شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 49 از 49
  • نخستنخست
  • ... 39474849
    نمایش نتایج: از 481 به 484 از 484

موضوع: **** بیاید اینجا عکس های قبل و بعد از کاهش وزنمون رو بذاریم **** (نظر گذاشتن آزاده)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

**** بیاید اینجا عکس های قبل و بعد از کاهش وزنمون رو بذاریم **** (نظر گذاشتن آزاده)

تو این تاپیک هر فردی دوست داره میتونه عکس های خودش در طول رژیم یا ابتدا و انتها رو بذاره و دیگران هم آزادن براشون نظر بذارن.

همونطور که دیدین پزشکان مختلف برای تبلیغ کارشون و کلا سایر منابع عکس قبل و بعد از رژیم افراد رو میذارن. و اون افراد موفق هم چقدر به خودشون افتخار میکنن. به نظر من دوستان زیباتنی برای این مورد باید خیلی بیشتر پیشتاز باشن. چرا که افتخاری که یه فرد با اراده ی شخصی خودش در یه جمع دوستانه بتونه چنین موفقیت هایی رو بدست بیاره خیلی بیشتره.

تو رسانه ها یا کتاب ها فردی که 20کیلو کم کرده رو کلی تشویق میکنن(کاملا هم به حقه البته). اونوقت ما اینجا در زیباتن دوستانی داریم که بیش از این ها وزن کم کردن. بنابراین صمیمانه از همه دوستای زیباتنی میخوام بخاطر افتخار خودشون و انگیزه بخشی به بقیه دوستان در این تاپیک فعال باشن.

فقط این تاپیک خیلی حساسه و باید نکات زیر رعایت بشه:

1- دوستان گلی که میخوان عکس بذارن، باید عکس هاشون رو حتما در آپلود سنتر خود زیباتن که لینکش هم بالای سایت هست و هم زیر این تاپیک، آپلود کنن. اینجوری نگران امنیتش نیستید، عکس هاتون بعد از دو روز حذف نمیشه و عکس هاتون واترمارک زیباتن میخورن که به این ترتیب کسی نمیتونه جای دیگه کپی کنه.
      2- در عکس های خانوما حجاب باید رعایت بشه. اگر عکستون رو با لباس باز گرفتین، قسمت های باز بدن با نرم افزارهای گرافیکی پوشانده بشن.
      3- اگر دوست ندارین چهرتون مشخص باشه، یا روی چهره رو با نرم افزارهای گرافیکی بپوشونید یا کلا عکس از گردن به پایین رو بذارین.
      4- در این تاپیک اظهار نظر در مورد فردی که عکسش رو گذاشته آزاده. یعنی اگه کسی عکسش رو گذاشت بقیه میتونن بیان نظرشون رو براش بگن و اسپم محسوب نمیشه.

در نهایت پست مربوط به عکس فرد توسط مدیران کپی میشن و در این تاپیک قرار داده میشن تا یه تاپیک گلچین از عکس های اینجا داشته باشیم:
      آلبوم عکس های قبل و بعد از کاهش وزن کاربران زیباتن

ویرایش توسط یلدا : 21 دی 1392 در ساعت 00:03
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 16 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

art (02 شهریور 1393),delaram25 (31 شهریور 1393),khatereh58 (05 آذر 1393),mahbobe (24 فروردین 1393),mashahir (24 تیر 1395),Mrs Asal (13 دی 1396),parchami7 (20 تیر 1393),pari87 (24 شهریور 1393),sara (24 دی 1392),somy (28 مهر 1393),نگین22 (11 بهمن 1392),نارگل (17 تیر 1393),نرگس مامان (23 دی 1392),_Donya_ (15 آبان 1394),الینا1 (21 اردیبهشت 1393),دلنواز (21 دی 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

amir69 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      179
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      100
      وزن فعلی
      100
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir69 نمایش پست ها
      با سلام

میخواستم نظرتون را راجع به بدنم بدونم؟ البته من تا قبل از ورود به دانشگاه حدود 15 کیلو کاهش وزن داشتم و بعدش تو دوران دانشگاه نمیدونم چی شد که این همه کاهش وزن از بین رفت. الان قدم 178 سانت و وزنم 86 کیلو و سایز کمر و سینه ام تقریبا 105 سانت هستش.ولی نمیدونم چرا در برابر بعضی ها که از من سبکترن احساس لاغری میکنم.

دوستان نظرتون را نگفتید؟ در ضمن ظاهرم قوی نشون میده یا ضعیف؟

5. کاربر زیر پست amir69 را لایک کرده است:

mashahir (30 دی 1396)

mashahir آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.14
      قد
      175
      وزن شروع
      118
      وزن هدف
      هدف اول 85 هدف دوم 75 هدف سوم 70 چربی 9%
      وزن فعلی
      وزن فعلی 66 چربی بدن 8%
      حالت من
      Mehraboon
      سلام به همه دوستان عزیز . بعد از مدتها باز برگشتم . تو این مدتی که نبودم برنامه ورزشیم تغییر کرد و بعد از سیستم چربی سوزی به سیستم عضله سازی رسیدم .
      بخشید من هر کار کردم عکس تو سرور سایت اپلود کنم سرور پیغام خطا می داد مجبور شدم تو یه سرور دیگه اپلود کنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amir69 نمایش پست ها
      دوستان نظرتون را نگفتید؟ در ضمن ظاهرم قوی نشون میده یا ضعیف؟
      -----
      سلام دوست عزیز . به نظرم استخون بندی درشتی داری که این یه امتیاز بزرگ برات هست . من اگه بخوام بهت پیشنهادی بدم . در کنار چربی سوزی و کم کردن سایز کمر باید عضله سازی کنی . متاسفانه خیلی از دوستان فقط دنبال کم کردن سایز هستن کاری ندارن بعد از کم شدن سایز فرم بدنشون چطوری میشه . کنار چربی سوزی تکمیل کنندش عضله سازی هست . پیشنهاد من داشتن یه مربی با علم که بتونه در کنار تمرینات هوازی برای چربی سوزی کار با وزنه برای عضله سازی هم داشته باشی . تا بدنت فرم خوبی بگیره .
      تو فقط یکبار زندگی خواهی کرد
      پس برای خودت زندگی کن
      مهم نیست که دیگران چه فکری می کنند

7. 3 کاربر، ارسال mashahir را لایک کرده اند:

abolfazl97 (15 اردیبهشت 1397),amir69 (30 دی 1396),iman. (02 اردیبهشت 1397)

amir69 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      179
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      100
      وزن فعلی
      100
      نقل قول نوشته اصلی توسط mashahir نمایش پست ها
      -----
      سلام دوست عزیز . به نظرم استخون بندی درشتی داری که این یه امتیاز بزرگ برات هست . من اگه بخوام بهت پیشنهادی بدم . در کنار چربی سوزی و کم کردن سایز کمر باید عضله سازی کنی . متاسفانه خیلی از دوستان فقط دنبال کم کردن سایز هستن کاری ندارن بعد از کم شدن سایز فرم بدنشون چطوری میشه . کنار چربی سوزی تکمیل کنندش عضله سازی هست . پیشنهاد من داشتن یه مربی با علم که بتونه در کنار تمرینات هوازی برای چربی سوزی کار با وزنه برای عضله سازی هم داشته باشی . تا بدنت فرم خوبی بگیره .
      فکر کنم یه اشتباهی شده! من نه اونقدر چاقم و نه اونقدر لاغر که استخوانام بیرون زده. فقط از حالت لاغری دراومدم. فکر چربی هام اگه آب بشه دیگه هیچی ازم باقی نمیمونه!

رها... آواتار ها
      کاربر تازه وارد

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      من چرا عکسی نمیبینم؟

• صفحه 49 از 49
  • نخستنخست
  • ... 39474849