﺗﻤﺮﮐﺰ در ﻧﺤﻮه اﻧﺠﺎم ﺗﻤﺮﯾﻨﺎت اﺳﺖ. ﺗﻔﮑﺮ ھﻮﺷﻤﻨﺪاﻧﻪ در اﻧﺠﺎم درﺳﺖ ﺣﺮﮐﺎت در ورزش پیلتس ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﮐﻤﮏ ﺑﺴﯿﺎر ﺑﺰرﮔﯽ ﺧﻮاھﺪ ﮐﺮد.

3 ھﻣﺎھﻧﮕﯽ: ﺧﻮدآﮔﺎھﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ در ﻣﻮرد ﺑﺪن ﻣﻮﺟﺐ ھﻤﺎھﻨﮕﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ و ﺑﮫﺘﺮی در اﻧﺠﺎم ﺣﺮﮐﺎت ﺧﻮاھﺪ ﺑﻮد. ﺑﺎ ﺗﮑﺮار ﺗﻤﺮﯾﻨﺎت، ﺣﺮﮐﺎت ﺷﻤﺎ از ظﺮاﻓﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮی ﺑﺮﺧﻮردار ﺧﻮاھﻨﺪ ﺷﺪ.

4 ﺟﮭت دھﯽ ﻣﻧﺎﺳب: ﺑﻪ وﺿﻌﯿﺖ درﺳﺖ ﺑﺪﻧﺘﺎن ﺗﻮﺟﻪ ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ. ﻗﺒﻞ از ﺷﺮوع ھﺮ ﺣﺮﮐﺘﯽ در ورزش پیلاتس ﻣﻮارد زﯾﺮ را در ذھﻦ ﺧﻮد ﻣﺮور ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ:
      1. ﺑﻪ وﺿﻌﯿﺖ ﻗﺮارﮔﯿﺮی ﺷﻤﺎل-ﺟﻨﻮب و ﺷﺮق-ﻏﺮب ﺗﻮﺟﻪ ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ ﮐﻪ در آن ﻧﯿﺮوھﺎ ﺑﺮ روی ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ اﺛﺮی ﻧﺪارﻧﺪ
      2. ﺳﺘﻮن ﻓﻘﺮات را ھﻤﯿﺸﻪ ﺗﺎ ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﯿﺪ در وﺿﻌﯿﺖ ﮐﺸﯿﺪه ﻗﺮار دھﯿﺪ
      3. ﮔﺮدن را ﮐﺸﯿﺪه و آرام ﻗﺮار دھﯿﺪ
      4. ﺑﻪ وﺿﻌﯿﺖ ﻗﺮارﮔﯿﺮی ﭘﺎھﺎﯾﺘﺎن ﺗﻮﺟﻪ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ.

5 ﺗﻧﻔس: ﺗﻨﻔﺲ ﻋﻤﯿﻖ و ﮐﺎﻣﻞ را ﻓﺮاﻣﻮش ﻧﮑﻨﯿﺪ و در ﺷﺮوع ﺗﻤﺮﯾﻦ ﻧﻔﺲ ﻋﻤﯿﻘﯽ ﺑﮑﺸﯿﺪ و در ﺣﯿﻦ اﻧﺠﺎم ﺗﻤﺮﯾﻦ ﻧﯿﺰ ﻧﻔس را ﺑﯿﺮون دھﯿﺪ.

6 ﺣرﮐت: ﺣﺮﮐﺎت روان، آرام و آھﺴﺘﻪ را از ﻣﺮﮐﺰ ﺑﻪ طﺮف ﺑﯿﺮون اﺟﺮا ﮐﻨﯿﺪ.

7 ﻣرﮐز ﺳﺎزی: ﯾﮏ ﻣﺮﮐﺰ ﺛﻘﻞ ﻗﻮی در ﻣﯿﺎﻧﻪ ﺑﺪن داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺑﻄﻮرﯾﮑﻪ ﻗﺒﻞ از ھﺮ ﺣﺮﮐﺘﯽ ﻧﺎف ﺑﻪ ﺳﻤﺖ داﺧﻞ ﮐﺸﯿﺪه ﺷﻮد.

8 وﺿﻊ و ﺣﺎﻟت انجام تمرین: در ورزش پیلاتس ﺣﺮﮐﺎت را ﺑﺎ آراﻣﺶ و ﺣﻮﺻﻠﻪ و ﻗﺪرت اﻧﺠﺎم دھﯿﺪ و از اﻧﺠﺎم آﻧﮫﺎ ﺑﺼﻮرت ﺷﺪﯾﺪ و سریع پرهز کنید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram25 نمایش پست ها
      مامان اکرم عزیز سلام... چه تمرینات خوبی گذاشتی... چیکار میکنی با رژیم؟؟
      سلام عزیزم خوبی من که رژیم نمیتونم بگیرم بچه شیر میدم فقط ورزش میکنم پیلاتس خیلی خوبه حتما امتحان کن

- - - Updated - - -

12. 3 کاربر، ارسال مامان اکرم را لایک کرده اند:

nassim (27 مهر 1393),parrotia (01 آبان 1393),سمیه60 (27 مهر 1393)

سمیه60 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      350
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.28
      قد
      156
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      72
      حالت من
      Asabani
      وبلاگ زیباتنی من
      6
      سلام مامان اکرم عزیز
      خواهر منم تازه زایمان کرده تقریبا همزمان باشما الان پسر کوچولوش4ماه اس خواهرم تو بارداریش خیلی چاق شده الان به خاطر شیر دادن نمیتونه رژیم بگیره البته اینو خودش میگه هرچیم من بهش میگم کمتر بخور گوش نمیکنه میگه شیرم کم میشه وقتی هم بهش میگم ورزش کن میگه نمیشه وقتی ورزش میکنی بخاطر فعالیت یه سم وارد شیر میشه برا بچه خوب نیس باید بعد 2ساعت از ورزش به بچه شیر داد میخواستم بپرسم شمام اینو شنیدین اصلا واقعیت داره یانه؟
      البته اینم بگم من از چند نفر این موضوع رو شنیدم
      موفق باشی گلم
      سایه ساری جستم ازدل گفت او گلشنی خوش نقش وکامل گفت او
      ماه راگفتم به مانندتوکیست این چنین رخشان شمایل گفت او
      یاس را بوی خوشی سرمست کرد گفتم این بوی از چه حاصل گفت او
      هرنفس باعشق معنا میشود عشق راپرسیدم ازدل گفت او

14. کاربر زیر پست سمیه60 را لایک کرده است:

مامان اکرم (28 مهر 1393)

nassim آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      210
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.31
      قد
      168
      وزن شروع
      111
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      102
      حالت من
      ShadOsarhal
      سلام عزیزم.موفق باشی
      هيچ چيزی خوشمزه تر از احساس لاغری نيست

16. کاربر زیر پست nassim را لایک کرده است:

مامان اکرم (28 مهر 1393)

مامان اکرم آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      68.500
      حالت من
      Khoshhal
      [QUOTE=سمیه60;332808]سلام مامان اکرم عزیز
      خواهر منم تازه زایمان کرده تقریبا همزمان باشما الان پسر کوچولوش4ماه اس خواهرم تو بارداریش خیلی چاق شده الان به خاطر شیر دادن نمیتونه رژیم بگیره البته اینو خودش میگه هرچیم من بهش میگم کمتر بخور گوش نمیکنه میگه شیرم کم میشه وقتی هم بهش میگم ورزش کن میگه نمیشه وقتی ورزش میکنی بخاطر فعالیت یه سم وارد شیر میشه برا بچه خوب نیس باید بعد 2ساعت از ورزش به بچه شیر داد میخواستم بپرسم شمام اینو شنیدین اصلا واقعیت داره یانه؟
      البته اینم بگم من از چند نفر این موضوع رو شنیدم
      موفق باشی گلم
      [/QUOT سلام عزیزم مرسی درسته ورزش در دوران شیردهی شیر را ترش میکند اسید لاکتیک تولید میشه اما برای فعالیتهای سخت نه پیاده رویی وایروبیک طبق نظر دکترا ورزش در روحیه مادر تاثیر دارد باعث شادابی در مادر و همچنین نوزاد میشود در ضمن قبل از ورزش شیر بدی تا 1یا2ساعت بچه شیر نمیخواد تازه میشه شیرهم دوشیداما من قبل ورزش شیر میدم بعد1ساعت هم شیر میدم مشکلی نداره اما رژیم خوب نیست مادر ضعف میکند

18. کاربر زیر پست مامان اکرم را لایک کرده است:

سمیه60 (28 مهر 1393)

مامان اکرم آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      280
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.07
      قد
      160
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      68.500
      حالت من
      Khoshhal
      همه چیز درباره ورزش زومباکمتر کسی وجود دارد که داشتــن اندامــی زیبا و ورزیده را نپســندد و یا حتــی اگر در برخورداری از آن تلاشــی نکرده است همواره در فکر تناسب اندام می باشد . یکی از سبـکهای تنـاسب اندام به همـراه شـادی و نشاط حاصـله از آن ورزش زیبا و ریتمیک زومـبا ( سـومبا ) می باشد . ورزش ریتمـــیک زومبا ( سومبا ) برگرفته از انواع حرکتــهای مــوزون کشور آفریقا و آمریکای لاتین می باشد . از تلفیق چهـار سبک ریتم های میرنگه، رگی تون،سالسا، کالیبسو و کومبیا حرکت موزون و ورزش ریتمیــک زومبا ( سومبا ) پدید می آید . در این ورزش حرکتها و تکنیک ها کاملا حســـاب شده است و تآثیر و توجه مستقیمی بــرروی اندامـــهای مختلف ( دست، پا، بازو، ران و ستون فقرات ) شده است . تمامی ماهیچه های حــرکتی ساق پا، رانـها و بازوها و حتـی وریدهای شکمی تحت تآثیر این ورزش وریتـم آن قرار گرفته و از افزایش چربی دراطراف این قسمتها جلوگیری می کند . حرکات و تکنیــک های حرکتی موجب کشــش ماهیچــــه ای شده و شــکل و فرم زیبا و جوانی را با توجـه به اسـکلت و استخوان بندی افراد موجب می گردد .
      این ورزش که کامـــلا هـــــوازی می باشد، تمـــرکز بر روی تنفس و توجه بر روی انجام انــــــواع تکنیــــــک های حرکتــی را بــــــالا برده و موجــب کــــــاهش وزن در هـــر سنــی و زیبــایی انـــدام یا هر نـــــوع استخــــوان بندی می گردد در طول مدت انجام این حرکات، فشار خون بالانس بوده وهیچ فشاری بر روی مفاصل ومناطق حسـاس مثل زانوها، آرنجها، مچ دست و پا وارد نمی شود . این حرکـــات با ریلکســـی کامــل و نشاط سرشار حاصل از دم و بازدم مناســــب و فرصـــت کافی برای انجام درست حرکات، موجب چربی سوزی آهسته ولی مستمر گشته و تبدیـل انرژی به جای از دست دادن آن را حاصل می گردد .ناگفته نماند که انجام درست حرکــات و فراگیـــری پایه ای و اساسی این سبک، هنــرجو را قــادر مــی سازد که با انــواع سبــکها و ریتمها ارتباط نزدیــک برقرار کرده ضــمن شناخت اندامهای خود، براحـتی هر نوع سبــک دیگری را با اعتماد به نفس کامل انــجام دهد .

8 دلیل برای یاد گرفتن زومبا :1- زومبا موثرین شکل تمرین مقاومتی است. نه تنها به شما کمک میکند که ماهیچه های خود را فعال نگه دارید، بلکه به شما کمک می کند تا چربی بسوزانید ، عضلات بدن را تقویت کنید
      2- یادگیری زومبا نیز بسیار آسان است.حرکت زومبا پیچیده نیست و در واقع در یک راه است که هر کسی میتواند آنرا دنبال کند
      3- زومبا نه تنها بدن بلکه ذهن را تیز تقویت میکند . ورزش ذهنی و مغزی خوبی است .هنگامی که شما زومبا انجام می دهید ، فعالیت ذهنی شما نیز افزایش میابد و برای مغز فوق العاده مفید است
      4- در حالی که در ورزشگاه ضربه میزنید رشد عضلانی باعث بهبود هماهنگی بین ارگان های مختلف بدن می شود . زومبا، در مقابل، هماهنگی شما را بهبود می بخشد و در حال حاضر بازوها و پاهای خود را با هماهنگی بیشتری با ماهیچه ها حرکت می کنند
      5- این ورزش شما بتدریج لاغر خواهید شد ، زومبا بهترین گزینه برای کاهش وزن است در حالی هم سرگرم میشوید و هم لاغر می شوید . در هر جلسه از زومبا، بیش از ۱۰۰۰ کالری مصرف میکنید. با زومبا، کاهش وزن آسان می شود!
      6- در زومبا هر بخشی از بدن فعالیت خاصی دارد و مانند ورزش بر یک جا تمرکز ندارد. زومبا تمرین شدید به تمام نقاط بدن است و برهمه اعضای بدن فایده دارد حتی عضلات بدون چربی، عضلات شکم و هرچیزی که باعث می شود تا یک بدن بطور کامل فعالیت داشته باشد
      7-٫ زومبا بیشتر سرگرم کننده است و به ورزش شباهت ندارد . موسیقی و بازی در طول زومبا جاذب است و قادر به بالا بردن خلق و خوی ساخت احساس شماست و در پایان جلسه شما احساس شادی خواهید کرد
      8- حتی اگر رژیم غذایی نداشته باشید زومبا هم شمارا شادتر و هم سریع به تناسب اندام میرساند

20. کاربر زیر پست مامان اکرم را لایک کرده است:

parrotia (01 آبان 1393)

delaram25 آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      2.26
      قد