شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: لاغری با اصول آنتونی رابینز

بئاتریس آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    75
    گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    164
    وزن شروع
    98
    وزن هدف
    70
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    51

لاغری با اصول آنتونی رابینز

52

به نام پروردگار مهربان

همون طور که میدونید آنتونی رابینز یه روانشناس موفق هستش که با همین تکنیک خودش تونسته ثروتمند هم بشه و به موفقیتهای زیادی دست پیداکنه که لاغری و کاهش وزن هم یکی از موفقیتهاش هستش که به شیوه ی خودش و با تلاش و تحقیق تونسته یک اصولی رو برای خودش بدست بیاره که خیلی مفیده!
    اگه بتونید تمامی کتابهای رابینز رو بخونید خیلی خوبه چون یک دریچه ی تازه به سمت زندگیتون باز میشه اما اگه همش رو نمیتونید بهتون توصیه میکنم که حتما کتاب "موفقیت نامحدود در20 روز" رو مطالعه کنید چون واقعا تو موفق شدن تاثیر داره و از همه مهمتر و بهتر در زمینه ی لاغری هم در یک فصل توضیح داده که خودش چه جوری تونسته در کمتر از 45 روز چیزی نزدیک به بیست کیلو گرم از وزنش رو کاهش بده!اون بعد مدت زیادی که رژیمهای مختلفی رو امتحان کرده و کتابهای زیادی رو خونده بود به این نتیجه مهم میرسه که باید یک "برنامه برای تمام عمر" بوجود آورد چون مغز ما از رژیم غذایی به عنوان تحمل ناراحتی یاد میکنه و هر جوری هست میخواد از ناراحتی فرار کنه به همین دلیل هستش که ما بعضی اوقات میزنیم زیر هر چی رژیمه و بیخیال میشیم و پرخوری میکنیم!
    برنامه تندرستی تونی بر دو اصول استوار است:
    1- تنفس سالم
    2- رژیم آبدار

این توضیحات ادامه دارد...
    مطمئن باش هر چی رو که دوست داشته باشی و بهش عشق بورزی و برای رسیدن به اون پافشاری کنی حتما بهش میرسی

دوستت دارم لاغری!

2. 10 کاربر، ارسال بئاتریس را لایک کرده اند:

*الیزابت* (13 شهریور 1394),dokhtare baroon (09 مرداد 1394),mahbobe (21 شهریور 1394),parchami7 (25 مرداد 1394),sheiida (07 مرداد 1394),گلی خانومی (07 مرداد 1394), Zenith (07 مرداد 1394),باربی اینده (07 مرداد 1394),دلنواز (14 مرداد 1394),شکیلا123 (14 مرداد 1394)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

بئاتریس آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    75
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    164
    وزن شروع
    98
    وزن هدف
    70
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    51
    61
    به نام پروردگار مهربان

چون پست بالایی امکان ویرایش نداره من در اینجا ادامه میدم و تا جایی که بتونم خلاصه مهمترین قسمتهاش رو براتون مینویسم:

پیروی از برنامه های موقت هرگز موفقیت آمیز نخواهد بود برنامه ای که تنظیم می کنید باید برای تمام عمر قابل اجرا باشه و بتوان با کمک اون به نتیجه مطلوب رسید.باید خودتون رو متعهد به خوردن غذاهایی کنید که به جسمتون آسیبی وارد نکنه و هر کس باید برخودش این کار رو ملزم کنه که از جسمش مراقبت کنه!
    جسم سالم با تنفس سالم!
    اولین نکته برای کسب تندرستی تنفس سالم است.اساس سلامتی اصلاح شیوه ی نفس کشیدن است.سلولهای بافتهای مختلف بدن شما نیار به مواد غذایی و اکسیژن دارندجریان خون این مواد حیاتی را به سلولها می رساند،پس جریان صحیح خون است که موجب می گردد تک تک سلولهای بدن رشد کنند و به زندگی خود ادامه دهند. اگر جریان خون بتواند سلولها را در وضعیت مناسب نگه دارد شما سالم و تندرست خواهید بود اما در صورتیکه خون آلوده و یا جریان آن ضعیف و نامناسب باشد سلولها ضعیف می شوند و انرژی شما به پایین ترین حد خود می رسد حتی ممکن است بمیرید!!!
    ما چگونه میتوانیم جریان خون خود را به شکلی کنترل کنیم که محیطی پاک و مغذی برای سلولها فراهم آوریم؟ با کمک تنفس!
    تنفس مانند دکمه ی تنظیم کننده ی سرعت جریان خون است و میتواند کل دستگاه گردش خون را تحت تاثیر قرار دهد.جریان خون اساس زندگی است.
    آنتونی وقتی شروع یه تحقیق برای یافتن راهی برای رسیدن به تناسب اندام میکنه هر کسی در باره ی رژیم غذایی چیزی به اون میگه اما هیچ کس حتی اشاره ای به این حقیقت پنهانی نمیکنه که برای تندرستی باید خوب نفس کشید!

تو ضیحات اصلی ادامه دارد...
    مطمئن باش هر چی رو که دوست داشته باشی و بهش عشق بورزی و برای رسیدن به اون پافشاری کنی حتما بهش میرسی

دوستت دارم لاغری!

5. 14 کاربر، ارسال بئاتریس را لایک کرده اند:

*الیزابت* (13 شهریور 1394),denizi (26 مرداد 1394),dokhtare baroon (09 مرداد 1394),farferi (07 مرداد 1394),mahbobe (21 شهریور 1394),parchami7 (25 مرداد 1394),roya♣ (07 مرداد 1394),sama28 (28 شهریور 1394),یکتا اذری (11 شهریور 1394), Zenith (07 مرداد 1394),باربی اینده (07 مرداد 1394),دلنواز (14 مرداد 1394),سیده مرضیه (13 مرداد 1394),شکیلا123 (14 مرداد 1394)

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.36
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    ممنون بئاتریس عزیز. کارت بسیار ارزشمنده و قطعا تاپیکت مثل تاپیک پل مکنا موندگار و پربازدید خواهد شد و به افراد زیادی کمک خواهد کرد.
    دوستان برای اینکه نظم نوشته های بئاتریس عزیز به هم نخوره، برای تشکر فقط از دکمه تشکر زیر پست ایشون استفاده کنید. من این پست خودم رو هم به زودی حذف خواهم کرد.
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

7. 7 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

dokhtare baroon (09 مرداد 1394),mahbobe (21 شهریور 1394),_Donya_ (23 مرداد 1394),بئاتریس (09 مرداد 1394),باربی اینده (07 مرداد 1394),دلنواز (14 مرداد 1394),شکیلا123 (14 مرداد 1394)

بئاتریس آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    75
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    164
    وزن شروع
    98
    وزن هدف
    70
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    51
    به نام پروردگار مهربان

88
    خون به سلولها اکسیژن می رساند تا بتوانند به زندگی ادامه دهند. علاوه بر این دارای گلبولهای سفیدی است که از بدن شما در برابر بیماریها محافظت می کنند و بخشی از دستگاه ایمنی بدن به شمار می آیند. خون وظیفه ی رساندن غذا به لنف را نیز به عهده دارد. اما لنف چیست؟ برخی گمان می کنند لنف هیچ نقشی در سلامت بدن ندارد اما در حقیقت لنف ماده ای است که اطراف هر سلول را فراگرفته است.خونی که از قلب به داخل سرخرگها و سپس مویرگها جریان می یابد، اکسیژن و مواد غذایی را حمل میکند. مویرگهای کوچک این مواد را در اختیار سلولها قرار می دهند.هر سلول دارای شعوری خدادادی است که با آن می تواند موادی را که لازم دارد از خون بگیرد.سپس همانند تمام موجودات زنده سموم را دفع می کند.برخی از این سموم به مویرگها باز می گردنداما سلولهای مرده و پروتئین های خون و بعضی مواد سمی به غدد لنفاوی منتقل می شودتا ازطریق آنها دفع گردد. پس سلولهای بدن برای سلامتی به گردش لنف نیاز دارند زیرا این تنها راهی است که می تواند سلولهای مرده ، پروتئینهای خون و مواد سمی دیگر را از محیط سلولها پاک نماید.اگر این سیستم برای 24 ساعت به وظیفه خود عمل نکند در اثر تجمع پروتئین های اضافی و سلولهای مرده ، بافت از بین خواهد رفت.برای دفع سموم، لنف باید به جریان افتد تا سموم را از بستر سلولها دور کند. ما برای به جریان انداختن خون تلمبه ای به نام قلب داریم که با انقباض خود خون را به خوبی در سراسر بدن به حرکت در می آورد، اما سیستم لنفاوی برای به حرکت درآوردن لنف هیچ وسیله ای در اختیار ندارداین نکته ای است که تنها افراد کمی بدان توجه کرده اند. تنها راه جریان یافتن لنف و تصفیه ی آن ، تنفس وحرکت دادن ماهیچه هاست. پس اگر می خواهید جریان خون سالم ، غدد لنفاوی کارآمد و دستگاه ایمنی موثر داشته باشید باید تنفس های عمیق بکشید و ورزش کنید.
    چه عاملی لنف را وادار به حرکت میکند؟ موثرترین و بهترین راه برای این کار تنفس عمیق دیافراگمی است. این شکل تنفس در قفسه سینه خلاء ایجاد میکند این خلاء لنف را می مکد و بر جریان حرکت لنف می افزاید.در حقیقت تنفس شکمی و ورزش میتواند سرعت طبیعی فرایند نظافت سلولها را پانزده برابر کند.

بهترین شیوه ی تنفس

موثرترین راه برای سلامتی تنفس مناسب است اما چگونه باید نفس کشید؟بهتر است بیاموزید به این شکل تنفس کنید:

1-بایستید عضلات خود را کاملا شل کنید همزمان با منقبض کردن عضلات شکم با یک شماره هوا را به داخل شش ها فر ببرید.
    2- با چهار شماره هوا را درون شش ها حبس کنید.
    3-با دو شماره و با کمک عضلات دیافراگم هوا را بیرون دهید.

به خاطر داشته باشید هنگام تنفس دم را عمیق و با کمک عضلات شکمی انجام دهید با این شکل تنفس، قفسه سینه چون دستگاه مکنده ای عمل میکند که لنف را به سمت بالا به جریان می اندازد.
    نکته:
    کم کم با تمرین زیاد میتوانید مقدار دم ، حبس هوا و بازدم را افزایش دهید.همیشه تعداد دم هر تعدادی که باشد باید به میزان چهار برابر آن هوا را حبس کرد و به میزان دو برابر آن بازدم را انجام داد.مثلا اگر دم شما 3ثانیه طول بکشد باید 12ثانیه هوا را حبس کنید و به مدت 6ثانیه بازدم خود را بیرون بدهید.
    چرا مدت بازدم دوبرابر دم است؟
    زایرا وقتی هوا را از شش ها خارج می کنید تمام سموم موجود در لنفها از محیط سلولها خارج می شود.
    چرا باید هوا را چهار برابر بیشتر در شش ها نگه داشت؟
    با این کار می توانید به اندازه ی کافی خون اکسیژن دار را در کنار سلولها نگاه دارید تا بتوانند اکسیژن را از خون جذب کنند علاوه بر این لنف خود را به گردش وا می دارید.

این تمرین را هر روز، روزی 3بار و هر بار 10 مرتبه انجام دهید وحتما نسبتهای داده شده را کاملا رعایت کنید.
    اگر قول دهید این تمرین را در طی 10 روز آینده روزی 3بار انجام دهید به شمااطمینان میدهم که پس از 10 روز سطح انرژی جسمانی شما به بالاترین حدی که تاکنون داشته اید برسد.
    مطمئن باشید هیچ نوع ماده غذایی و یا ویتامینی در جهان وجود ندارد که بتواند همچون یک روش تنفسی صحیح به شما کمک کند.

این توضیحات ادامه دارد...

دوستت دارم لاغری!

9. 15 کاربر، ارسال بئاتریس را لایک کرده اند:

*الیزابت* (13 شهریور 1394),denizi (26 مرداد 1394),dokhtare baroon (09 مرداد 1394),fofoli (10 مرداد 1394),mahbobe (21 شهریور 1394),mmazy (13 مرداد 1394),omberto (06 تیر 1395),parchami7 (25 مرداد 1394),sama28 (12 مرداد 1394),نیلو (12 مرداد 1394),یکتا اذری (11 شهریور 1394), Zenith (09 مرداد 1394),باربی اینده (09 مرداد 1394),دلنواز (14 مرداد 1394),شکیلا123 (14 مرداد 1394)

بئاتریس آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    75
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    164
    وزن شروع
    98
    وزن هدف
    70
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    51
    به نام پروردگار مهربان

کنترل نیروی غذاها

آخرین نکته برای تضمین سلامتی وبالا بردن سطح انرژی بدن، کنترل نیرویی است که از راه خوردن غذاها به شما میرسد.آیا میدانید هفتاد درصد سیاره ی ما از آب ساخته شده است؟آیا باخبرید هشتاددرصد وزن شما را آب تشکیل میدهد؟غذای روزانه ی شما نیز باید از آب غنی باشد. تنها مواد غذایی که در خود میزان زیادی آب دارند میوه های تازه،سبزیها و غلات هستند.امروزه اغلب دانشمندان معتقدند باید برای سلامتی بدن روزانه آب زیادی نوشید. نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب در روز این ماده ی حیاتی را به میزان کافی به بدن شما خواهد رساند. نوشیدن آب زیاد میتواند انرژی مورد نیازتان را به بدن شما ببخشد.
    تشنگی مهمترین عاملی است که شما را به مصرف آب ترغیب میکند اما نوشیدن آب تنها راه برای رساندن آب مورد نیاز به بدن نیست.مواد غذایی که هر روز مصرف میکنیدمیتوانند آب زیادی در اختیار سلولهای بدن شما قرار دهند. این مواد غذایی علاوه بر اینکه آب زیادی دارند میتوانند به عنوان تصفیه کننده برای بدن عمل کنند.در اغلب رژیمهای غذایی توصیه میشود از آن دسته از مواد غذایی استفاده کنید که آب کمتری دارند.با اینکه این روش برای مدتی کوتاه از وزن شما می کاهد اما در دراز مدت مسلما سلامتی شما را به خطرمی اندازد.
    وقتی خون موجود در مویرگها غلیظ تر میگردد دیگر مواد سمی دفع شده از سلول نمی توانند به میزان کافی از سلول به داخل خون راه پیدا کنند و به همین دلیل میزان این مواد سمی در محیط سلولی افزایش می یابد و در نتیجه خون با مواد دفعی خودش آلوده و مسموم میشود زیرا خون برای دفع مواد سمی باقیمانده از فعالیت سولها، بیش اندازه غلیظ و سرعت حرکت آن بیش از حد کند است.اگرمیزان آب در بدن شما کم باشد، مواد غذایی در بافتها تجمع میکنند از طرفی خون غلیظ تر میشود و در سلولها نیز اکسیژن کافی برای سوزاندن مواد غذایی وجود نداردبا کاهش جریان خون و لنف سلولهای مرده نیز در بافتها باقی میمانند با وجود تجمع این همه مواد سمی و اضافی، اگر راهی برای تصفیه و پاک ساختن بدن نیابیم مسلما بیمار خواهیم شدتنها راه برای حل این مشکل گذاشتن آب کافی در اختیار بدن می باشد تا بتواند به خوبی موادزاید را دفع کند.

رژیم غذایی آبدار

چند درصد از غذای شما را مواد غذایی پرآب تشکیل میدهد؟همین الان کاغذی بردارید و مواد غذایی که خورده اید یادداشت کنید و دور آنهایی که آبدار هستند خط بکشید .تمام مواد غذایی نظیر میوه، سبزی، آب میوه و جوانه ها جزو موادی هستند که آب زیادی را در خود ذخیره کرده اند به خاطر داشته باشید منظور از آب تمام مواد مایع نیست زیرا شیر با اینکه مایع است چون خون را غلیظ میکند در فهرست مواد غذایی پرآب قرار ندارد.سپس دور مواد غذایی که به طور طبیعی در آنها آب وجود دارد و پخته نیستند ، دوباره خط بکشید حالا از شما سوالی دارم چند درصد از رژیم غذایی شما را خوراکی های آبدار تشکیل میدهد؟

در طی ده روز آینده به آنچه گفتم عمل کنید:
    1- با یک شماره هوا را فرو بدهید، به اندازه ی چهار شماره نگه دارید و در دو شماره آن را خارج کنید. ده بار پشت سر هم و سه بار در روز انجام دهید.به مرور تعداد شماره ها را زیاد کنید.
    2- غذای روزانه ی شما دست کم باید 70 درصد آب داشته باشد.ببینید سطح انرژیتان تا چه حد تغییرمیکند این انرژی قدرت ذهنتان را بالا خواهد برد شما از سلامتی و جنب و جوشی که لیاقتش را دارید بهره مند خواهید شد.
    ده روز این برنامه را امتحان کنید نیاز به وسایل و برنامه ی خاصی ندارید اما از آنچه بدست می آورید مسلما شگفت زده خواهید شد!

با تشکر از مدیر محترم زنیث عزیز و به امید موفقیت تمام دوستان زیباتنی!
    73

دوستت دارم لاغری!

11. 10 کاربر، ارسال بئاتریس را لایک کرده اند:

*الیزابت* (13 شهریور 1394),mahbobe (21 شهریور 1394),memebaran (17 شهریور 1394),parchami7 (25 مرداد 1394),نیلو (13 شهریور 1394),یکتا اذری (11 شهریور 1394), Zenith (13 مرداد 1394),دلنواز (14 مرداد 1394),راضیه23 (13 شهریور 1394),شکیلا123 (14 مرداد 1394)

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.36
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط بئاتریس نمایش پست ها

با تشکر از مدیر محترم زنیث عزیز و به امید موفقیت تمام دوستان زیباتنی!

خواهش میکنم عزیزم. من هم از تو ممنونم که با اینهمه مهربونی وقت گذاشتی و این مطلب مفید رو برای بچه ها ترجمه کردی. مطلب بسیار کامل و خوبی بود. به عنوان یکی از اون چهارتا تاپیک برتر میذارمش بالای سایت. موفق باشی عزیزم.
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

13. 4 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

asha93 (31 مرداد 1394),mahbobe (21 شهریور 1394),بئاتریس (14 مرداد 1394),شکیلا123 (14 مرداد 1394)

بئاتریس آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    75
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.02
    قد
    164
    وزن شروع
    98
    وزن هدف
    70
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
    خواهش میکنم عزیزم. من هم از تو ممنونم که با اینهمه مهربونی وقت گذاشتی و این مطلب مفید رو برای بچه ها ترجمه کردی. مطلب بسیار کامل و خوبی بود. به عنوان یکی از اون چهارتا تاپیک برتر میذارمش بالای سایت. موفق باشی عزیزم.

خواهش میکنم زنیث مهربون!من باز هم از شما تشکر میکنم که خیلی به من لطف داری و همیشه با محبتت منو شرمنده می کنی!
    من کار خاصی نکردم عزیزم فقط از روی کتاب تایپ کردم!
    67

دوستت دارم لاغری!

15. 5 کاربر، ارسال بئاتریس را لایک کرده اند:

asha93 (31 مرداد 1394),mahbobe (21 شهریور 1394),یکتا اذری (11 شهریور 1394), Zenith (14 مرداد 1394),شکیلا123 (14 مرداد 1394)

njm آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    قد
    159
    وزن شروع
    62
    وزن هدف
    52
    وزن فعلی
    62
    حالت من
    BaAngizeh
    یعنی این آقا با همین دو تا کار تو نزدیک 45 روز 20 کیلو کم کرده ؟؟؟؟؟؟

17. 2 کاربر، ارسال njm را لایک کرده اند:

mahbobe (21 شهریور 1394),یکتا اذری (14 شهریور 1394)

گلی خانومی آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    245
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    قد
    167
    وزن شروع
    وزن اولیه 107 وزن شروع در زیبا تن 87
    وزن هدف
    هدف اول زیر 80 هدف دوم زیر 70
    وزن فعلی
    74/700
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    24
    بئاتریس جون میشه اون فصلی که مربوط به لاغری انتوانه روترجمه کنی واینجا بزاری

19. 3 کاربر، ارسال گلی خانومی را لایک کرده اند:

mahbobe (21 شهریور 1394),یکتا اذری (14 شهریور 1394), Zenith (14 شهریور 1394)