شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123
    نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: من سودام...دختر خوش اندام 55 کیلویی

sevdayi آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      163
      وزن شروع
      73
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      64.5
      حالت من
      Ashegh

من سودام...دختر خوش اندام 55 کیلویی

بچه ها سلام... از وقتی پا به نوجوونی گذاشتم همه بهم میگفتن تپل... نه که چاق باشم ولی همیشه 5_6 کیلو اضافه وزنم باهام بوده... قدم متوسطه 163 ام ولی خوب به خاطر توپولیم کمتر دیده میشم... دور مچم 16 فرم بدنم ساعت شنی هستش... راستش فرم بدنم خوبه ولی از رون و پهلو هام خوشم نمیاد...به خاطر کم کاری تیرویید پارسال تا 74 کیلو چاق شدم... بعدش شروع به لاغر شدن و تنظیم تیرویید که کردم الان 67 کیلو ام... میخوام تا آخر مهر 66 رو بیام پایین تر... امیدوارم بهم روحیه بدید مقالات متعدد و تجربیاتتونو دراختیارم بذارید... میخوام شکل جنیفر بشم... چون بالقوه بدنم مدلش اونجوریه مخصوصا باسنم.تا دی ماه امسال که یه عروسی مهم داریم میخوام حداقل 7 کیلو کم کنم و عدد زشت 60 و خرده ای رو نبینم... راستی فعلا تو گروه نانجی ام ولی به محض 1 کیلو لاغر شدن میام تو گروه سبزا...حسابی تاپیک منو شلوغ کنین وانرژی بدین... خوشحال میشم:999::999:
      عکس بازیگرای و سلبریتی های خوش هیکل هم بذارین که انرژی بگیرم.. منم گزارش سه روز یکبار و هفتگی و ماهانه کلی رو یادداشت میکنم و نتایجم رو تو پست اول ویرایش میکنم:brodkavelarg:

2. 6 کاربر، ارسال sevdayi را لایک کرده اند:

58 Kg (18 مهر 1393),delaram25 (17 مهر 1393),khanoom_vakil (17 مهر 1393),مریم... (17 مهر 1393),هاجر35 (18 مهر 1393),کانی (18 مهر 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Armita barbi آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.41
      قد
      160
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      59
      وزن فعلی
      70
      حالت من
      Asabani
      نوشته اصلی توسط sevdayi
      سلام آرمیتاجان خوبی؟؟؟؟ من کاشت مژه کرده بودم... حدود یه ماه دووم میاره.. بعدش باید ترمیم کنی... منظورت اکستنشنه دیگه؟؟؟ چون کاشت مژه وجود نداره و با عمل باید انجام داد... اینایی که تو آرایشگاه ها میکنن اکستنشنه مژه اس که مژه های دانه ای رو دونه دونه با چسب دائمی میچسبونه...ولی انصافا خیلی تو قیافه تاثیر داره.. من که خیلی خوشجل شده بودم..

آره عزیزم . منم دوست دارم خیلی . . . . . به نظرم تو صورت خیلی تاثیر داره . . . . البته من خودم خوشگلما . . . ...

راستی عزیزم چند تا سوال دارم . . . اینکه مژه های خودت کم نشد؟ بد نشد؟؟؟ چطوری ریموو کردی بعد 1 ماه؟؟؟
      خودت بالاخره نوشتی کاشتی یا اکستنشن کردی؟؟؟؟؟
      هزینه اش چقدر شد؟؟؟ هر ماه نمیشه بریم اکستنشن کنیم؟؟ بده؟؟

من امیدوارم خدا این قدرت را به من بده که تا تولدم یعنی 17 بهمن شده باشم 60کیلو، ، ، به امید خدا

sevdayi آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      163
      وزن شروع
      73
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      64.5
      حالت من
      Ashegh
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armita barbi نمایش پست ها
      نوشته اصلی توسط sevdayi سلام آرمیتاجان خوبی؟؟؟؟ من کاشت مژه کرده بودم... حدود یه ماه دووم میاره.. بعدش باید ترمیم کنی... منظورت اکستنشنه دیگه؟؟؟ چون کاشت مژه وجود نداره و با عمل باید انجام داد... اینایی که تو آرایشگاه ها میکنن اکستنشنه مژه اس که مژه های دانه ای رو دونه دونه با چسب دائمی میچسبونه...ولی انصافا خیلی تو قیافه تاثیر داره.. من که خیلی خوشجل شده بودم.. آره عزیزم . منم دوست دارم خیلی . . . . . به نظرم تو صورت خیلی تاثیر داره . . . . البته من خودم خوشگلما . . . ... راستی عزیزم چند تا سوال دارم . . . اینکه مژه های خودت کم نشد؟ بد نشد؟؟؟ چطوری ریموو کردی بعد 1 ماه؟؟؟ خودت بالاخره نوشتی کاشتی یا اکستنشن کردی؟؟؟؟؟ هزینه اش چقدر شد؟؟؟ هر ماه نمیشه بریم اکستنشن کنیم؟؟ بده؟؟
      عزیزم من خردادماه اکستنشن مژه انجام دادم و انصافا خیلی خوب و طبیعی شده بود... خیلیا نفهمیدن که مژه ی اکستنشن شده اس و میگفتن مژه هات چقدر بلند و پرپشته... بعد یه ماه یه هیچیش نشده بود و فقط 3_4 تا تار ریخته بود ولی خودم چون خیلی دستکاری میکردمشون کلی کندم و حوصله ترمیم دوباره نداشتم. مژه های خودم سرجاش بود... والا تا جایی که من میدونم اصلا کاشت وجود نداره.مگر این که بری پول عمل بدی و بری زیر تیغ جراحی...چیزی که الان انجام میشه اکستنشن هستش که باید هریه ماه نهایتا دوماه بری ترمیم.. پولشم خیلی زیاد نیست... فقط باید اذیتت نکنه دیگه...من شبا بهم حس خفگی رخ میداد اوایلش..بعدم چون مرض دارم دستکاریشون میکردم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Armita barbi نمایش پست ها
      نوشته اصلی توسط sevdayi سلام آرمیتاجان خوبی؟؟؟؟ من کاشت مژه کرده بودم... حدود یه ماه دووم میاره.. بعدش باید ترمیم کنی... منظورت اکستنشنه دیگه؟؟؟ چون کاشت مژه وجود نداره و با عمل باید انجام داد... اینایی که تو آرایشگاه ها میکنن اکستنشنه مژه اس که مژه های دانه ای رو دونه دونه با چسب دائمی میچسبونه...ولی انصافا خیلی تو قیافه تاثیر داره.. من که خیلی خوشجل شده بودم.. آره عزیزم . منم دوست دارم خیلی . . . . . به نظرم تو صورت خیلی تاثیر داره . . . . البته من خودم خوشگلما . . . ... راستی عزیزم چند تا سوال دارم . . . اینکه مژه های خودت کم نشد؟ بد نشد؟؟؟ چطوری ریموو کردی بعد 1 ماه؟؟؟ خودت بالاخره نوشتی کاشتی یا اکستنشن کردی؟؟؟؟؟ هزینه اش چقدر شد؟؟؟ هر ماه نمیشه بریم اکستنشن کنیم؟؟ بده؟؟
      عزیزم من خردادماه اکستنشن مژه انجام دادم و انصافا خیلی خوب و طبیعی شده بود... خیلیا نفهمیدن که مژه ی اکستنشن شده اس و میگفتن مژه هات چقدر بلند و پرپشته... بعد یه ماه یه هیچیش نشده بود و فقط 3_4 تا تار ریخته بود ولی خودم چون خیلی دستکاری میکردمشون کلی کندم و حوصله ترمیم دوباره نداشتم. مژه های خودم سرجاش بود... والا تا جایی که من میدونم اصلا کاشت وجود نداره.مگر این که بری پول عمل بدی و بری زیر تیغ جراحی...چیزی که الان انجام میشه اکستنشن هستش که باید هریه ماه نهایتا دوماه بری ترمیم.. پولشم خیلی زیاد نیست... فقط باید اذیتت نکنه دیگه...من شبا بهم حس خفگی رخ میداد اوایلش..بعدم چون مرض دارم دستکاریشون میکردم

- - - Updated - - -

راستی اینم بگم من 30 تومن داده بودم تو یه آرایشگاه
      رفیقم رفته خواستگاری ، تو اتاق دختره پرسیده شما نظرتون واسه مهریه چقده ؟

رفیقم ام گفته من نظرم رو ٢تا ربع سکه به نیت طفلان مسلم هستش !

sevdayi آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      163
      وزن شروع
      73
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      64.5
      حالت من
      Ashegh
      سلام بچه ها فعلا 64کیلو و نیم هستم.... از شنبه این هفته میخوام یه رژیم سفت و سخت بگیرم و تا آخر آبان 62 کیلو بشم... بعدم که واسه اوایل دی 58 کیلو... 25دی هم یه عروسی در پیش دارم که هدف اصلیم و 54_55 کیلو خواهم شد... از اوائل بهمن هم میخوام تا عید برم باشگاه و بدنسازی و بدنمو بیلد کنم و عضله سازی و خوش فرم سازی...سبک زندگی و خورد و خوراک و فعالیت های روزانه رو هم مد نظر قرار خواهم داد...
      رفیقم رفته خواستگاری ، تو اتاق دختره پرسیده شما نظرتون واسه مهریه چقده ؟

رفیقم ام گفته من نظرم رو ٢تا ربع سکه به نیت طفلان مسلم هستش !

• صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123