شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 4 از 4
  • نخستنخست
  • ... 234
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39

موضوع: من همونی میشم که میخوام l مه یاس 60

مه یاس 60 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      170
      وزن شروع
      84/700
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      84/700

Wink من همونی میشم که میخوام l مه یاس 60

سنگی که طاقت ضربه های تیشه رو نداره تندیس زیبا نخواهد شد
      ویرایش توسط somy : 07 دی 1393 در ساعت 14:52 دلیل: افزودن نام كاربري به عنوان دفترچه

2. 5 کاربر، ارسال مه یاس 60 را لایک کرده اند:

delaram25 (06 دی 1393),ILNAZeQ (06 دی 1393),somy (07 دی 1393),لیلا خانمی (06 دی 1393),شوار (07 دی 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

shima69 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      90
      حالت من
      Narahat
      وبلاگ زیباتنی من
      14
      10 خوراکی برای از بین بردن چربی اطراف شکم و کاهش التهاب در بدن

1.سبزیجات تازه

اسفناج، برگ خردل، سبزی خوردن تازه، کاهو،کلم، برگ چغندر و دیگر سبزیجات پربرگ تازه منابع خوبی از فیبر محسوب شده و نیروگاه تغذیه سالم به شمار می روند. تحقیقات نشان داده اند که مقادیر بالای ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها در این سبزیجات به جلوگیری از گرسنگی کمک کرده و از طرفی شما را در برابر بیماری های قلبی، سرطان، آب مروارید و فراموشی محافظت می کند.

2.لوبیاها و بقولات

بقولات بهترین منبع فیبر نسبت به هر ماده غذایی دیگری هستند. آنها به تثبیت قند خون کمک کرده و اجابت مزاج را منظم می کنند. این مواد غذایی همچنین حاوی مقادیر بالای پتاسیم هستند، ماده معدنی اساسی برای کاهش کم آبی بدن و کاهش احتمال فشار خون بالا و سکته.

3.سیر و پیاز

سیر و پیاز حاوی مواد شیمیایی گیاهی هستند که باعث تجزیه ذخایر چربی بدن می شوند، از طرفی باعث تجزیه کلسترول نیز می شوند؛ کشنده باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها هستند؛ و بدن را در مقابل بیماری های قلبی محافظت می کنند. با مصرف مقدار کمی سیر و پیاز، می توانید علاوه بر پیشگیری از بیماری ها، چربی نیز بسوزانید.

4.فلفل قرمز

این ادویه تند و آتشین، احتمال افزایش انسولین را در بدن با سرعت بخشیدن به متابولیسم و پایین آوردن قند خون، کاهش می دهد، قبل از اینکه انسولین اضافی باعث ذخیره چربی ها گردد. پس وعده غذایی بعدی تان را با مقدار کمی فلفل قرمز مزه دار کنید تا چربی اطراف شکم تان را کاهش دهید

.5.زردچوبه

این ادویه معروف که از دیر باز در آشپزی هندی مورد استفاده قرار می گرفته است، یکی از منابع غنی شناخته شده بتا کاروتن می باشد. بتاکاروتن، آنتی اکسیدانی ست که به محافظت از کبد در برابر آسیب های رادیکال های آزاد کمک می کند. زردچوبه همچنین به تقویت کبد کمک می کند، طوریکه بدن را در سوخت و ساز چربی از طریق کاهش سرعت ذخیره چربی در سلولهای کبدی یاری می رساند. یک قاشق چایخوری زردچوبه را به غذای خود اضافه کنید تا به چربی سوزی بدن کمک کنید.

6.دارچین

تحقیقات نشان می دهند که مصرف یک چهارم تا یک قاشق چایخوری دارچین با غذاها به متابولیسم قند تا حدود 20 برابر بهتر از غذاهایی که بدون دارچین خورده می شوند، کمک می کند. قند اضافه در خون می تواند منجر به تولید و ذخیره چربی گردد. قبل از نوشیدن چای، قهوه یا آش جو، کمی دارچین روی آنها بریزید

.
      7.چای سبز

این نوشیدنی ملایم برای کمک به کاهش وزن و کاهش التهاب بسیار عالی می باشد. فلاوونوئیدهای موجود در این چای دارای خواص طبیعی ضد التهاب هستند. و ترکیب اپی گالوکتسین گالات موجود در چای سبز، ثابت شده است که باعث کاهش چربی بدن می شود

.
      8. چربی های غیر اشباع منفرد

این چربی های سالم برای قلب به افزایش سطح کلسترول خوب یا hdl کمک کرده و التهاب عمومی بدن را کاهش می دهند. منابع عالی نظیر روغن زیتون، بادام و آووکادو از این جمله هستند

.
      9.اسیدهای چرب امگا3

تحقیقات نشان داده اند که رژیم غذایی حاوی درصد بالای اسیدهای چرب امگا 3 و درصد پایین اسیدهای چرب امگا 6 با کاهش التهاب ارتباط مستقیم داشته است. منابع غذایی امگا 3 شامل گردو، بذر کتان و ماهی نظیر ماهی سالمون می باشد

.1
      0.آب

آبرسانی همیشگی برای خارج کردن التهاب ایجاد کننده سموم از بدن ضروری می باشد. سعی کنید روزانه 1900 سی سی یا نزدیک 2 لیتر آب بنوشید. به یاد داشته باشید به ازای هر 30 دقیقه ورزش مقدار 230 سی سی آب به این مقدار بیافزایید.

shima69 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      90
      حالت من
      Narahat
      وبلاگ زیباتنی من
      14
      ۷ دلیل برای اینکه شاد باشید، حتی اگر زندگی خوب پیش نمی‌رود

۱. لذت بردن از زمان حال عادتی است که نیاز به تمرین دارد.

اگر برای شاد بودن همیشه نگاهتان به سمت فردا باشد، این احتمال وجود دارد که وقتی به چیزی که می‌خواستید رسیدید، باز همین دیدگاه را داشته باشید. همانطور که عجیب به نظر می‌رسد، توانایی تشخیص و قدردانی از چیزی که جلو رویتان است هیچ ارتباطی با چیزهایی که اکنون صاحب آنها هستید، ندارد. بیشتر به ارزیابی شما از چیزهای خوبی که در هر لحظه در زندگی‌تان است بستگی دارد.

خواستن چیزهایی که دارید را تمرین کنید و وقتی چیزی که می‌خواهید را به دست آورید، شیرینی بیشتری احساس خواهید کرد. به اطرافتان نگاه کنید - چه چیزهایی می‌بینید که می‌توانید از آنها لذت ببرید؟

۲. پیدا کردن دلیل برای شاد بودن در لحظه‌، به نفع آینده‌تان است.

دکتر داچر کلتنر، استاد دانشگاه کالیفرنیا، ادعا می‌کند که می‌تواند آینده هر فرد را با قضاوت درمورد قدرت لبخند آنها پیش‌بینی کند. این محقق بر روی عکس‌های سالانه ۱۱۱ دانشجوی زن که بین سال‌های ۱۹۵۸ و ۱۹۶۰ گرفته شده بود تحقیق کرد.

نتایج این تحقیق نشان داد که زنانی که احساسات مثبت‌تری را در این عکس‌ها نشان داده بودند، از نظر ذهنی متمرکزتر بوده، ازدواج‌های موفق‌تری داشته و از سلامت بهتری برخوردار شده‌اند.

در این مقاله تحقیقی می‌خوانیم:

«باتوجه به اینکه احساسات مثبت فکر را باز می‌کند، احساسات منفی آن را باریک کرده و جلو پیشرفت را می‌گیرد… یافته‌های دکتر کلتنر و همکارانش ازجمله اولین تحقیقاتی است که نشان می‌دهد تفاوت در میزان ابراز احساسات افراد می‌تواند در طول زندگی‌شان ثابت بوده و گویای موفقیت فردی و اجتماعی آنها باشد.»

۳. شاد بودن می‌تواند سلامتتان را ارتقا دهد و سلامتی چیزی است که فرصت‌های بسیاری را در زندگی سر راهتان قرار می‌دهد.

سلامتی همان چیزی است که خیلی‌ها نادیده می‌گیرند تا زمانی که به خطر می‌افتد.
      دکتر کریستوفر پیترسون، استاد دانشگاه میشیگان، که بیش از بیست سال درمورد ارتباط خوش‌بینی و سلامتی تحقیق کرده است، نشان می‌دهد که افراد خوش‌بین و مثبت‌اندیش سیستم ایمنی قوی‌تری نسبت به افراد منفی‌گرا دارند. این می‌تواند بخاطر میل به مراقبت کردن بیشتر از خودشان باشد.

همین الان تصمیم بگیرید که شاد باشید و مطمئن باشید با این تصمیم روزهای بیشتری برای شاد بودن و لذت بردن از سلامتی‌تان خواهید داشت.

۴. شادی مداوم و طولانی‌مدت به توانایی شما برای توجه به جزئیات بستگی دارد؛ از همین الان می‌توانید این توانایی‌تان را به کار بگیرید.

حتی وقتی همه چیزهایی که می‌خواهید را به دست بیاورید، باز دستخوش بالا و پایین‌های زندگی خواهید شد. اگر یاد نگیرید از خوشی‌های کوچک لذت ببرید، سلامت شما وابسته به وضعیت زندگی‌تان خواهد شد. آنوقت هر زمان که اتفاق ناخوشایندی برایتان بیفتد، شدیداً احساس ناخوشنودی خواهید کرد.
      به چیزهایی فکر کنید که شما را سرشار از لذت می‌کنند - وقت گذراندن با حیوان خانگی‌تان، گوش دادن به صدای باران، دویدن در ساحل و … همین الان روی این کارها متمرکز شوید و بگذارید همین خوشی‌های کوچک روزتان را روشن و درخشان کنند. به این روش، با وجود تغییراتی که در زندگی‌تان پیش می‌آیند، انواع و اقسام لذت‌های کوچک و ساده‌ای خواهید داشت که کمکتان می‌کنند شادتر باشید.

۵. هر روز فرصتی تازه است که بهتر از دیروز باشد؛ این کار اعتمادبه‌نفس شما و در نتیجه شادی‌تان را بالا می‌برد.

من همه زندگی‌ام درگیر این بودم که کامل و ایدآل باشم. اگر در چیزی نمی‌توانستم بهترین باشم، شب خوابم نمی‌برد. اما عالی بودن هیچوقت به اندازه خیال آن برایم احساس لذت نداشت چون همیشه جایی برای بهتر شدن وجود داشت. همیشه ناراضی بودم و از خودم دلسرد و ناامید می‌شدم.
      الان به مسائل بعنوان فرصت‌هایی برای بهتر شدن از یک روز به روز بعد نگاه می‌کنم. همیشه راضی شدن از هدف‌های کوچک و قابل‌دسترس‌تر خیلی راحت‌تر است.
      با تمرکز بر پیشرفت‌ها یا هدف‌های کوچک، خودتان را به تدریج به سمت هدف‌های بزرگترتان می‌کشانید.

۶. همین الان می‌توانید همان کسی باشید که می‌خواهید، هیچ ارتباطی هم با موقعیتتان ندارد.

ممکن است تصور کنید برای اینکه کسی باشید که همیشه می‌خواسته‌اید، زندگی‌تان باید تغییر بزرگی کند. مثلاً اینکه تا وقتی پول زیادی نداشته باشید نمی‌توانید آدم بخشنده‌ای شوید. یا اینکه تا وقتی خانه‌تان را نفروشید نمی‌توانید به فردی ماجراجو تبدیل شوید. واقعیت این است که در هر مقطعی از زمان دقیقاً می‌توانید همه اینها باشید.

پولی برای بخشش ندارید؟ با محبتتان بخشندگی کنید. همین که به حرف‌ها و مشکلات دوستان گوش کنید تا برایتان درد‌ودل کنند، بخشندگی کرده‌اید. خانه‌تان به فروش نمی‌رود و این باعث شده در یکجا بمانید؟ با امتحان کردن چیزهای جدید و آشنا شدن با آدم‌های جدید در زندگی روزمره‌تان ماجرا ایجاد کنید.

نمی‌دانید کی لحظه‌هایتان تمام می‌شود، پس از خودتان بپرسید، «چطور می‌توانم آدمی باشم که در همین لحظه می‌خواهم باشم؟»

۷. پیدا کردن لذت و خوشی در زمان حال، حتی اگر بسیار سخت به نظر برسد، در زندگی‌ دیگران هم تاثیر مثبت خواهد داشت.

بااینکه همه ما اهداف و رویاهای متفاوتی داریم، این یکی از مهمترین آنها برای بیشتر ما است: اینکه زندگی پرمفهوم و خوبی داشته باشیم که در زندگی دیگران نیز تغییری مثبت ایجاد کند
      شادی و خوشبختی یک تصمیم لحظه به لحظه است، تصمیمی که گرفتن آن برای خیلی‌ها سخت است. اگر این تصمیم را بگیرید، بقیه متوجه آن خواهند شد. با اینکار آنها را هم تشویق به گرفتن این تصمیم می‌کنید. همانطور که تحقیقی که در بالا به آن اشاره کردیم نشان می‌دهد، این انگیزه تاثیر بسیار مهمی بر سلامت و خوشبختی آنها در آینده خواهد داشت.

شاید این مقاله دلایل عادی که معمولاً برای شاد بودن می‌شنوید را عنوان نکرده باشد. برعکس بقیه مطالب با تشخیص و شمردن نعمت‌هایی که خداوند به شما داده نه شروع شده و نه تمام می‌شود. وارد روابط یا شانس خوبتان هم نشده است. که البته همه اینها هم دلایلی داشته است

تصور من این نیست که خوشبختی به چیزهایی که دارید بستگی ندارد. داشته‌های ما آدمها به مرور زمان تغییر می‌کند؛ نعمت‌های زندگی‌تان هم همینطور! شادی و خوشبختی به تفسیر شما از چیزی که در لحظه روبرویتان است بستگی دارد. اینکه چقدر به سبک زندگی‌تان افتخار می‌کنید. اینکه چقدر به لذت بردن از لذت‌ها و خوشی‌های ساده زندگی تمایل داشته باشید، حتی اگر وضعیت زندگی‌تان، شرایط مطلوب و مساعدی نداشته باشد.

حتی اگر هیچوقت اینکار را نکرده‌اید، همین امروز تصمیم بگیرید که روی خوبی‌ها متمرکز شوید -- هم خوبی‌های دنیا و هم خوبی‌های خودتان - تا بتوانید همین الان و در همین لحظه شاد باشید.

shima69 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      90
      حالت من
      Narahat
      وبلاگ زیباتنی من
      14
      توجـــــــــــــــــــــه !توجــــــــــــــــه!!!!!!!

1
      - هیچ کدام از گروه های مواد غذائی از رژیم غذائی تون حذف نشه
      2- هفته ای بیش از 1 کیلو وزن کم نکنید
      3- کالری دریافتی تون کمتر از 1200 کالری در روز نشه
      4- به اندازه کافی بخوابید
      5- سعی کنید استرس و اضطراب در زندگیتان وجود نداشته باشد
      6- به خودتان گرسنگي ندهيد اين امر باعث افت ساير فعاليت‌هاي متابوليسمي شما مي‌شود
      7- مدت طولاني‌تري ورزش كنيد چرا كه پس از 30 دقيقه ورزش شديد بدن شما شروع به سوزاندن چربي‌هاي ذخيره شده براي توليد انژري مي‌كند.
      8- ورزش‌هايي را كه نياز به انرژي زياد دارند مانند پياده‌روي، دوچرخه‌سواري، اسكي، شنا و يا آيروبيك انتخاب كنيد
      9- تمرينات خود را متنوع كنيد
      10- هر 6 هفته فعاليت‌هاي روزانه خود را تغيير دهيد
      11- خوب صبحانه بخوريد
      12- از مصرف الكل و كشيدن سيگار خودداري كنيد
      13- تغييرات در روش غذا خوردن و انجام تمرينات ورزشي از نكاتي است كه هميشه بايد در صدر قرار گيرد و بايد بطور مستمر به آنها پرداخت و استمرار آن تنها به مدت سه روز ،سه ماه و يا سه سال نباشد
      14- براي بدست آوردن وزن دلخواه بايد مصرف شكر را كم كرد. اين ماده، مستقيما به چربي‌هاي بدن افزوده نمي‌شود ولي معمولا همراه با غذاهاي پرچرب استفاده مي‌شود
      15- در انجام تمرينات روزانه خود استمرار داشته باشيد
      16- ورزش منظم روزمره به صورت نرمشهاي سبک و پياده روي به مدت 1 ساعت صبح و 1 ساعت عصر بسيار مفيد و ضروري است
      17- كليد كاهش وزن دائمي ورزش كردن منظم و تغذيه مناسب در كنار تغيير عادات تغذيه اي است

shima69 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      90
      حالت من
      Narahat
      وبلاگ زیباتنی من
      14
      خوراکی هایی برای درمان یبوست!

یک متخصص طب سنتی گفت: مصرف خاکشیر،زیتون، کاهو، کرفس، گشنیز و عرق کاسنی با عسل در رفع یبوست موثر هستند.
      حمید افراسیابی راههای درمان یبوست را از دیدگاه طب سنتی، اعلام کرد و گفت: خوردن یک لیوان خاکشیر هنگام صبح، مصرف یک لیوان آب کرفس با آب هویج و همچنین مصرف عرق کاسنی با عسل برای رفع
      یبوست توصیه می شود.

وی ادامه داد: مخلوطی از پودر گل سرخ با ماست بدون چربی، مصرف زیتون همراه با غذا و خوردن روزانه سبزی شوید، جعفری، کاهو و گشنیز مفید است.
      این متخصص طب سنتی افزود: مصرف صبحانه و شام سبک به رفع یبوست کمک می کند.همچنین خوردن گیاه آلوئه ورا توصیه می شود چون این گیاه تقویت کننده معده و روده و سرشار از ویتامین A، B1، B2، B6، است.آلوئه ورا تنظیم کننده هضم غذا است و دفع مواد زائد از روده را آسان می کند.
      افراسیابی گفت: گشنیز نیز در رفع یبوست موثر است.این سبزی تقویت کننده معده و ضد باکتری معده و روده است.
      وی تصریح کرد: بادرنجبویه نیز از خانواده نعناع است و ویتامین‌های A، B و C دارد و تقویت کننده معده و روده بوده و صفرا را از بین می‌برد.

افراسیابی بر مصرف کاهو به دلیل داشتن مواد معدنی، ید و کلسیم برای رفع یبوست تأکید کرد و گفت: مصرف روزانه زیتون و انجیر خشک نیز توصیه می شود.

shima69 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      90
      حالت من
      Narahat
      وبلاگ زیباتنی من
      14

delaram25 آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      2.26
      قد
      158
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      57
      وزن فعلی
      58
      حالت من
      Relax
      وبلاگ زیباتنی من
      3

سلام بر مه یاس عزیزززززززززز
      خدایا کمکم کن که به هدفم برسم....

shima69 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      90
      حالت من
      Narahat
      وبلاگ زیباتنی من
      14
      نکته طلایی در وعده نهار و شام برای حفظ وزن ایده آل

1. در سس ماکارونی خود به جای استفاده از گوشت، از کدو سبز، فلفل دلمه ای، قارچ و پیاز استفاده کنید.
      2. در ساندویچ خود به جای پنیر، از کاهو، گوجه فرنگی، پیاز و خیار شور استفاده کنید.

3. روی تن ماهی یا سالاد مرغ خود از سس مایونز با حداقل چربی استفاده کنید.
      4. برای پرکردن نان ساندویچ خود بیشتر از سبزیجات تازه و کمتر از گوشت و پنیر استفاده کنید.
      5. به جای استفاده از کره یا روغن سعی کنید از کباب کردن استفاده کنید.
      6. از تن ماهی در روغن معمولی کمتر استفاده کنید.
      7. از برگرهای با مقدار پروتئین معین استفاده کنید.
      8. از کره های با چربی کم استفاده کنید.
      9. پیتزا را با کمترین پنیر تهیه کنید.
      10. نان ساندویچی خود را بلندتر از 15 تا 20 سانتی متر انتخاب نکنید.
      11. در دستور خوراکی خود از کرم های با حداقل چربی استفاده کنید.
      12. پنیر 1% چربی را به جای پنیر معمولی انتخاب کنید.
      13. چربی روی سوپ، تاس کباب و آب خورش را قبل از سرو کردن بگیرید.
      14. 3-4 لقمه در بشقاب خود باقی گذارید.
      15. از 2 قاشق غذاخوری سرکه و 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون به جای چاشنی های دیگر استفاده کنید.
      16. در سفارش پیتزای خود از مرغ بریان شده به جای پپرونی استفاده کنید.
      17. تمام چربیهای گوشت گاو و گوسفند و مرغ را بگیرید.
      18. از سالاد خود بدون نان لذت ببرید.
      19. بیشتر از پختن و کباب کردن و بریان کردن مرغ و ماهی استفاده کنید تا سرخ کردن.
      20. بیشتر از 110 گزم پروتئین در روز استفاده نکنید.
      21. پوست مرغ را حتماً بگیرید.
      22. 2/1 پیمانه برنج و ماکارانی کافی است.
      23. از قارچ کباب شده به جای گوشت استفاده کنید.
      24. کمتر از 1 قاشق غذا خوری کره و روغن یا مارگارین در دستورالعمل خوراکتان استفاده کنید.
      25. در پیش غذا و غذا کمتر از پنیر استفاده کنید.
      26. به جای کره از لیموی تازه برای چاشنی زدن به سبزیجات بخارپز شده استفاده کنید.
      27. سبزیجات را به جای سرخ کردن با کره و مارگارین و روغن بخارپز کنید یا در صورت لزوم از روغن زیتون استفاده کنید.
      28. حذف کردن نصف کره یا مارگارین یا روغن در ماکارونی، پنیر، برنج، رشته فرنگی و گوشت.
      29. غذا را به آرامی بخورید و اشتهای خود را برای دومین پرس کم کنید.

shima69 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد