شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: درگذشت بازیگر جوان علی طباطبایی

باربی اینده آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
    140
    گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.34
    وزن شروع
    61
    وزن هدف
    تثبیت-پیکراشی
    وزن فعلی
    49
    حالت من
    Sepasgozar
    وبلاگ زیباتنی من
    120

درگذشت بازیگر جوان علی طباطبایی

على طباطبايى ، بازيگر جوان سريال “قلب يخى” ساعاتى پيش به علت ايست قلبى درگذشت

لیلا بلوکات :
    انّالله و انّا اليه راجعون علي طباطبايي روحش شاد شوكه شدم خداي من …. بر اثر سكته قلبي فوت شده تسليت ميگم

مهدی هاشمی
    :

روحت شاد

سید علی صالحی
    :

هیچ وقت دلم نمیخواد رفتن کسی اعلام کنم ،اما نمیدونم سید کمال طباطبایی چه جوری میتونه رفتن پسرش علی باور کنه ،همه کسانی که با سید کار کردن و میشناسن میدونن که علی همه زندگی سید کمال بود تسلیت میگم به سید کمال طباطبایی و خانواده گرامیش و از خدا میخوام بهشون صبر بده

ملیکا شریفی نیا
    :

واقعا نمي دونم چي بايد بگم فقط اينو مي دونم كه اين دنيا خيلي بي رحمه مراقب خودتون باشين و عزيزانتون… ا علي طباطبايي برادر كوچولوي ما در سريال آشپزباشي در اوج جواني از بين ما رفت به همين سادگي به همين تلخي…

محمدرضا غفاری
    :

من برادر نداشتم هيچ وقت … حتي حس داشتنش رو هم نميدونستم چه جوريه…تا با تو…علي جانم…سر اشپزباشى اشنا شدم… تو عزيزترين برادر دنيا بودى برام… حتي نميدونم الان چرا دارم مينويسم چقدر احمقم من كه دارم مينويسم كه نيستي سه هفته پيش قول داديم قرار بگذاريم باهم على جانم…تو عزيزترين و مهربون ترين داداش روي زمين بودى انقدر كه همون روز اول اشپزباشي فكر نكردم كه داريم نقش بازي ميكنيم روحت ارام عزيز دل برادر

پانته آ بهرام
    :

همين الان خبر دار شدم متأسفم. متأسفم حقيقت داره علي طباطبايي پسرك عزيز سينما و تلويزيون. فرزند آقاي كمال طباطبايي تهيه كننده سريال تعبير وارونه… امروز سفر كرده تا ابد خداي من

امیرمحمد زند
    :

ما از اويم و به او باز ميگرديم واقعاً نميدانم چه بگويم ،واقعاً سر از راز هستى و زمانى كه خداوند متعال به هـر كدام از ما ميدهد ،در نمى آورم،اى پروردگار آسمانها اى كسى كه ميميرانى و باز زنده ميكنى،روح دوست و همكار عزيزم على طباطبايى كه ساعاتى پيش بعلت ايست قلبى از اين دنيا رخت بربست را قرين آرامش قرار بده و در پناه خودت بگير و به پدر و مادرش و خانوادش صبر و عجر عنايت فرما،و بما نيز

مهراوه شریفی نیا
    :

تلخ، سخت و غيرقابل باور… چقدر بده كه اينهمه از هم بى خبريم. على طباطبايى برادر مهربون و دوست داشتنى ما در سريال آشپزباشى ديگه بينمون نيست… RIP

شهنام شهابی
    :

علی جان روحت شاد.. خدا به خانواده عزیزت و ما صبر بده..

شهره سلطانی
    :

و باز هم خبري جگر سوز …. فوت علي طبا طبايي عزيز را به همه دوستان و همكاران و طرفداران اين بازيگر جوان تسليت ميگويم و براي خانواده اش آرزوي صبر دارم ….

حمید گودرزی
    :

با نهايت تاثر و تاسف دوست خوبم علي طباطبايي ازميان ما پركشيد روحش شاد

پرستو صالحی
    :

كاش شايعه بود !!! خدايا به خانواده اش صبر بده خيلي زود بود، خيلي … علي طباطبايي پر كشيد اصلا باورم نميشه پي نوشت : علت مرگ ايست قلبي ، متاسفانه خبر شايعه نيست كاش بود

فلور نظری
    :

خدايا … خدايا … خدايا چرا نمي تونم باور كنم …تسليت به خانواده ي اون عزيز تسليت به همه ي همكارانم و تسليت به مردم … حقيقتش دستم نمي رفت چيزي بنويسم خداي من ، صبر ارزو مي كنم براي خانواده اش خصوصا مادرشون .. ايست قلبي و بعد …. يك لحظه احساس كردم زمان متوقف شد و همه ساكت شدند سكوت ، چي مي شه گفت سخته، خيلي سخته درك كنيم حكمت خدا رو …. تسليت

سمانه پاکدل
    :

اى كاش شايعه بود….. على طباطبايى عزيز به ديار باقى شتافت، واقعا باورم نميشه چون خيلى خيلى جوون بود. آخدا چرا انقدر زود قربونه كرم و حكمتت ايشالا اون بالا ها جاى خوبى براش گذاشته باشى، على هم بچه ى خوبى بود ، هم انسان بى آزارى، خدا بيامرزد به خانواده ى اين عزيز آقا ى سيد كمال طباطبايى و خانواده ى محترمشون صبر بده علت مرگ : ايست قلبى

حسین مهری
    :

شوك شدم روحت شاد بازيگر

گلاره عباسی
    :

اخ كه چقدر دل همه ي ما سوخت امشب با پر كشيدنت .علي عزيز ..

نسرین مقانلو
    :

انه الله وانا الیه الراجعون علی طباطبایی بازیگر جوان سینما و تلویزیون بر اثر سکته قلبی در گذشت تسلیت به خانواده محترمش ودوستان روحش شاد و درآرامش باد

سعید داخ
    :

علي طباطبايي جوان هم از بين ما رفت … روحش شاد

امیر جعفری
    :

خداحافط رفیق…

هلیا امامی
    :

باور كردني نيست تحمله اين روزاي سخت فقط يه صبر عظيم از سمته خدا ميخواد براي دله داغدار خانوادش و همه ي دوستان و طرفداران علي طباطبايي كه با رفتنش داغه بزرگي بر دله بازمانده ها گذاشت

رز رضوی
    :

علي طباطبايي هم از بين ما رفت .روحش شاد ويادش گرامي . چقدر كوتاه است فاصله بين اومدنو و رفتنمون وچقدر غم انگيزه فهميدن واقعيت بودن ما آدمها تو دنيا انقدر زودگذر و لحظه اي شده… خداوند به خانواده بسيار محترم طباطبايي صبر بده

برزو ارجمند
    :

اى واى، على جان روحت شاد، خدا به خانواده ات صبر بده، اگه شد سلام منو به پدرم برسون.

علیرام نورایی
    :

باز هم خبر بد! خبرى كه با شنيدنش خشكم زد… امشب على طباطبايى بازيگر جوان و دوست داشتنى رو از دست داديم… تسليت به خانواده محترم طباطبايى ، جامعه هنرى و همه مردم ايران… خدا به پدر و مادرش صبر بده دوستان عزيز مهم نيست علت مرگ چى بوده مهم اينه كه متاسفانه اين جوون ديگه بينمون نيست پس لطفأ با كنجكاوى در مورد علت فوت يا پر و بال دادن به شايعات بى اساس باعث آزردگى روح اون مرحوم و خانواده و نزديكان داغدارش نشيم روحش در آرامش

سیاوش خیرابی
    :

هيچى ندارم بگم فقط ميدونم حالم خيلى بده. على كاش الان زنگ بزنى بگى سيا سر كار بودى. با كمال ناباورى بايد تسليت بگم به خانوادت على تسليت ميگم به خانواده دوست عزيزم

کاوه سماک باشی
    :

علی عزیزم؛ دوست مهربان،مؤدب؛دوست داشتنی من دیگر در جمعمان نیست.روحت شاد رفیق.همیشه درکنارم و در یادم خواهی ماند.تا روزی که زنده ام

عباس غزالی
    :

روحش شاد… فاتحه فراموش نشه…

پیج رسمی مرتضی پاشایی ( مصطفی پاشایی ) :

هنرمند هيچگاه نمي ميرد – مرتضي ، امشب مهمون عزيز و هنرمندي داري – بيا ديدنش

خاطره حاتمی
    :

تسليت عرض ميكنم چقدر زود چقدر بد كاش شايعه بود مرگ على طباطبايى ….

نرگس محمدی
    :

اي واي خدا بيامرزه خيلي جوون بود خدا به خانوادش صبر بده تسليت به اقاي طباطبايي روحت شاد

شهرام قائدی
    :

صبر كردم كه شايد خدا بخواهد و شايعه باشد،ولي متاسفانه حقيقت دارد علي پر كشيده ،،هزاران حيف محجوب بي ازار بود،باورش سخت است ،او خاك را ترك كرده ،،،روحش شاد ،تسليت به خانواده ي طباطبا يي ،بخصوص پدر هنرمندش

امیرحسین بزرگ زادگان
    :

قرار نبود اين عكس ، عكس مرگ باشد … شد … پاشو علي جان … خيلي زود است براي رفتن رفيق جان ….. كاش شايعه باشد مرگ تمام جوانان اين شهرِ شلوغ كه بي موقع مي روند و بي خبر و پُر افسوس …. خدايش رحمت كند ، علي جان طباطبايي

لیندا کیانی
    :

خيلى ناراحت كنندست… خدا به خانوادشون صبر بده

مهدی احمدوند
    :

باز هم جوان باز هم هنرمند… با نهایت تاثر و تاسف تسلیت..

میلاد کی مرام
    :

چى ميتونم بگم؟!!!!

مازیار فلاحی
    :

علي…

سحر قریشی
    :

روح و روانت شاد برادرم ….

مریم معصومی
    :

متاسفانه خبر درسته، على عزيز بر اثر ايست قلبى از بين ما رفت… تسليت به آقاى طباطبايى و همسر گراميشون (مادرشون) نميدونم چى بگم

پرستو گلستانی
    :

هیچ وقت این کار رو دوست نداشتم … تسلیت آن همه در زمانی که هیچ یادی از کسی نمیشود و ناگهان … اما، دلم سخت گرفته است از این مهمان خانه مهمان کش روزش تاریک تسلیت برای پسری که مهربان بود و یادش هست برای پدر و مادر داغ دارش و همه…

سیما خضرآبادی
    :

بازگشت همه به سوى اوست،در اینجا لازم است از طریق این رسانه این مصیبت دردناک را خدمت خانواده آن عزیز و دیگر بستگان تسلیت گفته و آرزوی مغفرت و آمرزش برای مرحوم و صبر جزیل برای بستگان وی از درگاه خداوند متعال مسئلت نماییم روحش شاد و یادش گرامی باد

حسین سلیمانی
    :

gloomy sunday يكشنبه غم انگيز روحت شاد

علی انصاریان
    :

روحت شاد على دوست داشتنى ،……. اين دنياى بى ارزش … يا علی علت فوت :سكته قلبى……تو ٣٢ سالگى ….. اى خدا ……. يكى بود كه عزيز و رفيق بود ……..رفت همين

الهام چرخنده
    :

الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ .نگاهت به نور است به راه .. تو راهی مقصد درست … مادر چه گلی را هدیه دادند به باغبان ! پدر عجب سایه ایی تقدیم کردند به خورشید ! وا مصیبتا… ……… روح جوان و هنرمندت شاداب در کنار جد بزرگوارت سید علی طباطبایی .. عرض تسلیت به خانواده جناب سید کمال طباطبایی بزرگوار .. خانواده سینما .. و مردم مهربان . دعا هایمان کوله سفرش .. یا علی . الهام چرخنده . …………. . آقا امام صادق(علیه السلام ) می فرمایند: «متوفی به خاطر طلب رحمت و آمرزشی که برای او می شود شادمان می گردد، همان گونه که زنده بوسیله هدیه ای که به او می دهند، خوشحال می گردد.» می‎توان گفت: سوره‎های؛ فاتحه، یس، صافات، تبارک، احزاب، آیة الکرسی، هفت مرتبه اناانزلناه … را می توان خواند و ثوابش را به اهل قبور اهداء کرد

امیرمحمد متقیان
    :

تسليت به جامعه هنرى و خانواده محترمشون از خداوند براى هنرمند عزيزمون طلب مغفرت ميكنم انشاالله خدا به خانوادشون صبر بده

امیر آقایی
    :

خداحافظ همسايه. سيد كمال عزيز، چه بگويم كه تسكين باشد، جز آهي و حسرتي …

رامبد جوان
    :

درگذشت هنرمند جوان ، سيد علي طباطبايي فرزند سيد كمال طباطبايي دوست و همكار قديمي ام در سينما و تلويزيون را به خانواده اين مرحوم و جامعه هنر تسليت ميگم

نیوشا ضیغمی
    :

روح علي طباطبايي عزيز شاد و آرزوي صبر براي خانواده بزرگوارش ‘بخصوص پدر محترمشون دارم

مهسا کامیابی
    :

على عزيزم باورم نميشه رفتى خدا چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااا

رامین راستاد
    :

تسليت به خانواده طباطبايى

نگین صدق گویا
    :

گاهی وقتا زبان از گفتن هر حرفی قاصره،فقط روحش شاد وآرزوی صبر برای خانواده دردمند علی عزیز.واقعا غیر قابل باوره علی طباطبائی عزیز جایت بین همه ما تا بی نهایت خالی خواهد بود

اکبر عبدی
    :

نه این قرارمون نبود ……….

بهنوش بختیاری
    :

باور نکردنیه…تسلیت به خانواده محترم طباطبایی و جامعه هنری ایران…روحت شاد علی جان..یاعلی

مجید واشقانی
    :

دنیای بی معرفت ……. علی طباطبایی* روحش شااااااااد

رضا ایرانمنش
    :

بانهايت تأسف و تأثر الان با خبر شدم همكار عزيزمون هنرمند جوان سيد على طباطبايى عزيز رو از دست داديم. خدا به خانواده عزيزش صبر عطا كنه

رابعه اسکویی
    :

اى واى اى واى على جانم على جانم پسر نازنينم پسر مهربونم پسر قشنگم کجا رفتى كجا پروردگارا دلم داره ميتركه اخ اخ اخ اخ اخ

بهاره افشاری
    :

خدايش بيامرزد

محسن کیایی
    :

ﭼﻪ ﺯﻭﺩ ﺩﻳﺮ ﺷﺪ……ﺗﺴﻠﻴﺖ…..ﺗﺎ ﻫﺴﺘﻴﻢ ﺑﻪ ﻳﺎﺩ ﻫﻢ ﺑﺎﺷﻴﻢ.

شیوا طاهری
    :

چقدر تلخه این رفتن ها علی طباطبایی روحت شاد ….

شهرزاد کمال زاده
    :

يكى از خوش قلب ترين و مهربون ترين ادمهايى بود كه تو زندگيم شناختم دوست ندارم باور كنم كه رفته اميدوارم كه خدا به خانوادش صبر بده و روحش در آرامش باشه على قلب خيلى پاكى داشت خيلى جوون بود و هنوز كلى آرزو داشت باور كردنش خيلى سخته

امیرحسین رستمی
    :

متاسفانه دوست و رفيق هنرمندم ،على طباطبايى ،ما رو تنها گذاشت.از خدا براش طلب ارامش ميكنم

صابر ابر
    :

برايت آرامش در آغوش خداوند را ميخواهم و براي خانواده ات صبر …علي جان … علي طباطبايي عزيز را هيچ وقت نديدم، اما از رفتنش سخت غمگين شدم و بيش از پيش به نبودن در زماني كه فكرش را نمي كني مطمئن…

پندار اکبری
    :

متاسفم از شنيدن اين خبر ناگوار و ناراحت كننده ،،، روحت شاد و در آرامش علي عزيز .. …. تسليت ميگم به خانواده محترم جناب سيد كمال طباطبائي .. اهالي هنر .. و همه طرفداران علي طباطبائي ..

مهدی ماهانی
    :

بسم الله الرحمن الرحیم اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ وَلاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَىَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ). .با نوشتن كلمه (( يا حق )) آرامش روح خدابيامرز رو از درگاه خداوند مهربان خواستار بشيم

احمد پورمخبر
    :

اصلأ باورم نميشه ، يه پسر خوب با شخصيت و هنرمند باورم نميشه چون هم با خود على عزيز و پدر بسيار محترمشون تماس گرفتم تلفن هايشان خاموش بود بعضى از عزيزانم كه هنرمندانى نامى اين كشورند گفتند اين خبر صحت داره من اول به خانواده عزيزش تسليت ميگم بعد به جامعه هنرى و مردم عزيز خدا بيامرزتت على جان

رامسین کبریتی
    :

علی طباطبایی عزیز .هنرمند خوب سینما و تلویزیون بر اثر سکته قلبی از کنارمان پرکشید.به تمامی خانواده هنر و خانواده محترمشان تسلیت عرض میکنم ..

نفیسه روشن
    :

خبر درگذشت همكار خوبم اقاي علي طباطبايي خيلي منو شوكه كرد هيچي ندارم بگم فقط براي روحش ارامش و براي خانوادش از خدا صبر ميخوام
    خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
    لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

2. 5 کاربر، ارسال باربی اینده را لایک کرده اند:

dadgarhaghighi (10 شهریور 1394),fofoli (11 شهریور 1394),Mr.X (10 شهریور 1394),sheiida (10 شهریور 1394), Zenith (10 شهریور 1394)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    واقعا حیف...
    به جامعه هنری تسلیت میگم. کاش دیگه شاهد این وقایع تلخ نباشیم.
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 3 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

Mr.X (10 شهریور 1394),باربی اینده (10 شهریور 1394),توکلی (12 شهریور 1394)

dadgarhaghighi آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    70
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.20
    قد
    168.5
    وزن شروع
    70
    وزن هدف
    58
    وزن فعلی
    66
    حالت من
    Asabani
    بسیار تلخ و غم انگیز...خدا روحش رو قرین آرامش کنه

7. 3 کاربر، ارسال dadgarhaghighi را لایک کرده اند:

Zenith (10 شهریور 1394),باربی اینده (10 شهریور 1394),توکلی (12 شهریور 1394)

باربی اینده آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
    140
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.34
    وزن شروع
    61
    وزن هدف
    تثبیت-پیکراشی
    وزن فعلی
    49
    حالت من
    Sepasgozar
    وبلاگ زیباتنی من
    120
    طفلی خیلی جوون بود ایشالله خدا رحمتش کنه و ایشالله به خانواده ایشون صبر بده و ایشالله برای کسی پیش نیاد
    خدایا دلم قرصه تا مسکنم شمایید
    لطفا تو قسمت رژیم ها فقط نتایج و سوالات در مورد رژیم پرسیده شود و گزارش های غذایی را در داخل وبلاگ های شخصی بنویسید و از گذاشتن اسپم خودداری فرمایید.

9. 3 کاربر، ارسال باربی اینده را لایک کرده اند:

fofoli (11 شهریور 1394), Zenith (10 شهریور 1394),توکلی (12 شهریور 1394)

fofoli آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
    88
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    1.05
    قد
    165
    وزن شروع
    101
    وزن هدف
    اخر دی 85
    وزن فعلی
    بماند
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    1
    به جامعه هنری وپدر ومادر علی تسلیت میگم روحش شاد
    وخدا به خانوادهاش صبر بده خیلی سخته وتلخ
    من میتونم لاغر بشم
    موضوع: پست تکراری ممنوع!

11. کاربر زیر پست fofoli را لایک کرده است:

توکلی (12 شهریور 1394)

گلناز خانم آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    370
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.29
    قد
    165
    وزن شروع
    90
    وزن هدف
    68
    وزن فعلی
    64
    حالت من
    Relax
    وبلاگ زیباتنی من
    18
    خدا رحمتش کنه
    مرگ جوان خیلی سخته خدا به خانواده اش صبر بده
    وزن اولیه 90 .................................................. ...................وزن فعلی 64

13. کاربر زیر پست گلناز خانم را لایک کرده است:

توکلی (12 شهریور 1394)