شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 11
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 101

موضوع: دفترچه لاغری mah2kht

mah2kht آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      170
      وزن شروع
      137
      وزن هدف
      125
      وزن فعلی
      137
      حالت من
      Akhmoo

دفترچه لاغری mah2kht

سلام به دوستانم
      با توجه به وزنم فک کنم لازم نباشه از رنجو ناراحتیم بگم...
      میخوام واسه ی بار آخر باشه که رژیم میگیرم پس به کمک تک تکتون که منو به عنوان یه دوسه مجازی میشناسین احتیاج دارم حتی با زدن اعلام اینکه نوشتمو خوندین، بهم انگیزه میده کوچکترین تشویقتون... پس ازم دریغ نکنین.

جلو جلو از همتون ممنونم

خیلی خیلی مرسی

مهم نیست اكنوלּ زنـבگـــے ام چگونـہ میگذرב ...

عاشق ِ آלּ خاطراتـے هستم کـہ ...

تصاבفـــے از ذهنم عبور میکننـב ،

و باعث لبخنـבم میشونـב ...

2. 18 کاربر، ارسال mah2kht را لایک کرده اند:

Aysha (25 آبان 1392),dani (24 آبان 1392),leili (28 آبان 1392),lucina (28 آبان 1392),mayramoud (27 آبان 1392),mehnoosh (16 بهمن 1392),mehrzzz (24 آبان 1392),neda71 (14 آذر 1392),parchami7 (25 آبان 1392),sara19922 (12 خرداد 1394),tinkerbell (23 آبان 1392),tuti (25 آبان 1392),مهنوش (23 آبان 1392),مامان مرضيه (29 آبان 1392),نهال5 (11 آذر 1392),نیلو (26 آبان 1392),الی-21 (23 آبان 1392),باربی اینده (24 آبان 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

dani آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.45
      قد
      183
      وزن شروع
      135
      وزن هدف
      99
      وزن فعلی
      133.6
      حالت من
      Relax
      سلام خواهرم.

خوشحالم که اینجا و در کنار ما هستی... برای خوشبختی تو همین بس که در زیباتن عضو شدی. بودن در این مکان مثل ثبت نام سفر حجه! میگن وقتی اسم نوشتی... شما حاجی هستی... حالا شما که اسم نوشتی دیگه یه دختر لاغر و سالمی.

خودت بخواه... شعار نده... همیشه واقعیت رو بگو... حتی اگر میدونی به ضررته... بگو تا کمکت کنیم... پرخاش ما رو محبت فرض کن.

تصمیم بگیر. برای این کار مهم... راه طولانی در پیش داری... پس باید هدفت رو کوچک کنی... هدفت رو اندازه انگیز و اراده و توان فعلیت تقسیم کن...

1 کیلو؟؟؟ 2 کیلو؟؟؟ شایدم 10 کیلو! من توصیه میکنم چون تازه کاری هدف اولیه رو بیش از 10 کیلو انتخاب نکن...

من 163 بودم... الان 147 هستم... حدود 60 کیلو دیگه باید کاهش بدم وزنم رو... میشه... ولی ذره ذره...

پس هدف اولیه 150 بود... عبور کردم... حالا 140...اینم میگذرم...

همه ای ما کنار تو هستیم... توام کنار ما باش. میتونی دفترچه منو بخونی... بارها ناامید شدم... ولی با کلام 1 نفر برگشتم به میدان جنگ///

به پیشنهاد و اصرار 2 خواهرم... یعنی شهرزاد جون و مهرگان جون ... رژیم اتکینز رو انتخاب کردم...

جواب داد... من باید بیش از 16 کلیو کاهش میداشتم... ولی چند باری خیانت کردم.. تو نکن!

ممکنه 16 کیلو کم نکنی... بدن من با شما فرق داره... ورزش رو فراموش نکن... من از شنبه ورزش و اتکینز رو آغاز میکنم... به زودی توضیحی راجب اتکینز بهت میدم. بحثی در انجمن راجبش هست. اونو بخون....

صبر داشته باش... به حرف اطرافت گوش نده.... متلک های اونا رو نشنیده بگیر... شیطان کمر بسته از الان که تو لاغر نشی... پس شر رو سمتت میفرسته تا پشیمون بشی...

توکل به خدا...

تصمیم بگیر... همه زیباتن میخواد که تو لاغر بشی...

دنی,,,
      به تو فکر کردن عجب حالی داره...

5. 4 کاربر، ارسال dani را لایک کرده اند:

mah2kht (24 آبان 1392),mehrzzz (24 آبان 1392),نیک اهنگ (25 آبان 1392),الی-21 (24 آبان 1392)

new life آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.55
      قد
      164
      وزن شروع
      64
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      ما خونمون ترازو نداریم...
      حالت من
      Moteajeb
      سلام ماهدختی

چطوری؟

چه کردی دخمل؟شروع کردی؟تصمیمتو گرفتی با چه رژیمی شروع کنی؟
      تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم

کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!

7. 2 کاربر، ارسال new life را لایک کرده اند:

mah2kht (24 آبان 1392),الی-21 (24 آبان 1392)

الی-21 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.41
      قد
      164
      وزن شروع
      103
      وزن هدف
      ؟؟؟؟
      وزن فعلی
      حالا حالاها نمیخوام بدونم
      حالت من
      Khoshhal
      سلام مهدختی جوووووووووووووووووووووووو وونم چه طومطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟بیا بگو چه تصمیمای داری برای لاغری و خوش هیکل شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.................... .................................راستی داش دانی چقد قشنگ نوشتی حتی روی منم تاثیر مثبت گذاشت آفرین به تو تا این حد امیدوارم و محکمی و ثابت قدم هستی تو راهی که پیش رو داری
      اگر برای هفتمین بار افتادی برای هشتمین بار دوباره برخیز

9. 2 کاربر، ارسال الی-21 را لایک کرده اند:

dani (24 آبان 1392),mah2kht (24 آبان 1392)

mah2kht آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      170
      وزن شروع
      137
      وزن هدف
      125
      وزن فعلی
      137
      حالت من
      Akhmoo
      از فردا اتکینز میگیرم نه یکشنبه

11. 2 کاربر، ارسال mah2kht را لایک کرده اند:

dani (24 آبان 1392),الی-21 (24 آبان 1392)

الی-21 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.41
      قد
      164
      وزن شروع
      103
      وزن هدف
      ؟؟؟؟
      وزن فعلی
      حالت من
      Khoshhal
      من 3 بار در هفته میرم زومبا+شنا+پیاده روی البته قراره از این به بعد هفته 3 بار برم شنا و 2بارم زومبا با اینکه از دست درسا هیچ وقتی ندارم معمولا 6 به بعد ورزش می کنم چیکار کنم اصلا وقت آزاد دیگه ای ندارم برای بقیه کارا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟........................راستی نیو و مهدخت جون شماهاچه رشته ای میخونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

13. کاربر زیر پست الی-21 را لایک کرده است:

mah2kht (24 آبان 1392)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.18
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      آفرین عزیزم 2 هفته رو شروع کن ببینیم چی می شه پیش به سوی سالم تر و زیباتر شدن رولاکس رو فراموش نکنی ها مشکل یبوست نگیری آب زیاد بخور به خصوص آب ولرم قهوه نخور چای هات رو کمرنگ بخور می ری خرید قشنگ وقت بزار پشتشون رو بخون ببین کربوهیدارت چقدر داره یک سس های خردل هست امریکایی کشفش کردم کربش 0 هست خدا رو شکر مثل مال ایرانی نیست جای خردل مایونز زدن . تقلب هم اصلا اصلا نکن 2 هفتت تموم شد ببین چقدر کم کردی بعد می ریم سر رژیم بعدی من یکم داشتم بدخوردن رو شروع می کردم امروز رفتم کلی میوه خریدم با خودم گفتم از این به بعد گشنت شد میوه می خوری خیلی هم خدا رو شکر می کنی بهشون به چشم لاغر کننده و خوشگل کننده و ویتامین نگاه کن تو هم بعد اتکینز کلا خرید کردنت رو باید عوض کنی
      به سوالات رژیمی در دفترچم و پیغام های خصوصی جواب نمی دم لطفا سوالات رو در قسمت های مربوط بپرسید . سوال در دفترچه و پیغام خصوصی خلاف قوانین سایت هست و تذکر داده می شه.

15. 3 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

dani (24 آبان 1392),mah2kht (24 آبان 1392),نیک اهنگ (25 آبان 1392)

bratz آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      165
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      160
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      هرچی کمتر بهتر
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      5نوشیدنی برای کاهش وزن

راز کاهش وزن، این نیست که تنها به محتویات بشقاب غذا نگاه کنید. نوشیدنی های محبوب زیادی هستند که بخاطر وجود کربوهیدرات فراوان، کار را خراب می کنند. برخی آبمیوه ها و نوشابه های انرژی زا از این جمله هستند. اما در این مطلب قصد داریم به معرفی پنج نوشیدنی مطلوب و خوش طعم بپردازیم که به کاهش وزن شما کمک شایانی می کنند.

۱- آب همه می دانیم آب یکی از بهترین عوامل کمک به کاهش وزن است. اما شاید با خود بگویید: «نمی شود که همیشه آب نوشید!» شاید حرف شما صحیح باشد. اما اگر می خواهید نوشیدنی شما علاوه بر سلامتی منجر به افزایش وزنتان نشود، آب گزینه ای عالی است. می توانید برای تنوع بخشیدن به طعم آب، چند قطره از یک لیمو را در آن بچکانید. حتی ترکیب مقداری آب گوجه فرنگی با آب نیز می تواند نوشیدنی ای سالم، خوش طعم و گوارا باشد. امتحانش کنید.

۲- آب سبزیجات آیا می دانید که فیبر موجود در سبزیجات، یکی از بهترین گزینه ها در افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش وزن، به حساب می آید؟ آب سبزیجات، می تواند علاوه بر تامین فیبر بدن می توانند بخاطر داشتن طعم های تند و مخصوص، حس چشایی شما را در جهت مثبت، تحریک کند.

۳- چای شیرین نشده قدرت چای سبز در افزایش میزان سوخت و ساز بدن و کمک به کم کردن وزن، ثابت شده است. می توانید آن را به صورت سرد یا گرم، به همراه مقداری عسل و یا شیرین کننده دیگری که قند کمی دارد، بنوشید. البته چای قرمز و اولونگ (چای سنتی چینی) هم همانند چای سبز، حاوی آنتی اکسیدان هایی هستند که می توانند علاوه بر کمک به کاهش وزن، سموم انباشت شده در بدن را پاکسازی کنند.

۴- قهوه نوشیدن یک فنجان قهوه در صبح می تواند منجر به افزایش کافئین و سرکوب احساس گرستگی شود. البته مصرف مقدار زیاد آن زیاد خوب نیست، اما مصرف آن به افزایش سوخت و ساز بدن کمک می کند. همچنین اضافه کردن شیر و مقدار بسیار کمی شکر به قهوه، توصیه می شود.

۵- شیر کم چرب شیر، یکی از بهترین نوشیدنی ها برای بدن است. منبعی عالی از پروتئین ها، ویتامین D و کلسیم که می تواند به رشد و استحکام استخوان ها کمک شایانی نماید. البته شیر کم چرب و بدون خامه. اگر با مصرف شیر مشکل دارید، می توانید آن را به همراه مقدار کمی قهوه و یا کاکائو مصرف کنید. شیرکاکائو بهترین نوشیدنی انرژی زا است.

17. کاربر زیر پست bratz را لایک کرده است:

mah2kht (25 آبان 1392)

tinkerbell آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      64
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.85
      قد
      153
      وزن شروع
      94
      وزن هدف
      50 ( هدف نهایی )
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      سلاااااام مهدخت جووون خوبی ؟؟؟ خواهش میکنم عزیزم .. خوشحالم که روت تاثیر مثبت گذاشته ... عزیزم منم خوندم تو دفترچه الی جون چی نوشتی ... مهدخت جون نوشته بودی پسرای کلاس خیلی کمکت میکردن .. واقعا دمشون گرم ... اما بهت بر نمیخورد ؟؟؟ منم تو همچین شرایطی بودم اما عزیزم ما نیازی به ترحم کسی نداریم ... به روزی فکر کن که خودت بدون کمک گرفتن از کسی میری تو معدن و کلی لباسای معدن اندازت میشن بنظرم هر چه زودتر خودتو از شر این کیلوهای لعنتی خلاص کن .. مهدخت جونن .. لیاقت ما خیلی بیشتر از این حرفاست ... و این چاقی ما خودش اول از همه یه بی احترامی و دهن کجی به خودمونه ... وقتی ما خودمون به خودمون احترام نمیذاریم انتظار هم نباید داشته باشیم کسی بهمون احترام بذاره ... عزیزم همش به خودت فکر کن که خوشگل و خوش اندام شدی .. یه خورده که وارد رژیم شدی اصلا کلا دیگه دور تقلبو خط میکشی .. من اولش همش تقلب میکردم اما الان یه چیزی اضافه بر رژیمم بخورم لب و لوچه ام آویزون میشه ... پس زود زود زود بدو برو اتکینزو بگیر که من خودم تو 2 بار 10 کیلو باهاش کم کردم ... زود باش با خبرهای خوبت خوشحالمون کن یه یا علی بگو و بلند شو ... امان از وقتی که انسان بلند میشود تا برای خودش در زندگیش کاری انجام دهد ... اونموقع همه ی انرژی های عالم و حتی خدا میاد کمکت و جوری بهت انرژی و کمک میرسه که خودتم تعجب میکنی
      برخیزم و زندگی ز سر گیرم ...

وین رنج دل از میانه برگیرم ....

19. کاربر زیر پست tinkerbell را لایک کرده است:

mah2kht (24 آبان 1392)

الی-21 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.41
      قد
      164
      وزن شروع
      103
      وزن هدف
      ؟؟؟؟
      وزن فعلی
      حالت من
      Khoshhal
      مهدخت عزیز خیلی خیلی ممنون از حرفای قشنگت تک تک حرفاتو قبول دارم من خیلی دیگه شورشو تو درس خوندن درآوردم هی هر روز برو کتابخونه بیا و هی تو این بین نگران رژیمم بودم که خدایی نکرده بهم نریزه و ..............واقعا تو این مدت اذیت شدم ولی از این به بعد میخوام منطقی تر درس بخونم شاید باورتون نشه ولی من حتی بعضی از درسا رو جلوتر از اینکه استاد درس می ده میخونم و خیلی از دسامو تا الان تموم کردم وحتی خودمو برای امتحان حاضر کردم و برای تک تک روزام برنامه ریختم که چی بخونم و چی نخونم همینم باعث شده نتونم درس و حسابی به رژیم برسم و همش حس می کنم که رژیم مزاحم این کاره ولی الان نه دیگه تموم شد اون دوران به قول شما این همه نمره بالا گرفتیم چی شد خدایی هیچی خیلی از بچه ها که راحتن و درس نمیخونن برای اینکه موقع امتحانا و میان ترما از من انتظار دارن به عنوان دوست حتما بهشون برسونم حرص میخورم اونا راحت برن پی راحتی من خودمو این بین بکشم آخرشم هیچی به هیچی الان یه جا برای کارآموزی نمیتونم پیدا کنمولی جدی می گم در حال حاضر الویت زندگی من رژیم هست و ورزش در کنارش درس خوندن اونم بدون استرس نه اینکه کلا ولش کنم ولی دیگه بخاطرش استرس نمی گیرم بیخیال معدل بالای 17 اصلا ارزششو نداره من که فقط کافیه لیسانسمو بگیرم تا برم اداره جای پدرم برای استخدام پس دیگه لازم نیست خودمو بکشم برای معدل بالا

21. کاربر زیر پست الی-21 را لایک کرده است:

mah2kht (25 آبان 1392)

mah2kht آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      170
      وزن شروع
      137
      وزن هدف
      125
      وزن فعلی
      137
      حالت من
      Akhmoo
      نقل قول نوشته اصلی توسط الی-21 نمایش پست ها
      مهدخت عزیز خیلی خیلی ممنون از حرفای قشنگت تک تک حرفاتو قبول دارم من خیلی دیگه شورشو تو درس خوندن درآوردم هی هر روز برو کتابخونه بیا و هی تو این بین نگران رژیمم بودم که خدایی نکرده بهم نریزه و ..............واقعا تو این مدت اذیت شدم ولی از این به بعد میخوام منطقی تر درس بخونم شاید باورتون نشه ولی من حتی بعضی از درسا رو جلوتر از اینکه استاد درس می ده میخونم و خیلی از دسامو تا الان تموم کردم وحتی خودمو برای امتحان حاضر کردم و برای تک تک روزام برنامه ریختم که چی بخونم و چی نخونم همینم باعث شده نتونم درس و حسابی به رژیم برسم و همش حس می کنم که رژیم مزاحم این کاره ولی الان نه دیگه تموم شد اون دوران به قول شما این همه نمره بالا گرفتیم چی شد خدایی هیچی خیلی از بچه ها که راحتن و درس نمیخونن برای اینکه موقع امتحانا و میان ترما از من انتظار دارن به عنوان دوست حتما بهشون برسونم حرص میخورم اونا راحت برن پی راحتی من خودمو این بین بکشم آخرشم هیچی به هیچی الان یه جا برای کارآموزی نمیتونم پیدا کنمولی جدی می گم در حال حاضر الویت زندگی من رژیم هست و ورزش در کنارش درس خوندن اونم بدون استرس نه اینکه کلا ولش کنم ولی دیگه بخاطرش استرس نمی گیرم بیخیال معدل بالای 17 اصلا ارزششو نداره من که فقط کافیه لیسانسمو بگیرم تا برم اداره جای پدرم برای استخدام پس دیگه لازم نیست خودمو بکشم برای معدل بالا
      آره الی جون اینهمه خوندیم اخرش استادا به چاپلوسا نمره دادن.ینی کنکور باعث شد من چاق بشموا از استرس هی میخوردم و درس میخوندم دقیقا از سوم دبیرستان نتیجش 137 کیلو چربیه ناز شد

درس همیشه هست اما جوونیو زیبایی نه.

اشتباه دوره لیسانس منو نکن که بخاطر کلاساو درس خوندن نمیتونستم رژیم بگیرم حالا نتیجش این شده.آفرین که اولویت اولویتتو رژیم
      و سلامتیت در نظر گرفتی.کارتم که آمادس دخترجون پس نگران چی هستی. فقط فکرتو معطوف رژیم کن:cancan:

• صفحه 2 از 11
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین