شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: با ما همراه باشید با چند جمله الهام بخش که زندگیتان را تغییر میدهد:

mahbobe آواتار ها
    مدیر مسابقات کاهش وزن
    کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
    395
    گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.12
    قد
    160
    وزن شروع
    119/850
    وزن هدف
    75
    وزن فعلی
    95
    حالت من
    Delvapas
    وبلاگ زیباتنی من
    700

با ما همراه باشید با چند جمله الهام بخش که زندگیتان را تغییر میدهد:

با ما همراه باشید با چند جمله الهام بخش که زندگیتان را تغییر میدهد:

“فقط بفهمید چه زمانی واقعا خواهان موفقیت هستید, دیگر هیچوقت تسلیم نمی شوید چون مهم نیست شرایط چقدر رو به سختی برود” __ناشناس
    “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید. این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید, نه کس دیگری” __لس براون
    من از کارهایی که کردم هیچوقت پشیمان نمی شوم , اما از شانس هایی که داشتم و هیچ کاری نکردم پشیمانم.” __ ناشناس
    چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.” __جاشوه جی مارین
    “سخته منتظر چیزی باشی که میدونی هیچوقت اتفاق نمی افته و سخت تر از آن وقتیه که دربرابر چیزی که تمام آن چیزی است که می خواستی, بخوای تسلیم بشی. ” __ناشناس
    یکی از کلید های موفقیت داشتن نظم در انجام دادن کارهایی است که باید انجام دهید حتی اگر نخواهید انجامش دهید.” __ناشناس
    “چیز های خوب برای افرادی که منتظرش هستند اتفاق میفتند و چیز های عالی برای افرادی که حداقل یه حرکتی برای اتفاق افتادنش کردند.“-__ناشناس
    “خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه ، داشتن باشه، کسب کردن باشه یا حتی پوشیدن! خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق ,لذت و قدردانی است.“__دنیس ویتلی
    “راه حل صحصح موفقیت این است که اشتیاق شما به پیروزی بیشتر از ترس شما از شکست باشد.“__بیل کاسبی
    “جاهایی بروید که مورد توجه واقع شوید نه مورد تحمل، اگر آنها ارزش واقعی شما را نمیداند پس دیگر وقتش است یک شروع جدید داشته باشید در روابطتان.“__ناشناس
    “هیچوقت برای داشتن عقایدتان نترسید، حتی وقتی که تنها فرد موجود با همچین اعتقادی باشید.“__ناشناس
    “بهترین انتقام، یک موفقیت عظیم است.“__فرانک سیناترا
    “به تمام دلایلی که موفق نمی شوید فکر نکنید…فقط به 1 دلیلی فکر کنید که موفق می شوید.“__ناشناس
    “از همه افرادی که در زندگیم دست رد به سینه ام زندند سپاس گذارم، به همان علت بود که کارهایم را خودم انجام دادم الان در این جایگاه قرار دارم.“__آلبرت اینشتین
    “تنها راه انجام دادن کارهای عظیم، دوست داشتن کاری است که میکنید. اگر تا الان آنرا پیدا نکردید، به گشتنتان ادامه دهید, توقف نکنید.“__استیو جابز
    “عمر کوتاه است پس زندگی کنید. عشق کمیاب است, پس به چنگ بیاورید. خشم بد است, چالش کنید. ترس ترسناک است, باهاش مقابله کنید. خاطرات شیرینند پس قدرشان را بدانید.“__ناشناس
    “وقتی میگید سخته مترادف جمله “من به قدر کافی قوی نیستم تا براش بجنگم” بس کنید این حرف هارو!!! مثبت باشید.“__ناشناس
    “زندگی مانند دوربین عکاسی است، شما اگر حداقل یک عکس خام درش بگذارید تا یک عکس از چیزی که میخواهید به شما تحویل دهد.“__ناشناس
    “برای شکست زیاد ناراحت نشوید، برای فرصت هایی که بدون امتحان کردنشان از دست میدادید ناراحت باشید.“__جک کنفیلد
    “رنجی را که امروز می کشید، نقطه قوت آینده تان خواهد بود، برای هر چالش، رویارویی با آن فرصتی برای رشدتان خواهد بود.“__ناشناس
    “رویای خودتون رو بسازید، وگرنه کسی شما را استخدام میکند که رویای او را بسازید.“__فرح گری
    “تنها شکافی که بین شما و رویایتان قرار دارد با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر میشود.“__ جویل براون
    “اعتمادبنفس جذاب ترین صفتی است که یک نفر میتواند داشته باشد. چطور کسی میتواند ببیند شما چقدر فوق العاده اید وقتی خودتان نتوانید ببینید؟“__ناشناس
    “ما از آدم هایی که وارد زندگیمان می شوند چیزهایی یاد میگیریم، حالا بعضی های دردآورند بعضی درس ها بدون درد اما در آخر همه شان بی قیمتند…“__ناشناس
    “شاد بودن به این معنا نیست که همه چیز کامل است، به این معناست که شما تصمیم گرفتید فراتر از ناقصی ها را ببینید. “__ناشناس
    “کسی تاحالا برنامه ای برای شکست خوردن , چاق شدن یا احمق بودن ننوشته ! این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید.“__لری ویجت
    3 چیز در زندگی که دیگر نمی توانید بدستش آورید : کلمات , بعد از گفته شدن. لحظه ها , بعد از ازدست دادن. زمان ,بعد از سپری شدن. مراقب باشید.”__ناشناس
    “اگرچه کسی نمیتواند برگردد به عقب و شروعی عالی داشته باشد, اما هرکسی میتواند از الان شروع کند و یک پایان عالی داشته باشد.”__کارل بارد
    وقتی گذشته تان زنگ میزند, اجازه بدهید برود روی پیغام گیر. اعتماد کنید به من… دیگر هیچ چیز جدیدی برای گفتن ندارد!! “__ناشناس
    “قانون شماره 1 زندگی : کاری کنید که خوش حالتان کند.“__ناشناس
    “از هرچیز و هرکسی دوری کنید که از شادی شما میکاهند. زندگی بسیار کوتاه تر از این است با احمق ها سروکله بزنید.“__ناشناس
    “چیزی را که دارید دوست داشته باشید. چیزی را که می خواهید ,بهش نیاز داشته باشید. چیزی را که دریافت میکنید ,قبول کنید. هرچه قدر میتوانید انفاق کنید و همیشه بخاطر داشته باشید از هر دستی بدهید از همان دست میگیرید.“__ناشناس
    “فقط بخاطر داسته باشید , اون بیرون افرادی هستند که بیشتر از شما خوشحالند درحالی که کمتر از شما دارند.“__ناشناس
    بزرگترین اشتباهتان در زندگی که میتوانید مرتکبش شوید این است که هیچ وقت سعی نکنید.“__ ناشناس
    زندگی دارای 2 قانون است. 1# : هیچ وقت کم نیار و 2# : هیچوقت قانون شماره 1 رو فراموش نکن.“__ ناشناس
    “هیچکس آن بیرون موفقیت را با دستانش به من هدیه نخواهد داد. من باید خودم برم بیرون و موفقیت را کسب کنم… بخاطر همین است که من امروز اینجا هستم, تا تسلط داشته باشم , تا پیروز شوم هم بر زندگی هم بر خودم.“__ناشناس
    هدر دادن لحظاتِ عمر ، کشتن زندگیست ...
    دوست داشتنِ زندگی، با قدر دانستن لحظاتِ آن معنی پیدا می کند ...
    برنامه ات برای قدر دانستن این لحظات چیست ؟

یک سال بعد، جناب‌عالی حسرت خواهید خورد که کاش از امروز شروع کرده بودید

2. # ADS
    تبلیغات در مدار