شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 7 از 7
  • نخستنخست
  • ... 567
    نمایش نتایج: از 61 به 63 از 63

موضوع: هر کی با زیباتن بیشتر از 5 کیلو وزن کم کرده بیاد تو

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.66
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh

هر کی با زیباتن بیشتر از 5 کیلو وزن کم کرده بیاد تو

زنیت عزیز محیطی برای ما فراهم کرد که خیلی ها رو به آرزویی که همیشه برای رسیدنش تلاش می کردند میرسونه و خیلی ها هم به این آرزوشون رسیدن و خیلی ها در میانه راه هستند و خیلی ها در آستانه رسیدن به هدفشون و خیلی ها هم هنوز تازه وارد هستند و در ابتدای کار !

دوستان عزیز میخایم به همه ثابت کنیم که می تونیم و تونستیم به آرزویی برسیم که خیلی ها حسرت اون رو می کشند ما در کنار دوست عزیزی به اسم زیباتن تونستیم به تناسب و زیبایی انداممون برسیم و همه ی چشم ها رو مات و حیران کنیم ! شاید خیلی هامون تو وسط راه با اول راه باشیم ولی همین که تا اینجا اومدیم قدم خیلی بزرگی رو برداشتیم اصلا همین که اراده کردیم لاغر بشیم نصف راه رو رفتیم چون خیلی ها همین اراده رو هم ندارند ولی ما اراده کردیم و خاستیم و همت کردیم و تمام سختی ها رو تحمل می کنیم تا به اندام زیبامون برسیم و با اعتماد به نفسی مضاعف در جامعه قدم برداریم و همیشه به این اراده و تلاش خودمون افتخار کنیم !

برای اینکه این رو به همه نشون بدیم و برای تازه واردین و تمام کسایی که مثل ما از مشکل اضافه وزن رنج میبرن ثابت کنیم خاستن توانستن است میخایم توی اولین سال تولد زیباتن یه لیست تهیه کنیم از کسایی که از لحظه ورودشون به زیباتن تا حالا بیشتراز 5 کیلو کاهش داشتند پس دوستهای عزیز زیباتنی ازتون میخایم هر کس که تو مدت عضویت تو زیباتن بیشتر از 5 کیلو کم کرده بیاد خودش رو معرفی کنه و همچینن بگه که توی چند ماه این وزن رو کاهش داده !

مطمئنا با نگاه به وزن شروع و الانمون شاید خیلی هامون باور نکنیم روزی ما به اون وزن بودیم ولی این واقعیتی که انکار ناپذیره و این اراده و همت ما بوده در کنار دوست همیشگیمون زیباتن عزیز ما رو داره به سمت هدفمون میرسونه

به زودی شاهد خواهیم بود که زیباتن هر ساله تعداد زیادی مانکن رو تحویل اجتماع میده

حالا یه کف قشنگ به افتخار هممون

دوستان عزیز لطفا سوالات رژیمی رو تو دفترچه ها نپرسید

تو تاپیک خودش بپرسید تا بقیه هم استفاده بکنن !

2. 36 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

**mahsa** (09 آذر 1392),afarin1975 (06 مهر 1392),aida joon (30 اردیبهشت 1397),azi1 (03 دی 1392),bratz (06 مهر 1392),farferi (23 مهر 1394),fofoli (07 مهر 1392),homhom (06 مهر 1392),khanoom_vakil (07 آبان 1393),kinana (02 دی 1394),leilaa (13 مهر 1392),leili (07 مهر 1392),lila a (06 مهر 1392),mahbobe (07 اردیبهشت 1395),mahrokh (08 فروردین 1393),maryam12 (26 مرداد 1393),nassim (05 آبان 1393),neli (07 مهر 1392),niloo13 (26 مهر 1394),omidrock (19 مرداد 1394),parchami7 (06 مهر 1392),sara6403 (29 مهر 1392),tinkerbell (06 مهر 1392),مامان مرضيه (15 مهر 1392),نیک اهنگ (11 آبان 1392),نارگل (06 دی 1392),یلدا (09 مهر 1392), Zenith (06 مهر 1392),الینا1 (06 مهر 1393),باران111 (19 مهر 1393),باربی اینده (30 مهر 1392),توکلی (23 مهر 1394),ترنج (06 مهر 1392),خوشبختی (20 فروردین 1393),سانازیم (23 اسفند 1394),شهرزاد (06 مهر 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

یکتا اذری آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      2.02
      قد
      170
      وزن شروع
      77: بعداززایمانم دوباره بااضافه وزن برگشتم .....البته خیل
      وزن هدف
      اول 75هستش، بعد از اون 70، وآخریشم به امید خدا 65ک مطمئنم ب
      وزن فعلی
      77
      حالت من
      Movafagh
      وبلاگ زیباتنی من
      46
      نقل قول نوشته اصلی توسط ترلان69 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز،میدونم تاپیک قدیمیه.ولی اومدم اینجا که بگم من حدود سه ماه پیش با زیباتن آشنا شدم،و همون روزی که اینجا ثبت نام کردم سبک تغذیمو عوض کردم و با لایف استایل پل مکنا شروع کردم.تا الان که هنوز سه ماه از رژیمم نگذشته ۱۹کیلو کم کردم.هنوز بیست کیلو دیگه مونده که می رسم بهش و هفتاد کیلو میشم.من ۱۰۹کیلو بودم.زیباتن برام مکانیه که با دیدن دوستانی که به هدفشون رسیدن،من رو به هدفم امیدوارتر میکنه.ممنونم.
      چقدر عالی بهت تبریک میگم با اینکه خوب پیش میرفتم روش پل مکنا نمیدونم کجای کارم اشتباه بود که متاسفانه اضافه وزن پیدا کردم چی شد که این جوری شد...
      **دنیا مانند پژواک اعمال و خواستهای ماست. اگر به جهان بگویی: “سهم منو بده…” دنیا مانند پژواکی که از کوه برمی گردد، به تو خواهد گفت: “سهم منو بده…” و تو در کشمکش با دنیا دچار جنگ اعصاب می شوی. اما اگر به دنیا بگویی: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”
      دنیا هم بتو خواهد گفت: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”.

دکتر وین دایر

5. کاربر زیر پست یکتا اذری را لایک کرده است:

mahbobe (07 اردیبهشت 1395)

always آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      25
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      162
      وزن شروع
      92
      وزن هدف
      78.700 تا مرز نارنجي شدن
      وزن فعلی
      83
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      9
      منم شکر خدا از وقتی با زیباتن آشنا شدم و در کنار دوستای خوبم ده کیلو کم کردم البته به صورت لاکپشتی... چون روندم دنباله دار نبود تثبیت میشدم میرفتم سه ماه دیگه میومدم و ...
      ولی اینبار تخت گاز تا 30 شهریور رژیم و ورزش ترک نمیشه
      تا هرچقدر که میتونم به ایده آلم نزدیک شم
      خداجون میدونم اول از همه خودم باید تلاش کنم اما مثل همیشه که هوامو داشتی هوامو داشته باش، فقطم سلامتی میخوام ازت که حتی خوش هیکل ترین آدم دنیا بشی اما سلامتیتو از دست بدی آرامش نداری
      مرسی خدا جونم...

7. 2 کاربر، ارسال always را لایک کرده اند:

mahbobe (08 اردیبهشت 1395),یکتا اذری (08 اردیبهشت 1395)

tewebal333 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      سلام بچه ها من اومدم خبر بدم که اولا با یه اکانت دیگه عضو شدم و یه مدتنبودم بعد که کلی وزن کک کردم اومدم خبر بدم پسوردم اینا یادم رفته بودم بچها من هیشه آرزو داشتم لباس های مجلسی و باربی طور بپوشم اما نمی شد کلی غضه می خوردم یه فروشگاه اینترنتی خرید لباس زنانه آراور همیشه سر میزنم و کلی عکس های شومیز وست و تاپ های خوشگلوشن نگاه می کردم و غصه می خوردم و البته بگم ها انگیزه هم می گرفتم حتما برای وزن کردم یه انگیزه داشته باشین من هدف گذاشته بودم باید یه روزی برم شومیز زنانه شیک سایز 40 رو از این فروشکگاه بخرم و عکسش رو دانلود کرده بودم و بک گراند گوشی ام گذاشته بودم حالا نگم براتون که چقدر لاغر شدم 25 کیلو وزن کم کردم خدایا شکرت بچها اصلا ناامید نشین به راهتون ادامه بدید حتما یه روزی به هدف تون می رسید من الان با خیال راحت هر چی بخوام از مدل های مختلف شومیز و شلوار تاپ های خوشگل تهیه می کنم. شما هم می تونید ممنون از سایت زیباتن عزیز که به همه ما انگیزه میده و ما رو کنار همدیگه جمع کرده دوستت داریم زیباتن

• صفحه 7 از 7
  • نخستنخست
  • ... 567