شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: فقط آقایان>.......

rara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      130
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.58
      قد
      178
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      74
      وزن فعلی
      77.8
      حالت من
      Ashegh

فقط آقایان>.......

سلام براقایون زیباتنی اگر ورزش خاصی دارید بیاین اینجا گزارش بدید لطفا که ما از روند لاغری شما هم باخبر باشیم ناسلامتی اینجا برای جنس نرهم هستا
      ممنون میشم
      رژیمتونم بگید

رقابت شروع شددددددددددددددد................

2. 3 کاربر، ارسال rara را لایک کرده اند:

** ARMIN ** (05 دی 1392),**mahsa** (05 دی 1392),dani (05 دی 1392)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

fuxco آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      68
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      177
      وزن شروع
      118 (1392/07/01)
      وزن هدف
      90
      وزن فعلی
      92
      حالت من
      ShadOsarhal
      واژه ای مناسب تر از نر نبود حالا....

در کل جالب بود.فک کنم به غیر من تو کل این سایت رو بگردید 2 الی 3 آقا پیدا نشه.ولی چشم بنده اطلاع رسانی میکنم
      چــه حسن ِ اتفاقی ! اشتراک ما پریشانـــی است
      که هم موی تو هم بغض من ، آری شانه می خواهد...

5. 2 کاربر، ارسال fuxco را لایک کرده اند:

dani (10 دی 1392),rara (05 دی 1392)

rara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      130
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.58
      قد
      178
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      74
      وزن فعلی
      77.8
      حالت من
      Ashegh
      ممنون
      منتظر هستیم
      حالا بده بهتون احترام گذاشتیم

fuxco آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      68
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      177
      وزن شروع
      118 (1392/07/01)
      وزن هدف
      90
      وزن فعلی
      92
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط rara نمایش پست ها
      ممنون
      منتظر هستیم
      حالا بده بهتون احترام گذاشتیم
      نه والا کی گفته بده،اتفاقا در نوع خودش ایده ی جالبی بود...
      دست شما درد نکنه...
      :cheerleader3:

8. کاربر زیر پست fuxco را لایک کرده است:

rara (05 دی 1392)

** ARMIN ** آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.22
      قد
      184
      وزن شروع
      112
      وزن هدف
      90
      وزن فعلی
      101
      حالت من
      Ghafelgir
      سلامممم
      خوبید همگی؟
      جونم برات بگه که من رژیم کالری شماری میگیرم

روزی هم نیم ساعت دویدن آرام(با سرعت 7کیلومتر)
      15 دقیقه هم شکم و پهلو و دمبل زدن

راستی شما که مربی ورزش هستین به من میگید من چیکار کنم بتونم بیشتر از نیم ساعت هم برم؟
      الان دیگه آخرهای نیم ساعت و تقریبا بیست دقیقه رو که رد میکنم ساق پاهام آنچنان دردی میگیره که هیچ جور نمیتونم بیشتر از نیم ساعت دویدن رو ادامه بدم

“تو”
      تکرار نمی شوی ،
      این منم که...
      .
      .
      .
      .
      هر روز دلبسته تر می شوم

10. 2 کاربر، ارسال ** ARMIN ** را لایک کرده اند:

dani (10 دی 1392),rara (05 دی 1392)

rara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      130
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.58
      قد
      178
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      74
      وزن فعلی
      77.8
      حالت من
      Ashegh
      نقل قول نوشته اصلی توسط ** ARMIN ** نمایش پست ها
      سلامممم
      خوبید همگی؟
      جونم برات بگه که من رژیم کالری شماری میگیرم

روزی هم نیم ساعت دویدن آرام(با سرعت 7کیلومتر)
      15 دقیقه هم شکم و پهلو و دمبل زدن

راستی شما که مربی ورزش هستین به من میگید من چیکار کنم بتونم بیشتر از نیم ساعت هم برم؟
      الان دیگه آخرهای نیم ساعت و تقریبا بیست دقیقه رو که رد میکنم ساق پاهام آنچنان دردی میگیره که هیچ جور نمیتونم بیشتر از نیم ساعت دویدن رو ادامه بدم

سلام
      شما باشگاه نمیرید؟
      اگر خودتون ورزش می کنید حتما قبلش گرم کنید ورزشهای کششی پارو انجام بدید
      اگر از تردمیل استفاده می کنید
      اول 5 دقیق راه برید 5دقیقه تندتر بشه5دقیقه 5دقیقه تندتر کنیدتا بحالت دویدن برسید
      از شیب استفاده نکنید ولی بعداز مدتی شیب بهش بدید
      از اول دویدن بدون گرم کردن مخصوصا برای شما که هنوز سنگین هستید عوارض داره زانودرد کمر درد و......
      پس مراعات کنید
      سوالی بود در خدمتیم

12. کاربر زیر پست rara را لایک کرده است:

dani (10 دی 1392)

fuxco آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      68
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.08
      قد
      177
      وزن شروع
      118 (1392/07/01)
      وزن هدف
      90
      وزن فعلی
      92
      حالت من
      ShadOsarhal
      کنترل وزن در مردان با زنان متفاوت است، در اینجا چند توصیه برای لاغر شدن مردها را خواهیم دید.
      مردها چگونه لاغر شوند؟
      برخی از مردها به دنبال لاغر شدن هستند. طبق تحقیق مجلۀ ابپی( (obepi در سال ۲۰۰۹، بیشتر مردان بالغ اضافه وزن دارند. و هرچه سن آنها بیشتر می شود وزن شان نیز افزایش می یابد. در رده سنی ۶۴-۵۵، میانگین چاقی به ۲۰% میرسد.

چربی «آندروئید»
      به طور کلی، کیلوهای اضافۀ وزن مردان در بالاتنه شان، در سطح صورت، بازوها، سینه، شکم و… قرار می گیرد. این نوع اضافه وزن را اضافه وزن آندرویید می گوییم؛ «آندرو» در زبان یونانی به معنای «مرد» است.

چربی موسوم به احشایی یعنی چربی واقع شده در داخل شکم (شکم های بزرگ) که علاوه بر زشتی ممکن است برای سلامتی نیز خطرناک باشد. درواقع بار اضافی وزنی، درسطح شکم می تواند باعث مشکلات قلبی عروقی گردد. ضمناً، پزشکان علاوه بر وزن، به متناسب نگه داشتن اندازۀ شکم نیز اهمیت زیادی می دهند. اگر دور شکم مردها بیشتر از ۱۰۲ سانتیمتر باشد، دیگر زمان مبارزه کردن با این شکم بزرگ و رژیم گرفتن رسیده است.بنابراین مراقبت از وزن بخصوص در ناحیۀ شکم بسار مهم است. یک تغذیه متعادل و فعالیت جسمی منظم و باقاعده باید در الویت قرار بگیرد.اما یک خبر خوب برای آقایان:
      ارگانیسم های بدنی آنها بسیار راحت تر و سریعتر از ارگانیسم بدنی زن ها موفق به لاغر شدن می شود و یکی از دلایل آن این است که بدن آقایان به طور طبیعی بیشتر از ماهیچه و در نتیجه کمتر از توده های چربی تشکیل شده است. بنابراین یک مرد کمی راحت تر می تواند شکمش را کوچک کند تا یک خانم

عادات نادرست
      همانند خانم ها آقایان نیز گاهی عادات غذایی نامناسبی دارند که برای حفظ تناسب اندام آنها ضرر دارد و اغلب نیز به سختی می توانند این عادات را ترک کنند.تنقلات
      خیلی سخت است که وسط روز در مقابل سر و صدای یک تکه شکلات، سودا و یا یک پاکت آب نبات مقاومت کرد… با این حال اولین مرحله برای کم کردن وزن کنارگذاشتن همه تنقلات است. در حقیقت برای جلوگیری از از ذخیره سازی چربی های بیهوده، ارگانیسم بدن در ساعات معینی احتیاج به غذا دارد… بنابر این در زمانی که رژیم هستید و محدودیت دارید اگر احساس گرسنگی برایتان غیر قابل تحمل است میوۀ تازه یا یک کاسه ماست بخورید.

فست فود یا غذاهای آماده
      مسلم است که سفارش یک پیتزا یا خریدن غذاهای کاملا آماده (که اغلب بسیار پرچرب هستند) از چیدن میز در آشپزخانه بسیار ساده تر و سریعتر است. اما متاسفانه این غذاهای آماده اغلب بسیار چرب، شور و یا شیرین هستند. بنابراین در زمان رژیم دیگر وقت آن است که این غذاها را کنار بگذارید (یا محدود کنید) و پیش بند خود را ببندید و بروید سراغ آشپزی!

نوشیدنی های اشتها آور
      دوتا از بزرگترین دشمنان تناسب اندام، اشتهاآور های قبل از غذا هستند؛ یعنی الکل و بیسکویت های شور!
      با این حال برای از دست ندادن چنین لحظه دلپذیری کاکائوهای پرچرب را با سبزیجات و میوه جات خام به همراه سس پنیر سفید ۰% جایگزین کنید. اما در خصوص الکل باید محدودیت هایی قائل شوید.تعیین مقدار غذا
      یکی از بزرگترین تفاوت ها بین تغذیه آقایان و خانم ها، مدیریت در مقدار غذای آنان است. در واقع آقایان علاقه زیادی به زیاد کشیدن پرس غذا دارند درحالی که لازم نیست معده شان کاملاً پر شود!اما راه حل چیست؟؟
      به جای پر کردن بشقاب از غذا می توان مقدارش را کم و تعداد دفعاتش را زیاد کرد، این کار باعث می شود که احساس سیری زودتر به وجود آید. ضمناً آقایان باید زمان بیشتری برای جویدن هر لقمه بگذارند و آرام غذا بخورند، این کار هم به بروز سریع تر سیری کمک می کند.

- - - Updated - - -

کنترل وزن در مردان با زنان متفاوت است، در اینجا چند توصیه برای لاغر شدن مردها را خواهیم دید.
      مردها چگونه لاغر شوند؟
      برخی از مردها به دنبال لاغر شدن هستند. طبق تحقیق مجلۀ ابپی( (obepi در سال ۲۰۰۹، بیشتر مردان بالغ اضافه وزن دارند. و هرچه سن آنها بیشتر می شود وزن شان نیز افزایش می یابد. در رده سنی ۶۴-۵۵، میانگین چاقی به ۲۰% میرسد.

چربی «آندروئید»
      به طور کلی، کیلوهای اضافۀ وزن مردان در بالاتنه شان، در سطح صورت، بازوها، سینه، شکم و… قرار می گیرد. این نوع اضافه وزن را اضافه وزن آندرویید می گوییم؛ «آندرو» در زبان یونانی به معنای «مرد» است.

چربی موسوم به احشایی یعنی چربی واقع شده در داخل شکم (شکم های بزرگ) که علاوه بر زشتی ممکن است برای سلامتی نیز خطرناک باشد. درواقع بار اضافی وزنی، درسطح شکم می تواند باعث مشکلات قلبی عروقی گردد. ضمناً، پزشکان علاوه بر وزن، به متناسب نگه داشتن اندازۀ شکم نیز اهمیت زیادی می دهند. اگر دور شکم مردها بیشتر از ۱۰۲ سانتیمتر باشد، دیگر زمان مبارزه کردن با این شکم بزرگ و رژیم گرفتن رسیده است.بنابراین مراقبت از وزن بخصوص در ناحیۀ شکم بسار مهم است. یک تغذیه متعادل و فعالیت جسمی منظم و باقاعده باید در الویت قرار بگیرد.اما یک خبر خوب برای آقایان:
      ارگانیسم های بدنی آنها بسیار راحت تر و سریعتر از ارگانیسم بدنی زن ها موفق به لاغر شدن می شود و یکی از دلایل آن این است که بدن آقایان به طور طبیعی بیشتر از ماهیچه و در نتیجه کمتر از توده های چربی تشکیل شده است. بنابراین یک مرد کمی راحت تر می تواند شکمش را کوچک کند تا یک خانم

عادات نادرست
      همانند خانم ها آقایان نیز گاهی عادات غذایی نامناسبی دارند که برای حفظ تناسب اندام آنها ضرر دارد و اغلب نیز به سختی می توانند این عادات را ترک کنند.تنقلات
      خیلی سخت است که وسط روز در مقابل سر و صدای یک تکه شکلات، سودا و یا یک پاکت آب نبات مقاومت کرد… با این حال اولین مرحله برای کم کردن وزن کنارگذاشتن همه تنقلات است. در حقیقت برای جلوگیری از از ذخیره سازی چربی های بیهوده، ارگانیسم بدن در ساعات معینی احتیاج به غذا دارد… بنابر این در زمانی که رژیم هستید و محدودیت دارید اگر احساس گرسنگی برایتان غیر قابل تحمل است میوۀ تازه یا یک کاسه ماست بخورید.

فست فود یا غذاهای آماده
      مسلم است که سفارش یک پیتزا یا خریدن غذاهای کاملا آماده (که اغلب بسیار پرچرب هستند) از چیدن میز در آشپزخانه بسیار ساده تر و سریعتر است. اما متاسفانه این غذاهای آماده اغلب بسیار چرب، شور و یا شیرین هستند. بنابراین در زمان رژیم دیگر وقت آن است که این غذاها را کنار بگذارید (یا محدود کنید) و پیش بند خود را ببندید و بروید سراغ آشپزی!

نوشیدنی های اشتها آور
      دوتا از بزرگترین دشمنان تناسب اندام، اشتهاآور های قبل از غذا هستند؛ یعنی الکل و بیسکویت های شور!
      با این حال برای از دست ندادن چنین لحظه دلپذیری کاکائوهای پرچرب را با سبزیجات و میوه جات خام به همراه سس پنیر سفید ۰% جایگزین کنید. اما در خصوص الکل باید محدودیت هایی قائل شوید.تعیین مقدار غذا
      یکی از بزرگترین تفاوت ها بین تغذیه آقایان و خانم ها، مدیریت در مقدار غذای آنان است. در واقع آقایان علاقه زیادی به زیاد کشیدن پرس غذا دارند درحالی که لازم نیست معده شان کاملاً پر شود!اما راه حل چیست؟؟
      به جای پر کردن بشقاب از غذا می توان مقدارش را کم و تعداد دفعاتش را زیاد کرد، این کار باعث می شود که احساس سیری زودتر به وجود آید. ضمناً آقایان باید زمان بیشتری برای جویدن هر لقمه بگذارند و آرام غذا بخورند، این کار هم به بروز سریع تر سیری کمک می کند.

14. کاربر زیر پست fuxco را لایک کرده است:

rara (05 دی 1392)

rara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      130
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.58
      قد
      178
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      74
      وزن فعلی
      77.8
      حالت من
      Ashegh
      پس آقایون کجان؟

rara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      130
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.58
      قد
      178
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      74
      وزن فعلی
      77.8
      حالت من
      Ashegh

rara آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      130
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.58
      قد
      178
      وزن شروع
      86
      وزن هدف
      74
      وزن فعلی
      77.8
      حالت من
      Ashegh
      4 ورزش خطرناک برای آقایان!

افرادی كه به این ورزش‌ها علاقه دارند حتما باید مواظب سلامت خود باشند و از کلاه ایمنی استفاده كنند.

مطالعات و یافته‌های جدید دانشمندان نشان می‌دهد ورزش‌هایی مانند فوتبال، طناب، كاراته و دوچرخه‌سواری باعث بروز آسیب و صدمات مغزی به آقایان می‌شود.

جالب است بدانید بیشتر آمار آسیب‌های مغزی ورزشكاران در نتیجه ورزش دوچرخه‌سواری است.

دانشمندان با انجام تحقیقی 20 ساله میان 12 هزار داوطلب ورزشكار دریافتند افرادی كه بیش از 3 ساعت در روز به یكی از این ورزش‌ها می‌پردازند نسبت به سایر هم‌ سن ‌و سالان خود یا كسانی که اصلا ورزش نمی‌كنند، آسیب و صدمات زیادی به مهره‌های كمر و مغز آنها وارد شده است.

البته باید گفت این ورزش‌ها از ورزش‌های رایج محسوب می‌شوند اما حتما باید به اندازه و اصولی باشند. افرادی كه به این ورزش‌ها علاقه دارند حتما باید مواظب سلامت خود باشند و از کلاه ایمنی استفاده كنند.

گاهی آقایان به علت قوی بودن و نشان دادن زور خود اجسام سنگینی را بلند می‌كنند اما باید بدانند بلند كردن اجسام سنگین میزان باروری را كاهش می‌دهد و ستون فقرات را دچار انحنا می‌كند.

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین