شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

موضوع: من میتونم خوش اندام ومربی ورزش بشم - ما ماش

ما ماش آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      60
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      Ashegh

Post من میتونم خوش اندام ومربی ورزش بشم - ما ماش

من میخواهم خوش اندام بشم و بتوانم اندام خود را همیشه خوب نگه دارم

2. 5 کاربر، ارسال ما ماش را لایک کرده اند:

parchami7 (24 خرداد 1393),scute (27 خرداد 1393),slimsy (22 خرداد 1392), Zenith (22 خرداد 1392),الینا1 (24 خرداد 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      به زیباتن خوش اومدی ما ماش جان:67:
      به به چه هدف خوبی. ظاهرا در زمینه ی ورزش هم تخصص داری. آره؟
      شروع کن که یه عالمه انگیزه و انرزی مثبت در انتظارته
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 3 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

parchami7 (24 خرداد 1393),ما ماش (22 خرداد 1392),الینا1 (24 خرداد 1393)

ما ماش آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      60
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      Ashegh
      من به یه هدفم که مربی پیلاتس بود رسیدم اماوزنم هنوز 50کیلو نشده امیدوارم زودتر به هدف دومم هم برسم

7. 2 کاربر، ارسال ما ماش را لایک کرده اند:

parchami7 (24 خرداد 1393),الینا1 (24 خرداد 1393)

parchami7 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      114
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.49
      قد
      158
      وزن شروع
      85
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      83
      سلام دوست جونم ؛ خوش اومدی ؛ مربی پیلاتس هستی ؟ چه عالی ؛ من خیلی دوست دارم کلاس برم ولی کلاسش دور و برم نیست ؛ چند تا حرکت رو فقط کم و بیش انجام میدم ، فاصله زیادی که با وزن هدفت نداری ، ایشالا زود موفق میشی ، چه رژیمی هستی ؟
      وجه خدا اگر شودت منظر نظر .... زین پس شکی نماند که صاحب نظر شوی .... گر در سرت هوای وصال است حافظا .... باید که خاک درگه اهل هنر شوی

ما ماش آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      60
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      Ashegh
      نقل قول نوشته اصلی توسط parchami7 نمایش پست ها
      سلام دوست جونم ؛ خوش اومدی ؛ مربی پیلاتس هستی ؟ چه عالی ؛ من خیلی دوست دارم کلاس برم ولی کلاسش دور و برم نیست ؛ چند تا حرکت رو فقط کم و بیش انجام میدم ، فاصله زیادی که با وزن هدفت نداری ، ایشالا زود موفق میشی ، چه رژیمی هستی ؟
      سلام عزیزم میخوام رژیم دکتر خضری بگیرم ایشالله همه تو زیباتن موفق باشن

ما ماش آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      60
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      Ashegh
      هفت غذای چربی سوز

1- شیر و ماست کم چرب و پنیر

راز چربی سوزی این سه ماده، کلسیم موجود در آنهاست. ماست و شیر برای بدن بسیار مفید هستند و اگر می خواهید به نتیجه مطلوبی برسید بهتر است با بازنگری به 90 درصد مطالب روزنامه ها و مجلات مربوط به تغ...ذیه از رابطه قوی بین کلسیم بالای جذب شده و بهبود ساخت ترکیبات مفید در بدن نهایت استفاده را ببرید.

2- جو دوسر

راز موجود در جو، فیبر فراوان آن است.

به جای استفاده از برنج، از خوردن جو دوسر همراه با شامتان لذت ببرید. این کار می تواند از ایجاد چربی در شکم جلوگیری کند.

3- چای سبز

راز نهفته در آن ماده کاتچین است.

براساس گفته های پروفسور کوین سی، کاتچین موجب افزایش متابولیسم و میزان سوزاندن چربی کبد می شود. برای به دست آوردن این امتیاز، چهار تا شش فنجان چای سبز کافئین دار در روز بنوشید و 180 دقیقه هر هفته ورزش کنید.

4- تخم مرغ

راز موجود در تخم مرغ، پروتئین آن است.

پروتئین از طریق راه های مختلفی موجب کاهش وزن می شود زیرا بدن تان انرژی و کالری بیشتری بریا شکستن غذاهای پروتئینی نسبت به دیگر غذاها مصرف می کند. پروتئین همچنین موجب می شود از طریق حجم ماهیچه ها کاهش وزن داشته باشید. به این ترتیب ماهیچه ها کالری بیشتری نسبت به چربی ها می سوزانند.

براساس گفته های دولاندکی، محقق تغذیه شناسی، پروتئین ها بهتر از کربوهیدرات ها گرسنگی را تعدیل می کنند. کاهش میزان کربوهیدرات ها باعث می شود از پروتئین ها در مسیر کاهش وزن استفاده شود.

5- گردو و بادام

راز بادام و گردو و چربی های مفید است که دارند.

تحقیقات نشان د هنده مفید بودن آجیل ها به ازای میزان فیبر، پروتئین و چربی های مفید آنهاست. این مواد موجب افزایش میزان حساسیت بدن به انسولین می شود و به کاهش وزن کمک می کند. گردو یکی از بهترین مواد غذایی دارای اسیدهای چرب امگا 3 است و بادام ها دارای فواید زیادی ازجمله داشتن کلسیم و استخوان سازی هستند.

6- ماهی قزل آلا

راز لاغری آن امگا 3 فراوان است.

خوردن چربی در هنگامی که سعی می کنید کاهش وزن داشته باشید به نظر دیوانگی است اما براساس تحقیقات مجله تغذیه انگلیس، مصرف زیاد اسیدهای چرب امگا 3 که در ماهی های دارای چربی مانند قزل آلا وجود دارند می تواند مانند چیزی باشد که دکتر به شما تجویز می کند. ایرن مونرو محقق دانشگاه نیوکاسل استرالیا می گوید اگرچه مکانیزم دقیق این مسیر ناشناخته است اما اسیدهای چرب امگا 3 موجب کاهش توده های چربی می شوند.

تحقیقات دیگر نشان می دهد دو ساعت بعد از خوردن ماهی های چرب و بعد از مصرف امگا 2 احساس گرسنگی کمتر و رضایت بیشتری خواهید داشت. بنابراین بهتر است که حداقل دوبار در هفته از ماهی های چرب مانند قزل آلا استفاده کنید.

7- سرکه

راز آن در یک کلام، اسید است!

محققان می گویند سرکه موجب به جریان انداختن ژن هایی می شود این ژن ها تولیدکننده آنزیم هایی هستند که چربی ها را در هم می شکنند. اگر علاقه مند به امتحان آن هستید، روزانه یک قاشق غذاخوری سرکه بخورید. شاید رقیق کردن آن با نوشابه اجازه بدهد طعم بهتری را تجربه کنید

*فرناز* آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      2
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.13
      قد
      160
      وزن شروع
      58
      وزن هدف
      48
      وزن فعلی
      58
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      راستی ما ماش جان برای مربی گری چه دوره هایی رو گذروندی؟

ما ماش آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      60
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      Ashegh
      من 2/6 ماه کار کردم مربیم به من سطح داد پیلاتس 4 تا سطح داره که از 4-3-2-1- شروع میشه سطح 1 رو از خانم عطری گرفتم ولی کلاس مربیگریم رو پیش خانم عطری نبود و فدراسیون تغییر کرد ورییس فدراسیون عوض شد

ما ماش آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      60
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      Ashegh

اثرات کافئین روی بدن

کافئین یک ماده انرژی زا است که بیشتر افراد به منظور جلوگیری از خواب آلودگی , کسب انرژی و چربی سوزی از آن استفاده میکنند. اما کافئین فواید بیشماری بخصوص برای ورزشکاران دارد. کسانی که قبل از تمرین یک فنجان قهوه تلخ مینوشند یا از مکملهای کافئین موجود در بازار استفاده میکنند در مقایسه با افرادی که در برنامه خود مصرف کافئین را ندارند از انرژی بیشتری در جابه جا کردن وزنه در حین تمرین برخوردارند. توجه داشته باشید که پزشکان که میگویند قهوه برای کسانی که مشکل فشار... خون دارند مناسب نیست. چون ضربان قلب را بالا میبرد و باعث مشکلات خواب میشود. اما محققان در اسپانیا با استفاده از تکنیک متاآنالیز خلاف این را ثابت کردند. یک فنجان قهوه حاوی 200 تا 300 میلی گرم کافئین است و میتواند فشار خون سیستولیک را 8 میلی متر جیوه و فشار دیاستولیک را نزدیک به 6 میلی متر جیوه افزایش دهد. اما این افزایش تنها مدت بسیار کوتاهی طول میکشد و عادت نوشیدن قهوه اثری روی کنترل فشار خون در افراد مبتلا به فشار خون ندارند و تحقیقات اثر مخرب کافئین روی بیماران مربوط به فشار خون را رد میکند. بعد از تمرین شدید در باشگاه که در آن بدن تحت فشار زیادی قرار گرفته و احساس خستگی در عضلات وجود دارد, نوشیدن یک فنجان قهوه میتواند این خستگی را کاهش دهد و بدن را بهتر و سریعتر ریکاوری کند و در روز بعد انرژی بیشتری در عضلات برای ادامه تمرین وجود دارد. اگر از قهوه برای چربی سوزی استفاده میکنید سعی کنید مقدار بسیار کمی شکر به آن اضافه کنید و بیشتر از قهوه های ساده است که قابل گرم کردن در آب هستند استفاده کنید. پس از نوشیدن قهوه غافل نشویم و آن را در برنامه غذایی خود جای دهیم از صبح تا حالا قهوه خوردید یا نه؟ قهوه میتونه سرعت متابولیسم شما رو 5 تا 8 درصد بیشتر کنه (این افزایش سرعت متابولیسم، باعث میشه که در روز 98 تا 174 کالری بیشتر بسوزانید) علاوه بر این قهوه سرشار از آنتی اکسیدانها میباشد

14. کاربر زیر پست ما ماش را لایک کرده است:

scute (27 خرداد 1393)

ما ماش آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      155
      وزن شروع
      60
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      55
      حالت من
      Ashegh

زرده تخم‌مرغ بخوریم یا نخوریم؟

تخم‌مرغ از وعده‌های غذایی پرمصرف و پرطرفدار به ویژه به عنوان صبحانه است که از گذشته تردیدهای بسیاری درباره خوردن یا نخوردن زرده آن وجود داشته است.
      بسیاری از مردم وقتی صبحانه خود را با یک املت بدون زرده می‌خورند، حس بهتری دارند و تصور می‌کنند که کار درستی کرده‌اند. آنها زرده طلایی تخم مرغ را بدون اینکه لحظه‌ای درباره خواص آن بیاندیشند دور می‌اندازند و اگر به آنها بگویید دور انداختن زرده تخم‌مرغ اصلا هم برای سلامتی‌شان مفید نیست، قطعا متعجب خواهند شد.
      به توصیف باورهای غیرعلمی و حقایقی جالبی راجع به زرده مرغ می‌پردازیم که از خواندن آن شگفت‌زده می‌شوید:
      اشتباه نخست: در هفته بیش از سه تخم‌مرغ نخورید
      قبل از اینکه درباره زرده تخم مرغ صحبت کنیم بگذارید کمی راجع به تخم‌مرغ کامل حرف بزنیم. بسیاری از مردم اصلا نمی‌دانند منشا این نقل قول که در هفته بیش از سه تخم مرغ نخورید کجاست. این دستورالعمل نخستین بار در دهه 70 میلادی پس از آنکه انجمن قلب آمریکا اعلام کرد میزان کلسترول خون انسان باید به کمتر از 300 میلی‌گرم در روز محدود شود، صادر شد. به دنبال اعلام این خبر، انجمن قلب آمریکا توصیه کرد میزان مصرف تخم مرغ باید به سه عدد در هفته محدود شود تا کلسترول خون از میزان اعلام شده فراتر نرود. از آنجا که یک تخم مرغ درشت 211 میلی‌گرم کلسترول دارد، لذا اعمال این محدودیت منطقی به نظر می‌رسد. اما جالب اینجاست که انجمن قلب آمریکا مدتی بعد دستورالعمل قبلی خود را بروزرسانی کرده و این قضیه را روشن کرد که خوردن تخم مرغ آن هم به صورت کامل به عنوان یکی از بخش‌های مهم وعده‌های غذایی روزانه محسوب می‌شود.
      این انجمن همچنین اعلام کرد: در صورتی ‌که تخم مرغ جایگزین سایر غذاهای پرکلسترول نظیر گوشت شود، خوردن بیش از یک عدد تخم مرغ کامل در روز نیز یک رژیم غذایی سالم محسوب می‌شود.
      اشتباه دوم: تمام پروتئین تخم مرغ تنها در سفیده آن وجود دارد
      اگرچه سفیده تخم مرغ محتوی میزان بالایی پروتئین است اما زرده آن را نیز نباید نادیده بگیرید. یک تخم مرغ بزرگ 3.6 گرم پروتئین در سفیده و 2.7 گرم پروتئین در زرده خود دارد. این بدین معناست که 60 درصد پروتئین موجود در تخم مرغ در سفیده آن و 40 درصد دیگر در زرده آن است. پس دفعه بعدی که خواستید زرده تخم مرغ را دور بیاندازید بیشتر فکر کنید.
      اشتباه سوم: دور انداختن زرده تخم مرغ گزینه سالمتری است
      زرده تخم مرغ علاوه بر داشتن میزان بالایی پروتئین، محتوی چربی‌های غیراشباع و بسیار مفید برای سلامت قلب شامل چربی امگا - 3 است. بسیاری از مردم از چربی و کلسترول موجود در تخم مرغ به ویژه در زرده آن وحشت دارند اما فراموش می‌کنند که سایر غذاها نظیر گوشت قرمز، ماکیان و لبنیات نیز به همین اندازه یا حتی بیشتر چربی و کلسترول دارند. علاوه بر این، نتایج مطالعات مختلف نشان می‌دهد که چربی‌های اشباع شده کلسترول خون را بیش از کلسترول موجود در غذاها افزایش می‌دهند. بنابراین زرده تخم مرغ با داشتن 1.6 گرم چربی اشباع که این میزان 8 درصد کل میزان مجاز مصرف روزانه برای بدن است، قابلیت تبدیل شدن به یک رژیم غذایی سالم را دارد.
      زرده تخم مرغ علاوه بر این سرشار از بسیاری از مواد مفید و مغذی نظیر ریبوفلاوین، ویتامین d و ویتامین ب12 است. زرده تخم‌مرغ همچنین مواد مغذی نظیر کولین و سلنیوم را در دل خود جای داده است. مطالعات جدید نشان می‌دهد که کولین در رشد مغزی جنین نقشی حیاتی ایفا می‌کند لذا غذاهای سرشار از کولین نظیر تخم مرغ برای زنان باردار بهترین رژیم غذایی محسوب می‌شوند. آنتی‌اکسیدان سلنیوم نیز یک ماده حیاتی است که در بهبود سیستم ایمنی و تنظیم هورمون‌ها نقش دارد.
      نتایج مطالعات نشان می‌دهد سلنیوم همچنین از بدن در مقابل برخی سرطان‌ها محافظت می‌کند. البته نباید از کنار آنتی‌اکسیدان‌های فتوشیمیایی نظیر زئاکسانتین و لوتئین به سادگی گذشت. هر دوی این آنتی‌اکسیدان‌ها به خانواده کاروتنوئیدها تعلق داشته و نقش حیاتی و موثری درسلامت چشم دارند. مطالعات مختلف نشان می‌دهد این آنتی‌اکسیدان‌های فتوشیمیایی خطر ابتلا به تحلیل نقطه ماکولار چشم (دژنراسیون ماکولا) را کاهش می‌دهد. این عارضه که سبب از بین رفتن بینایی می‌شود در سنین بالا رخ می‌دهد. علاوه بر این شواهد مختلف نشان می‌دهد لوتئین برای سلامت پوست و قلب مفید است.
      تکلیف دوستداران تخم مرغ چیست

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین