شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 22
  • نخستنخست
  • 1234513 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 211

موضوع: خواستن توانستن است-shaghayegh*

shaghayegh* آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      Movafagh

خواستن توانستن است-shaghayegh*

:bliss::cheerleader3: تــا سبـــز شدن راهـــــــی نمونده :cheerleader3::bliss:

2. 16 کاربر، ارسال shaghayegh* را لایک کرده اند:

*ساره* (24 مرداد 1393),art (30 مرداد 1393),delaram25 (28 شهریور 1393),elmma (27 مرداد 1393),Happiness (19 شهریور 1393),maryam12 (08 شهریور 1393),merna (21 تیر 1393),mona1362 (03 آذر 1393),nassim (26 مرداد 1393),NazZanin (20 تیر 1393),parchami7 (26 تیر 1393),saeid ctrl (04 شهریور 1393),فرهاد (28 شهریور 1393),هاجر35 (26 تیر 1393),کانی (20 مرداد 1393),انتخاب (20 تیر 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

shaghayegh* آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط parchami7 نمایش پست ها
      سلام شقایق جون ؛ به انجمن خوش اومدی و مرسی که بهم سر زدی ؛ میبینم که خیلی مصمم و باانرژی شروع کردی ، اضافه وزن زیادی هم نداری زودی موفق میشی .
      سلام عزیز دلم . آره خیلی خوشحالم که تو جمع دوستایی هستم که با من هم هدف هستن و امیدوارم با کمک همدیگه به هدفمون برسیم.فدااااااااااااااااا اات

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط parchami7 نمایش پست ها
      سلام شقایق جون ؛ به انجمن خوش اومدی و مرسی که بهم سر زدی ؛ میبینم که خیلی مصمم و باانرژی شروع کردی ، اضافه وزن زیادی هم نداری زودی موفق میشی .
      سلام عزیز دلم . آره خیلی خوشحالم که تو جمع دوستایی هستم که با من هم هدف هستن و امیدوارم با کمک همدیگه به هدفمون برسیم.فدااااااااااااااااا اات

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط بارانی نمایش پست ها
      شقایق جان سلام خوش اومدی
      نوشته هاتو خوندم اون قسمت که گفتی در دیگ بازه ........خیلی با حال بود
      همین الان که دارم تایپ میکنم همسرم رفته بستنی خریده داره می خوره میگه جون چه با حاله شوخی میکنه ها خیلی خوشحاله قراره باربی بشم
      منم برنج تعطیل
      نون 2 کف دست
      پروتئین میخورم و سبزیجات و میوه
      خیلی دلم برای لباسای سایز 1 تنگ شده
      میبوسمت و میگم ما میتونیم
      به دفترچم سر بزن گاهی
      :bollywood1:
      به امید موفقیتامون گلم
      سلام گل نازم.مرسی که بهم سر زدی و ایمان داشته باش که موفق میشی. اصلا چه معنی داره که نشیم به هم کمک میکنیم دوست خوبم منم از چاقی بعد از زایمان خسته شدم
      چه آشنا نگهی داری ای رمیده غزال

خدا نگاه تو را با کس آشنا نکند

*الیزابت* آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      109
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.48
      قد
      166
      وزن شروع
      123
      وزن هدف
      81 نارنجی شدن
      وزن فعلی
      101.200
      حالت من
      Movafagh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      سلام خانمی خوش اومدی امیدوارم زودی به هدفت برسی
      من میتونم .......
      من رویایی بزرگ در سر دارم ........
      به همه ثابت میکنم که میشه .........
      به همه در عمل ثابت میکنم که ..........
      من میتونم ........

6. 2 کاربر، ارسال *الیزابت* را لایک کرده اند:

shaghayegh* (29 تیر 1393),الینا1 (19 مرداد 1393)

shaghayegh* آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      Movafagh
      سلام عزیزم .مرسی بهم سر زدیانشاالله با هم به هدفمون میرسیم گل نازم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط *الیزابت* نمایش پست ها
      سلام خانمی خوش اومدی امیدوارم زودی به هدفت برسی
      سلام عزیزم .مرسی بهم سر زدیانشاالله با هم به هدفمون میرسیم گل نازم

8. کاربر زیر پست shaghayegh* را لایک کرده است:

الینا1 (19 مرداد 1393)

الینا1 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      50
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.01
      قد
      157
      وزن شروع
      ۶۸
      وزن هدف
      ۵۷
      وزن فعلی
      ۶۸
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      آب کردن چربی شکم و کمر و پهلو
      از حرکات ورزشی زیر میتوان برای آب کردن چربی دور شکم و کمر و پهلوها استفاده نمود. حتماً به خاطر داشته باشید قبل از شروع حرکات با کمی نرمش کششی بدنتان را آماده کنید.
      انیمیشن حرکات مخصوص آب کردن چربی دور شکم، کمر و پهلوها

وقتی خوشبخت هستی که وجودت ارامش بخش دیگران باشد

10. کاربر زیر پست الینا1 را لایک کرده است:

shaghayegh* (18 مرداد 1393)

*ساره* آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      100
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.24
      قد
      155
      وزن شروع
      80 94/4/1
      وزن هدف
      هدف اول 70...هدف دوم 65---->>>> نهایی 53
      وزن فعلی
      80
      حالت من
      Delvapas
      تمرین 2 دقیقه ای پیلاتس برای شکم

این مجموعه حرکات پیلاتس، به سری 5 تایی پیلاتس معروف است و بعنوان یک ضمیمه می تواند به ورزش روزانه شما اضافه شود. این ورزش را از لیزا کورسلو (Lisa Corsello) بنیان گذار سری5 تایی پیلاتس برای سوزاندن چربی یاد بگیرید.

تمرین 2 دقیقه ای اساسی برای تقویت شکم : سری 5 تایی پیلاتس
      لیزا کورسلو می گوید که این مجموعه حرکات جزو علایق او بشمار می روند. هر زمانی که ورزش می کنم این سری را هم انجام می دهم. این حرکات روی تقویت مرکز بدن تمرکز دارد ولی دستها و پاها نیز در این ورزش در جهت های مختلف درگیر می شوند که باعث می شود وضعیت کلی بدن در چالش بیشتری قرار گیرد. لیزا توصیه می کند که آنرا بعنوان بخشی از هر ورزشی که انجام میدهید در نظر بگیرید ( و یا حتی هر روز صبح که بیدار می شوید. )، اما او این ورزش را معمولا بعد از دویدن و برای برطرف کردن خستگی عضلات پا و باز کردن قفسه سینه انجام می دهد و به او احساس فوق العاده ای می دهد. خوبی این ورزش این است که می توانید این حرکات شکمی 2 دقیقه ای را به برنامه روزانه خود اضافه کنید.
      نکته این ورزش این است که باید حرکات پشت سر هم و بدون وقفه انجام گیرد. هر وقت که به این بخش تسلط کافی پیدا کردید، از برنامه های لیزا می توانید استفاده کنید: 10 ثانیه بدن خود را در حالت شنا صاف کنید و 10 ثانیه بشین پاشو در بین هر حرکتی باعث می شود تمرین پر تحرکی داشته باشید. اگر به نظر سخت است، نگران نباشید: جای حرکات را باهم عوض کنید تا بتوانید این حرکات را تمام و کمال انجام دهید . در اینجا یک تمرین مختصر شکمی از زبان خود لیزا خواهید دید.

حرکت کششی یک پا (Single-Leg Stretch)

روی زمین دراز بکشید و زانوها را به داخل قفسه سینه خم و با دست بغل کنید و به شکم فشار بیاورید. اگر می توانید، دست راست خود را روی مچ پای راست گذاشته و دست چپ را هم روی زانوی راست قرار دهید. مچ پاها را به سمت بیرون کشش دهید ، تا آنجایی که می توانید مچ پا را صاف کنید اما زانو همچنان خمیده باشد. پاها را به سمت سقف بالا بکشید چنانچه زاویه بدنتان به سمت پایین باشد این حرکت با کشش بیشتری همراه خواهد بود . جای پاها را با هم عوض کنید حالا زانوی چپ را به سینه چسبانده و پای راست را مستقیم و صاف نگه دارید. مچ پای چپ را با دو دست بگیرید و پای راست را آویزان نگه دارید. به مدت 10 ثانیه پا را تکان دهید . به یاد داشته باشید که بالاتنه در زمان کشیدن پاها نگه دارید ( یعنی پیچ و تاب ندهید) .

حرکت مورب (Crisscross)

زانوها را روی سینه قرار دهید، سر را بلند کرده و دستها را پشت سر قرار دهید، کتف را از روی زمین بلند کنید.
      شکم را داخل بدهید ، شانه راست را به سمت پای چپ بکشید یعنی به سمت چپ بدن را بپیچیانید.
      در حالیکه بدن به سمت چپ می چرخد، پای راست را با زاویه ای آزاد نگه دارید. همراه با هر دم و بازدم جای پاها را باهم عوض کنید. یعنی شانه چپ را به طرف راست بچرخانید و پای مخالف را باز کنید. برای هر پا این حرکت را 10 مرتبه انجام دهید.

حرکت کششی دو پا (Double-Leg Stretch)

به پشت بخوابید ، پاها را به سینه بچسبانید.
      ضمن درگیر کردن شکم ، سر را از روی زمین بلند کرده و حالت طبیعی خود را حفظ کنید. دستها و پاها را همزمان از هم دور کنید.
      همراه با دم پاها را از بدن دور کرده و به شکل V نگه دارید. همزمان دستها را بالای سر ببرید، کافی است بازوها تا حد گوش بالا بروند.
      حالا با یک بازدم دستها را به پایین برسانید و همزمان با دستها، پاها را هم در حالت قبلی به داخل سینه خم کنید . این حرکت را 10 مرتبه انجام دهید.

حرکت کششی پاها بصورت صاف (Double Straight-Leg Stretch)

به پشت خوابیده و پاها را به داخل سینه برسانید، دو دست را زیر سر گذاشته و سر را بلند کنید. کتف باید بالاتر از سطح زمین باشد.
      پاها را به سمت بالا از هم باز کنید و کمی زانو ها را خم کنید.
      پاها را به آرامی به زمین نزدیک کنید و در فاصله 5 سانتی از آن نگه دارید. آنقدر پاها را نزدیک نکنید که کمر از زمین جدا شود.
      حالا دوباره پاها را بلند کرده و در وضعیت قبلی قرار بگیرید. این حرکت را هم 10 بار انجام دهید.

حرکت کششی یک پا (Single Straight-Leg Stretch)

به پشت خوابیده و بالاتنه را از ناحیه کتف بلند کرده و از زمین جدا کنید. پاها را به بالا و به سمت سینه خم کنید و آماده شروع حرکت شوید. هر دوپا را صاف کرده و به سمت سقف نگه دارید.
      به آرامی پای راست را با دو دست گرفته تا آنجایی که می توانید خود را بالا بکشید ( ران، ساق پا و یا مچ پا ). پای چپ را پایین بیاورید و عمود بر پای راست نگه دارید.
      پای راست را به صورت خود نزدیک کنید، سپس به سرعت جای پاها را عوض کنید یعنی پای چپ را بالا بیاورید ( این بار هر دو دست روی این پا باشد ) و پای راست را به زمین نزدیک کنید. قبل از تعویض جای پاها به آرامی پای چپ را به صورت نزدیک کنید. برای هر پا 10 بار این حرکت را انجام دهید.

12. 2 کاربر، ارسال *ساره* را لایک کرده اند:

shaghayegh* (18 مرداد 1393),الینا1 (19 مرداد 1393)

کانی آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      2.16
      قد
      168
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      60
      حالت من
      ShadOsarhal

خودت رو دوست داشته باش. برای خودت دعا کن!

برای خودت دعا کن که آرام باشی.
      وقتی توفان می آید، تو همچنان آرام باشی.

تا توفان از آرامش تو آرام بگیرد.

برای خودت دعا کن تا صبور باشی؛
      آنقدر صبور باشی تا بالاخره ابرهای سیاه آسمون کنار بروند و خورشید دوباره بتابد.
      برای خودت دعا کن تا خورشید را بهتر بشناسی. بتوانی هم صحبتش باشی و صبح ها برایش نان تازه بگیری.
      برای خودت دعا کن که سر سفره ی خورشید بنشینی و چای آسمانی بنوشی.
      برای خودت دعا کن تا همه ی شب هایت ماه داشته باشد؛
      چون در تاریکی محض راه رفتن خیلی خطرناک است.

ماه چراغ کوچکی است که روشن شده تا جلوی پایت را ببینی.
      برای خودت دعا کن تا همیشه جلوی پایت را ببینی؛ آخه راهی را که باید بروی خیلی طولانی است.
      خیلی چاله چوله دارد؛ دام های زیادی در آن پهن شده است و باریکه های خطرناکی دارد؛
      پر از گردنه های حیران و سنگلاخ های برف گیر است.
      برای خودت دعا کن تا پاهایت خسته نشوند و بتوانی راه بیایی.
      چون هر جای راه بایستی مرده ای و مرگی که شکل نفس نکشیدن به سراغ آدم بیاید، خیلی دردناک است.

هیچ وقت خودت را به مردن نزن!

برای خودت دعا کن که زنده بمانی. زنده ماندن چند راه حل ساده دارد!
      برای اینکه زنده بمانی نباید بگذاری که هیچ وقت بیشتر از اندازه ای که نیاز داری بخوابی.
      باید همیشه با خدا در تماس باشی تا به تو بیداری بدهد.
      بیداری هایی آمیخته با روشنایی، صدا، نور، حرکت.
      تو باید از خداوند شادمانی طلب کنی. همیشه سهمت را بخواه
      و بیشتر از آن چه که به تو شادمانی ارزانی می شود در دنیا شادمانی بیافرین تا دیگران هم سهمشان را بگیرند.
      برای اینکه زنده بمانی باید درست نفس بکشی و نگذاری هیچ چیز ی سینه ات را آلوده کند.
      برای اینکه زنده بمانی باید حواست به قلبت باشد.
      هرچند وقت یکبار قلبت را به فرشته ها نشان بده و از آنها بخواه قلبت را معاینه کنند.
      دریچه هایش را، ورودی ها و خروجی هایش را و ببینند به اندازه ی کافی ذخیره شادمانی در قلبت داری یا نه!!
      اگر ذخیره ی شادمانی هایت دارد تمام می شود باید بروی پشت پنجره و به آسمان نگاه کنی. آنقدر منتظر بمان و به آسمان نگاه کن تا بالاخره خداوند از آنجا رد بشود؛
      آن وقت صدایش کن؛
      به نام صدایش کن؛
      او حتماً برمی گردد و به تو نگاه می کند و از تو میپرسد که چه می خواهی؟؟!
      تو صریح و ساده و رک بگو.
      هر چیزی که می خواهی از خدا بخواه. خدا هیچ چیز خوبی را از تو دریغ نمی کند.
      شادمان باش. او به تو زندگی بخشیده است و کمکت می کند که زنده بمانی. از او کمک بگیر.
      از او بخواه به تو نفس، پشمک، چرخ و فلک، قدم زدن، کوه، سنگ، دریا، شعر، درخت... تاب، بستنی، سجاده، اشک، حوض، شنا، راه، توپ، دوچرخه، دست، آلبالو، لبخند، دویدن و ... عشق... بدهد.

آن وقت قدر همه ی اینها را بدان و آن قدر زندگیت را ادامه بده که زندگی از این که تو زنده هستی به خودش ببالد!!

14. 2 کاربر، ارسال کانی را لایک کرده اند:

shaghayegh* آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      74
      حالت من
      Movafagh
      نقل قول نوشته اصلی توسط الینا1 نمایش پست ها
      آب کردن چربی شکم و کمر و پهلو
      از حرکات ورزشی زیر میتوان برای آب کردن چربی دور شکم و کمر و پهلوها استفاده نمود. حتماً به خاطر داشته باشید قبل از شروع حرکات با کمی نرمش کششی بدنتان را آماده کنید.
      انیمیشن حرکات مخصوص آب کردن چربی دور شکم، کمر و پهلوها

عزیزم ممنون که از دفترچه ام دیدن کردی. ببخش دیر جواب دادم یه مدت درگیر گرفتاری ها بودم و اصلا نیومدم اینجا.در ضمن عکسا هم برام وا نشد...................فدات

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط *ساره* نمایش پست ها
      تمرین 2 دقیقه ای پیلاتس برای شکم

این مجموعه حرکات پیلاتس، به سری 5 تایی پیلاتس معروف است و بعنوان یک ضمیمه می تواند به ورزش روزانه شما اضافه شود. این ورزش را از لیزا کورسلو (Lisa Corsello) بنیان گذار سری5 تایی پیلاتس برای سوزاندن چربی یاد بگیرید.

تمرین 2 دقیقه ای اساسی برای تقویت شکم : سری 5 تایی پیلاتس
      لیزا کورسلو می گوید که این مجموعه حرکات جزو علایق او بشمار می روند. هر زمانی که ورزش می کنم این سری را هم انجام می دهم. این حرکات روی تقویت مرکز بدن تمرکز دارد ولی دستها و پاها نیز در این ورزش در جهت های مختلف درگیر می شوند که باعث می شود وضعیت کلی بدن در چالش بیشتری قرار گیرد. لیزا توصیه می کند که آنرا بعنوان بخشی از هر ورزشی که انجام میدهید در نظر بگیرید ( و یا حتی هر روز صبح که بیدار می شوید. )، اما او این ورزش را معمولا بعد از دویدن و برای برطرف کردن خستگی عضلات پا و باز کردن قفسه سینه انجام می دهد و به او احساس فوق العاده ای می دهد. خوبی این ورزش این است که می توانید این حرکات شکمی 2 دقیقه ای را به برنامه روزانه خود اضافه کنید.
      نکته این ورزش این است که باید حرکات پشت سر هم و بدون وقفه انجام گیرد. هر وقت که به این بخش تسلط کافی پیدا کردید، از برنامه های لیزا می توانید استفاده کنید: 10 ثانیه بدن خود را در حالت شنا صاف کنید و 10 ثانیه بشین پاشو در بین هر حرکتی باعث می شود تمرین پر تحرکی داشته باشید. اگر به نظر سخت است، نگران نباشید: جای حرکات را باهم عوض کنید تا بتوانید این حرکات را تمام و کمال انجام دهید . در اینجا یک تمرین مختصر شکمی از زبان خود لیزا خواهید دید.

حرکت کششی یک پا (Single-Leg Stretch)

روی زمین دراز بکشید و زانوها را به داخل قفسه سینه خم و با دست بغل کنید و به شکم فشار بیاورید. اگر می توانید، دست راست خود را روی مچ پای راست گذاشته و دست چپ را هم روی زانوی راست قرار دهید. مچ پاها را به سمت بیرون کشش دهید ، تا آنجایی که می توانید مچ پا را صاف کنید اما زانو همچنان خمیده باشد. پاها را به سمت سقف بالا بکشید چنانچه زاویه بدنتان به سمت پایین باشد این حرکت با کشش بیشتری همراه خواهد بود . جای پاها را با هم عوض کنید حالا زانوی چپ را به سینه چسبانده و پای راست را مستقیم و صاف نگه دارید. مچ پای چپ را با دو دست بگیرید و پای راست را آویزان نگه دارید. به مدت 10 ثانیه پا را تکان دهید . به یاد داشته باشید که بالاتنه در زمان کشیدن پاها نگه دارید ( یعنی پیچ و تاب ندهید) .

حرکت مورب (Crisscross)

زانوها را روی سینه قرار دهید، سر را بلند کرده و دستها را پشت سر قرار دهید، کتف را از روی زمین بلند کنید.
      شکم را داخل بدهید ، شانه راست را به سمت پای چپ بکشید یعنی به سمت چپ بدن را بپیچیانید.
      در حالیکه بدن به سمت چپ می چرخد، پای راست را با زاویه ای آزاد نگه دارید. همراه با هر دم و بازدم جای پاها را باهم عوض کنید. یعنی شانه چپ را به طرف راست بچرخانید و پای مخالف را باز کنید. برای هر پا این حرکت را 10 مرتبه انجام دهید.

حرکت کششی دو پا (Double-Leg Stretch)

به پشت بخوابید ، پاها را به سینه بچسبانید.
      ضمن درگیر کردن شکم ، سر را از روی زمین بلند کرده و حالت طبیعی خود را حفظ کنید. دستها و پاها را همزمان از هم دور کنید.
      همراه با دم پاها را از بدن دور کرده و به شکل V نگه دارید. همزمان دستها را بالای سر ببرید، کافی است بازوها تا حد گوش بالا بروند.
      حالا با یک بازدم دستها را به پایین برسانید و همزمان با دستها، پاها را هم در حالت قبلی به داخل سینه خم کنید . این حرکت را 10 مرتبه انجام دهید.

حرکت کششی پاها بصورت صاف (Double Straight-Leg Stretch)

به پشت خوابیده و پاها را به داخل سینه برسانید، دو دست را زیر سر گذاشته و سر را بلند کنید. کتف باید بالاتر از سطح زمین باشد.
      پاها را به سمت بالا از هم باز کنید و کمی زانو ها را خم کنید.
      پاها را به آرامی به زمین نزدیک کنید و در فاصله 5 سانتی از آن نگه دارید. آنقدر پاها را نزدیک نکنید که کمر از زمین جدا شود.
      حالا دوباره پاها را بلند کرده و در وضعیت قبلی قرار بگیرید. این حرکت را هم 10 بار انجام دهید.

حرکت کششی یک پا (Single Straight-Leg Stretch)

به پشت خوابیده و بالاتنه را از ناحیه کتف بلند کرده و از زمین جدا کنید. پاها را به بالا و به سمت سینه خم کنید و آماده شروع حرکت شوید. هر دوپا را صاف کرده و به سمت سقف نگه دارید.
      به آرامی پای راست را با دو دست گرفته تا آنجایی که می توانید خود را بالا بکشید ( ران، ساق پا و یا مچ پا ). پای چپ را پایین بیاورید و عمود بر پای راست نگه دارید.
      پای راست را به صورت خود نزدیک کنید، سپس به سرعت جای پاها را عوض کنید یعنی پای چپ را بالا بیاورید ( این بار هر دو دست روی این پا باشد ) و پای راست را به زمین نزدیک کنید. قبل از تعویض جای پاها به آرامی پای چپ را به صورت نزدیک کنید. برای هر پا 10 بار این حرکت را انجام دهید.
      ساره جونم.....خوبی گلی؟ چقدر مطالبت عالی و کاربردیه!!!!!!!!!!خیلی خوشم اومد. ببخش دیر جواب دادم... یه مدت نبودم...........فدات...بووس بووس

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط کانی نمایش پست ها

برای خودت دعا کن تا خورشید را بهتر بشناسی. بتوانی هم صحبتش باشی و صبح ها برایش نان تازه بگیری.

برای خودت دعا کن تا همیشه جلوی پایت را ببینی؛ آخه راهی را که باید بروی خیلی طولانی است.
      چون هر جای راه بایستی مرده ای و مرگی که شکل نفس نکشیدن به سراغ آدم بیاید، خیلی دردناک است.

برای اینکه زنده بمانی نباید بگذاری که هیچ وقت بیشتر از اندازه ای که نیاز داری بخوابی.
      و بیشتر از آن چه که به تو شادمانی ارزانی می شود در دنیا شادمانی بیافرین تا دیگران هم سهمشان را بگیرند.
      برای اینکه زنده بمانی باید درست نفس بکشی و نگذاری هیچ چیز ی سینه ات را آلوده کند.
      هرچند وقت یکبار قلبت را به فرشته ها نشان بده و از آنها بخواه قلبت را معاینه کنند.
      دریچه هایش را، ورودی ها و خروجی هایش را و ببینند به اندازه ی کافی ذخیره شادمانی در قلبت داری یا نه!!
      اگر ذخیره ی شادمانی هایت دارد تمام می شود باید بروی پشت پنجره و به آسمان نگاه کنی. آنقدر منتظر بمان و به آسمان نگاه کن تا بالاخره خداوند از آنجا رد بشود؛
      آن وقت صدایش کن؛
      به نام صدایش کن؛
      تو صریح و ساده و رک بگو.
      شادمان باش. او به تو زندگی بخشیده است و کمکت می کند که زنده بمانی. از او کمک بگیر.
      از او بخواه به تو نفس، پشمک، چرخ و فلک، قدم زدن، کوه، سنگ، دریا، شعر، درخت... تاب، بستنی، سجاده، اشک، حوض، شنا، راه، توپ، دوچرخه، دست، آلبالو، لبخند، دویدن و ... عشق... بدهد.

آن وقت قدر همه ی اینها را بدان و آن قدر زندگیت را ادامه بده که زندگی از این که تو زنده هستی به خودش ببالد!!

کانی جونم مرسی بهم سر زدی...........خیلی خیلی نوشته ات قشنگه......مرررررررررسی.دیر جوابتو دادم ببخشید .فدای تو گل

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط کانی نمایش پست ها

آن وقت صدایش کن؛
      به نام صدایش کن؛
      تو صریح و ساده و رک بگو.

کانی جونم مرسی بهم سر زدی...........خیلی خیلی نوشته ات قشنگه......مرررررررررسی.دیر جوابتو دادم ببخشید .فدای تو گل

16. کاربر زیر پست shaghayegh* را لایک کرده است:

الینا1 (19 مرداد 1393)

هاجر35 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      485
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.73
      قد
      160
      وزن شروع
      73قبل از اشنایی با زیباتن98
      وزن هدف
      اول63بعدش پیش به سوی 60کیلویی به امید خدا
      وزن فعلی
      -----
      حالت من
      Mehraboon
      سلام شقایق جون
      خوبی عزیزم بیا تو مسابقات شرکت کن حتما موفق میشی
      عزیزم تو راه زیادی تا سبز شدن نداری وخیلی زود موفق میشی
      روزتان را با تکه شکسته های دیروز اغاز نکنید هر روزی که بیدار میشویم اولین روز از باقی عمرمان است....

18. 2 کاربر، ارسال هاجر35 را لایک کرده اند:

shaghayegh* آواتار ها
      کاربر فعال

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.12
      قد
      170
      وزن شروع