شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: عکس های قبل و بعد از رژیم

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

Lightbulb عکس های قبل و بعد از رژیم

تو این تاپیک عکس های قبل و بعد از رژیم قرار میگیرن تا همه بدونیم هیچ کاری نشدنی نیست. تا بدونید از این اندام چاق و شل میشه به تناسب و زیبایی رسید.:67:

شما هم اگه تصویری داشتین تو همین تاپیک بذارین. فقط با رعایت سه تا نکته مهم:
      1- مثل عکسایی که من گذاشتم، قسمت های بدون پوشش بدن رو بپوشونید
      2- عکس شخصی خودتون رو نذارید. اگر هم خواستین بذارین صورت رو کاملا بپوشونید(هیچ مسئولیتی در خصوص این گزینه به عهده ی زیباتن نیست) .
      ویرایش توسط مملي شيطون : 18 تیر 1392 در ساعت 16:10
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 16 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

afsaneh.b (03 خرداد 1394),asal (30 بهمن 1391),banooo58 (18 تیر 1392),elnaz_1991 (15 شهریور 1392),love star (28 تیر 1392),mariami (29 بهمن 1391),marmary (29 بهمن 1391),neli (06 مرداد 1392),sara (29 بهمن 1391),فاطمه (20 تیر 1392),قاصدک (29 بهمن 1391),مملي شيطون (24 تیر 1392),yalda (30 بهمن 1391),توکلی (10 آبان 1394),دلنواز (11 آبان 1394),روبينا (26 تیر 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

قاصدک آواتار ها
      کاربر سایت

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      170
      وزن شروع
      78
      وزن هدف
      58
      وزن فعلی
      66/5.......93/11/8

هیچ کس شکست نمی خورد، فقط رها می کند. پس یک برنده هرگز متوقف نمی شود.

5. 21 کاربر، ارسال قاصدک را لایک کرده اند:

3pid_girl (31 خرداد 1392),afsaneh.b (03 خرداد 1394),alireza75 (11 آبان 1394),asal (30 بهمن 1391),banooo58 (18 تیر 1392),elnaz_1991 (15 شهریور 1392),fereshteh (01 اسفند 1391),Heartless (08 مرداد 1392),leilaa (08 مرداد 1392),love star (28 تیر 1392),mariami (29 بهمن 1391),marmary (29 بهمن 1391),neli (06 مرداد 1392),parva (15 اردیبهشت 1392),tuesdays (11 آبان 1394),مملي شيطون (14 اسفند 1391),پـــر (24 مرداد 1392),yalda (30 بهمن 1391), Zenith (29 بهمن 1391),دلنواز (11 آبان 1394),روبينا (26 تیر 1392)

banooo58 آواتار ها
      کاربر محبوب

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.14
      قد
      162
      وزن شروع
      107
      وزن هدف
      75
      وزن فعلی
      89
      حالت من
      Khoshhal

- - - Updated - - -

قبلا با این خانمها و داستان کم کردن وزن آنها آشنا شدید. دراین مطلب می خواهیم به نوع تغذیه آنها قبل و بعد از لاغری و رژیم شگفت انگیزشان بپردازیم.
      دراین مطلب می خواهیم به نوع تغذیه آنها قبل و بعد از لاغری و رژیم شگفت‌انگیزشان بپردازیم.
      Kathy Stuart
      قبلا او چه می‌خورد...
      صبحانه: یک سودای (لیموناد) رژیمی
      نهار: یک ساندویچ 16 سانتی‌متری کالباس همراه با پنیر زیاد و سس سفید زیاد به همراه چیبس و نوشابه.
      میان وعده سبک: سیب‌زمینی سرخ کرده زیاد یا شیرینی.
      شام: 3 لقمه بوریتوز(لقمه‌های حاوی مواد گوشتی و پنیر و سبزیجات) و یک بشقاب چیبس و پنیر و سس.
      دسر: یک برش بزرگ از کیک پنیر.
      غذای سبک بعد از شام: چیبس و سس سالسا.
      و الان...
      صبحانه: نان‌های رژیمی، شیر کم چربی و نصف یک موز.
      نهار: سالاد سبزیجات به همراه یک تکه مرغ، یک پیاله ماست و مقدار زیاد آب در سرتاسر روز.
      میان وعده سبک: یک سیب بزرگ سبز.
      شام: یک همبرگر کوچک به همراه پنیر رژیمی با چربی کم و نان رژیمی، سالاد و لوبیا سبز.
      دسر: بستنی بدون شکر و رژیمی.
      Lydia Fish
      قبلا او چه می‌خورد...
      صبحانه: یک فنجان قهوه موکا بدون شیر به همراه دو کیک صبحانه بزرگ.
      میان وعده سبک: نصف کیک صبحانه.
      نهار: یک ساندویچ بزرگ همبرگر چینی(مرغ، قارچ، برنج سرخ کرده و میگوی سرخ کرده) و یک کاسه سوپ.
      میان وعده سبک: 5 بیسکویت
      شام: 225 گرم استیک به همراه سیب زمینی تنوری (به همراه نمک و کره فراوان) و لوبیا سبز و کره.
      دسر: 3 کاسه بستنی شکلاتی.
      و الان...
      صبحانه: یک تخم مرغ به همراه نان رژیمی.
      میان وعده سبک: یک هلو.
      نهار: یک تکه کوچک گوشت و سالاد کاهو با ماست بدون چربی توت فرنگی و یک میوه تازه.
      شام: یک تکه سینه مرغ به همراه کلم بروکلی با نمک و فلفل و یک سیب زمینی کوچک تنوری با سس سالسا.
      دسر: یک کاسه پاپ کرن بدون کره آماده شده در ماکروویو.
      Rebecca Paul
      قبلا او چه می‌خورد...
      صبحانه: 2 تا 3 عدد دونات همراه کرم و یک سودای بزرگ رژیمی.
      نهار: یک چیز برگر، سیب زمینی سرخ کرده به مقدار زیاد به همراه نوشابه رژیمی.
      میان وعده سبک: یک بیسکویت شکلاتی- عسلی، یک بسته بزرگ شکلاتهای M&M
      شام: نصف یک پیتزای متوسط گوشت و پیاز و سس قرمز.
      دسر: 2 کاسه بستنی شکلاتی.
      و الان...
      صبحانه: املت با یک تخم مرغ، پنیر رژیمی، ژامبون، شیر بدون چربی و کمی موز.
      میان وعده سبک: یک سیب.
      نهار: ساندویچ تن به همراه سس خردل و پنیر رژیمی و نان رژیمی و گوجه فرنگی.
      شام: 100 گرم ماهی آزاد کبابی به همراه سبزیجات، نصف پیمانه برنج قهوه ای، سالاد اسفناج.
      Leah Segedie
      قبلا او چه می‌خورد...
      صبحانه: یک کیک خامه ای بزرگ
      نهار: یک همبرگر به همراه سیب زمینی سرخ کرده بزرگ و نوشابه رژیمی.
      میان وعده سبک: یک مشت پر کرکر و چیبس 3 تا 4 بار در روز.
      شام: مرغ با سس پرتغال، ماکارانی نوشابه رژیمی.
      دسر: یک قسمت بزرگ کیک بستنی.
      و الان...
      صبحانه: یک نان رژیمی و انواع توت و پنیر رژیمی.
      نهار: یک همبرگر کبابی کوچک و سبزیجات و نان تست سبوس کندم به همراه سس کاری بدون چربی.
      میان وعده سبک: میوه تازه مانند آناناس، توت و طالبی به همراه مقدار زیاد آب در طول روز.
      شام: تاکو بوقلمون به همراه سس ترش کرمی، سالسا و لوبیا سبز،
      دسر: 100 کالری کیک بستنی.
      Kristine Petralito
      قبلا او چه می‌خورد...
      صبحانه: 2 کاسه غله، موز و 3 قاشق غذاخوری شکر.
      میان وعده سبک: یک رول کیک همراه با کره بادام زمینی و کره.
      نهار: کره بادام زمینی و ساندویچ ژله ای.
      میان وعده سبک: یک بستنی بزرگ.
      شام: مرغ و پاستا به همراه سس و پنیر.
      دسر: یک کاسه بستنی.
      و الان...
      صبحانه: یک برش کالباس، یک قسمت پنیر رژیمی، یک تخم مرغ
      نهار: ساندویچ تن با نان کم به همراه نمک و فلفل، برشهای خیار یا گوجه فرنگی، یک استکان چای یخی(ایس تی).
      میان وعده سبک: یک فنحان بستنی ایتالیایی.
      شام: 2 حلقه کوچک مرغ به همراه سالاد و یک بیسکویت.
      دسر: 2 قاشق بستنی.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

قبلا با این خانمها و داستان کم کردن وزن آنها آشنا شدید. دراین مطلب می خواهیم به نوع تغذیه آنها قبل و بعد از لاغری و رژیم شگفت انگیزشان بپردازیم.
      دراین مطلب می خواهیم به نوع تغذیه آنها قبل و بعد از لاغری و رژیم شگفت‌انگیزشان بپردازیم.
      Kathy Stuart
      قبلا او چه می‌خورد...
      صبحانه: یک سودای (لیموناد) رژیمی
      نهار: یک ساندویچ 16 سانتی‌متری کالباس همراه با پنیر زیاد و سس سفید زیاد به همراه چیبس و نوشابه.
      میان وعده سبک: سیب‌زمینی سرخ کرده زیاد یا شیرینی.
      شام: 3 لقمه بوریتوز(لقمه‌های حاوی مواد گوشتی و پنیر و سبزیجات) و یک بشقاب چیبس و پنیر و سس.
      دسر: یک برش بزرگ از کیک پنیر.
      غذای سبک بعد از شام: چیبس و سس سالسا.
      و الان...
      صبحانه: نان‌های رژیمی، شیر کم چربی و نصف یک موز.
      نهار: سالاد سبزیجات به همراه یک تکه مرغ، یک پیاله ماست و مقدار زیاد آب در سرتاسر روز.
      میان وعده سبک: یک سیب بزرگ سبز.
      شام: یک همبرگر کوچک به همراه پنیر رژیمی با چربی کم و نان رژیمی، سالاد و لوبیا سبز.
      دسر: بستنی بدون شکر و رژیمی.
      Lydia Fish
      قبلا او چه می‌خورد...
      صبحانه: یک فنجان قهوه موکا بدون شیر به همراه دو کیک صبحانه بزرگ.
      میان وعده سبک: نصف کیک صبحانه.
      نهار: یک ساندویچ بزرگ همبرگر چینی(مرغ، قارچ، برنج سرخ کرده و میگوی سرخ کرده) و یک کاسه سوپ.
      میان وعده سبک: 5 بیسکویت
      شام: 225 گرم استیک به همراه سیب زمینی تنوری (به همراه نمک و کره فراوان) و لوبیا سبز و کره.
      دسر: 3 کاسه بستنی شکلاتی.
      و الان...
      صبحانه: یک تخم مرغ به همراه نان رژیمی.
      میان وعده سبک: یک هلو.
      نهار: یک تکه کوچک گوشت و سالاد کاهو با ماست بدون چربی توت فرنگی و یک میوه تازه.
      شام: یک تکه سینه مرغ به همراه کلم بروکلی با نمک و فلفل و یک سیب زمینی کوچک تنوری با سس سالسا.
      Rebecca Paul
      قبلا او چه می‌خورد...
      صبحانه: 2 تا 3 عدد دونات همراه کرم و یک سودای بزرگ رژیمی.
      نهار: یک چیز برگر، سیب زمینی سرخ کرده به مقدار زیاد به همراه نوشابه رژیمی.
      میان وعده سبک: یک بیسکویت شکلاتی- عسلی، یک بسته بزرگ شکلاتهای M&M
      شام: نصف یک پیتزای متوسط گوشت و پیاز و سس قرمز.
      دسر: 2 کاسه بستنی شکلاتی.
      و الان...
      صبحانه: املت با یک تخم مرغ، پنیر رژیمی، ژامبون، شیر بدون چربی و کمی موز.
      میان وعده سبک: یک سیب.
      نهار: ساندویچ تن به همراه سس خردل و پنیر رژیمی و نان رژیمی و گوجه فرنگی.
      شام: 100 گرم ماهی آزاد کبابی به همراه سبزیجات، نصف پیمانه برنج قهوه ای، سالاد اسفناج.
      Leah Segedie
      قبلا او چه می‌خورد...
      صبحانه: یک کیک خامه ای بزرگ
      نهار: یک همبرگر به همراه سیب زمینی سرخ کرده بزرگ و نوشابه رژیمی.
      میان وعده سبک: یک مشت پر کرکر و چیبس 3 تا 4 بار در روز.
      شام: مرغ با سس پرتغال، ماکارانی نوشابه رژیمی.
      دسر: یک قسمت بزرگ کیک بستنی.
      و الان...
      صبحانه: یک نان رژیمی و انواع توت و پنیر رژیمی.
      نهار: یک همبرگر کبابی کوچک و سبزیجات و نان تست سبوس کندم به همراه سس کاری بدون چربی.
      میان وعده سبک: میوه تازه مانند آناناس، توت و طالبی به همراه مقدار زیاد آب در طول روز.
      شام: تاکو بوقلمون به همراه سس ترش کرمی، سالسا و لوبیا سبز،
      دسر: 100 کالری کیک بستنی.
      Kristine Petralito
      قبلا او چه می‌خورد...
      صبحانه: 2 کاسه غله، موز و 3 قاشق غذاخوری شکر.
      میان وعده سبک: یک رول کیک همراه با کره بادام زمینی و کره.
      نهار: کره بادام زمینی و ساندویچ ژله ای.
      میان وعده سبک: یک بستنی بزرگ.
      شام: مرغ و پاستا به همراه سس و پنیر.
      دسر: یک کاسه بستنی.
      و الان...
      صبحانه: یک برش کالباس، یک قسمت پنیر رژیمی، یک تخم مرغ
      نهار: ساندویچ تن با نان کم به همراه نمک و فلفل، برشهای خیار یا گوجه فرنگی، یک استکان چای یخی(ایس تی).
      میان وعده سبک: یک فنحان بستنی ایتالیایی.
      شام: 2 حلقه کوچک مرغ به همراه سالاد و یک بیسکویت.
      دسر: 2 قاشق بستنی.
      خدا كنه تويي كه تو اين دفترچه قدم گذاشتي
      حاجت روا بشوي و عاقبت بخير
      خدا كنه لبت خندان و دلت شاد باشه
      خدا كنه غم از دلت رخت بر كنه
      خدا کنه ....
      الهي امين

7. 26 کاربر، ارسال banooo58 را لایک کرده اند:

***super star** (24 تیر 1392),*aida* (24 تیر 1392),afsaneh.b (03 خرداد 1394),altinay (24 تیر 1392),Aylar (24 تیر 1392),azi1 (03 دی 1392),elnaz_1991 (15 شهریور 1392),Kiki (24 تیر 1392),leilaa (08 مرداد 1392),love star (28 تیر 1392),Maria (23 مرداد 1392),neli (06 مرداد 1392),Parmis (29 تیر 1392),solesplendido (14 مرداد 1392),topolak (14 اسفند 1392),tuesdays (11 آبان 1394),فاطمه ثنا (09 آبان 1394),مملي شيطون (24 تیر 1392),محب حی (04 خرداد 1394),نگین22 (12 مرداد 1392),پـــر (24 مرداد 1392),zahra85 (24 تیر 1392),zari 1387 (06 مرداد 1392),آرزو** (14 خرداد 1393),دلنواز (11 آبان 1394),روبينا (26 تیر 1392)

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.66
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      دوستان لطفا هر کي خوشش اومد لايک کنه و از گذاشتن اسپم خودداري کنيد تو اين تاپيک فقط عکس بزاريد از همکاري شما صميمانه متشکرم

9. 14 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

***super star** (24 تیر 1392),*aida* (24 تیر 1392),afsaneh.b (03 خرداد 1394),banooo58 (24 تیر 1392),elnaz_1991 (15 شهریور 1392),leilaa (08 مرداد 1392),love star (28 تیر 1392),Maria (23 مرداد 1392),setareh_azad (24 تیر 1392),فاطمه ثنا (09 آبان 1394),نگین22 (12 مرداد 1392),یلدا (24 تیر 1392),دلنواز (11 آبان 1394),روبينا (26 تیر 1392)

Parmis آواتار ها
      کاربر فعال

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      حالت من
      Bitafavot
      و این هم یه عکس از خانم Jillian Michaels که الان جزء بهتریم مربی های بدنسازی و ورزش آمریکا هست.

جالبه بدونیم که این خانم زمانی خودش چاق بوده و با استفاده از ورزشهای رزمی و اصلاح رژیم غذایی تونسته 25 کیلو کم کنه یعنی از 79 به 54 کیلو رسیده،
      در ضمن قد ایشون تقریباً 158 هست.

این هم یه عکس از بعد و قبل از لاغر شدن این خانم:

ما هم می تونیم

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود

رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

11. 6 کاربر، ارسال Parmis را لایک کرده اند:

afsaneh.b (03 خرداد 1394),falipour2000 (21 مهر 1392),nahid65 (22 فروردین 1394),مملي شيطون (09 مرداد 1392),نگین22 (12 مرداد 1392),دلنواز (11 آبان 1394)

Parmis آواتار ها
      کاربر فعال

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      حالت من
      Bitafavot
      این هم عکس کسانی که با برنامه ورزش و تغذیه خانم Jillian Michaels کاهش وزن داشتند:

نام: Amber
      کاهش وزن: 45 کیلو
      وزن جدید: 71 کیلو

نام: Tammy
      کاهش وزن: 69 کیلو

نام: Kelly
      کاهش وزن: 41 کیلو

اختصاصی زیباتن
      ویرایش توسط باربی اینده : 10 آبان 1394 در ساعت 22:49
      رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود

رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

13. 7 کاربر، ارسال Parmis را لایک کرده اند:

afsaneh.b (03 خرداد 1394),azi1 (03 دی 1392),falipour2000 (21 مهر 1392),fofoli (09 مرداد 1392),Maria (23 مرداد 1392),مملي شيطون (09 مرداد 1392),دلنواز (11 آبان 1394)

یلدا آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      160
      وزن شروع
      وزن اولیه 95
      وزن هدف
      سبز شدن
      حالت من
      Movafagh
      سلام بچه ها می خوام عکس یه خانمی رو واستون بزارم که تو تیر ماه بعد دیدن عکسش تصمیم گرفتم منم یه مانکن واقعی بشم امیدوارم به شما هم کمک کنه تا تو ارادتون مصمم تر بشین
      بوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووس

بعد از 150 کیلو کاهش وزن

چقدر رویایی است وقتی می توانی به رویاهایت دست یابی

از ارسال پستهای مشابه در دفترچه های مختلف بپرهیزید
      از قرار دادن عکس های مخالف با شیونات در آواتارها و پست ها اکیدا خودداری کنید
      ما شما را دوست داریم پس شما هم با احترام به قوانین ما به این علاقه پاسخی مثبت بدهید.

15. 9 کاربر، ارسال یلدا را لایک کرده اند:

*aida* (16 مرداد 1392),afsaneh.b (03 خرداد 1394),azi1 (03 دی 1392),maryam12 (24 بهمن 1393),topolak (14 اسفند 1392),tuesdays (11 آبان 1394),آرزو** (14 خرداد 1393),دلنواز (11 آبان 1394),ساحل93 (10 مرداد 1393)

مه تا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      106
      حالت من
      Pakar
      وبلاگ زیباتنی من
      1

دیوید اسمیت مردی است که توانست 180 کیلوگرم از وزن خود را فقط با استفاده از رژیم غذایی و ورزش و البته با راهنمایی های یک مشاور تناسب اندام در عرض 2 سال کاهش دهد. این کاهش وزن بی شک یکی از بزرگترین کاهش وزن ها در دنیا می باشد. 180 کیلوگرم معادل 2 برابر وزن یک انسان درشت اندام و یا 3 برابر وزن یک انسان میانه است. دیوید به مدت 10 سال در خانه پدرش فقط روی مبل می‌نشست و پیتزا و آب معدنی گاز دار می‌خورد. در تمام این مدت از زندگیش او احساس می‌کرد که مثل یک فیل، غول پیکر شده است.
      حالا اما اسمیت واقعا از زندگیش لذت می‌برد و به دیگران نیز امید زندگی می‌دهد. البته کاهش چشمگیر وزن بدن او به‌طور ناگهانی و یک باره اتفاق نیفتاده. در حقیقت 2 سال طول کشید تا او با تلاش زیاد و پشت سرگذاشتن همه دل نگرانی‌ها توانست به وزن ایده آلش برسد.
      در طی سال‌هایی که او به طرز عجیبی چاق شده بود، به‌دلیل نگرانی و ترسی که از اجتماع داشت سعی می‌کرد خودش را از دیگران پنهان کند. او می‌گوید: احساس بدی داشتم وقتی فکر می‌کردم به‌دلیل وضعیت نامساعدم و چاقی بیش از حد نمی‌توانم از خانه بیرون بروم، حتی وقتی که می‌خواستم وارد حیاط خانه شوم صبر می‌کردم تا هوا تاریک شود. آن وقت بود که فکر می‌کردم کمی راحت‌تر شده‌ام.در ژوئن سال 2003 اسمیت نامه‌ای به کریس پاول مربی تناسب اندام در آریزونا فرستاد و پس از آ‌ن با قرار ملاقاتی که پاول برایش گذاشت،اوخود را برای یک رژیم سفت و سخت آماده کرد. اسمیت می‌گوید: هیچ روشی وجود نداشت که او به من پیشنهاد کند تا برای کم کردن وزن من مفید باشد، با این حال هر دو ما داشتیم فکر می‌کردیم که چه روش مناسبی وجود دارد تا بتواند به من کمک کند.پاول از لحاظ موقعیت اجتماعی اعتبار زیادی داشت. او تلاش می‌کرد تا باروش و رژیم مناسب به اسمیت کمک کند و به بیماری چاقی خطرناک و دردناک او خاتمه دهد. پاول می‌گوید: من در حقیقت نمی‌دانم فردی که 295 کیلوگرم وزن دارد چه شکلی به‌نظر می‌رسد. او هنگامی که با اسمیت صحبت می‌کرد واقعا نمی‌توانست به صورتش نگاه کند. نگاه‌های او خیلی بریده بریده و کوتاه بود و نمی‌دانست که چه بگوید و چه کاری انجام دهد تا او را از این وضعیت نجات دهد.با وجود این که آنها در اولین دیدار جلسه سخت و طاقت فرسایی داشتند، به توافق رسیدند که درمان را شروع کنند. اسمیت قول داد تا مقدار زیادی از وزنش را کم کند و پاول با او توافق کرد تا زمانی که به رژیم خود ادامه می‌دهد به او کمک کند. اولین اقدامی که پاول برای او کرد این بود که وزن بدنش را مشخص کرد و پس از آن برنامه غذایی شامل 6 وعده غذایی با حجم کمتر بود که جایگزین غذای روزانه او شد.بیشترین حجم غذای او را کربوهیدراتها تشکیل داده بودند که باعث افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن او می‌شد. اسمیت در اولین ماه از رژیم غذایی، 18 کیلوگرم کاهش وزن داشت و پس از آن، در عرض 4 ماه با انجام ورزش‌های ساده در باشگاه ورزشی، توانست 45کیلوگرم دیگر از وزن بدنش را کم کند. پاول از این موضوع بسیار خوشحال شد، اما اسمیت خیلی از نتیجه کارش راضی نبود. او می‌گوید: وقتی به خودم در آینه نگاه می‌کنم هنوز احساس می‌کنم که همان فرد قبلی هستم و هیچ تغییری نکرده ام. درحقیقت من هنوز احساس می‌کنم که 295 کیلوگرم وزن دارم.یک روز اسمیت نامه‌ای برای پاول فرستاد. هنگامی که او نامه را خواند به راز زندگی اسمیت پی برد: او هرگز نتوانسته با کسی ارتباط عاطفی برقرار کند و به همین دلیل تا به حال ازدواج نکرده است. در حقیقت او هنگامی که برای اولین بار به فردی ابراز علاقه کرد به‌دلیل ظاهر نامناسب، در روابط جنسی سرخورده و ناامید شد.او می‌گوید: بیماری چاقی من سبب شد تا به هنگام روبه‌رو شدن با مردم خجالت زده شوم و از آنها دوری کنم، با این وجود من به غذا خوردن و افراط‌کردن درآن ادامه می‌دادم برای این که با خوردن همیشه احساس لذت و شادی می‌کردم.اسمیت ادامه می‌دهد: وزن من دائماً زیاد می‌شد و من چون آداب و روابط اجتماعی خوب نمی‌دانستم و از آن عاجز بودم درحقیقت برای همه نفرت آور شده بودم. او به‌دلیل این که از لحاظ روحی و جسمی آسیب دیده بود به ناچار در سن 17 سالگی ترک تحصیل کرد و به خانه پدرش بازگشت.با روحیه افسرده‌ای که او به‌دلیل بیماری‌اش داشت. فکر کرد هیچ راهی جز خودکشی ندارد. او می‌گوید: احساس می‌کردم لیاقت من تنها این است که خودم را بکشم، به همین دلیل یک روز تصمیم گرفتم با بنزین خودم را بسوزانم تا شاید با این کار مردم صدای فریاد من را بشنوند.پاول اولین کسی بود که توانست به معنای واقعی به اسمیت کمک کند. او می‌گوید: وقتی اسمیت با من آشنا شد، متوجه شدم که چقدر وجود من برای او با ارزش بوده است. این ارزش نه فقط به خاطر این که من مشاور و راهنمای او بودم بلکه بیشتر به این دلیل بود که من به‌عنوان اولین فرد در زندگیش به او اطمینان و اعتماد هدیه کردم.هنگامی که ورزش‌های اسمیت سخت‌تر و روند کاهش وزن او امیدوارکننده شد. پاول شروع به بررسی شخصیت بسته اسمیت کرد تا او را سریع‌تر تغییر دهد. او تصمیم گرفت درمان و رژیم سخت و طاقت‌فرسای اسمیت را برای دنیا بازگو کند.در حالی که او به کم کردن وزن خود ادامه می‌داد، پاول فهمید که اسمیت اکنون بیشتر از قبل به او احتیاج دارد. به‌دلیل کاهش وزن زیاد تمام پوست بدن و صورت اسمیت شل شده بود، درست مثل بالونی که باد آن خالی شده و چروک خورده باشد. به همین دلیل او اقدام به انجام یک سری از عمل‌های جراحی کرد تا پوست اضافی بدنش را برطرف کرده و از بین ببرد. پاول برای تمام عمل‌های جراحی در کنار اسمیت بود.بعد از 26 ماه تلاش اسمیت توانست به وزن ایده آل خود که 115 کیلو گرم بود برسد و 180 کیلو گرم کاهش وزن داشته باشد. او با عمل جراحی لیزر و ترمیم دندان‌های خود که با مصرف بیش از حد آب معدنی گازدار خراب شده بود، توانست دوباره زیبایی ظاهر خود را به دست آورد. هزینه تمام عمل‌های جراحی و زیبایی او را دکتر‌های ایالت فنیکس تقبل کرده بودند.پس از آن همه تلاش‌های پیاپی که اسمیت برای کاهش وزن خود کرد‌ و دوباره به زندگی امیدوار شد، تصمیم گرفت تا فرد مورد علاقه‌اش را پیداکند. پس از آن او شروع به انجام بدن‌سازی‌ در یک باشگاه ورزشی کرد و تصمیم گرفت تا در آن جا مربی بدن‌سازی‌ شود.

17. 5 کاربر، ارسال مه تا را لایک کرده اند:

afsaneh.b (03 خرداد 1394),alireza75 (11 آبان 1394),maryam12 (24 بهمن 1393),tuesdays (11 آبان 1394),دلنواز (11 آبان 1394)

مه تا آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      170
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      106
      حالت من
      Pakar
      وبلاگ زیباتنی من
      1

19. 5 کاربر، ارسال مه تا را لایک کرده اند:

afsaneh.b (03 خرداد 1394),alireza75 (11 آبان 1394),maryam12 (24 بهمن 1393),tuesdays (11 آبان 1394),دلنواز (11 آبان 1394)

64bahar آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      165
      وزن شروع
      80
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      60
      منم لاغر شدم به هدفم رسیدم 20 کیلو کاهش با الماس فیتنس داشتم در 7 ماه

21. 2 کاربر، ارسال 64bahar را لایک کرده اند:

afsaneh.b (03 خرداد 1394),الیزابت (18 فروردین 1394)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین