شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: با اراده و پشتكار حتما ميتونم

mitra92 آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    قد
    160
    وزن شروع
    90
    وزن هدف
    65
    وزن فعلی
    90
    حالت من
    ShadOsarhal

با اراده و پشتكار حتما ميتونم

به خاطر هدفم حتما ميتونم

2. کاربر زیر پست mitra92 را لایک کرده است:

parchami7 (29 مرداد 1392)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

مملي شيطون آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
    10
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    1.65
    قد
    163
    وزن شروع
    95
    وزن هدف
    هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
    وزن فعلی
    71/50
    حالت من
    Ashegh
    خوش اومدي خانمي بيشتر از خودت برامون بگو از وزن الانت و وزن هدفت و نوع رژيمت
    دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

sara6403 آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    70
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.15
    قد
    160
    وزن شروع
    80
    وزن هدف
    58 (البته فعلا تا 26 آذر (50 روز دیگه ) 5 کیلو کم کنم )
    وزن فعلی
    80
    حالت من
    Mariz
    وبلاگ زیباتنی من
    3
    من یک رژیم موثر می خواهم.
    این تقاضای یک بیمار از میان خیل بیماران سردرگم در رژیمهای مختلف و رنگارنگ است و البته بسیاری از آنها پس از مدتی ناامید می شوند و به این نتیجه می رسند که این گونه رژیمهای غذایی اصولا اثر دراز مدت ندارند.
    یک اصل مهم را هیچ گاه فراموش نکنید: تنها راه صحیح و پایدار برای کاهش وزن و نگهداشتن وزن جدید این است که چاقها بدانند روش تغذیه گذشته آنها اشتباه بوده است و تنها آن برنامه غذایی مناسب خواهد بود که در وهله اول پرخوری های آنها را کاهش دهد یا حذف کند و برای رسیدن به این هدف راههای مختلفی وجود دارد.
    رژیم کم کربوهیدرات
    اگر چه بانیان این نوع رژیم توضیحات بیولوژیکی پیچیده ای در دفاع از آن عنوان می کنند، اما تحقیقات جدید نشان می دهد رژیمهای کم کربوهیدرات ، بیشتر اثر کاهش وزن خود را در ۶ماه اول نشان می دهند ولی پس از گذشت یک سال نتیجه آنها چندان مثبت ارزیابی نمی شود.

به علاوه حتی در ۶ماه اول هم استفاده از آن برای بسیاری از کاربران بی نتیجه بوده است ؛ اما آنچه مسلما باید مورد توجه قرار گیرد، این است که افرادی که از این نوع رژیم پیروی می کنند باید رفتار تغذیه ای خود را کاملا تغییر دهند و درواقع عامل اصلی نتیجه گرفتن خود آنها هستند.
    در این رژیم غذایی ، میزان و حجم غذایی هیچ تغییری نمی کند بلکه مصرف یک سری مواد مصنوعی مثل ماکارونی ، سیب زمینی ، شیرینی ، نوشابه ، آبمیوه ، شکلات و... قطع می شود.
    این افراد به علت آن که حجم کافی غذا دریافت می کنند احساس گرسنگی ندارند، اما باید این موضوع مهم را در نظر گرفت که آنها نمی توانند برای مدت طولانی از خوردن این گونه مواد خودداری کنند و در نتیجه نه تنها پس از مدتی به آنها روی می آورند بلکه بررسی های بسیاری حاکی از مصرف بیش از حد این مواد هیدراتی به تلافی گذشته ها!
    از سوی این گروه است. به هر حال طرفداران این رژیم باید حتما تنوع غذایی را رعایت کنند و در ضمن این پرهیز غذایی را بتدریج در برنامه خود قرار دهند.
    رژیمهای کم چربی
    برخلاف رژیم کم کربوهیدرات ، این نوع رژیمها اثر بلند مدت بسیار خوبی دارند. در واقع با حذف چربیها به عنوان مهمترین گروه غذایی کالری زا و با انتخاب گوشت ، میان وعده ها و لبنیات کم چرب وزن مشخص به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت.
    آنچه طرفداران این نوع برنامه غذایی باید توجه داشته باشند این است که علت اصلی کاهش وزن آنها کم شدن میزان کالری مصرفی است.
    پس اگر آنها هنگام اجرای این رژیم ، شکلات های بدون چربی یا محصولات نشاسته ای را به مقدار زیاد استفاده کنند نه تنها لاغر نخواهند شد بلکه به دلیل نرسیدن یک گروه غذایی یعنی چربی ها سلامت خود را هم به خطر انداخته اند.
    در رژیمهای کم چرب باید سعی شود که از میوه ها و سبزیهای پر حجم و پر فیبر استفاده شود؛ هر چند این مواد باعث پر شدن معده می شوند، اما از آنجا که در چاشنی روغن به کار نرفته بعد از گذشتن زمان کوتاهی احساس گرسنگی دوباره به فرد روی خواهد آورد.
    افرادی که از این نوع رژیم استفاده می کنند باید در مصرف وعده و میان وعده های غذایی ، تعامل را رعایت کنند و با اراده قوی منتظر اثر آن در دراز مدت باشند.
    نوشابه های رژیمی
    رژیمهایی که تمام یا بخشی از وعده ها و میان وعده های غذایی را با یکسری نوشیدنی ها جایگزین می کنند بتازگی طرفداران زیادی پیدا کرده اند. تحقیقات حاکی از اثر کوتاه مدت این رژیمها بر تناسب اندام است.
    نوشابه های رژیمی حدود ۲۰۰ -۲۵۰ کالری دارند و وقتی که جایگزین وعده های غذایی می شوند کالری بسیار کمی را به بدن وارد می کنند. بیشتر این نوع نوشیدنی ها برای افرادی که فرصت غذا خوردن را در طول روز ندارند یا از میوه ها و سبزیها به اندازه کافی استفاده نمی کنند جذابیت بیشتری دارند؛ اما این افراد به دلیل تغذیه سبک در طول روز، دست به پرخوری های شبانه می زنند.

نکته آخر
    همیشه باید در نظر داشته باشید در صورتی که هدف اصلی ممانعت از پرخوری باشد هر رژیمی می تواند برای کوتاه مدت موثر باشد، اما اگر هدف شما رسیدن به اندامی مناسب و بدنی سالم است تنها با ادامه رعایت برنامه غذایی می توانید به هدف خود امیدوار باشید.
    در ضمن فراموش نکنید که هیچکدام از این رژیمها برای افرادی که به دنبال واکنش های عصبی احساسی پرخوری می کنند موثر نخواهند بود و برای کمک به آنها باید شیوه های زندگی شان را از نزدیک بررسی کرد.

کالری قابل مصرف : 1200 - ورزش روزانه : پياده روي 30دقيقه +دراز نشست 30-40 تا +چرخونك 150 تا + حلقه 10 دقیقه