شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 5
  • 123 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43

موضوع: من و کابوس همیشگیم کاهش وزن

brotherhood آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      175
      وزن شروع
      130
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      118

من و کابوس همیشگیم کاهش وزن

سلامی دوباره چو بوی هوای بعد از برف - یه توضیح کوچولو بدم که من همون کاربر **** هستم که به خاطر اینکه نام کاربریم ضد قوانین سایت بود من بن شدم و تاپیکم هم پاک شد برای همین باید دوباره بنویسم همه چیز که اون دفعه نوشته بودم.

دیدن هوا چقدر سرد شده ؟ توی یک مقاله ای که داشتم میخوندم نوشته بود که شب ها که دارید میخابید بزارید هوا یکم توی اتاق سرد باشه و اگر اینکار رو بکنید حتی اگر برید زیر پتو باعث میشه که توی خواب میزان سوخت و ساز بدن 2 برابر بشه برای اینکه خوب باید دما خودش رو نگه داره دیگه ولی وقتی بیرون سرد هست باید چربی بیشتری بسوزونه که بتونه بدن رو گرم نگه داره و ما هم که خدا خاسته:84:
      از گذشته اول شروع بکنم : به صورت ژنی چاق نیستم (فکر کنم هیچ کدوممون نیستیم ) یعنی تا 8 سالگی خیلی لاغر هم بودم از نرمال هم میشه گفت کمتر ولی این پدر و مادر گرامی اینقدر از این شربت های اشتها به ما خوروندن که و غذاهای خوشمزه درست کردن که یکهوو اینطوری شد البته زمانی که خودم فهمیدم چاق هستم توی راهنمایی بود و همون زمان ها هم بود که تصمیم گرفتم که اره باید خودم رو لاغر بکنم - اون موقع ها اصلا سلامت و این چیزا توی ذهنم نبود ها تنها چیزی که باعث شد که من بفهمم که من چاق هستم و به قولی با بقیه فرق دارم این بود که دوستم یک لباسی خیلی خوشگل داشت و من وقتی برم اون رو بخرم اون فروشنده شیطانی با نگاهی :axesmileyf:جهنمی بهمون گفت این سایزشو نداریم ... این شروعی بود که برای اینکه به این جمله نفرت انگیز عادت بکنم و هر بار مثل پتک بخوره توی سرم ... :boxing:

البته از همون دوران بود که ابر خاکستری رژیم رو بالای سرم حس میکردم ولی اینطوری نبود که بتونم بگیرم و اینطوری بود که مثلا صبح تصمیم میگرفتم رژیم بگیرم بعد ظهر که میرسیدم خونه میدیدم به به قرمه سبزی داریم و یک ساعت بعد قابلمه خالی بود که به من ذل زده بود.
      رابطه خودم با غذا رو بخام براتون توصیف بکنم میتونم بگم که ما یک رابطه عاشقانه با هم داریم - با هم میخندیم - گریه میکنیم - بیرون میریم - کلا عادت نداریم تنهایی با هم جایی بریم - حتی با هم میخوابیم ... تازه ازش خاستگاری هم کردم ولی مثل اینکه مورد بهتر از من داشت نامرد منو ول کرد ...

فکر میکنم همه ما یک ریشه عصبی هم توی کارمون باشه مثلا بعضی ها هستن که وقتی ناراحت میشن غذا میخورن ولی بعضی ها وقتی که خوشحال میشن میخورن ولی من هم وقتی حوصلم سر میره غذا میخورم هم وقتی که عصبانی میشم هم غمگین میشم هم ... :cheesecakesmile1:
      چیز دیگه ای که توی غذا خوردن من تاثیر داره میدونید چیه ؟ بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــو .... وای فکر کن که کل خونه رو بوی خورشت برداشته یا کباب وای واقعا مغز من که هنگ میکنه و بزاق دهنم راه میوفته اصلا یک جور هایی به غذا حمله میکنم ....

فکر میکنم که همه ما به یک ماده غذایی اعتیاد داریم - که همین خیلی باعث چاقی مون هم میشه - مثلا مادر من به نون اعتیاد داره - نون سنگک داغ 2 رو خاش خاش - بر عکس من که اگر چند روز هم نون نخورم اصلا احساس نمیکنم و بهش فکر هم نمیکنم - ولی اون ماده ای که من بهش اعتیاد دارم بد تر از این چیز هاست - با همه چی میخورمش - واقعا اعتیادش در حد کوکائین میمونه - الان که دارم براتون مینویسم دهنم داره آب میوفته - فکر میکنیم چیه ؟ بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــرنج :|

لعنتی رو هر کاری میکنم و هر کاری میکنم نمیتونم کنارش بزارم خودم رو میکشم نمیتونم جولوش دووم بیارم و همیشه همین برنج بوده که باعث شده من رژیم های گذشته رو بشکنم ....

حال حاضر : نمیدونم چی شد ؟ از کجا این قدرت به من داده شد ؟ اما چند روز قبل از تولدم تصمیم گرفتم که یک رژیم رو واقعا شروع کنم و یک رژیم فوق العاده سخت (در حد مرگ * ) گرفتم که توش البته چند تا کلک هم زدم ولی تا خودم تولدم اون رژیم رو داشتم که 12 روزه بود رژیمش و امریکایی هم بود و فردای روز تولدم شروع کردم به گرفتن رژیم کانادایی که مفتخر هستم به خودم که امروز 7 روز تموم شد و تا حالا هیچ کلکی نزدم

ورزش : کلا راستش رو بگم توی این رژیم کانادایی لامصب ادم حال نداره راه بره چه برسه به اینکه بخاد ورزش بکنه ولی بعضی مواقع رقص میکنم - بعضی مواقع هم یوگا کار میکنم مخصوصا ورزش های شکم

البته برای خودم غیر قابل باور هست که من چطوری تونستم که این همه روز دووم بیارم ولی به خاطر اینکه کلا از اینکه خودم رو بکشم میترسم میخام صبر کنم اخر رژیم خودم رو بکشم که فکر میکنم 1 هفته دیگه مونده

راستی شعار همیشگیمون یادتون نره

بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــا هــــــــــــــــــــــــ ــم میتونــــــــــــــــِم

2. 8 کاربر، ارسال brotherhood را لایک کرده اند:

art (20 آذر 1393),mahbobe (20 بهمن 1392),parchami7 (19 بهمن 1392),sara (20 بهمن 1392),tanya (21 بهمن 1392),مهین (21 بهمن 1392),yassaman (18 بهمن 1392),رونیکا (22 بهمن 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

neda71 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.20
      قد
      163
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      85
      وزن فعلی
      100
      حالت من
      Movafagh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سلام
      چقدر تو با من همدردی
      امضامو ببین:cheesecakesmile1:
      بدو بیا تو مسابقه گروه قرمز شرکت کن و با ما وزن کم کن
      دریا از بادهای شدید به حرکت درمی آید
      نه از لغزیدن سنگی
      و جا به جا شدن شاخه ای
      اگر به جز این باشی از اثر خود کاسته ای
      و موجودی هستی با یک جام آب برابر
      و باید در دست ها مثل بازیچه بگردی
      نیما یوشیج

5. 4 کاربر، ارسال neda71 را لایک کرده اند:

brotherhood (20 بهمن 1392),mahbobe (20 بهمن 1392),parchami7 (19 بهمن 1392),مهین (21 بهمن 1392)

Mehregan1986 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.16
      قد
      170
      وزن شروع
      110
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      78
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سلــــــــام داداشم

اولا خوش امد بهت میگم

مطالبت رو خوندم..راستش خیلیا که اینجا هستن تجربه ی شما رو دارن

خوب شما الان کانادایی هستی.کانادایی رژیم علمی و خوبیه ولی گرسنگی زیاد توش داره...بخوای ادامه هم بدی ورزشت رو

باید خیلی زیاد کنی عزیزم

من اتکینز رو بهت پیشنهاد میکنم..میدونم با این رژیم انگیزت واسه لاغری میره روی 1000

چون لذت از غذا خوردن هم میبری به نظرم این بهترین انتخاب بعد از کانادایی میتونه برات باشه...گرسنگی نمیکشی..کلی غذاهای خوشمزه میخوری .و

اصلا حس نمیکنی رژیم هستی...

من با رژیم هایی که چند ماه باید صبر کنی تا چند کیلو بیاد پایین مخالفممممممممم

این اضافه وزن باید زودتر از بین بره

تو با اتکینز 14 روزه حدود 8 تا کم میکنی..مخصوصا که روی اقایون جواب بهتری میده...الان همسر یکی از بچه ها توی 8 روز 9 کیلو کم کرده

خدایی کجا میتونی همچین رژیمی پیدا کنی که همش غذای خوشمزه بخوری و هی کم کنی

اهسته و پیوسته کم کردن رو لطفا فراموش کن.اون واسه کسی هست که 10 کیلو حداکثر با وزن هدفش فاصله داره

تویی که همچین اضافه وزنی داری باید 3 سال صبر کنی تا به وزن هدف برسی؟صبرشو داری؟انگیزت کم نمیشه؟

پس همون اهسته و پیوسته برو...

ولی اگه میخوای زودتر از جوونیت لذت ببری بیا اتکینز عزیزم

اینم تاپیک گروهیمون هست

رژیم گروهی بر مبنای اتکینز/ بهمن و اسفند 92

رسیدن به سایز 36,38 تا اسفند 94

7. 4 کاربر، ارسال Mehregan1986 را لایک کرده اند:

brotherhood (20 بهمن 1392),mahbobe (20 بهمن 1392),parchami7 (19 بهمن 1392),مهین (21 بهمن 1392)

brotherhood آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      175
      وزن شروع
      130
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      118
      در حالی که دارم این گزارش رو ثبت میکنم باید بگم که روز هشتم (یا نهم*) هم تموم شد به لطف پرودگار گرامی و بنده بسیار شکر گزار هستم.

میدونی بعضی ها واقعا غذا دوست نیستن ولی چاق هستن اینا چیز هایی مثل چیپس زیاد میخورن یا هورمونی اینطوری هستن ولی بعضی ها هستن (خودم) که عاشق غذا هستن از چند روز بعد از رژیم کانادایی که شروع کردم همش ذهنم مشفول میشه غذا های مختلف و حس خوردن برنج زعفرونی مثلا دارم دستمو میشورم یکهوو به کشک بادمجون فکر میکنم

دارم تو خیابون راه میرم یکهوو به قیمه فکر میکنم

سر کلاس نشتم به باقالی پولو به ماهیچه فکر میکنم

توی اتوبوس نشستم به قورمه فکر میکنم دارم درس میخونم فکرم میره پیش ته دیگ ماکارونی

اصللا دست خودم نیست ها فکر میکنم که بدنم دیده که نمیتونه منو از طریق گرسنگی به غذا خوردن بکشونه برای همین میخاد من رو از طریق همین فکر کردن به غذا خوردن بکشون که من همچنان تا همین الان تونستم که جولوی این داستان به ایستم و پرچم برو بگس زیباترین رو بالا نگه دارم.

دیگه توی این رژیم کانادایی اینقدر مرغ خوردم اونم توی فر که دیگه حالم از هرچی مرغ هست به هم میخوره واقعا ها دیگه بوی مرغ رو هم نمیتونم تحلم بکنم امروز نزدیک بود که بالا بیارم یعنی ترجیم میدم که اصلا نخوردم تا اینکه مرغ بخورم مثل امروز که اصلا ناهار که مرغ بود نخوردم اوووووووووووق

اصلا میدونید چرا من توی این سایت حساب باز کردم و شروع کردم نوشتن ؟ میخاستم ازتون انرژی مثبت و امید بگیرم که تا الان جز 2 تا ابجی گلم دیگه هیچکی هیچکی نیومده یک چیزی بگه اقا امید نخاستیم بیا یک فحش بده بفهمیم 2 نفر هستن :|
      ولی در کل امروز که رفته بودم دندانپزشکی خیلی ها این رو فهمیده بودن که من لاغر شدم و خالم هم حتی اینو بهم گفت که چقدر لاغر شدی که بنده رو بسیار خرسند کرد اما به جز این موضوع باید با کمال تعجب این رو بهتون بگم که شلوارم برام گشاد شده :| شلواری که قبلا باید زیر شکمم میبستم چون روی شلم نمیتونستم ببندم الان کمرش برام کشاد هم هست و خیلی راحت بسته میشه روی کمر و همینطور قسمت رون و ساق که قبلا میچسبید الان ازاده همینطوری و من رو بیشتر هیجان زده:84: میکنه برای اینکه این رژیم کانادایی تموم بشه و بتونم خودم رو بکشم.

فکر میکنم معدم خیلی کوچیک شده چون امروز که صبح کلا یک قهوه خوردم ناهار هم که نتونستم بخورم و شام هم گوشت بود بعد این رو به صورت کتلک کوشت درست کرده بودن توی فر گزاشته بودن (اندازه هر کتلت رو میدونید دیگه *) من نصفش رو خوردم سیر شدم جوری که نتونستم بیشترش رو بخورم :| جلل خالق

راستی امروز به مناسبت هفته پیروزی انقلاب توی رادیو صبح یک برنامه ای داشت پخش میکرد و اونجا گفت که کسایی که رژیم میگیرن زمانی که دهنشون بودی بدی داشته باشه باید این رو بدونن که بدن داره چربی میسوزونه و چربی توی خون ازاد میکنه و این باعث میشه که دهن بوی بدی بگیره که حتی اگر مسواک هم بزنید 1 ساعت بعد اصرش میره حالا همگی دهن های خودتونو بو کنید

راستی هیچ کدوم از شما بفرمایید شام رو میبینید ؟

همتون عشقــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـید:cheerleader3:

راستی شعار همیشگیمون یادتون نره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط neda71 نمایش پست ها
      سلام
      چقدر تو با من همدردی
      امضامو ببین:cheesecakesmile1:
      بدو بیا تو مسابقه گروه قرمز شرکت کن و با ما وزن کم کن
      شلامممممممممممممممم - یعنی این یخچاق اقاست ؟ نامرد چرا رو نکرده بود :O من فکر میکردم خانمه ... چه روز هایی باهم داشتیم الان که فکر میکنم اقا بوده الانه که بالا بیارم :|
      میگم اینو تصور کن :)) ( یخچالتون 1 ماه بسوزه ) خوب خوب بسته تصور کردن سکته نکنی بمونی رو دستمون :))

این مسابقه گروه قرمز من خودم رو نمیکشم مشکل داره ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehregan1986 نمایش پست ها
      سلــــــــام داداشم

اولا خوش امد بهت میگم

مطالبت رو خوندم..راستش خیلیا که اینجا هستن تجربه ی شما رو دارن

خوب شما الان کانادایی هستی.کانادایی رژیم علمی و خوبیه ولی گرسنگی زیاد توش داره...بخوای ادامه هم بدی ورزشت رو

باید خیلی زیاد کنی عزیزم

من اتکینز رو بهت پیشنهاد میکنم..میدونم با این رژیم انگیزت واسه لاغری میره روی 1000

چون لذت از غذا خوردن هم میبری به نظرم این بهترین انتخاب بعد از کانادایی میتونه برات باشه...گرسنگی نمیکشی..کلی غذاهای خوشمزه میخوری .و

اصلا حس نمیکنی رژیم هستی...

من با رژیم هایی که چند ماه باید صبر کنی تا چند کیلو بیاد پایین مخالفممممممممم

این اضافه وزن باید زودتر از بین بره

تو با اتکینز 14 روزه حدود 8 تا کم میکنی..مخصوصا که روی اقایون جواب بهتری میده...الان همسر یکی از بچه ها توی 8 روز 9 کیلو کم کرده

خدایی کجا میتونی همچین رژیمی پیدا کنی که همش غذای خوشمزه بخوری و هی کم کنی

اهسته و پیوسته کم کردن رو لطفا فراموش کن.اون واسه کسی هست که 10 کیلو حداکثر با وزن هدفش فاصله داره

تویی که همچین اضافه وزنی داری باید 3 سال صبر کنی تا به وزن هدف برسی؟صبرشو داری؟انگیزت کم نمیشه؟

پس همون اهسته و پیوسته برو...

ولی اگه میخوای زودتر از جوونیت لذت ببری بیا اتکینز عزیزم

اینم تاپیک گروهیمون هست

رژیم گروهی بر مبنای اتکینز/ بهمن و اسفند 92

سلام میشه بعد از اینکه این تموم شد چند روز استراحت کنم بعد این اتکیز رو بگیرم ؟ وگرنه من میمیرم ها
      بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــا هــــــــــــــــــــــــ ــم میتونــــــــــــــــِم

9. 3 کاربر، ارسال brotherhood را لایک کرده اند:

mahbobe (20 بهمن 1392),tanya (21 بهمن 1392),مهین (21 بهمن 1392)

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.65
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      خوش اومدی دوست عزیز خوب کردی اسمت رو عوش کردی بابا کلا اسمت فیلتر بود من خاستم بیام رفت صفحه پیوندها ما مجبور به حدفش شدیم

خیلی شاد و ب انرژی هستید و همچینن شکمو چه خبره همه جا به غذا فکر می کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این نشون میده واقعا شکمو هستید :cheerleader3: از این به بعد باید عادتتون رو تغییر بدید شما آقا هستید و وزنتون بالا زود وزن کم می کنید به نظر منم بعد کانادایی برید سراغ اتکینز کاهشش عالیه

در ضمن باید شما هم به بچه ها سر بزنید اونا هم شما رو بشناسن بهتون سر بزنن
      دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

11. 3 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

brotherhood (20 بهمن 1392),mahbobe (20 بهمن 1392),مهین (21 بهمن 1392)

sara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.65
      قد
      163
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Mehraboon
      خوش اومدي به جمع ما
      جهان چيزي شبيه موهاي توست ...
      سياه و سركش و پيچيده ،
      خيال كن چه بي بختم من !
      كه به نسيمي جهانم آشوب ميشود ...

13. 2 کاربر، ارسال sara را لایک کرده اند:

brotherhood (20 بهمن 1392),mahbobe (20 بهمن 1392)

Mehregan1986 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.16
      قد
      170
      وزن شروع
      110
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      78
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
      سلـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ام چطوری خوبی ؟

میگم یک چیزی این جدولی که گزاشتی که نوشتی توی هر فاز این رژیم چقدر کم کردی من متوجه شدم که توی دفعه اول که فاز اول هست 6 کیلو کم کردی توی فاز های بعدی که زمانش معمولا 1 هفته هست 1 کیلو ها چند صد گرم بیشتر یا کمتر کم کردی درسته ؟ این در واقع تمام رژیم ها همینطوری هست دکتر هم که میری رژیمی بهت میده که میخوری خوب ولی هفته ای 1 کیلو بیشتر کم نمیکنه:bokmal: دیگه :( خیلی حوصله میخاد

راستی یک شیطونی هم اینجا بکنم من عکس هارو که دیدم از مهرگان بالای 90 :84:خعلی بیشتر خوشم اومد حالا نمیدونم چرا
      سلــــــــــــــــــــام. ن خوبم اقا ی غذا دوست:cheerleader3:
      خوب تو میری رژیم دکتر با خوردن خامه و کره و اجیل و انواع گوشت و تخم مرغ و کنسرو ماهی و اینا میتونی هفته ای 1 کیلو کم کنی؟من همه ی اینا رو دارم میخورم.گرسنگی هم نمیکشم تازه کلی کاهش سایز هم دارم . تازه با اینا اینقدر کم کردم...ولی بدو بیا اتکینز..بهترین برد رو توی زندگیت میکنی.مخصوصا که اول رژیمت هست.کلی کاهش وزن بهت میده هااااااااا

جدی؟مهرگان بالای 90؟؟؟؟؟؟؟؟ووووووووی از چی خوشت اومده اخه؟اونجا هیکلمزمخت و گنده بووووووووووووود
      رسیدن به سایز 36,38 تا اسفند 94

15. کاربر زیر پست Mehregan1986 را لایک کرده است:

mahbobe (20 بهمن 1392)

brotherhood آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      175
      وزن شروع
      130
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      118
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehregan1986 نمایش پست ها
      سلــــــــــــــــــــام. ن خوبم اقا ی غذا دوست:cheerleader3:
      خوب تو میری رژیم دکتر با خوردن خامه و کره و اجیل و انواع گوشت و تخم مرغ و کنسرو ماهی و اینا میتونی هفته ای 1 کیلو کم کنی؟من همه ی اینا رو دارم میخورم.گرسنگی هم نمیکشم تازه کلی کاهش سایز هم دارم . تازه با اینا اینقدر کم کردم...ولی بدو بیا اتکینز..بهترین برد رو توی زندگیت میکنی.مخصوصا که اول رژیمت هست.کلی کاهش وزن بهت میده هااااااااا

جدی؟مهرگان بالای 90؟؟؟؟؟؟؟؟ووووووووی از چی خوشت اومده اخه؟اونجا هیکلمزمخت و گنده بووووووووووووود
      سلام خانوم آینده/ چه خبر؟

این اتیکز یک جور هایی مثل همون کالری شماری هست دیگه درست نمیگم ؟:89: توی کالری شماری هم تغریبا همینطوری من مثلا دیدم اگر بخام هفته ای 3 کیلو کم کنم باید روزی 128 کالری بخورم فکر میکنی بتونم ؟

تازه اتیکز اولین رژیم من هم نیست در واقع سومین رژیم من هست بعد از کانادایی و رژیم امریکایی درباره اومدن هم نمیدونم شاید فقط برای خودت اومدم چون خود رژیمش یکم گیج میکنه منو

اره خوب از اون خوشم اومد - نه که الان مشکلی داشته باشی ها عکس هات رو که دیدم باید لقب ساسی مانکن سایت رو بدیم بهت:bollywood1: چون دیگه ترکوندی اینقدر لاغر شدی - چطوری میتونی به اون دوست داشتنی بگی زمخت ؟ مثل پر گل - حساس و لطیف بود تازه ... اِهم ... اِهم ... نمیشه اینجا بقشو گفت دیگه چون زن و بچه مردم اینجا رد میشه بعد میخونه دلش میخاد بیا درستش کن

17. کاربر زیر پست brotherhood را لایک کرده است:

mahbobe (20 بهمن 1392)

mahbobe آواتار ها
      مدیر مسابقات کاهش وزن
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      395
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      160
      وزن شروع
      119/850
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      95
      حالت من
      Delvapas
      وبلاگ زیباتنی من
      700
      سلام بار اوله که متوجه حضور شما در انجمن شدم چه جوان و پر انرژی تقریبا هم سن پسرمی به یاری خدا و پشتکار خودت در کنار برو بچه های سایت به هدفت میرسی و به وقتش با یک سبز زیبا ازدواج میکنی من به عنوان یک مادر هرگز به پسرم اجازه نخواهم داد با یک قرمز ازدواج کنه با اینکه خودم در گروه قرمزم زیرا طاقت دیدن زجر و درد عشق پسرم رو ندارم در ضمن خودم که اول باربی بودم با بی توجهی به خودم به چه روزی افتادم دلم نمیخواد هرگز هیچکس دردهای من و امثال من رو تجربه کنه شاید الان متوجه عمق نوشته من نشی چون جوانی پس تلاش کن که خوب جایی رو برای انرژی گرفتن انتخاب کردی همه با هم موفق میشوییم

brotherhood آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      175
      وزن شروع
      130
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      118
      سلام سلام سلام امیدوارم که همتون هیچی نخورده باشید و در حال مرگ از گشتگی به سر ببرید که چربی های اضافه خودشون آببببببببببببببببببببببب بشن دیگه ...

اقا براتون بگم که ما با برو بگسمون گفتیم کجا بریم الاف نباشیم ؟ بریم سینما اونم چه فیلمی ؟ شیار 141 فکر کنم بود با بازی مریلا زارعی / حالا سینما هیچی / شما میدونید دیگه سینما به سینماش که سینما نیست سینما به خوردنی هاشه که سینماسن اصلا روایته داریم سینمایی که خوردنی نداشته باشه از رادیو کمتره

خلاصه که یکهوو دیدم بگس ما حمله به بوفه و مثل قوم مغل شروع کردن به خرید کردن و ما مثل این بچه یتیم ها وایساده بودیم کنار ( خوب نمیشه به پسر ها گفت که رژیم گرفتی دیگه *) ماهم یک ساعت داستان حسین کرد شبستری تعریف کن که از دیشب هرچی میخورم بالا میارم و یک چیز مسموم خوردم که دکتر دارو داده و نمیتونم چیزی فعلا بخورم وگرنه بالا میارم خلاصه که پروسه خر کردن بچه ها که تموم شد رفتیم توی سینما و نشستیم حالا بگس هم که کنار ما و هنو بسم ... فیلم نیومده همه وسایلو کشیدن بالا و شروع کردن به باز کردن حالا بگزریم از صدای باز شدن رای و چیپس که رو مخه کلا حالا بوشم هیچی فکر کن هر باری که این چیپس رو که روش سس ریخته میزارهتو دهنش کلا خرچ خرچش توی مخ منه ... :boredsmiley:

هیچی دیگه من که هیچی از فیلم نفهمیدم - خلاصه که اونروز ما به ..... رفتیم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbobe نمایش پست ها
      سلام بار اوله که متوجه حضور شما در انجمن شدم چه جوان و پر انرژی تقریبا هم سن پسرمی به یاری خدا و پشتکار خودت در کنار برو بچه های سایت به هدفت میرسی و به وقتش با یک سبز زیبا ازدواج میکنی من به عنوان یک مادر هرگز به پسرم اجازه نخواهم داد با یک قرمز ازدواج کنه با اینکه خودم در گروه قرمزم زیرا طاقت دیدن زجر و درد عشق پسرم رو ندارم در ضمن خودم که اول باربی بودم با بی توجهی به خودم به چه روزی افتادم دلم نمیخواد هرگز هیچکس دردهای من و امثال من رو تجربه کنه شاید الان متوجه عمق نوشته من نشی چون جوانی پس تلاش کن که خوب جایی رو برای انرژی گرفتن انتخاب کردی همه با هم موفق میشوییم
      ســــــــــــــــــــــــ ــــــلام / عه خوب من به شما میگم مامان دیگه / چه کاریه به اسم های دیگه صدا کنم ... :bliss:
      فکر نمیکنی این که میگی من نمیزام با گروه قرمز ازدواج کنی در مرحله اول داری آزادی من رو صلب میکنی بعد داری به همه برو بچ قرمز اینجا توهین میکنی و بعد داری نژاد پرسیتی میکنی از نوع دیگش ؟( من کلا با مامانم زیاد شوخی میکنم جدی نگیری )

ولی کلا به نظر من زن باید یکم کوشت داشته باشه نه استخون ... ؟ درست نمیگم مامان ؟

20. کاربر زیر پست brotherhood را لایک کرده است:

mahbobe (20 بهمن 1392)

• صفحه 1 از 5
  • 123 ...
  • آخرینآخرین