شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 45 از 46
  • نخستنخست
  • ... 3543444546
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 441 به 450 از 452

موضوع: لذت لاغری رابا هیچ چیز عوض نمیکنم - gol andam

gol andam آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      162
      وزن شروع
      77.9
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      75.7
      حالت من
      Movafagh

Smile لذت لاغری رابا هیچ چیز عوض نمیکنم - gol andam

سلام به همه گي.
      اومدم اينجا تا يادم بمونه هميشه بايد مواظب باشم.اومدم تا يادم بمونه واسه خودم ارزش قايل بشم.اهدافم را به ياد بيارم.اون چيزايي كه واسه من مهمه را به فراموشي نسپرم.
      من يه مامانم.دو تا هم بچه خوشگل و كمي تا قسمتي شيطون دارم.از موقعي كه پشت كنكور بودم چون خيلي همش پشت ميز بودم و تحرك زيادي نداشتم چاق شدم.بعد كه رفتم دانشگاه كمي وزن كم كردم.ولي بعد ازدواجم و زايمانهام ديگه به حدي رسيدم كه خودم خيلي از خودم نااميد شدم.وزنم بعد زايمان دخترم و موقع شير دهيش رسيد به 84 كيلو. اون موقع تو داروخانه خودمو كه وزن كردم هم ناراحت شدم هم متعجب و هم مصمم.تصميم گرفتم حتما اين وزن را كم كنم. رفتم باشگاه و تا عيد اون سال وزنمو رسونده موندم به 62 كيلو. خيلي از خودم راضي بودم.خيلي شاد بودم.بعد عيد دوباره وزنم بالا رفت ولي زود جلوشو گرفتم.اين حرفا مال سال 88-89 هستش.از اون موقع تا الان هي كم كردم هي زياد كردم.همون واژه يويو.
      ديگه از اين سبك زندگي خسته شدم.ميخوام يه بار واسه هميشه تمومش كنم.ميدونم من ميتونم.ميدونم توانايي خيلي بيشتر از اين حرفا را هم دارم.ولي انگار يه وقتا يادم ميره و لذتهاي اني را به ارامش و شادي و سلامتي هميشگي ترجيح ميدم.اومد ماين جا كه اينا يادم بمونه.كه ديگه چاقالو نباشم.
      تو اين مسير به كمك و همراهي تك تك شما نيازمندم.قدم به قدم با هم اين مسير را طي ميكنيم.پشت هميم و همديگه را تنها نميزاريم.
      پس با اين اميد و ارزو...........................بسم الله الرحمن الرحيم

به نام خدای بزرگ
      نوشته های سال 91 را دوباره خوندم.انگار همین دیروز بود.
      به هر حال الان سال 93 هستش و من با کلی اضافه وزن دوباره رو خط شروع ایستادم.
      متاسفانه این مدت یه سری مشکلاتی که پیش اومد و همچنین بی قیدی خودم باعث شد که خیلی از فرم فاصله بگیرم.
      مادربزرگ عزیزم که خیلی زیاد دوستش داشتم را از دست دادم.برام ضربه خیلی بزرگی بود.مدتی بعد یه مشکل هورمونی برام پیش اومد که هنوز که هنوزه درگیرشم.چند ماه هم به خاطر افسردگی دارو مصرف میکردم.منتهی اخر سر ب این نتیجه رسیدم که اگه بخوام خودمو دست قرص و دوا و مریضی بسپرم باید تا اخر عمرم قرص بخورم.باید خودم یا علی بگم و همتی کنم.
      خلاصه مطلب این که با وزن 77.2 دوباره اومدم .میخوام کمش کنم.ولی یه جورایی چند روز گدشته حس میکنم اون اراده سابق را ندارم.اومدم اینجا تا انرژی گروهی همتم را مضاعف کند.مخصوصا که عروسی عزیزترین خواهرم دو ماه دیگه اس.و من میخوام خوش اندام و تحسین برانگیز تو مراسمش باشم.
      به امید خدا

2. 22 کاربر، ارسال gol andam را لایک کرده اند:

*aida* (11 اسفند 1391),asal (09 بهمن 1391),banooo58 (18 تیر 1392),bratz (29 مهر 1392),fatima (20 آبان 1391),fereshteh (10 اسفند 1391),hamraz (21 بهمن 1391),hero (29 مهر 1392),Kiki (27 فروردین 1392),leili (06 مرداد 1392),nasromid (08 اردیبهشت 1392),parva (09 اردیبهشت 1392),raha32 (15 مرداد 1392),sara (23 بهمن 1391),Sara15 (30 تیر 1392),مملي شيطون (25 فروردین 1392),مامان مرضيه (20 مرداد 1392),مامان نگین (14 مهر 1392),مرجان320 (18 اردیبهشت 1392),yalda (23 بهمن 1391), Zenith (20 آبان 1391),اایدا (03 شهریور 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

bratz آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      165
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      160
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      هرچی کمتر بهتر
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      3

كارشناسان می گویند با فرا رسیدن پاییز می توان با مصرف میوه و سبزیجات فصل به حفظ وزن مناسب كمك كرد. میوه ها و سبزیجات از مواد غذایی هستند كه میزان كالری كمی دارند و با خوردن آن فرد احساس سیری می كند و همین عامل مانع از پرخوری می شود.
      براساس آمارهای جهانی اكنون یك سوم مردم جهان با چاقی و مشكلات آن روبرو هستند از این رو كارشناسان علم تغذیه می گویند، مصرف مداوم و روزانه سبزیجات و میوه ها برای پیشگیری از چاقی ضروری و اثربخش است.

طبق برخی آمار نیمی از ایرانیان نیز دچار اضافه وزن و چاقی هستند .متخصصان تغذیه توصیه می كنند روزانه حدود ۵ تا ۷ واحد میوه و سبزی مصرف شود زیرا چربی سبزیجات نیز بسیار پایین و یا فاقد كلسترول است از این رو مصرف سبزیجات می تواند از بروز بیماری های قلبی در افراد جلوگیری كند. برخی از این سبزیجات كه در وب سایتهای مراكز تحقیقات تغذیه معرفی شده اند، عبارتند از:
      ** سیر: این ماده ی غذایی پرطرفدار دارای خاصیتی است كه از اضافه وزن جلوگیری كرده و حتی باعث لاغری می شود. محققان آزمایش هایی روی موش های آزمایشگاهی انجام دادند و مشاهده كردند موش هایی كه سیر مصرف می كنند حتی با داشتن یك رژیم غذایی شیرین نیز كمتر در معرض چاقی و اضافه وزن قرار می گیرند. یعنی اگر نمی توانید جلوی شیرینی خوردن خود را بگیرید پا به پای آن سیر هم مصرف كنید. ** چغندر: یكی از سبزیجاتی است كه حاوی بیشترین میزان قند است اما با این حال كالری كمی دارد یعنی حدود ۵۰ كالری در هر فنجان. مصرف چغندر با سبزیجات دیگر یك ماده غذایی لاغری بی نظیر را ایجاد می كند. **بروكلی: عزیز سرشار از فیبر و مواد مغذی است كه هر دو برای سلامت و لاغری ضروری است. علاوه بر این بروكلی كم كالری است و احساس سیری طولانی مدتی می دهد. **زغال اخته :زغال اخته كم كالری و حاوی گلوسیدهای كمی است اما در عین حال سرشار از فیبر است. نصف فنجان زغال اخته حاوی ۲۵ كالری است.
      شاید به دلیل طعم ترش آن كمتر تمایل به مصرف این ماده ی غذایی داشته باشید. توصیه می شود زغال اخته را به سالادهایتان اضافه كنید و از خواص آن بهره ببرید. **كرفس: افرادی كه قصد لاغری دارند كرفس زیادی می خورند به خاطر این كه این سبزی كم كالری است. ساقه های كرفس سرشار از آب است. كرفس سرشار از فیبر است و همین فیبرها یك ماده ی مغذی سالم ساخته است.

** قارچ :اشتها برانگیز و مغذی و در عین حال كم كالری است. هر نصف فنجان قارچ حاوی ۱۰ كالری انرژی دارد. این ماده غذایی پرطرفدار كمابیش فاقد چربی است و دارای فیبر، پتاسیم، سلنیوم، ریبوفلاوین، تیامین، اسیدفولیك، ویتامین b۶ و زینك (روی) است. باید بدانید دو هفته مصرف منظم قارچ خام باعث كاهش وزن خواهد شد. **كلم:سرشار از فیبر بوده و كم كالری است. هر فنجان كلم برگ خرد شده حاوی ۲۰ كالری است. كلم ها جزو سبزیجات بسیار مغذی محسوب می شوند و برای افرادی كه قصد لاغری دارند یك ماده غذایی فوق العاده است. **كدو تنبل:یك ماده ی غذایی لاغر كننده ی بسیار موثر است. این كدوی گرد و قلمبه كم كالری بوده و در عین حال سرشار از فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی است. باید بدانید كه كدو تنبل حاوی میزان زیادی بتاكاروتن است. ** توت فرنگی: پاییزی این میوه ی قرمز، كم كالری و سرشار از مواد مغذی است. برای همین در عین حال كه یك میوه شیرین است اما به روند لاغری كمك می كند . **كاهو: كاهو كم كالری است و احساس سیری طولانی مدت ایجاد می كند زیرا سرشار از فیبر است. بسیاری از افراد برای لاغری از این ماده ی غذایی استفاده می كنند. ** بلال: هر بلال به طور متوسط حاوی ۸۳ كالری است. این ماده غذایی خوشمزه سرشار از پتاسیم و تیامین ( ویتامین ب ۱) است و حاوی میزان قابل توجهی فیبر و پروتئین است. بلال جلوی اشتهای زیاد را می گیرد و سیری طولانی مدتی ایجاد می كند. **فلفل تند: طعم تندی به غذاها می دهد و در عین حال كم كالری است. اگر می خواهید متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدنتان را تحریك كنید به سراغ فلفل تند بروید **هویج فرنگی: یك ماده غذایی نشاسته ای مغذی و كم كالری و سرشار از فیبر است. در هر نصف فنجان از این هویج ۶۰ كالری وجود دارد. هویج فرنگی شما را سیر می كند و جلوی پرخوری را می گیرد. **فلفل تند: طعم تندی به غذاها می دهد و در عین حال كم كالری است. متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن را تحریك می كند . این ماده ی غذایی پرطرفدار به سوزاندن چربی ها كمك كرده و احساس سیری طولانی مدت هم ایجاد می كند. ** گلابی: گلابی سرشار از فیبر است و به كنترل دستگاه گوارش كمك می كند. این ماده ی غذایی حاوی فیبری به نام پكتین است كه احساس سیری طولانی مدت ایجاد می كند و جلوی پرخوری را می گیرد. **سیب: یك عدد سیب یك میان وعده ی ایده آل محسوب می شود. سیب خوش طعم و كم كالری است. یك عدد سیب ۱۴۰ گرمی به زحمت ۹۰ كالری دارد.

5. کاربر زیر پست bratz را لایک کرده است:

happy_girl (25 آبان 1392)

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

باربی اینده آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      140
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.34
      وزن شروع
      61
      وزن هدف
      تثبیت-پیکراشی
      وزن فعلی
      49
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      120
      خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
      لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

sara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.65
      قد
      163
      وزن شروع
      68
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      68
      حالت من
      Mehraboon
      سلام دوست خوبم
      به http://www.forum.zibatan.ir/%D8%B3%D...AA%D9%86-5419/
      يه سر بزن
      همه مامانها جمعند
      فقط تو نيستي
      جهان چيزي شبيه موهاي توست ...
      سياه و سركش و پيچيده ،
      خيال كن چه بي بختم من !
      كه به نسيمي جهانم آشوب ميشود ...

gol andam آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      162
      وزن شروع
      77.9
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      75.7
      حالت من
      Movafagh
      بعد از عید هم وزن اضافه کردم هم اصلا برنامه غذاییم از دستم در رفته.اصلا نمیفهمم باید الان چی بخورم.کی بخورم.....
      ضمن این که از اضافه وزنم هم کلافه ام ولی یه فرصت کوتاه دادم به خودم.گفتم رژیم را بی خیال.از حالت ادمای عادی دور شدم.بزار بفهمم وقتی رژیم تو زندگیم نبود چی میخوردم.
      خواستن=توانستن.اين رمز زندگي است.

gol andam آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      162
      وزن شروع
      77.9
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      75.7
      حالت من
      Movafagh
      سلام.
      این مدت که نمینوشتم کلی دلم برای همه همراهای زیباتنی اینجام تنگ شده بود.وزنم همراهی نمیکنه.کلافه ام کرده.ایشالله بعد از روزه ها برم ورزش شاید تکونی بخوره.

gol andam آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      162
      وزن شروع
      77.9
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      75.7
      حالت من
      Movafagh
      امروز صبح را با زیبایی شروع کردم.ولی اینقدر خوردم که دارم با حالت تهوع ناشی از اون به پایان میبرم.فردا حتما حتما مصمم تر و موفقتر پیش میرم.

gol andam آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      162
      وزن شروع
      77.9
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      75.7
      حالت من
      Movafagh
      به نام خدا کلی گشتم و گشتم و اخر سر برگشتم همینجا. امروز خیلی خسته بودم.از همه چی.دوست داشتم بخوابم و صبح بلند بشم و دیگه خبری از اضافه وزن نمونده باشه.

atefeh 71 آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      15
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.23