شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: من موفق شدم دوستان

nahid.l آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    قد
    168
    وزن شروع
    89
    وزن هدف
    70
    وزن فعلی
    89
    حالت من
    Khoonsard

من موفق شدم دوستان

سلام دوستان گل زیباتنی
    من حدود یک سال و نیم بود که نیومده بودم سایت
    ولی امروز خواستم بیام و تجربه م رو باهاتون قسمت کنم... من از فروردین 94 با 107 کیلو وزن رژیم کالری شماری رو شروع کردم..و اردیبهشت 95 شدم 73 کیلو..الانم 75 کیلوام..
    یه مدت ثابت نگه داشتم ولی این اواخر اونقدر عروسی رفتم که 2 کیلو اومده رو وزنم.. میخوام دوبره بزنم تو خط کالری شمار تا بشم 68 کیلو
    فقط اینو بدونید که برا خودتون اول یه انگیزه طراحی کنین اگه انگیزه ندارید خودتون خلق کنین.. شرط و قدم اول برا رسیدن به خواستتون انگیزه ست..
    دوستان من تونستم.....شمام میتونین باور کنین...

2. 10 کاربر، ارسال nahid.l را لایک کرده اند:

aida joon (10 خرداد 1397),alireza75 (21 مرداد 1396),Behnaz.kh (20 مرداد 1396),mahbobe (17 مرداد 1396),Maryam.mkh (18 مرداد 1396),mina26_6 (28 بهمن 1396),nooor (18 مرداد 1396),topol (18 مرداد 1396),لیلا 95 (21 مرداد 1396), Zenith (17 مرداد 1396)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    آفرین. چقدر عالی.
    از تجربیاتت بگو برامون
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 3 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

aida joon (10 خرداد 1397),alireza75 (21 مرداد 1396),topol (18 مرداد 1396)

arsheda آواتار ها
    کاربر فعال

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.23
    قد
    156
    وزن شروع
    67
    وزن هدف
    هدف اول=62 هدف دوم=60هدف اخر=55
    وزن فعلی
    67
    حالت من
    Relax
    وبلاگ زیباتنی من
    35
    سلام افرین بانوی باراده از تجربیاتت و مسیر طلایی کاهش وزنت بهمون بگو راستی کاهشتم مبارک انشالله همیشه و درهمه زمینه ها موفق باشی:balloons::cheerleader3:
    من می تونم به همه ارزوهام برسم

7. 3 کاربر، ارسال arsheda را لایک کرده اند:

aida joon (10 خرداد 1397),alireza75 (21 مرداد 1396), Zenith (22 مرداد 1396)

hirad1 آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    رگلاژ و تنظیم درب های ضدسرقت

در این بخش نکاتی را در مورد نحوه رگلاژ درب ضد سرقت و رفع صدای ایجاد شده در هنگام باز و بسته کردن و یا ورود و خروج صدا از درب های ضد سرقت بررسی کرده و قسمت های مهمی که در این زمینه دخیل هستند را به صورت کلی ذکر می کنیم.
    یکی از ایراداتی که ممکن است برای درب ضد سرقت ایجاد شود خارج شدن از رگلاژ است که کل عملکرد درب را تحت شعاع قرار می دهد و در هنگام باز و بسته کردن دچار اختلال و گیر می شود.
    برای حل این مشکل دانستن ساختار دربهای ضد سرقت امری ضروری است و تجربه و تخصص در کنارهم می تواند رگلاژ درب ضدسرقت را ممکن کند.
    لولای درب های ضد سرقت دارای ویژگی های منحصر به فرد و مقاوت بالایی است و نقش اصلی را در تنظیم درب ضدسرقت ایفا می کند و در صورت ایراد در این بخش میزان کارایی پایین امده و عملا درب ضد سرقت از کار می افتد.
    بخش های دیگر نیز در رگلاژ درب ضدسرقت نقش دارند و تعمیرکار درب ضدسرقت پس از بررسی اقدام به تنظیم و تعمیر می کند.
    رفع صدای درب ضد سرقت نیز با رگلاژ امکان پذیر است و پس از تنظیم دقیق و کامل تمامی قطعات این مشکل نیز بر طرف شده و می توانید با خیال راحت از تمامی امکانات و مزایای این ابزار کاربردی بهره مند شوید. ابزاری که برای تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت نیاز است

تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت از جمله مواردی است که بدون دارا بودن دانش فنی و ابزار لازم نمی توان ان را اجرا کرد و یا به نتیجه مناسب و قابل قبول رسید ، به همین منظور توضیحات مختصری در این مورد ذکر می کنیم.
    یکی از اساسی ترین و مهمترین ابزار تعمیرکار در این حوزه کاری ، دستگاه جوشکاری است که برای جا به جایی لولاها مورد استفاده قرار می گیرد و در مواردی نیز برای جوش زدن بخش های درب ضد سرقت که دچار شکستگی یا ایراد شده است استفاده می شود. ابزار پر کاربرد بعدی چکش و میله اهنی در ابعاد ۵۰ سانتی متر است که برای بالا کشیدن درب و یا ایجاد ضربه در بخش هایی از درب ضدسرقت که دچار تو رفتگی شده است استفاده می شود و نقش اهرم و ضربه کمکی را ایفا می کنند. برای بازکردن و تعویض قفل ضد سرقت از اچار و پیچ گوشتی مخصوص و لوازم جانبی دیگر که یک جعبه ابزار کامل را شامل می شود استفاده می شود که در شرایط های مختلف تعمیرکار به کار می گیرد. در بحث تعمیر روکش درب ضد سرقت نیز تعمیرکار تیم کاری هیراد دارای تخصص کافی می باشد و در صورت نیاز برای انجام این مورد نیز اقدام خواهد کرد. چهارچوب درب ضد سرقت نیز در صورت ضربه در حین بستن و فشار ناشی از عدم رگلاژ ممکن است دچار اسیب های جزئی و کلی شود که با توجه به دانش فنی نیروی کار می توان این مورد را نیز بر طرف کرد. با توجه به اینکه افرادی که برای رگلاژ درب ضد سرقت به محل اعزام می شوند سال ها در تولید های مطرح و شرکت های خدمات پس از فروش در این حوزه فعالیت داشته اند ، هر گونه مشکلی که برای دربهای شما ایجاد شده باشد با ضمانت تعمیر می شود و این نوید را به همشهری های عزیز تهران و کرج می دهیم که تیم کاری ما معتبرترین و بهترین مرکز تخصصی تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت در سطح وسیع می باشد. یکی از نکاتی که لازم است به ان اشاره کنیم بحث عدم توجه افراد به موضوع رفع ایرادهای درب است که در گذر زمان اسیب های جبران ناپذیری را ایجاد می کند که موجب می شود تا به جای تعمیرات مجبور تعویض کامل درب ضد سرقت شوید که این مسئله هزینه های زیادی را به خانوار وارد می کند. بسیاری از مردم تصور می کنند که باید برخی مشکلات و ایرادها را تحمل کرد و به شرکت ها و تیم های کاری خدماتی اعتماد نکرد و هزینه ای برای بر طرف کردن نیاز پرداخت نکرد، زیرا این باور را دارند که این موارد ارزش هزینه کردن را ندارند در حالی که وارد شدن سرما در فصل زمستان و عبور صدا به خارج از منزل و گیر در باز و بسته شدن و مشکلات دیگری که ایجاد می شود تعمیر پنجره دوجداره تنها با رگلاژ درب ضدسرقت بر طرف می شود و اسایش و ارامش را برای شما به ارمغان می اورد.