شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 9 از 12
  • نخستنخست
  • ... 7891011 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 81 به 90 از 111

موضوع: رژیم گروهی لایف استایل جدید با متد پل مکنا

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar

Red face رژیم گروهی لایف استایل جدید با متد پل مکنا

سلام به همه دوستان عزیز و پرتلاش انجمن زیباتن :bollywood1:
      من فهیمه هستم و جدیدا دارم با متد مهدی خردمند_پل مکنا پیش میرم.
      دوستانی که دلشون میخواد سالم خوری و همراه سفره خانواده کاهش وزن داشته باشند اعلام کنند باهم شروع کنیم

من خودم رژیمهای زیادی رو امتحان کردم و بخاطر نخوردن بعضی غذاها خسته شدم و رها کردم
      اما اینبار میخوام یه راهی رو برم که بتونم همههههه جا انجامش بدم با هر غذایی
      من به این نتیجه رسیدم که نمیشه همیشه رژیم گرفت یا باشگاه رفت اما روش پل مکنا روشیه که هردو کار رو برامون انجام میده... هم لاغری هم سیر شدن.
      گرچه خودم دارم برنامه ریزی میکنم برم باشگاه... اما دلم میخواد خودمو یه جور دیگه آموزش بدم ... اینکه بلد بشم که من حاکم غذا باشم نه غذا حاکم من:boredsmiley:
      من میخوام زندگیمو تغییر بدم نه فقط به خاطر اومدن عید و شب یلدا و عروسی دخترخاله !
      من خودم همیشه فیلمهای خارجی رو میدیدم که با یه تیکه ساندویچ سیر میشدن میگفتم آخهههه چطوری؟؟؟
      تا جهان جوابشو به من داد

اینم اضافه کنم جهان 8 سال پیش همین آموزشهارو بهم داد اما چون من اماده شنیدن و انجامش نبودم ، رها کردم
      الان بعد از گذر از راهها و مسیرهای زیاد خرج هزینه های اضافه میخوام به این سرگردانی خاتمه بدم.

امیدوارم دوستان خوبی در این راه پیدا کنم ...
      سعی کن آخرین نفری نباشی که کمک می کنه ...

2. 7 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

atena26 (12 بهمن 1398),charm (09 دی 1398),mahbobe (06 آذر 1398),Mohadese75 (31 خرداد 1399), Zenith (09 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (11 آذر 1398)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      سلام به همه رفقای گل خودم

فهیمه امروز عصبانیه و ناااااااراحت :axesmileyf:

امروز تو مطب دکتر تغذیه بودم! الان میگید تو که اینجا رفتی رو منبر که رژیم فقط پل مکنا ! اونجا چه کار میکنی؟ منم میگم بله همچنان پل مکنا و عشق به خدا و عشق به خودت.

خب بذارید از اول بگم ... من امروز خیلی مریض بودم گلوم چرک کرده بود و رفتم دکتر اما مریضیم از دیدن بعضیاااا بیشتر شد

تو نوبت بودم که یه خانم چاق لنگان لنگان اومد قبلش همسرش وارد شد ولی من بعدا فهمیدم همسرشه!

به شدت نیاز داشتم آمپولامو بزنم اما خانم تزریقاتی رفت سراغ این خانم !! برای چی؟

برای اینکه اومده بودن چکاب قلبشون و اینا و بین حرفاشون شنیدم باید بعدش آمپول چربی سوزی بزنن!!

و چون اون خانم تزریقاتی دیر اومد منم اعصابم بهم ریخت و اومدم بیرون! :boredsmiley:

رفتیم تو مطب دکتر رزیم و تغذیه ... وقتی در رو باز کردیم باورم نشد! گفتم حتما اشتباه اومدم مگه میشه اینهمه آدمممممم

بله ابنهمه آدم چرا؟؟ چون دمه عیده باید خودشونو خوشگل کنن بهرحال کل سال رو خوردن و الان وقتشه لاغر کنن

دلیل مراجعه من به دکتر تغذیه برای برادرم بود که 20 کیلو کمبود وزن (کمبود عشق ، تنهایی، ترس از آینده ، و... داره ) حالا میگید چرا به اون اینارو نمیگی ؟

باید بگم که ایشون 20 سالشه و اصلا گوش به حرفای من نمیده ... منم فقط همراهیش کردم و اینجا هم برای کسانی مینویسم که عطش دانش و آگاهی دارند . بزور که نمیشه یکی رو به راه راست آورد.

خب تو سالن منتظر بودم چه چیزا که نشنیدم!!

10 جلسه آر اف برای لاغری 850 هزار تومن با تخفیف یلدایی!! گفتم کیه که انجام بده! فهیمه در خواب گرانی عزیزم

تا نوبت ما بشه دکتر عزیز از نقطه ضعف ملت استفاده کرد و از هرکی 850 برای 10 جلسه گرفت

7 تا خانم نویت گرفتن وفتی من اونجا بودم.

یکی اومد گفت میشه الان انجام بدین.. خانم منشی(همسر آقای دکتر ) گفتن نه عزیزم برای 6:00 6:30 7:00 7:30 و 8:00 نوبتمون رزروه

و این اندوه رو من کجاااااااااااااااااااای دلم جا بدم!!!!

نه اینکه بگم این دستگاهها جواب نمیدن اما به عقل اینهمه خانم کمی شک کردم... نه اینکه نداشته باشند ها... اتفاقا با بهترین تیپ و آخرین مدل گوشی اونجا بودن...

و از اینکه فرتی پول رو گذاشتن رو میز یه غرور خاصی رو صورتشون موج میزد که دلم میخواست اونجا براشون های های گریه کنم!!

چرا؟؟؟؟؟

چون این خانمها و اکثر ما از اینکه وارد درون خودمون بشیم و با خودمون ملاقات کنیم میترسیم پس چه بهتر اینهمه پول بدیم هم دکتر نازمونو بکشه

هم کمی از خاطرات روزای خوش اندامیمون بگیم!!

میدونین چرا نمیتونن با خودشون ملاقات کنن ؟ چون میدونن تو پس ذهنشون چیا ذخیره کردن!!

ترس، عدم امنیت، از اینکه بر این باورن که خوب نیستن، از خودشون بی زارن... و با خرج این پولها هم به جایی نمیرسن!!

باید به خود شناسی بپردازید به عشق و شناخت خودتون !! ببخشید پرگویی کردم اما دلم پر بود.

غم انگیزتر از اون مادر پیری بود که یه ورق دستش بود از اینکه چی باید بخوره چی نباید بخوره!! بهمراه همسر پیرش اومده بود

چهره این مادر پر از غصه و تنهایی و خاطرات و اندوه بود..

کسانی که اونجا بودن قبل از ورود به اتاق پزشک میگفتن میخندیدن و خوش بودن !

اما بعد وارد شدن به اتاق بدلیل اینکه پزشک میدونه چطوری باید این خانمهارو مشتری کنه دست گذاشت رو اینکه اگر میخواین سریع وزن کم کنید دستگاهمون اله بله ...
      و باید یه بشقاب سالاد بخوری و نون نخور... برنج نخور ... خانم شمااا خیلی اوضاعتون خرابه!! خانمه میگفت من خیلی فعالم کلاس رقص میرم و اینا..

چون کنار اتاق بودم میشنیدم چی میگن!!

و اون خانمهای شاد و پولدار با لب و لوچه آویزیون اومدن بیرون و هدایت شدن برای گرفتن وفت از منشی عزیز برای رهااا شدن از چربی هایی که چربی نیستن.. تنهایی و غم و حرفهای نگفته ان!

اما برای کی مهمه؟ دکتر ؟ منشی؟ زن آقای دکتر؟ یا خود مریض! برای هیچکس!

کاش یاد بگیریم جنبه دیگه اتفاقات زندگیمونو ببینیم.

در مورد سوال ژنیث عزیزم بگم من اصلا متوجه تغییرات وزنیم نبودم... چون هفته پیشش رو ترازو عددم ثابت بود و همینجوری رفتم رو ترازو و دیدم کم کردم.
      مادر من خیلی رو صورتم حساسه در نتیجه باید بگم نه خودم نه مادرم تغیییری در صورتم حس نکردیم و مثل قبله جان دلم

در مورد صورت گفتم یادم افتاد یکی از اون خانمها گفت من فقط برام مهمه صورتم نیفته و اندامم فقط تغییر کنه... و خانم منشی با لبخند گفت ! حتما...

بنظرتون تو مطبهای تغذیه شهرهای دیگه چه خبره؟؟؟

همچنان اینجا کنار هم باشید که اون بیرون هوا سخت ناجوانمردانه سرد است...:7165:

1398/09/23

5. 3 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

Zenith (24 آذر 1398),آیدا بانو (24 آذر 1398),افسون11 (25 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط fahimeh66 نمایش پست ها
      سلام به همه رفقای گل خودم

فهیمه امروز عصبانیه و ناااااااراحت :axesmileyf:

امروز تو مطب دکتر تغذیه بودم! الان میگید تو که اینجا رفتی رو منبر که رژیم فقط پل مکنا ! اونجا چه کار میکنی؟ منم میگم بله همچنان پل مکنا و عشق به خدا و عشق به خودت.

خب بذارید از اول بگم ... من امروز خیلی مریض بودم گلوم چرک کرده بود و رفتم دکتر اما مریضیم از دیدن بعضیاااا بیشتر شد

تو نوبت بودم که یه خانم چاق لنگان لنگان اومد قبلش همسرش وارد شد ولی من بعدا فهمیدم همسرشه!

به شدت نیاز داشتم آمپولامو بزنم اما خانم تزریقاتی رفت سراغ این خانم !! برای چی؟

برای اینکه اومده بودن چکاب قلبشون و اینا و بین حرفاشون شنیدم باید بعدش آمپول چربی سوزی بزنن!!

و چون اون خانم تزریقاتی دیر اومد منم اعصابم بهم ریخت و اومدم بیرون! :boredsmiley:

رفتیم تو مطب دکتر رزیم و تغذیه ... وقتی در رو باز کردیم باورم نشد! گفتم حتما اشتباه اومدم مگه میشه اینهمه آدمممممم

بله ابنهمه آدم چرا؟؟ چون دمه عیده باید خودشونو خوشگل کنن بهرحال کل سال رو خوردن و الان وقتشه لاغر کنن

دلیل مراجعه من به دکتر تغذیه برای برادرم بود که 20 کیلو کمبود وزن (کمبود عشق ، تنهایی، ترس از آینده ، و... داره ) حالا میگید چرا به اون اینارو نمیگی ؟

باید بگم که ایشون 20 سالشه و اصلا گوش به حرفای من نمیده ... منم فقط همراهیش کردم و اینجا هم برای کسانی مینویسم که عطش دانش و آگاهی دارند . بزور که نمیشه یکی رو به راه راست آورد.

خب تو سالن منتظر بودم چه چیزا که نشنیدم!!

10 جلسه آر اف برای لاغری 850 هزار تومن با تخفیف یلدایی!! گفتم کیه که انجام بده! فهیمه در خواب گرانی عزیزم

تا نوبت ما بشه دکتر عزیز از نقطه ضعف ملت استفاده کرد و از هرکی 850 برای 10 جلسه گرفت

7 تا خانم نویت گرفتن وفتی من اونجا بودم.

یکی اومد گفت میشه الان انجام بدین.. خانم منشی(همسر آقای دکتر ) گفتن نه عزیزم برای 6:00 6:30 7:00 7:30 و 8:00 نوبتمون رزروه

و این اندوه رو من کجاااااااااااااااااااای دلم جا بدم!!!!

نه اینکه بگم این دستگاهها جواب نمیدن اما به عقل اینهمه خانم کمی شک کردم... نه اینکه نداشته باشند ها... اتفاقا با بهترین تیپ و آخرین مدل گوشی اونجا بودن...

و از اینکه فرتی پول رو گذاشتن رو میز یه غرور خاصی رو صورتشون موج میزد که دلم میخواست اونجا براشون های های گریه کنم!!

چرا؟؟؟؟؟

چون این خانمها و اکثر ما از اینکه وارد درون خودمون بشیم و با خودمون ملاقات کنیم میترسیم پس چه بهتر اینهمه پول بدیم هم دکتر نازمونو بکشه

هم کمی از خاطرات روزای خوش اندامیمون بگیم!!

میدونین چرا نمیتونن با خودشون ملاقات کنن ؟ چون میدونن تو پس ذهنشون چیا ذخیره کردن!!

ترس، عدم امنیت، از اینکه بر این باورن که خوب نیستن، از خودشون بی زارن... و با خرج این پولها هم به جایی نمیرسن!!

باید به خود شناسی بپردازید به عشق و شناخت خودتون !! ببخشید پرگویی کردم اما دلم پر بود.

غم انگیزتر از اون مادر پیری بود که یه ورق دستش بود از اینکه چی باید بخوره چی نباید بخوره!! بهمراه همسر پیرش اومده بود

چهره این مادر پر از غصه و تنهایی و خاطرات و اندوه بود..

کسانی که اونجا بودن قبل از ورود به اتاق پزشک میگفتن میخندیدن و خوش بودن !

اما بعد وارد شدن به اتاق بدلیل اینکه پزشک میدونه چطوری باید این خانمهارو مشتری کنه دست گذاشت رو اینکه اگر میخواین سریع وزن کم کنید دستگاهمون اله بله ...
      و باید یه بشقاب سالاد بخوری و نون نخور... برنج نخور ... خانم شمااا خیلی اوضاعتون خرابه!! خانمه میگفت من خیلی فعالم کلاس رقص میرم و اینا..

چون کنار اتاق بودم میشنیدم چی میگن!!

و اون خانمهای شاد و پولدار با لب و لوچه آویزیون اومدن بیرون و هدایت شدن برای گرفتن وفت از منشی عزیز برای رهااا شدن از چربی هایی که چربی نیستن.. تنهایی و غم و حرفهای نگفته ان!

اما برای کی مهمه؟ دکتر ؟ منشی؟ زن آقای دکتر؟ یا خود مریض! برای هیچکس!

کاش یاد بگیریم جنبه دیگه اتفاقات زندگیمونو ببینیم.

در مورد سوال ژنیث عزیزم بگم من اصلا متوجه تغییرات وزنیم نبودم... چون هفته پیشش رو ترازو عددم ثابت بود و همینجوری رفتم رو ترازو و دیدم کم کردم.
      مادر من خیلی رو صورتم حساسه در نتیجه باید بگم نه خودم نه مادرم تغیییری در صورتم حس نکردیم و مثل قبله جان دلم

در مورد صورت گفتم یادم افتاد یکی از اون خانمها گفت من فقط برام مهمه صورتم نیفته و اندامم فقط تغییر کنه... و خانم منشی با لبخند گفت ! حتما...

بنظرتون تو مطبهای تغذیه شهرهای دیگه چه خبره؟؟؟

همچنان اینجا کنار هم باشید که اون بیرون هوا سخت ناجوانمردانه سرد است...:7165:

1398/09/23
      عزیز دلم. علاوه بر اینکه قلم خوبی داری، فکر زیبایی هم داری. تمام نوشته ات رو خوندم و واقعا که کلمه به کلمه اش به حق و درسته.
      و ای کاش انتهاش اضافه کرده بودی که
      میدونید درد کجاست؟ درد اینجاست که تعداد زیادی از افراد این بار هم دارن راه رو اشتباه میرن و به هیچ نتیجه ای نمیرسن... چون کلید مشکلشون دست این روش های مختلف نیست.

من با اینکه یکی از طرفداران سرسخت این سبک تغذیه هستم اما ابدا مخالف رژیم ها و روش های کاهش وزن هم نیستم و دلیلش هم مفصله . اما باید پذیرفت تناسب اندام تبدیل شده به یک تجارت اصطلاحا تریلیون دلاری! و افراد زیاد مداااام ازاین تور ها دونه برمیدارن بدون اینکه بعدش رها بشن.
      چه تصمیم بگیرید از این تورها دونه بردارید و چه خودتون دونه بکارید، در هر صورت برای پرواز به اراده نیاز دارید. تو رو خدا اینقدر روح آسیب دیده تون رو به دست زمان ندید. سریع تر ریشه این درد رو از زندگیتون بکنید.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

7. 3 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

آیدا بانو (24 آذر 1398),افسون11 (25 آذر 1398),روشنا2 (24 آذر 1398)

آیدا بانو آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۸۰
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۸
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      وای بچه ها امروز عالی بود
      واقعا لدت بردم
      نمیگم به پل مکنا عمل کردم نه ،نمی گم عدا رو ۴۰ بار جویدم نه
      من امروز با خودم اشتی کردم
      صدای درونمو شنیدم
      از عذا خوردن نترسیدم
      به خودم کامل اعتماد کردم
      همون عذایی رو خوردم که دوست داشتم،باورتون میشه پاشدم این موقع شب واسه خودم تنها آش درست کردم و به خودم گفتمبدنم اینقدر عاقل هست که بفهمه من چی میخام و چقد
      من که یه بچه نیستم که کسی بخاد اندازه عدا بهم بده و اگر بیشتر خوردم بشینم و گریه کنم
      وای بچه ها با میل عذا مو خوردم اون حس سیری پل مکنا رو درک کردم
      و به خودم گفتم چشم بانو
      و دست از عذا کشیدم
      امروز واسه من که خیلی آرامش بخش و عالی بود انشاا... برای همه همین جور باشه
      بدروووووووود
      چند ماه دیگه مانکنم
      اگه الان خوب ادامه بدم
      👌👌👌

9. 3 کاربر، ارسال آیدا بانو را لایک کرده اند:

Zenith (25 آذر 1398),افسون11 (25 آذر 1398),روشنا2 (24 آذر 1398)

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      عزیز دلم. علاوه بر اینکه قلم خوبی داری، فکر زیبایی هم داری. تمام نوشته ات رو خوندم و واقعا که کلمه به کلمه اش به حق و درسته.
      و ای کاش انتهاش اضافه کرده بودی که
      میدونید درد کجاست؟ درد اینجاست که تعداد زیادی از افراد این بار هم دارن راه رو اشتباه میرن و به هیچ نتیجه ای نمیرسن... چون کلید مشکلشون دست این روش های مختلف نیست.

من با اینکه یکی از طرفداران سرسخت این سبک تغذیه هستم اما ابدا مخالف رژیم ها و روش های کاهش وزن هم نیستم و دلیلش هم مفصله . اما باید پذیرفت تناسب اندام تبدیل شده به یک تجارت اصطلاحا تریلیون دلاری! و افراد زیاد مداااام ازاین تور ها دونه برمیدارن بدون اینکه بعدش رها بشن.
      چه تصمیم بگیرید از این تورها دونه بردارید و چه خودتون دونه بکارید، در هر صورت برای پرواز به اراده نیاز دارید. تو رو خدا اینقدر روح آسیب دیده تون رو به دست زمان ندید. سریع تر ریشه این درد رو از زندگیتون بکنید.

سلام ژنیث عزیز...

بله متاسفانه کاش یاد بگیریم به روح خسته امونم برسیم ، روح که آرام گرفت جسم هم آرام میشه. و با خرج کردن پول هم درمان نمیشه .. باید به دیدار خودشون برن و خلوت کنن ، ببینن وقتی دارن با استرس چیزی رو میخورن دارن شیرینی رو میجون یا مثلا حرف همسرش رو ؟ یا نگرانی که تو ذهنشه در مورد مراسم فردا . کافیه تمرکز کنه اونوقت میبینه دیگه به خوردن اون شیرینی احتیاج نداره.

هیچ اشکالی نداره حتی روزای اول که دارید پرخوری میکنید همین که به این آگاهی برسید کم کم پیروزی با شماست.

آروم باشید و خودتونو ببخشید.. همون طور که تونستید 30 کیلو غم و ناراحتی و حرفهای نگفته اتونو تو خودتون تلنبار کنید میتونید آزادشم بکنید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط آیدا بانو نمایش پست ها
      واقعا لدت بردم
      صدای درونمو شنیدم
      از عذا خوردن نترسیدم
      به خودم کامل اعتماد کردم
      همون عذایی رو خوردم که دوست داشتم،باورتون میشه پاشدم این موقع شب واسه خودم تنها آش درست کردم و به خودم گفتمبدنم اینقدر عاقل هست که بفهمه من چی میخام و چقد
      من که یه بچه نیستم که کسی بخاد اندازه عدا بهم بده و اگر بیشتر خوردم بشینم و گریه کنم
      و به خودم گفتم چشم بانو
      و دست از عذا کشیدم
      بدروووووووود

سلام آیدا جان خوش آمدین به جمع ما..

دیدم که شما هم پرخوری عصبی داشتید و دارید و خواهید داشت

اگه اینو میگم میخوام بدونی یه روزه تغییر نمیکنی ولی این دلیل این نیست که شروع نکنی... یا اینکه نتیجه نمیگیری

از اینکه با حال خوب استارت زدی بهت تبریک میگم . در همه حال با بدنت مثل یه کودک رفتار کن و خطاهاشو براحتی ببخش

اگه داره پرخوری میکنه ببینش بذار مشغول خوردن باشه تو اما یه قلم و دفتر بذار دم دستت دقت کن ببین چرا داری میخوری؟؟

از چی ناراحتی؟ احساس تنهایی میکنی؟؟ تو ذهنت با کسی داری دعوا میکنی؟

همین که فهمیدی چی به چیه دیگه مثل قبل نمیری سمت غذا و شیرینی

اصلا هم مهم نیست که داری پرخوری میکنی فقط مشاهده گر اعمال خودت باش ... تا کم کم میزان پرخوریت کمتر بشه.

در روزهای آینده این بحث رو بیشتر توضیح میدم و انشالله کارگشا باشه برای همه امون.

من خودم وقتی دلم میخواد برم سمت شیرینی از خودم میپرسم دردت چیه؟ مثلا ناراحت دعوام با نامزدمم میخوام بخورم ... همین که میفهمم چرا ، دیگه میلی به خوردن ندارم.

امیدوارم توضیحاتم کمکی بکنه خدمت شما گل دختر .

1398/09/24

11. 3 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

Zenith (25 آذر 1398),آیدا بانو (25 آذر 1398),افسون11 (25 آذر 1398)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      نیمه خرداد۸۴kg😥نیمه مرداد۷۱🔒اخر شهریور۶۵🔒
      وزن هدف
      ۸۰🔓۷۵🔓۷۲🔒۶۹🔒۶۶🔒۶۳🔒۶۰🔒۵۷🔒۵۴🔒
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      سلام خانومای گل
      امیدوارم همگی خوب باشین
      من به مسیرم ادامه میدم ...
      از پستاتون استفاده میکنم
      مرسی از همگی
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

13. 2 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

Zenith (25 آذر 1398),روشنا2 (25 آذر 1398)

آیدا بانو آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۸۰
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۸
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط fahimeh66 نمایش پست ها
      سلام ژنیث عزیز...

بله متاسفانه کاش یاد بگیریم به روح خسته امونم برسیم ، روح که آرام گرفت جسم هم آرام میشه. و با خرج کردن پول هم درمان نمیشه .. باید به دیدار خودشون برن و خلوت کنن ، ببینن وقتی دارن با استرس چیزی رو میخورن دارن شیرینی رو میجون یا مثلا حرف همسرش رو ؟ یا نگرانی که تو ذهنشه در مورد مراسم فردا . کافیه تمرکز کنه اونوقت میبینه دیگه به خوردن اون شیرینی احتیاج نداره.

هیچ اشکالی نداره حتی روزای اول که دارید پرخوری میکنید همین که به این آگاهی برسید کم کم پیروزی با شماست.

آروم باشید و خودتونو ببخشید.. همون طور که تونستید 30 کیلو غم و ناراحتی و حرفهای نگفته اتونو تو خودتون تلنبار کنید میتونید آزادشم بکنید.

- - - Updated - - -

سلام آیدا جان خوش آمدین به جمع ما..

دیدم که شما هم پرخوری عصبی داشتید و دارید و خواهید داشت

اگه اینو میگم میخوام بدونی یه روزه تغییر نمیکنی ولی این دلیل این نیست که شروع نکنی... یا اینکه نتیجه نمیگیری

از اینکه با حال خوب استارت زدی بهت تبریک میگم . در همه حال با بدنت مثل یه کودک رفتار کن و خطاهاشو براحتی ببخش

اگه داره پرخوری میکنه ببینش بذار مشغول خوردن باشه تو اما یه قلم و دفتر بذار دم دستت دقت کن ببین چرا داری میخوری؟؟

از چی ناراحتی؟ احساس تنهایی میکنی؟؟ تو ذهنت با کسی داری دعوا میکنی؟

همین که فهمیدی چی به چیه دیگه مثل قبل نمیری سمت غذا و شیرینی

اصلا هم مهم نیست که داری پرخوری میکنی فقط مشاهده گر اعمال خودت باش ... تا کم کم میزان پرخوریت کمتر بشه.

در روزهای آینده این بحث رو بیشتر توضیح میدم و انشالله کارگشا باشه برای همه امون.

من خودم وقتی دلم میخواد برم سمت شیرینی از خودم میپرسم دردت چیه؟ مثلا ناراحت دعوام با نامزدمم میخوام بخورم ... همین که میفهمم چرا ، دیگه میلی به خوردن ندارم.

امیدوارم توضیحاتم کمکی بکنه خدمت شما گل دختر .

1398/09/24
      مرسی از همراهی صمیمانت
      چند ماه دیگه مانکنم
      اگه الان خوب ادامه بدم
      👌👌👌

15. 2 کاربر، ارسال آیدا بانو را لایک کرده اند:

Zenith (25 آذر 1398),روشنا2 (25 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط آیدا بانو نمایش پست ها
      واقعا لدت بردم
      صدای درونمو شنیدم
      از عذا خوردن نترسیدم
      به خودم کامل اعتماد کردم
      و به خودم گفتم چشم بانو
      و دست از عذا کشیدم
      بدروووووووود
      خیلی خوشحالم که با خودت کنار اومدی و خودت رو بخشیدی.... چون با خودت کنار اومدی به آرامش رسیدی عزیزم... وچون به آرامش رسیدی تونستی ندای درونت رو بشنوی...
      حالا پله های موفقیت روبروی تو هستن
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

17. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

آیدا بانو (26 آذر 1398),روشنا2 (27 آذر 1398)

آیدا بانو آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۸۰
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۸
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      خیلی خوشحالم که با خودت کنار اومدی و خودت رو بخشیدی.... چون با خودت کنار اومدی به آرامش رسیدی عزیزم... وچون به آرامش رسیدی تونستی ندای درونت رو بشنوی...
      حالا پله های موفقیت روبروی تو هستن
      مرسی زنیث عزیزم
      ممنون
      دیروز رو خوب گذروندم
      امروزمم خوب شروع کردم
      به امید موفقیتهای بیشتر
      بدروووود
      چند ماه دیگه مانکنم
      اگه الان خوب ادامه بدم
      👌👌👌

19. 2 کاربر، ارسال آیدا بانو را لایک کرده اند:

Zenith (26 آذر 1398),روشنا2 (27 آذر 1398)

آیدا بانو آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۸۰
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۸
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      برای تمرین مراقبه غذا در جایی آرام بنشینید و چند نفس عمیق بکشید. بهتر است برای شروع از غذای مورد علاقه خود استفاده کنید. آنرا پیش روی خود گذاشته و حس بینایی و بویایی خود را بکار گیرید. لحظاتی از رنگ و ظاهر غذا لذت ببرید… آنرا ببویید و عطر آنرا آگاهانه فرو دهید… سپس یک لقمه از آنرا داخل دهان گذاشته و به آرامی هرچه تمام تر آنرا بجوید و مزه مزه کنید…
      در حین جویدن سعی کنید با آگاهی از حس چشایی خود، طعم تک تک مواد تشکیل دهنده غذا را شناسایی کرده و همراه با دَم مزه آنرا به درون بکشید… طعم گوشت، سبزیجات، ادویه ها وسس های بکار رفته را به خوبی احساس کنید… در مورد لقمه های دیگر نیز به همین شکل رفتار کنید و پس از لذت بردن از طعم، عطر و ظاهر غذا، با دَم آگاهانه آنرا فرو دهید و بخاطر این لذت، از زمین و تمامی افرادی که تا رسیدن این غذا به شما کمک کرده اند شکرگزار باشید.

خوردن آگاهانه 2
      هنگامی که شروع به تمرین مراقبه غذا می کنید، تازه متوجه می شوید که چه تجربه لذت بخشی را بدون توجه از دست می دادید. چرا همیشه به دنبال لذت از آنچه ندارید می گشتید و در دسترس ترین لذت دنیا را تباه می کردید. چطور می توانستید از عطر هلو غافل شده باشید یا زیبایی توت فرنگی یا طعم فوق العاده آلبالو.

افزایش سطح انرژی
      به این روش، خوردن برای شما تبدیل به مراسمی می شود که نوعی مراقبه و شکرگزاری ست و درعین حال مزایای بسیاری نیز برای سلامتی شما دارد. از جمله سیری زودرس و کاهش وزن، غلبه بر پرخوری، جلوگیری از بیماریهای گوارشی، کنترل بیماری های متابولیکی و مزمن بویژه دیابت نوع ۲، دریافت بهتر مواد مغذی و انرژی حیاتی موجود در غذا، و تقویت ارتباط و پیوند با بدن فیزیکی خود.
      چند ماه دیگه مانکنم
      اگه الان خوب ادامه بدم
      👌👌👌

21. کاربر زیر پست آیدا بانو را لایک کرده است:

روشنا2 (28 آذر 1398)

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      سلام به همه دوستان متناسب خودم

در چه حالید؟ یه خبری از فعالیتهای خودتون بدید ، نتایجتون رو بیاین بگید تا باهم پیش بریم.

میبینم که فونت و شکلکها عوض شده ... خیلی خوشحال شدم ، مرسی ژنیث جااااااااااان

23. کاربر زیر پست روشنا2 را لایک کرده است:

Zenith (29 آذر 1398)

• صفحه 9 از 12
  • نخستنخست
  • ... 7891011 ...
  • آخرینآخرین