شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 5 از 5
  • نخستنخست
  • ... 345
    نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46

موضوع: مسابقه زیباترین دفترچه (سری اول - مرداد92) - موضوع بسته شد(اتمام مهلت مسابقه)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

مسابقه زیباترین دفترچه (سری اول - مرداد92) - موضوع بسته شد(اتمام مهلت مسابقه)

یادتونه بچه که بودیم یکی از کارهایی که گاهی مجبور به انجامش میشدیم پاکنویس کردن دفترچه هامون بود؟ بعضی ها هم اصلا خودشون دوست داشتن اینکارو بکنن. مثلا من خودم هر ازگاهی مینشستم دفترهامو پاکنویس میکردم. تو ابتدایی که گوشه و کنارش گل و برچسب و اینا میچسبوندم!

اون موقع ذهن هامون آروم تر بود. فکرهامون مشوش نبود. قلب هامون آروم بود. میدونید چرا؟ چون تمام کارهامون مثل همین دفتر مشق هامون بود. چون ظواهر رو که مرتب میکردیم یا زیباترین لوازم التحریرها رو که میخریدیم، درونمون آروم میشد...

حالا میخوایم یه گوشه از بچگی هامون رو برای یه هدف بزرگ از بزرگسالیمون تکرار کنیم. هدف 90 درصد زیباتنی های گل، کاهش وزنه. هر گونه نظم دادن یا آراستن آیتم های مرتبط با رژیم میتونه به آرامش فکری و افزایش انگیزه و شورتون کمک کنه.

یکی از این آیتم ها دفترچه هاتونه. دفترچه هایی که یه روز میشن سند افتخارتون. هر عزیزی که به وزن هدف برسه، دفترچه اش برای خودش و سایرین موندگار میشه.

اینه که تصمیم گرفتیم یه مسابقه ی متفاوت از سایر مسابقاتمون برگزار کنیم. مسابقه ی زیباترین دفترچه(سری اول-مرداد92)

مسابقه به این شکله که به صاحب سه تا از زیباترین دفترچه ها(که با رای گیری انتخاب میشه) 15 امتیاز زیباتنی هدیه میشه
      همچنین به تمام شرکت کنندگانی که واقعا روی دفترچه هاشون کار کرده باشن اما رای نیارن هم 5 امتیاز تعلق میگیره.
      اسامی برنده ها و لینک دفترچشون روی تابلو اعلانات زیباتن هم قرار میگیره و خب طبیعتا باعث افزایش بازدید دفترچه هاشون میشه.

چطور در مسابقه شرکت کنم؟
      برای شرکت در مسابقه تو همین تاپیک اعلام آمادگی بفرمایید. یعنی یه پست بذارین و در اون بگید که میخواین شرکت کنین.

تا کی فرصت دارم؟
      تا روز 25 مرداد92. روز 25 مرداد نظر سنجی شروع میشه و تا روز 31 مرداد نظر سنجی باز خواهد بود. روز 1 شهریور نتایج اعلام میشه

ضوابط شرکت در مسابقه و ملاک های داوری:
      تمام کاربران با هر تعداد پست که بتونن تا روز 25 مرداد دفترچشون رو برای شرکت در مسابقه آماده کنن و در این تاپیک اعلام آمادگی کنن، در مسابقه شرکت داده میشن.
      امکان ویرایش دفترچه هاتون بازه و میتونید هر ویرایشی رو انجام بدین. بیشترین تاکید و امتیاز مسابقه روی جلد دفترچه(پست اول دفترچه هاتون) هست. نکاتی که برای زیبا کردن دفترچتون میتونید استفاده کنید عبارتند از تصاویر، فونت ها، رنگ ها، خلاقیت در مطالب پست اول(مثلا اینکه تاریخچه کاهش وزنتون رو تو پست اول مدام بروز کنید. مثلا اینکه یه شعار برای کاهش وزنتون در نظر بگیرید. مثلا اینکه فرمت بندی و پاراگراف های پست اول مرتب و زیبا باشه. و کلا هر نکته محتوایی یا ظاهری خلاقانه دیگه که برای جلد دفترچتون در نظر بگیرید)

در مورد سایر صفحات و پست های دفترچه هم به سلیقه و وقت خودتون عمل کنید. توجه داشته باشید اینکه شما داخل پست های دفترچتون از چی حرف زده باشین و اینکه آیا اسپم باشه یا نه و مرتبط باشه یا نه هیچ امتیازی نداره. در واقع جز ملاک های داوری نیست. چون شما آزاد هستین تو دفترچتون هر چیزی رو بنویسین یا ازش حرف بزنید. تنها نکته ای که در مورد پست های بعدی و صفحات بعدی دفترچتون امتیاز داره رعایت نقل قوله. یعنی وقتی میخواین به سوال یه نفر جواب بدین دکمه نقل قول یا نقل قول چندگانه رو زده باشین. یعنی تو پستتون مشخص باشه این حرفی که دارین میزنین در جواب به کی هست. حالا ممکنه این سوال براتون پیش بیاد که من چطور برگردم اینهمه صفحه دفترچه ام رو ویرایش کنم و نقل قول بذارم؟! نه نیازی به این کار نیست. از تاریخ ثبت نامتون در این مسابقه به بعد این مورد رو رعایت کنید کافیه.
      عنوان دفترچه در امتیاز دهی تاثیر گذاره. اما چه جنبه ای از عنوان؟ جنبه ی انگیزه بخشیش برای خود فرد و سایرین. در واقع ما به دنبال یه اسم خوشگل یا ادبی نیستیم. نامی اهمیت داره که چه ساده و چه پیچیده، امید ده و انگیزه بخش باشه. اگر خواستین اسم دفترچتون رو عوض کنید برای من با پیام خصوصی اسم جدید رو بفرمایید.
      برای زیبا کردن و مرتب کردن دفترچتون به هر کمکی نیاز داشتین از من یا سایر مدیران زیباتن و یا ناظم زیباتن کمک بگیرید. ما در کنارتون هستیم.
      لطفا هیچ پستی رو حذف نکنید. چون واقعا لزومی نداره. به محتوای پست ها هیچ امتیازی تعلق نمیگیره. ضمنا حذف پست ها خود به خود تعداد پست هاتون رو هم کم میکنه دیگه. پس لزومی نداره برای اینکار وقت بذارید.

تمام موارد امتیاز دهی فوق، روز شروع نظر سنجی برای کاربران ذکر خواهد شد تا در نتایجشون بهش توجه کنن.

اگر پیشنهادی دارین که میتونه جزو آیتم های امتیاز دهی به دفترچه ها محسوب بشه بفرمایید تا به شرایط و ضوابط اضافه اش کنم.

پیشاپیش این نوید رو هم بدم که ما برای سالروز تولد زیباتن که در مهرماه برگزار خواهد شد مسابقه ی دیگه ای خواهیم داشت که برنده ی این مسابقه در اون مسابقه امتیاز ویژه خواهد داشت.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 14 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

*aida* (09 مرداد 1392),*shaghayegh* (14 مرداد 1392),altinay (08 مرداد 1392),leilaa (14 مرداد 1392),nani (12 مرداد 1392),Roya73 (09 مرداد 1392),SANI (12 مرداد 1392),sara (16 مرداد 1392),setareh_azad (09 مرداد 1392),فاطمه (10 مرداد 1392),مملي شيطون (09 مرداد 1392),نانوک (08 مرداد 1392),گندم1360 (08 مرداد 1392),اایدا (15 مرداد 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط باران111 نمایش پست ها
      سلام من خیلی تازه واردم و میخوام تو این مسابقه شرکت کنم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بله عزیزم هیچ فرقی نمیکنه تازه وارد باشی یا کاربر فعال. اگر شرکت میکنی دوباره اوکی بده. چون میخوایم جدول مسابقه رو ببندیم.
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhina نمایش پست ها
      منم میخوام ولی چجوری ویرایشش کنم من ک هر مطلبی ک میزارمم اشتباه میزارم چه برسه به اینکه مسابقه بدم واقعا براخودم متاسفم
      روژینا جان کافیه دکمه ویرایش پست رو از زیر پست مد نظرت بزنی. بعد تغییرات دلخواهت رو بده و دوباره ذخیره رو کلیک کن. همین.

5. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

مملي شيطون (23 مرداد 1392),باران111 (24 مرداد 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      دوستای گلم تا اتمام مهلت شرکت در مسابقه و زیباسازی دفترچه هاتون فقط دو روز دیگه مونده. جمعه شب این تاپیک بسته میشه و همون جمعه شب یا شنبه تاپیک نظر سنجی باز میشه. بنابراین اگر میخواین تو این تاپیک برای شرکت در مسابقه اعلام آمادگی کنید تا کار زیباسازی دفترچه هاتون رو تموم کنید، سریع تر اقدام کنید.

ضمنا یه نکته مهم رو اضافه کنم. کادر مدیریت زیباتن در اولین مرحله تمام دفترچه ها رو برای نظر سنجی نمی ذاره. چون قطعا ممکنه عزیزانی تو مسابقه شرکت کرده باشن اما کار خاصی برای زیبا کردن دفترچشون انجام نداده باشن. یا مثلا کسی اعلام آمادگی کرده اما اصلا فرصت نکرده رو دفترچه اش کار کنه. خب اینجوری اگر ما بخوایم تو جدول نظر سنجی این دفترچه ها رو هم قرار بدیم، فرآیند باز کردن تمام دفترچه ها و نظر سنجی برای کاربران رای دهنده خسته کننده میشه. اینه که کادر مدیریت زیباتن در روز شنبه کل دفترچه های افراد شرکت کننده رو بررسی میکنه و اگر کسی واقعا روی دفترچه اش کار کرده، به مرجله ی نظر سنجی میرسه.

7. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

مملي شيطون (23 مرداد 1392)

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.65
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      دستتون طلا زنيت جون
      دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

9. کاربر زیر پست مملي شيطون را لایک کرده است:

Zenith (26 مرداد 1392)

leilaa آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.48
      قد
      163
      وزن شروع
      100
      وزن هدف
      نمیدونم
      وزن فعلی
      98
      حالت من
      Badhal
      خوب حالا که همه شرکت کردن منم هستم.
      رنگین کمان پاداش کسانی است که تا آخر باران زیر آن بمانند...

11. کاربر زیر پست leilaa را لایک کرده است:

Zenith (26 مرداد 1392)

باران111 آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      15
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      قد
      161
      وزن شروع
      88/400
      وزن هدف
      57
      وزن فعلی
      86/400
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      بله عزیزم هیچ فرقی نمیکنه تازه وارد باشی یا کاربر فعال. اگر شرکت میکنی دوباره اوکی بده. چون میخوایم جدول مسابقه رو ببندیم.

روژینا جان کافیه دکمه ویرایش پست رو از زیر پست مد نظرت بزنی. بعد تغییرات دلخواهت رو بده و دوباره ذخیره رو کلیک کن. همین.

اره دوستم لطفا ثبت نامم کنید.
      پسر نازم .... اروم بخواب مامان یه روز میام پیشت و محکم بغلت میگرم

13. کاربر زیر پست باران111 را لایک کرده است:

Zenith (26 مرداد 1392)

فاطمه آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      5
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      162
      وزن شروع
      104
      وزن هدف
      تاعید 85 کیلو
      وزن فعلی
      98
      حالت من
      Movafagh
      زنیت جان ، من از همون اول رعایت کرده بودم و دفترچم مرتب بود خیلی نیاز به تغییر نداشت ، می بینی چه دختر خوبیم امتیاز من یادت نره
      من می توانم :sun:

15. کاربر زیر پست فاطمه را لایک کرده است:

Zenith (26 مرداد 1392)

• صفحه 5 از 5
  • نخستنخست
  • ... 345