شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دفترچه

وانیا22 آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    قد
    162
    وزن شروع
    80
    وزن هدف
    76
    وزن فعلی
    77
    حالت من
    Movafagh

به روازای قشنگتر نزدیک شدم....

سلام...امروز اولین روز یا شب برای کاهش وزنمه.... دوس ندارم اسم رژیم بذارم روی این برنامه ام... بیشتر بهش میگم برنامه سلامتیو تندرستی....زیبایی و شادابی...ولی خب بیشتر روش فکر میکنم تا یه اسم قشنگ بذارم ... از فردا میخام به اندازه بخورم اونقد ک بدنم احتیاج داره بیشتر از اون یه نوع تو هینه بخودم .....

__________________________________________________ __________________________________________________ ________________________
    9/6/92
    سلااااااااام...
    امروز ساعت 12 بیدار شدم...یه کف دست نون خوردم با خامه با ی لیوان چای با یک حبه قند جمعا شد 90 کالری ....
    امروز ک پاشدم خوشحال بودم ک میخام به خودم کمک کنم برای خودم ارزش قایلم برای اینکه برسم به اهدافم.... از اینکه ادمه با اراده ای هستم.... الانم گرسنمه ها ولی ترجیح میدم یخرده دیگه تحمل کنم اگه نتونستم میرم یچیزی میخورم....ولی بازم خوشحالم تونستم اینجا رو پیدا کنم.... برای ناهار وشام برنج وقیمه خوردم...یه خرما هم خوردم دیگه امروز چیزی نخوردم ...خیلی برام سخت بود...انگار هر چی بهش بیشتر فکر کنم ک باید کمتر بخورم بیشتر برام سخت میشه....ولی من بازم تلاش خودمومیکنم حتی شده یک کیلو کم میکنم ولی حاضر به شکست نیستم....من باید بتونم...من میتونم....من خیلی با اراده ام....امیدوارم فردا بتونم کمتر بخورم...البته امروز فعالیت داشتم کمی پیاده روی ولی ثبت نمیکنم چقدر سوزوندم....خب امروز 90+1000+20+90=1200کالری مصرف کردم....1215 تا باید هر ورز بخورم تا بتونم یک کیلو کم کنم...خدا رو شکر تجاوز نکردم از این حد ولی سعی میکنم بعد از یک هفته کمتر از 1000 تاش کنم....یا اگه زیاد خوردم بوسیله ورزش جبرانش کنم....دفتر کالری امروز بسته شد ...الانم گشنم هست ولی
    خوب ...میرم خودمو میزنم بخواب ولی نمیخورم... من میتوووووووووونم....
    __________________________________________________ __________________________________________________ _____________________________
    دروووووووووود
    امروز 10/6/92 یکشنبه

امروز دومین روز از برنامه زیبا تنیه منه....صبحانه یک کف دست نان + مربا بالنگ+ کره خوردم برای ناهارم یک تخم مرغ اب پز با سه کف دست نان خوردم....
    230 تا صبحانه
    ناهار 70+225=300
    شام:پنیر+نان سه کف دست+گوجه=63+225=288
    کالی گوجه ودوغ رو نمیدونم اونارو هم باهم 250 میگیرم....درکل 280+288+300+230=1098 که همون 1100 میگیرم....خیلی خوشحالم کمتر خوردم...راستی امروز رفتم رو ترازو حدود 200 گرمم کم کرده بودم...فففففففففف ...دارم میرسم به هدفم...اما خداییش نمیدونم این دو روز خیلی گشنم شده و خیلی برام عذاب اوره وقتی گشنمه نخورم...امروز با دوستم رفتم بیرون..خیلی دلم بستنی میخاست مخصوصا از این قیفی های برجی ... دوستم خیلییییی لاغره اون خیلی دوست داره چاق بشه...تو روخدا میبینی کار زمون رو.... یسری مث ما سایت میزنن لاغر شیم اونم گرم گرم اونوقت بعضی ها....هی هی هی ....اها داشتم میگفتم گفتم بیا بریم بستنی بخوریم...بعد یهو یادم افتاد ب هدفم...گفتم ولش بهر حا یه بستنیم ی بستنیه دیگه.....امروزم یخورده پیاده روی داشتم ولی اینم در نظر نمیگریم...تا ی برنامه درستو حسابی برای رقص و ورزشم بذارم....این نموره ها انچنان فایده ندار.... یک فایده ای ک امروز بهش پی بردم این بود ک ادم وقتی از این برنامه زیبایی ها برای خودش میذاره بیشتر بخودش توجه میکنه ...درسته سخته اون چیزی ک دوست داری راحت نمتونی بخوری ...بقیه میخورن خودشو وتو حسرتشو ....اما با دقت به برنامت توجه میکنی...به غذایی ک میخوری...اینم خودش یک نوع احترام گذاشتن بخودته دیگه....راستی امروز قرص اهن خوردم....دیشبم منیزیم....دیگه همین...الانم خابم میاد دیگه کم کم برم ...امیدوارم فردا پاشم ولی این حس گرسنگیو نداشته باشم ...کمتر از دیروز بخورم.... بیشتر مصمم بشم.....بیشتر خودمو دوست داشته باشم....دیگه همین...قفونت بشم....
    __________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________
    سهلاااااااااااام .... شومتوری؟
    11/6/92
    اما سومین روز ...گند زدم حسابی ....اونم نه از روی گرسنگی از روی هوس...حالا میگم چیشد...امروز غذا خوردم اما حساب نکردم چیو چقدر...همینجوری دادم بالا....حالا نخور کی بخور....خلاصه الان از خودم متنفرم.... البته یذره ن زیاد...چون میدونم جبران میکنم....امروز پاشدم اما زیاد گرسنم نبود....
    صبحانه:نان+کره+مربا هویج+چای +قند دوحبه=75+100+55+20=250
    ناهار:برنج درحد یک کفگیر+قیمه بادمجون+ی لیوان دوغ=250+300+100=750
    شام"قیمه خالی:300
    عصرونه:هندوانه+دو کف دست نان:50+150=200
    چای+دوتابیسکویت=100
    جمع کالری >>1600

بهله اینم از امروز...صبح ساعت نه پاشدم ....با همون صبحونه تقریبا سیر کردم خودمو....بعد پاشدم واستین همت بالا زدمو گفتم ناهار امروز با من...برنج خیس کردم....بادجونو سیب زمینی و اینا رو پوست کندم....بعدشم سرخ کردم همراه پیاز و....خلاصه قیمه بادمجونی ساختیمو خیلی لذت بردیم...ظرفارم قبل ناهار ک دو سری بود شستم...بعد ناهارم دوباره شستمشون...اشپزخونه رو هم جارو کردم..عصرم رفتم بیرون...برای غذا پختنو ایناسه ساعتو نیم سرپا پودم...قرصم امشب سلن پلاس خوردم...
    خلاصه اینم از فعالیتای امروز من....برای فردامیخام کالریمو برسونم به 1100....امیدوارم بتونم...وقتی میرم بیرونو میام خیلی گشنم میشه....ولی خب من میتووووووونم میتوووووووووونم ......میشهههههههههه....من اصن گرسنم نمیشهههههههههههه.........من لاغغغغغغغرررررررررررم........ ..
    __________________________________________________ __________________________________________________ _____________________________

سلاااااام
    12/6/92
    امااااا امروز....اگه گفتین چیشد...معجزه....امروز صبح ساعت 12 پاشدم...انگور خوردم....عصر گشنم شد...انگور خوردم...دوباره گشنم شد.گرمک خوردم...باز شب گشنم شد انگور خوردم...ابم خوردم دیگه چیزی نخوردم....خودم باورم نمیشه توی شوکم...ینی من زندم..ینی چیزیم شده..فکرکنم توی عمرم اینقد کم نخورده باشم...حالا فردا صب وزنمو میگیرم مینویسم....خلاصه امروز نه نون خوردم نه برنج ک شام داشتیم....لوبیا پلوی خوشمزه ک خعــــــــــــــــلی دوست دارم....ولی خب نخوردم...گفتم حیفه روزمو خراب کنم...مامانم بستنی خریده بود...ولی اونم نخوردم...فکر کنین من واقعا ای نم نم باورم نمیشه بوخدا

راستی امروز باا جیم رفتم ارایشگاه...بعدشم یذره بازار خلاصه حدود نیم ساعتیم پیاده روی داشتم....بعدشم اومدم خونه ظرفار و شستم...بعدشم وسایلمو مرتب کردم حدود یکساعتی شدم.اهاان حدود ده دیقم رقصیدم...
    الانم ک اومدم بنویسم برم بخابم..خستم خابم میاد...امروز ینی الان خیلی خوشحالم نخوردم فعلا این جبران دیروز...امیدوارم بتونم همینجوری ادامه بدم
    ...امشبم امگا3 خوردم...
    انگور+گرمک365+45=410
    مجموعا همون 500 میگیرم:cheerleader3:
    ایشالله
    ک فردا هم همینقدر بخورم...1000 تا ماچ برا خودم ک امروز انقده کم خوردم...قفونت بشممممم عزیزززززززززم
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    سلام
    13/6/92
    امروز ساعت 12بیدار شدم..خدارو شکر امروزم از کم خوردنم راضیم ولی به نسبت دیروز زیاد خوردم-به نسبت روزای قبل گرسنگی اذیتم نکرد ولی داشتم گرسنگیو-این هوسمم باید از بین ببرم.گاهی اوقات گشنم نیستا اما هوس میکنم بخورم.امروز وزنمو گرفتم خوشحال بودم بالاخره جواب داد شده بودم 79.400 انشالله یکی دوروزه دیگه به هدفم ک 79 هست میرسم.امروز 45 مین هم رقصیدم.امشب قرص اهن خوردم.اما محاسبه کالری

لیموترش دوتا+کیک کوچک+دوتا بیسکویت مادر+سه حبه قند رژیمی+یه لیوان دوغ+لوبیا سبز+طالبی+گوجه دو عدد+سه کف دست نان+مقداری سبزی خوردن

15+175+185+30+15+30+23+15+225+50=718 که تقریبا همون 800 میگیرم...
    فکر میکنم خوب بوده باشه..نتیجشو فردا اعلام میکنم..ترازو جون باید بگه....
    یچیزی میخام اخر هر هفته برنامه هفته ای ک گذشتو بکشم تو ی جدول ...اگه بتونم عملیش کنم خوبه...
    خدایا شکرت ممنونم ک بهم اراده دادی...ممنونم کمکم میکنی..ممنونم .... دوستت دارم....

14/6/92
    درووووووود
    یک لیوان شیر+دوعدد الو قرمز+دوعددلیمو ترش+سه حبه قند رژیمی+خوراک لوبیا(لوبیا سبز+اب+فلفل+زرشک)+هندوانه+دو عدد بیسکویت فرخنده

110+45+15+30+50+50+100=400

45مین رقصیدم...امشبم سلن پلاس میخورم...وزنمم امروز 79/200 شد... انشالله فردا ظهر هم میگیرم ..البته بدون لباس....

15/6/92
    سلام
    وزن امروز صبح 78/800
    عسل+کره+نان
    50+100+150=300
    متاسفانه امروز میوه جات تو منزل نداشتیم نتونستم با میوه شروع کنم انشالله جبران میکنم...ولی حسابی کتو کولم درد میکنه....از بس دیروز شونه هامو دادم بالا...امروزم
    45 مین رقصیدم...
    نان+بلال+کاهو+هویج+خیار+فلف دلمه+ماست+پودر جوانه گندم+هلو+دو حبه قند+انگور=

150+75+20+5+10+20+50+25+30+40=425

425+300=725
    خداروشکر اینم از امروز...امشبم قرص منیزیم میخورم...خوشحالم تونستم تا حدود دو کیلو کم کنم...خدایا کمکم کن مقاوم باشم...خدایا کمکم کن به هدفم برسم...دوستتدارم دوستم داشته باش...

__________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    16/6/92
    سلام....
    من الان احساس خوبی ندارم به نسبت روزای قبل...ناراحتم..یکی اینکه عجیبا غریبا رفتم رو ترازو وزنم 79 بود...بسیور ناراحت گشتم وپس از ان از لج رفتم غذا خوردم و رژیم شکنی کردم ...خلاصه الان زیاد خوشحال نیستم...فکر کنم ی دو هزارتایی بلعیدم...45 مین رقصیدم...ویتامین ب نیز خوردم....

هویج+کاهو+هلو+سیب زمینی پخته+تخم مرغ+خیارشور+برنج+نان+سس+روغ +کدو+گوجه+الو+فلفل دلمه +بیسکویت+قند

40+10+90+225+75+35+10+50+300+50+10+5+30+10+37+20=9 97که همون0 100 میگیرم
    نمیدونم چکار کنم امیدوارم فردا بشم همون78 خدایا کمکم کن...
    __________________________________________________ __________________________________________________ _______________________________

17/6/92
    سهلام

وای...من اصن روم نمیشه امروز بنویسم چی خوردم....اینجور توجیح میکنم ک یروزه دیگه.....
    طوری نیس.... جبران میکنم.بهر حال واسه تنوع بد نبود...
    شیرینی+برنج+خیار+کره+نان+عس +الویه

450+500+5+300+300=
    1555
    امروزم ویتامین ب خوردم... امیدوارم فردا بتونم کالریمو بیارم روی 800.وزنمم 78 شده
    __________________________________________________ __________________________________________________ ________________________________
    18/6/92
    درود
    هندوانه+برنج+سیب زمینی+گوشت+روغن+ماست+خیار+ه یج+بیسکویت

10+500+35+50+100+70+5+20+37=827 که همون 900 میگیرم..بازم خوبه ب نسبت دیروز....
    دوتا تصمیم گرفتم
    1)فردا کالریمو تا 800 میارم
    2)از فردا برنج ممنوع. در حد ماهی دو کفگیر
    3)انواع شیرینی خامه ای و کیک در ماه بیشتر از دو تا سه عدد یا نصف بشقاب تجاوز نمیکنه.
    4)حتی اگه در حالت مرگ هم بودم روزانه نیم ساعت ورزشمو میکنم.
    __________________________________________________ __________________________________________________ ________________________________
    19/6/92
    روز بخیر
    ماکارونی+هویج+شیر موز+لیمو ترش
    300+180+20+15=515که تقریبا همون 600 میگیرم...
    امشبم کلسی دی خوردم...
    20/6/92
    عصر زیبا
    هلو+اش گندم+نان+گوجه+لیمو+قند+کره+ع سل

45+400+225+10+15+10+15+50=
    770 که تقریبا همون 800 میگیرم..وزنمم هردوروز78/800
    امشبم ویتامین ای میخورم....
    21/6/92
    شب بخیر
    تمروز حسابی بخودم رسیدم...
    البته خب دلیلم داشتم...تخمه خوردم چون چندفه مامان اینا خریدن خوردن من نخوردم...دوم اینکه تخمه خواص خوبی داره وکمبودای تو رژیممو بطور طبیعی برطرف میکنه....سوم اینکه قورمه سبزی خیلی وقت بود ب این خوشمزگی نخوردم شاید حدود دو ماه... همین ...پس بخودم حق میدم ...وزنمم حدود 78 شده بود ...خوشحالم ....

اما کالری شماری امروز خاوووم خوگشله ی عزیزم...
    تخمه+برنج+قورمه سبزی+سیب+قند=
    600+250+250+55+20=1175 که همون 1200 میگیرم....
    اما خب رقصیدمم ....
    مکمل هم ویتامین ب کمپلکس خوردم....
    __________________________________________________ __________________________________________________ _________________________________
    جدول کالری شمار 10 روزه

6/9 1200
    6/10 1100
    6/11 1600
    6/12 800
    6/13 400
    6/14 500
    6/15 800
    6/16 1000
    6/17 1555
    6/18 900
    میانگین 950
    """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""" """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
    22/6/92
    سلام
    کره+عسل+نان+سیب زمینی+قورمه سبزی +هندوانه+تخم افتابگردانه
    100+200+225+200+200+23+100=1048که تقریبا همون 1100 میگیرم....
    بازم زیاد خوردم...اما قول میدم تو این هفته برسونمش به 900 و 800 تا این حدود بخورم...قوله قوله قول....قول میدم برسم ب همون 77....قوله قوله قول....البته خب یسری قرص ک میخورم باعث اشتهام میشه...."(
    امشبم قرص کلسی دی خوردم....[__________________________________________________ __________________________________________________ ____________________________

__________________________________________________ ____________________________

سلام
    23/6/92
    عسل+کره+نان+پنیر+برنج+عدس+قن د+شیر+ساقه طلاایی+تخمه

50+50+225+250+20+30+85+110+200+100=1120

امروز خیلی خوردم برای فردا میخام کالریمو بیارم روی 900.
    البته امروز غذای خونه طوری نبود ک بخام رژیمیش کنم...ینی بیرون رنفتم تا بخام برای خودم جدا بخرم... فردا روزه منه..من میتونم...منبرای رسیدن به هدفم تلاش میکننم و بهش هم میرسم...من اراده کافی دارم برای رسیدن به هدفم...
    امشبم ویتامین ب خوردم...ب کمپلکس...
    24/6/92
    درووود بر خودموخودم
    ساندویچ بندری+گندم+ساقه طلایی+شیر+کاکایو+پودرنارگی
    500+50+100+110+20+100=880 که تقریبا همون900 میگیرم....
    امشبم ویتامین ای خوردم...وزنمم هنوز همون 78است....
    25/6/92
    دیشب انگار وب خراب بود نشد بیام...
    کالری مصرفی 1000
    __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________
    26/6/92
    سلام
    عسل+شیر+ساقه طلایی+برنج وعدس
    100+200+100+600
    =1000 امشبم ویتامین ای خوردم...دیشبم اهن....بدلیل اومدن خاله پری خیلی شیکمو شدم ..خدا رحم کنه
    __________________________________________________ __________________________________________________ _________________________________
    27/6/92
    سلام
    کاکایو+برنج+نان+عسل+کر0
    100+250+200+50+100=700
    28/6/92
    سلام
    تخم مرغ+نان+شیر+ساقه طلایی+خامه+عسل
    130+300+200+200+50+100=980 که همون 1000 میگیرم.
    __________________________________________________ __________________________________________________ _______________________________
    29/6/92
    سلام
    عسل+پفک+شیر+تخم افتابگردان+نان+تخم مرغ

100+40+200+130+200+100=770 که همون 800 میگیرم...ویتامین ای خوردم...
    30/6/92
    درود
    ابگوشت+نان+کوکو سبزی+دوغ+عسل
    400+200+100+100+50=850 که همون 1000 میگیرم چون مطمین نیستم...
    __________________________________________________ __________________________________________________ _________________________--
    31و 1
    1000برای 31/6
    2000 برای امروز....
    سلام ...
    تقریبا 3/4 روزی میشد نیمدم ...اما کالریم میدونم بالاتر از 1500 نرفت...خدارو شکر اضاف نکردم ...اما کمم نکردم....این هفته پریود شدم هم خیلی دلم درد میکرد هم حالم بد بود بابراین نتونستم در ستو حسابی برژیمم...انشالله این هفته میشم 77و منم خوشحال میشم....این هفته باید برقصم ...ورزش کنم...چای لاغری بخورم ...کلا فعالتر بشم...وزنمم 77/500 تا فردا ....ایشالله از قفردا منظمتر میشم...
    __________________________________________________ __________________________________________________ ____________________________
    6/7/92
    درووووووووووود

خامه+نان+قند 6 حبه+اش+بیسکویت+شیر
    45+200+60+300+100+500=1205 که تقریبا همون 1300 میگیرم..امشبم قرص اهن خوردم....یکساعتم رقصیدم امروز.... خوشحالم.... کالریمو برای فردا اگه شد میارم روز 1000
    من دارم لاغرو زیبا اندام میشم .... دارم میرسم به هدفم:1e377xki0gu5xtfyms4

2. 3 کاربر، ارسال وانیا22 را لایک کرده اند:

leili (30 مهر 1392),parchami7 (09 شهریور 1392),لیلا خانوم (09 شهریور 1392)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

لیلا خانوم آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    10
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.10
    قد
    181
    وزن شروع
    80 (92/5/16)
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    73 (92/6/10)
    حالت من
    ShadOsarhal
    سلام ... خوش اومدی عزیزم .. امیدوارم خیلی زود به وزن و سایز دلخواهت برسی :balloons:
    ... من تا آخر اسفند هیچ اضافه وزنیندارم ...
    ... با یه شیکمتختو عضله ای ....

وانیا22 آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    قد
    162
    وزن شروع
    80
    وزن هدف
    76
    وزن فعلی
    77
    حالت من
    Movafagh
    سلااااااااااام ..مرسی خوگشل خانوووووم
    من دارم لاغرو زیبا اندام میشم .... دارم میرسم به هدفم:1e377xki0gu5xtfyms4

یلدا آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.08
    قد
    160
    وزن شروع
    وزن اولیه 95
    وزن هدف
    سبز شدن
    حالت من
    Movafagh
    عزیزم کجایی؟؟؟؟
    چرا خبری ازت نیست؟؟؟
    واسه اعلام وزنتم چند هفتست نیومدیها
    اومدی خبرم کن
    چقدر رویایی است وقتی می توانی به رویاهایت دست یابی

از ارسال پستهای مشابه در دفترچه های مختلف بپرهیزید
    از قرار دادن عکس های مخالف با شیونات در آواتارها و پست ها اکیدا خودداری کنید
    ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

leili آواتار ها
    کاربر محبوب

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.51
    قد
    171
    وزن شروع