شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123
    نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: 80 کیلوگرم ام آرزوست...! - یوسف

yu3f آواتار ها
      کاربر تازه وارد

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      183
      وزن شروع
      115
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      101

80 کیلوگرم ام آرزوست...! - یوسف

سلام.
      نام:‌ یوسف
      وزن مبدا: ۱۱۵
      وزن فعلی: ۱۰۸
      وزن ایده آل: ۸۰ :دی

یکبار رژیم گرفتم به همراه ورزش (باشگاه بدنسازی می رفتم و ۹۰٪ تمرین هام هوازی بود و حرکات چرخشی) و از ۱۲۴ کیلو به ۹۱ کیلو رسیدم :دی غذای غالب مورد استفاده ام فیله مرغ +‌تخم مرغ + کرفس + قارچ + نون جو بود. بیسکوییت ساقه طلایی هم ک جاش مشخصه.
      تا ۹۱ کیلو خوب کم کردم اما از اون ب بعد دیگه کم نمی شد. آخرین وزنم ۹۰ کیلو ۴۰۰ گرم بود!! دیگه میزان کم کردنم کم شد. یکم کارام زیاد شد و باشگاه نرفتم و رژیم رو ول کردم. کم کم افزایش وزن پیدا کردم و طی ۱ سال گذشته مجدد افزایش وزن پیدا کردم و ۱۱۰ کیلو شدم.
      کارم با کامپیوتر هست و برای همین رفت و آمدم کمه و بیشتر ی جا ثابت هستم. البته پیاده روی دارم. روزانه حدود ۱ -۲ کیلومتر پیاده روی می کنم! :)) (خسته نباشم! :دی )
      الآن یکم خوردنم رو کم کردم! دو شب پیش هم وزن کردم خودمو (البته بعد از شام! :دی ) ۱۰۸ بودم.

ترجیح می دم غذاهایی ک دوست دارم مثل ماکارونی ، پیتزا و نوشابه تو رجیمم باشه. البته ماکارونی با روغن خیلــــــــــــی کم و نوشابه زیرو و لایت مصرف می کنم. فک کنم روش زیگزاگی خوب باشه.

خوشحال میشم راهنمایی بفرمایید :دی

باتشکر

2. 4 کاربر، ارسال yu3f را لایک کرده اند:

fatima (20 آبان 1391),hamraz (30 آبان 1391),morvarid (20 آبان 1391), Zenith (20 آبان 1391)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

yu3f آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      183
      وزن شروع
      115
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      101

Post تشکر و باز هم سوال... :d

نقل قول نوشته اصلی توسط zenith نمایش پست ها
      من خیلی خوشحالم که شما بالاخره شروع کردین. بنابراین کامل راهنماییتون میکنم تا ان شاالله شروع موفقی داشته باشید
      اول در مورد نهار نخوردنتون. اگر من هم میفهمیدم ناهار نمیخورین به شما میگفتم چقدر اشتباه میکنید. صبحونه رو متعادل بخورین(اینکه بعضی ها میگن صبحونه رو مفصل بخور که لاغر شی اشتباهه! صبحونه هم باید در حد رژیمی باشه، منتها چیزایی بخورین که نیاز بدنتون رو تامین کنه) از حوالی ساعت 7 یا 8 شب باید پرونده ی خورد و خوراکتون رو ببندین. چون هر چی بعد این ساعت خوردین همونطور که خودتون هم فهمیدین تو بدن ذخیره میشه!

اینکه تنها زندگی میکنید بهترین موقعیت برای پایبندی به رژیمه. چون میتونید به صورت خاص و رژیمی غذا بپزین. ولی طبیعیه کسی که با خونواده زندگی میکنه خیلی سختشه اگر بخواد جداگانه بپزه و بخوره. حالا که تنها زندگی می کنید پیشنهاد میکنم بعضی وقت ها خیلی مفصل غذا نخورین. گاهی دو تا تخم مرغ آب پز کنید و با اشتها بشینید بخورین. تخم مرغ منبع پروتئینه و خیلی کمکتون میکنه که دچار استاپ وزنی نشین. گاهی لوبیا برای خودتون بپزین(سعی کنید خوراک لوبیای آماده نباشه). اما یه نکته رو حواستون باشه. شما که رژیم زیگزاکی رو انتخاب کردین نباید برنج و نان رو حذف کنید. چون میرین تو مدی شبیه اتکینز. برای خودتون واحد تعریف کنید. مثلا نان فقط دو کف دست. برنج فقط یک کفگیر بدون روغن. گاهی برای خودتون کدوی آب پز درست کنید و...
      اگر دقت کنید برای کسی که تنها زندگی میکنه و بخصوص آقا هم باشه!!! و زیاد حال وقت گذاشتن برا غذا نداشته باشه رژیم خیلی راحت تره. چون میتونه در زمان کم غذاهای ساده ای بپزه و نوش جان کنه.
      یه روز هم که تقلب هستین و تقریبا آزاد نوش جان

کاملا درست فهمیدین که قدری پفتون کم شده! اما این در واقع پف یا ورم نیست. بلکه یا کاهش چربیه. یا کاهش آب، یا توزیع چربی یا کاهش هجم اشغال شده ی معده. که هر کدوم از این چهار حالت باشه نشون از موفقیته. بالاخره هدف همین کاهش بوده دیگه. نه؟
      ولی آب رو حتما در روز 8 لیوان بخورین. شما که شاغلین میتونین یه شیشه آب که توش یکی دو قطره یه اسانس معطر یا آب لیمو چکوندین بذارین کنار میزتون و هرازگاهی ازش بخورین. آب هم متابولیسم بدنتون رو بالا میبره و هم از پوستتون مراقبت میکنه.
      راستی اینی که میگین پوستتون خط افتاده شک نکنید مربوط به کاهش سایزه.
      تغییرات هم کاملا طبیعیه و اصلا باید اینطور باشه وگرنه نشون میداد شروع موفقی نداشتین. همه در شروع این تغییرات محسوس رو دارن. اکثر افراد در شروع حتی تا 2 کیلو هم کم میکنن.
      پیشنهاد میکنم حتما در شروع هر هفته وزن کنید. بی نظمی در وزن کردن و سردرگمی اینکه آیا کاهش داشتین یا نه شما رو سردرگم و بی انگیزه میکنه. در مقابل نشون دادن هر یک رقم کاهش کلی بهتون روحیه و انگیزه ی ادامه میده. اما همیشه با یه ترازو وزن کنید. یا ترازو بخرین یا سعی کنید به یه مرکز بهداشت نزدیکتون مراجعه کنید و اونجا سریع و رایگان وزن کنید. این ترازوهای کنار خیابون رو اصلا اعتماد نکنید. حواستون باشه همیشه با یه ترازو وزن کنید. تزاروهای مختلف اعداد متفاوتی نشون میدن. حتی محل قرارگیریش هم فرق میکنه. مثلا اگر خودتون ترازو خریدین و خواستین وزن کنید همیشه یه جای خونه بذارین.
      خب امیدوارم شروع خوبی داشته باشین اگر بازم سوالی هست من در خدمت هستم.
      به تاپیک دفترچه های بچه ها یه نگاه بندازین خیلی چیزا دستتون میاد. اگر میتونید به چای سبز عادت کنید. عالیه.
      آره فهمیدم اشتباه بوده :دی برای همین دیگه سعی می کنم هر روز ی غذای معمول رو درست کنم و ببرم. صبحانه هم همونطور ک شما می فرمایید. حالا حساب کتاب کنم دقیق تر دستم می آد. فعلا یک کف دست نون سنگک یا ۲ کف دست نان لواش با عسل می خورم + آب نیمه ولرم و عسل و اب لیمو +‌ ۲ عدد ساقه طلایی. نهار هم ۲ کف دست نون سنگک + غذایی ک آماده می کنم (معمولا کبابی بدون روغن یا سعی می کنم روغن زیتون و کنجد استفاده کنم) باید ب برنامه غذایی ک می چینم سالاد رو قطعا اضافه کنم :دی میوه هم مصرف می کنم (سیب ، انار ، پرتقال ، نارنگی و ... )

شام رو هم تقریبا ۸ می خورم البته زمان هایی ک کلاس زبان هستم چون دیر میرسم خونه شامم دیر میشه. تصمیم گرفتم از این ب بعد روز های کلاسم شامم رو همراه داشته باشم بعد کلاس بخورم و تا منزل هم ک قدم می زنم ی مسافتی رو تا حدودی جذب و هضم شود :-)
      راجع ب تخم مرغ سوال داشتم؟ قبلا ک باشگاه میرفتم مربی می گفت زرده تخم مرغ نخور. فقط سفیده رو بخور چون سفیده پروتئین مورد نیاز رو تامین می کنه اما زرده برای رژیم سمه. اون زمان مادرم از زرده تو غذاهاش استفاده می کرد و من فقط سفیده رو می خوردم. الآن هم همونکار رو بکنم؟ اون حرف رو تایید می کنید؟
      در مورد لوبیا و عدس خیلی دوس دارم :دی مخصوصا لوبیا ک توش زیره (دونه های شبیه کنجد) میریزن :دی فکر کنم باید یکم آشپزیمو بهتر کنم :62: :دی
      برنج رو تقریبا یک روز در میون دو کفگیر مصرف می کنم :دی (خدایی ی کفگیر چیزی نمیشه! حیف این همه زمان برای پختن) ضمنن من برنج رو آبکشی درست نمی کنم. کته درست می کنم. هم خوشمزه تره (ب نظر من) هم میگن خاصیت اش بیشتره :دی (شمایل یک کدبانو! :62: )

کاهش آب فکر نمیکنم باشه چون مصرف آبم زیاده. جدیدا خیلی زودتر سیر میشم و اگر مثلا ۲ عدد ساقه طلایی بخورم میلی ب غذا ندارم!! فقط وسوسه میشوم مزه اش را بچشم و الا گرسنگی حس نمیکنم!
      من مصرف آب ام روزانه بیش از ۸ لیوان هست. چون صبح یک لیوان آب نیمه ولرم + عسل + آب لیمو می خورم. و یک لیوان آب . در شرکت هم ۲-۳ لیوان چای می خورم و ۲-۳ لیوان آب. شب ک منزل هستم هم ۲-۳ لیوان آب می خورم و نسکافه. اگر دانشگاه بروم هم معمولا اونجا هم آب می خورم :دی البته فک کنم آب +‌آب لیمو هم ایده خوبی باشه :دی

کلا ۶ تا خط افتاده. ۳ تا راست ۳ تا چپ. هر طرف یکی از خط ها بزرگتر و پررنگ تره و ۲تای دیگه کوچیکتر. باشه. من چون معمولا آخر هفته ها منزل خانواده ام میرم اونجا وزن می کنم. چای ترازو ثابت است :-) روز تقلب رو هم گذاشتم جمعه ها ک نهار دست پخت مادر رو تقلبی بخوریم :دی فقط یک سوال. در روز تقلب هرچقدر بخورمه؟ :d یا اینکه محدود هست اما نوع غذا فرقی نمی کنه ؟

تاپیک بقیه عزیزان انجمن رو هم چک می کنم تقریبا. تو برنامه ام قطعا یک سری از موارد اون هارو لحاظ می کنم. فقط بعضی چیزها رو اولین باره میشنوم سرچ می کنم ببینم مثلا دانه فلان چی هست :دی

کدوی تنبل رو میگید یا کدو سبزا؟

ممنون از راهنمایی هاتون و اینکه ب سوال هام پاسخ می دید مدیر عزیز :-)

نقل قول نوشته اصلی توسط morvarid نمایش پست ها
      اول: آفرین خیلی خوبه دکمه کتت بسته میشه!!
      دوم: من آرزو داشتم تنها زندگی میکردم بشه راحت رژیم گرفت! آره تصمیم خوبی گرفتی همه غذاهات رو به موقع و سر ساعت بخور
      وعده های غذاییت رو حذف نکن :72:
      خیلی ممنون :دی امیدوارم تی شرت مشکی پارسال ام اندازم بشه ! :دی
      البته من زمانی ک با پدر و مادرم هم زندگی میکردم خیلی کمک می کردند. یادمه اون موقع رژیمم با فیله مرغ و قارچ و اینا بیشتر بود. همیشه برام فیله مرغ کباب می کردن نون جو (نو سیاه ها) آماده بود و لیمو ترش های کوچیک تازه و قارچ و کرفس و ... کنار غذام بود! البته تنها بودن راحت تره. آدم دیگه اون حس رو نداره ک شاید دیگران اذیت میشن :دی
      باشه حتما همین کار رو میکنم. داشتم ب این موضوع فکر می کردم ک ساعت غذایی هم مشخص کنم. مثلا نهار ۱ تا ۲ هر روز. صبحانه ۷ تا ۸ هر روز. شام ۷-۸:۳۰ هر روز . فکر کنم کار خوبی باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط مارال نمایش پست ها
      موفق باشی امیدوارم به وزن دلخواهت برسی حتما میرسی:01:
      خیلی ممنون خانم مارال. تلاشمو می کنم :41: امیدوارم شما هم ب وزن دلخواهتون برسید :-)

################################################## ##########
      این نکته رو یادم رفت بگم. ورزش هم ب کارام اضافه کردم. کلاس های زبانم رو منتقل کردم روز های زوج چون ۳شنبه ها از طرف شرکت میبرن سالن فوتسال و شاید تا چند وقت دیگه استخر هم ببرن. بیشتر میرم ک ی تحرکی داشته باشم :-) پیاده روی روزانه هم دارم .
      با سپاس
      ویرایش توسط yu3f : 01 آذر 1391 در ساعت 01:07 دلیل: اضافه کردن ورزش کردن

5. کاربر زیر پست yu3f را لایک کرده است:

Zenith (01 آذر 1391)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      1- در مورد تخم مرغ. من حرف ایشون رو تایید نمی کنم. کسی که رژیم میگیره درسته که یه سری چیزای ممنوعه داره ولی اون ممنوعه ها فقط مواد قندی مصنوعی و مواد صنعتی مثل همون نوشابه هستند. زرده ی تخم مرغ غنی از مواد مغذی بخوص برای سیستم اعصابه. بنابراین پیشنهاد من اینه که در حد رژیمتون با خیال راحت نوش جان کنید
      2- بله کنجد خاصیت دیگه ای هم که داره ضد نفخه. بنابراین در کنار لوبیا عالیه. یه کارشناس تربیت بدنی هم تاکید داشت اگر زیره رو همراه با برنج یا سایر غذاها مصرف کنید از شکم آوردن جلوگیری میکنه
      3- روز تقلب اگر دقت کرده باشین طبق فرمول ها کاملا آزاد نیست. اما اگر کالری سایر روزهاتون زیر 700 هست(با توجه به جنسیتتون) روز تقلب رو میتونید آزاد باشید. اما به نظر من آزاد بودنتون رو در حد غذاهای غیر ممنوع بدونید. یعنی باز نوشابه نخورید. ولی کلا بد نیست یه مقدار خودتون رو محدودتر کنید.
      4- همون کدو سبز رو عرض میکنم که مامانا با روغن سرخ میکنن و غیره. اگر تو ظروف چدن یا تلفون بپزید با روغن خیلی کم، و یا آب پز کنید و بذارید کاملا آبش بجوشه و بهش عدس و گوجه هم همون اول اضافه کنید بد نیست.

نهایتا آفرین به این اراده
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

7. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

yu3f (06 آذر 1391)

yu3f آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      183
      وزن شروع
      115
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      101
      خب یک چند وقتی بخاطر کار و امتحانات نتونستم دفترچه ام رو به روز کنم
      خب من سعی کردم تا جایی ک میشه ب رژیمم پایبند باشم و ب جدول کالری هام هم همینطور
      نتیجه: ۵ شنبه خودم رو وزن کردم ۱۰۳ کیلو ۵۰۰ بودم :دی
      از وزن قبلی حدود ۵ کیلو کم کردم :دی
      البته الآن موقع امتحانا بود و یکم فعالیت ام کم شد
      فعالیت ورزشی ام فوتسال (هفته ای ۱ ساعت و نیم) و ۴ مرتبه شنا (تا هفته قبل هر بار ۱۲ تا بود الآن ۱۳ تاس) و دراز نشست (هر بار حدود ۴۰ تا)
      موقع فوتسال هم یک محلول ایزواستار دارم برای شل کردن بافت های شکمی و تعریق و اینا مصرف می کنم.
      با اینکه غذاخوردنم کم شده اما احساس شادابی بیشتری می کنم.
      جالبترین نکته اینه از ی حد کمی بیشتر غذا بخورم معده درد میگیرم! انگار از پر شدن داره می ترکه! فک کنم معدم کوچیک شده! :دی
      خلاصه این که ۸۰ کیلوگرمم را آرزوست :دی

خانم Zenith و باقی دوستان اگر نکته ای یا موردی هست که باید رعایت کنم رو بگید. سعی می کنم مصرف روزانه غذایی مو هم بنویسم اینجا :دی (سعی می کنم)

کاش ی دارویی چیزی بود میخورد آدم فرداش باربی می شد! والا بخدا :دی

9. کاربر زیر پست yu3f را لایک کرده است:

Zenith (18 دی 1391)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      بابت کاهشتون واقعا تبریک میگم. البته با تعاریفی که از رعایت رژیمتون قبلا گفته بودین میشد انتظار داشت اینطور بشه. چون واقعا با اراده و با برنامه و تقریبا از صفر شروع کردین. با شناخت قبلی که از شما دارم باید بگم خیلی عالیه که با اینهمه مشغله به همه ی جوانب بها میدین.
      اینکه میگید غذاتون کم شده و احساس شادابی دارین حس صحیح و خوبی هست. باید این حس رو در خودتون تقویت کنید تا تا انتهای رژیمتون انگیزه داشته باشید. در مورد کوچک شدن معده هم کاملا درست فهمیدین.
      پیشنهاد میکنم روال کاهش وزنتون رو یه جا یادداشت کنید. یعمی دقیقا هفته به هفته بنویسید. با توجه به جنسیت و قدتون حوالی 80 ممکنه دچار استاپ بشین. اگر سابقه ی رژیمتون رو داشته باشیداون موقع راحت تر می تونیم بهتون بگیم چطور از استاپ خارج بشین.
      ضمنا اینجا نوشتن برنامه تون به نفع خودتونه. اینجوری بچه ها هم نظراتشون رو در مورد خوراکتون میگن.
      شما که به این خوبی پیش میرین، دارو میخواین دیگه چیکار؟

نهایتا یادتون نره یه میلیاردر متناسب تو اجتماع احترام بیشتری از یه میلیاردر تپل داره. به شخصه به میلیاردرهای چاق حس اجتماعی بدی دارم که به فقیر چاق ندارم.

11. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

yu3f (19 دی 1391)

yu3f آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      183
      وزن شروع
      115
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      101
      ممنون از جوابتون.
      والا اون دفعه ک حوالی ۹۰-۹۱ دچار استپ وزنی شدم. از ۱۲۳ شروع کرده بودم رو ۹۰ و خورده ای یا ۹۱ دیگه وایساد.
      این کار دفترچه رو انجام می دم :دی روحیه دهندس :دی
      از لحاظ برنامه غذایی منظورم بخاطر مشغله کاری بود و الا من خوشحال میشم بزارم و شما و بقیه دوستان راهنمایی کنید :دی
      سعی می کنم حتما بزارم.
      حالا سعیمونو می کنیم اینکه میلیاردر خوش اندام بشیم یا خوش اندام میلیاردر (کدوم اول نصیبمون میشه :دی) با خداس :دی

13. کاربر زیر پست yu3f را لایک کرده است:

Zenith (19 دی 1391)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      بله دقیقا برا همین گفتم در حوالی 80 دچار استاپ میشین. امیدوارم وقت کنین! و در ادامه راهتون موفق باشید

15. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

yu3f (15 بهمن 1391)

yu3f آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      183
      وزن شروع
      115
      وزن هدف
      80
      وزن فعلی
      101
      :دی بعد ۳ روز ک هی تلاش کردم بیام اینچا و بنویسم بالاخره یکم وقت خالی پیدا شد و تونستم بیام :04:

خب یکم دیگه هم کم کردم و شدم تقریبا 101 کیلو. البته چند گرم کمتر ک گرد کردم ب بالا :دی نسبت ب پست قبلی ۲ کیلو و خورده ای کم شده :دی
      امیدوارم تا قبل عید ب نزدیک ۹۵ برسم :دی
      وقت بشه بیشتر می نویسم :دی با تشکر از مدیریت محترم و بقیه دوستان بخاطر همراهی :04:

17. کاربر زیر پست yu3f را لایک کرده است:

Zenith (15 بهمن 1391)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.36
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      خیلی خوبه که بازم کم کردین. فقط کاش بهمون میگفتین چطور دارین پیش میرین؟ یعنی رژیمتون چه روشیه و چطوره. در مورد همکاری بچه ها هم حق بدین. اکثر بچه ها فعال هستند و همین باعث میشه مدام به همدیگه سر بزنن. ولی شما چون دیر به دیر میاین بچه ها نمیدونن بالاخره رژیم دارین یا نه. در هر صورت خوشحال شدم که بازم خبر از موفقیتتون دادین.

19. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

yu3f (16 بهمن 1391)

• صفحه 3 از 3
  • نخستنخست
  • 123