شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: ولنتاین نزدیکه. چه ایده یا برنامه ای داری؟

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

ولنتاین نزدیکه. چه ایده یا برنامه ای داری؟

ولنتاین نزدیکه بچه ها. چه ایده ای برای این روز مهم و زیبا دارین؟ چی هدیه می دین؟ چطور بسته بندی می کنین؟ چه سورایزی در نظر دارین؟
      بیاین مهربانانه اینجا از برنامه هاتون برای همدیگه بگین تا همه از هم ایده بگیریم و یه روز به یاد موندنی داشته باشیم.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

asal (20 بهمن 1391),delaram25 (25 دی 1393),mariami (16 بهمن 1391),marmary (12 بهمن 1391),Mitakjoon (22 بهمن 1397)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.66
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      مراسم ولنتاين من و شوهرم که شوهري اصلا خبر نداشت و حسابي سورپرايز و ذوق زده فضا تاريک و شاعرانه ، عالي بود ....:67:[

[IMG][/IMG]IMG][/IMG

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]]

اينم هديه ولنتاين شوهرم ، تک کت 250 هزار تومن از بازار ارک تبريز ... توي تنش عاليه فقط نمي دونستم مي تونم عکس کت توي تن شوهرمو بزارم يا نه منم نزاشتم

[IMG][/IMG]

5. 5 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

*الهام* (28 بهمن 1391),maha (29 بهمن 1391),mariami (28 بهمن 1391),marmary (28 بهمن 1391), Zenith (28 بهمن 1391)

marmary آواتار ها
      کاربر فعال

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.21
      قد
      170
      وزن شروع
      93
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      75.800
      حالت من
      ShadOsarhal
      چه رمانتیک عزیزم خوشبخت باشین در کنار هم انشالله منو همسری متاسفانه برنامه ای نداشتیم چون مشغول تغییر دکوراستون بودیم
      در این دنیا که مردانش عصا از کور میدزدند
      چه خوش باور من شیدا محبت جستجو کردم

7. 3 کاربر، ارسال marmary را لایک کرده اند:

mariami (28 بهمن 1391),مملي شيطون (28 بهمن 1391), Zenith (28 بهمن 1391)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      جالبه. از اون ور ما هی تبلیغ کنیم که ولنتاین رو به تاریخ ایرانیا بگیرین، از این ور شماها 25 جشن گرفتین؟ خوب لو دادین خودتون رو حقتونه به مریمی بگم یک کیلو به وزنی که برای مسابقه تا سپندارمذگان فردا اعلام میکنین اضافه کنه
      شوخی کردم این تاریخ ها از نظر کمیت زیاد مهم نیستند. هدف فقط اینه که بدونیم روی ملیتمون تعصب داریم. (ما هم همون 25 ولنتاین گرفتیم:04:)

مملی جان جالبه که ژله ات رو هم ژله سوپرایز درست کردی. راستی برای تزئین کیکت چطور ژله رو اینطوری دراوردی؟ هر چی فکر میکنم نمیتونم بفهمم. ژله طرح گرفته. درسته؟ نکنه گذاشتی يله ببنده و بعد کیک رو گذاشتی روی اون و قالب رو برگردوندی! آره؟

بقیه بیاین بگین چیکار کردین؟
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

9. 3 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

mariami (28 بهمن 1391),marmary (28 بهمن 1391),مملي شيطون (28 بهمن 1391)

مملي شيطون آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.66
      قد
      163
      وزن شروع
      95
      وزن هدف
      هدف اصلی65 تا اخر ماه رمضان
      وزن فعلی
      71/50
      حالت من
      Ashegh
      ما چون زودتر مراسم ولنتاين رو گرفتيم گفتم ايده هامو بزارم تا بقيه هم اگه تونستند استفاده کنند :03: در مورد کيک ميخاستم کيکي درست کنم که روش فقط ژله باشه پس خامه رو روش کشيدم و ژله رو ميريختم که ديدم داره ميريزه اطراف کيک پس مجبور شدم روش رو عوض کنم من اول دور کيک رو با خامه تزيين کردم بو عد تو همون قالب کيک ژله رو ريختم بسته شد البته آب ژله از حد معمول کمتر بود بعدش دستهامو خيس کردم و ژله رو انداختم رو دستم و بعد زود گذاشتم روي کيک ! ولي اگه اطراف کيک خامه نزده بودم فکر کنم ميشد به روشي که زنيس جان گفتن عمل کرد خلاصه همه خيلي خوششون اومده بود و کلي کردن و شوهري هم که فوق العاده ذوق کرده بود ولي تا دو روز کمر درد شديد گرفتم چون تنهايي و تزيين خونه که عکس هاشو نزاشتم و تهيه غذاها و دسرو کيک دست تنهايي سخت بود ولي خدا رو شکر آخرش خوب تموم شد

باورتون ميشد وقتي شوشو اومد خونه از اضطراب داشت دستهام مي لرزيد

11. 3 کاربر، ارسال مملي شيطون را لایک کرده اند:

mariami (28 بهمن 1391),marmary (28 بهمن 1391), Zenith (28 بهمن 1391)

parisa6780 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00

چندین ایده جذاب برای سورپرایز عشقتان در روز ولنتاین

1) برای همسرتان شعر بگوییدیک ایده کاملا عاشقانه برای سورپرایز عشقتان که مطمئناً تا آخر در خاطرش می‌ماند این است که برایش شعر بگویید. اگر ذوق شاعرانه دارید یک شعر زیبا از خودتان برایش بسازید وگرنه شعری دیگر را انتخاب کنید و به شکی دیگر برای همسرتان تغییرش دهید. البته حتماً لازم نیست که یک شعر طولانی بگویید با دو یا سه بیت شعر هم می‌توانید عشقتان را به همسرتان ابراز کنید.

2) سورپرایز در محل کاربا یک دسته گل رز و هدیه مورد نظرتان به محل کار عشقتان بروید و او را غافل‌گیر کنید. اگر نمی‌توانید خودتان به محل کار او بروید می‌توانید آن‌ها را با پیک برای او بفرستید.

3) قاب کردن یکی از عکس‌های قدیمی و خاطره انگیزتاناحتمالا در طول مدت آشناییتان عکس های زیادی با همدیگر گرفته‌اید. یکی از خاطره‌انگیز ترین آن‌ها را خصوصا عکسی که مربوط به ابتدای آشناییتان هست را انتخاب کنید و قاب بگیرید مطمئناً عشقتان با دیدن آن خوشحال خواهد شد. علاوه بر این می‌توانید تعداد دیگری از عکس‌هایتان را نیز قاب کنید و همه را به شکل قلب روی دیوار بزنید. و همسرتان را از دیدن آن‌ها غافلگیر کنید.

4) هدیه شگفت انگیزیک هدیه خاص و ویژه که نشان دهنده عشقتان هست را به همسرتان هدیه دهید. به عنوان مثال می‌توانید یک دفترچه از شعرها و نقل قول‌های عاشقانه، عکس‌ها و یا عبارات عاشقانه که رابطه شما را توصیف می‌کند گرد آوری کنید و در این روز به عشق زندگیتان هدیه دهید.

5) تظاهر به فراموشی کنیددر روزهای نزدیک به ولنتاین طوری وانمود کنید که انگار این روز را فراموش کرده‌اید. سپس یک روز قبل از روز ولنتاین او را به بهانه‌ای به مکانی که برای این روز در نظر گرفته اید ببرید و با تبریک روز ولنتاین و دادن هدایای خود سورپرایزش کنید. 6) صبحانه عاشقانهیک ایده ساده برای سورپرایز همسرتان در روز ولنتاین این است که یک صبحانه عاشقانه برایش آماده کنید و قبل از بیدار شدنش به اتاق ببرید. مطمئناً وقتی بیدار شود و آن را ببیند غافلگیر خواهد شد. می توانید یک یادداشت عاشقانه را به همراه هدیه‌تان در کنار این سینی صبحانه بگذارید.کار دیگری که می‌توانید بکنید این است که یک میز صبحانه رمانتیک برای عشقتان بچینید. سپس با ایجاد یک دنباله از جلوی در اتاق خواب همسرتان را به سمت آشپزخانه هدایت کنید. و خودتان در آشپزخانه منتظر بمانید تا او بیدار شود. همچنین می‌توانید با خرید کیک ولنتاین، عطر و بو و ظاهر بهتری به این میز بدهید.

7) یادداشت‌های غافلگیر کنندهاین یکی از ارزان ترین و ساده ترین ایده‌ها برای سورپرایز عشقتان در روز ولنتاین است. شیوه‌های مختلفی برای این کار وجود دارد. به عنوان مثال:1) اتاق خوابتان را با بادکنک‌‌‌های پر شده از یادداشت‌های عاشقانه تزیین کنید.برای این کار کاغذهای کوچکی را بردارید و روی آن‌ها تمام خصوصیاتی که درباره عشقتان دوست دارید را بنویسید سپس داخل بادکنک‌ها بگذارید و آن‌ها را باد کنید و تمام اتاق را با بادکنک پر کنید. در نگاه اول همسرتان به بادکنک ها فقط به عنوان یک تزیین نگاه می‌کند. ولی وقتی که بادکنک‌ها ترکانده شود با دیدن یادداشت‌ها غافل‌گیر خواهد شد.

2) یادداشت‌هایتان را روی کارت‌های کوچک قلبی شکل بنویسید و آن‌ها را درون کفش، کت و یا کیف همسرتان بگذارید.

3) یادداشت‌هایتان را روی تکه های کوچک کاغذ بنویسید و آن‌ها را روی آینه اتاق، حمام و یا هر جای دیگری که مطمئن هستید می‌بیند بچسبانید.

4) در کارت‌های یادداشت کوچک دلایل عشقتان، پیام‌های عاشقانه و هر چیز دیگری را که می خواهید بنویسید سپس آن‌ها را درون یک آلبوم کوچک قرار دهید. و این آلبوم را به همسرتان هدیه دهید.5) یادداشت‌هایتان را به همراه هدیه‌ای که تهیه کرده‌اید داخل ماشین همسرتان مخفی کنید البته طوری که بتواند ببیند.

8) چاپ پیامک‌هایتانتصاویری از پیام های متنی عاشقانه‌ای را که در اولین روزهای آشنایی به همدیگر داده‌اید و احتمالا فراموش کرده‌اید چاپ کنید و آن‌ها را به دیوار اتاقتان آویزان کنید. این کار نه تنها او را غافلگیر می‌کند بلکه سبب می شود که خاطراتتان دوباره برایش تداعی شود.

9) تزیین اتاق خواب عاشقانهیک ایده عالی دیگر برای سورپرایز عشقتان در روز ولنتاین تزیین اتاق خواب است. شما می‌توانید برای یک شام رمانتیک به رستوران بروید وقتی که به خانه بر می گردید با یک اتاق خواب پوشیده شده از گلبرگ های گل رز، شمع‌های روشن و بادکنک‌های قرمز روبه روز شوید (برای این کار باید از یکی ازدوستان یا آشنایان قابل اعتمادتان کمک بگیرید تا زمانی که شما در خانه نیستید این کار را انجام دهد). مطمئناً همسرتان از دیدن چنین منظره‌ای غافلگیر خواهد شد چون وقتی که از خانه بیرون رفته اید همه چیز عادی بوده و در تمام طول شام شما با هم بوده اید.ایده‌های متعددی برای تزیین اتاق خواب وجود دارد. در صورتی که برای تزیین اتاق نیاز به ایده دارید می‌توانید به مقاله تزیین اتاق خواب برای تولد مراجعه کنید.

10) کلیپ عاشقانه بسازیدشما می‌توانید عشقتان را در روز ولنتاین با یک کلیپ ویدیویی که خودتان ساخته‌اید سورپرایز کنید. نرم افزارهای رایگان متعددی برای ساخت کلیپ وجود دارد. بنابراین امتحانش ضرر ندارد. در این کلیپ می‌توانید عکس‌های خاطره انگیز دو نفره‌تان را با یک آهنگ خاص میکس کنید. و بر حسب سلیقه خود به آن افکت بدهید. کلیپتان را می‌توانید روز ولنتاین یا یک روز زودتر از طریق شبکه‌های اجتماعی برای عشقتان بفرستید و او را سورپرایز کنید.

11) ایجاد یک دنبالهبا استفاده از یادداشت‌های کوچک یا گلبرگ‌های گل رز یک دنباله ایجاد کنید و همسرتان را به سمت جایی که کادوی ولنتاینش را گذاشته‌اید هدایت کنید. این کار را می توانید صبح قبل از این‌که از خواب بیدار شود و یا شب قبل از اینکه همسرتان از سر کار برگردد انجام دهید.

12) تغییر آلارم گوشییک ایده آسان دیگر برای سورپرایز عشقتان در روز ولنتاین این است که آلارم (زنگ هشدار) و یا زنگ تلفن همراه او را با یک آهنگ یا دکلمه عاشقانه از زبان خودتان تغییر دهید.

13) آرزویش را برآورده کنیداگر عشقتان مدت‌ها در آرزوی داشتن یک وسیله خاص مثلاً یک گردنبند، لباس و ... و یا در آرزوی رفتن به جایی است. روز ولنتاین بهترین فرصت است که بتوانید با برآورده کردن آرزویش او را سورپرایز کنید.

14) سورپرایز لایه‌ایتعداد 10 پاکت نامه به اندازه‌های متفاوت از بزرگ به کوچک تهیه کنید. سایز پاکت‌ها باید به گونه‌ای باشد که بتوانند درون همدیگر قرار بگیرند. سپس یک نامه عاشقانه برای عشقتان بنویسید و آن را درون کوچکترین پاکت قرار دهید. نامه‌تان را به همراه یک عروسک خرسی و یا یک باکس شکلات از طریق پست برای عشقتان بفرستید. این ایده سورپرایز باعث خنده و سرگرمی شما و عشقتان خواهد شد. برای کسب ایده‌های بیشتر و جذابتر در این مورد می‌توانید سری به مقالات «سورپرایز سالگرد ازدواج» و «سورپرایز تولد» بزنید

منبع: ایده روز ولنتاین

13. کاربر زیر پست parisa6780 را لایک کرده است:

مامان پرنیا (03 بهمن 1397)

مامان پرنیا آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.16
      قد
      ۱۷۳
      وزن شروع
      ۹۵
      وزن هدف
      ۶۵
      وزن فعلی
      ۷۶
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      خیلی مفید بود ممنون من از ایده ی فرستادن گل به محل کار با پیک خیلی خوشم اومد و گذاشتن کاغذ کوچک با نوشته ی عاشقانه تو جیب و کیف عالیه:84:

15. کاربر زیر پست مامان پرنیا را لایک کرده است:

Zenith (03 بهمن 1397)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      نیمه خرداد۸۴kg😥نیمه مرداد۷۱🔒اخر شهریور۶۵🔒
      وزن هدف
      ۸۰🔓۷۵🔓۷۲🔒۶۹🔒۶۶🔒۶۳🔒۶۰🔒۵۷🔒۵۴🔒
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      ولنتاین ۲۵بهمنه ،تولد من ۲۶بهمنه
      یعنی قشششنگ دو تا هدیه میشه یکی
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

iman. آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      180
      حالت من
      Konjkav
      همه چیزمون یا اونوری (غربی و اروپایی) یا اینوری (اسلامی و عربی) . فکر نمی کنم ملتی مثل ما در دنیا پیدا بشه که اینقدر غرق شده باشه توی آداب و سننی که متعلق به خودش نیست .
      کاهش و افزایش وزن اصولی - ارائه برنامه تغذیه و تمرین با تضمین کسب نتیجه

اینجا
      yon.ir/fTns3

مامان پرنیا آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.16
      قد
      ۱۷۳
      وزن شروع
      ۹۵
      وزن هدف
      ۶۵
      وزن فعلی
      ۷۶
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      نقل قول نوشته اصلی توسط iman. نمایش پست ها
      همه چیزمون یا اونوری (غربی و اروپایی) یا اینوری (اسلامی و عربی) . فکر نمی کنم ملتی مثل ما در دنیا پیدا بشه که اینقدر غرق شده باشه توی آداب و سننی که متعلق به خودش نیست .
      کاری با روزها و مناسبتهای غربی دیگه ندارم ولی اینروز روز محبت و عشقه و به نظر من شرقی و غربی، کافر و مسلمون نداره تو تقویم ما همچین روزی نیست البته خیلی خوب میشد که روز ازدواج حضرت علی با حضرت فاطمه روز عشق ما شیعه ها اعلام میشد و بینمون جا میفتاد ولی کسی به این موضوع اهمیت نداده البته خوبه که از خودمون شروع کنیم. ولی محبت و عشق وابسته به روز و سنت و غیره نیست

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین