شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 6 از 12
  • نخستنخست
  • ... 45678 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 51 به 60 از 111

موضوع: رژیم گروهی لایف استایل جدید با متد پل مکنا

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar

Red face رژیم گروهی لایف استایل جدید با متد پل مکنا

سلام به همه دوستان عزیز و پرتلاش انجمن زیباتن :bollywood1:
      من فهیمه هستم و جدیدا دارم با متد مهدی خردمند_پل مکنا پیش میرم.
      دوستانی که دلشون میخواد سالم خوری و همراه سفره خانواده کاهش وزن داشته باشند اعلام کنند باهم شروع کنیم

من خودم رژیمهای زیادی رو امتحان کردم و بخاطر نخوردن بعضی غذاها خسته شدم و رها کردم
      اما اینبار میخوام یه راهی رو برم که بتونم همههههه جا انجامش بدم با هر غذایی
      من به این نتیجه رسیدم که نمیشه همیشه رژیم گرفت یا باشگاه رفت اما روش پل مکنا روشیه که هردو کار رو برامون انجام میده... هم لاغری هم سیر شدن.
      گرچه خودم دارم برنامه ریزی میکنم برم باشگاه... اما دلم میخواد خودمو یه جور دیگه آموزش بدم ... اینکه بلد بشم که من حاکم غذا باشم نه غذا حاکم من:boredsmiley:
      من میخوام زندگیمو تغییر بدم نه فقط به خاطر اومدن عید و شب یلدا و عروسی دخترخاله !
      من خودم همیشه فیلمهای خارجی رو میدیدم که با یه تیکه ساندویچ سیر میشدن میگفتم آخهههه چطوری؟؟؟
      تا جهان جوابشو به من داد

اینم اضافه کنم جهان 8 سال پیش همین آموزشهارو بهم داد اما چون من اماده شنیدن و انجامش نبودم ، رها کردم
      الان بعد از گذر از راهها و مسیرهای زیاد خرج هزینه های اضافه میخوام به این سرگردانی خاتمه بدم.

امیدوارم دوستان خوبی در این راه پیدا کنم ...
      سعی کن آخرین نفری نباشی که کمک می کنه ...

2. 7 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

atena26 (12 بهمن 1398),charm (09 دی 1398),mahbobe (06 آذر 1398),Mohadese75 (31 خرداد 1399), Zenith (09 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (11 آذر 1398)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      سلام مدیر جان عزیز...

شرمنده نمیدونستم تلفظ دقیق اسمتون چجوریه ! و اینکه معنی اسمتون چی هست؟؟:89:

برای همین مدیر جان صداتون میکنم

چه پیشنهاد جالبی یود... من حتما از امروز اینم اضافه میکنم به کارایی که میکنم.

رفقا من یه فایل هیپنوتراپی دیگه هم دارم اگر کسی تمایل داشت بهم پیام خصوصی بده براشون بفرستم.

ممنون میشم بقیه دوستان هم گزارش کاری از خودشون بدن ... ببینیم چه ها کردن، چه تجاربی کسب کردن ، آفرین به تو افسون خانمی عزیز که داری خوب پیش میری.

1398/9/16

5. 2 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

Zenith (16 آذر 1398),افسون11 (16 آذر 1398)

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      سلام به دل آرام عزیزم :bollywood1:

من الان پیام شمارو دیدم ، عزیزم 100 گرفتن ذهنی از خودمون خیلی عالیه اما اگر یه روز این نمره رو به خودت ندی ممکنه دلسرد بشی و بری کنار.

الان تو مدارس ابتدایی به جای نمره 20 و 18 که عملا یه عدده

اومدن نمرات و تلاش هارو اینجوری رتبه بندی کردن خیلی خوب، خوب، قابل قبول ، نیاز به آموزش و تلاش بیشتر

اینطوری ذهنمون یاد میگیره به اون خیلی خوبه برسه... جایی خطا رفت یا ندونستیم رفتار بدنمون رو معنی کنیم این رو بد تلقی نکنیم و از کسی که پیشتر یا همراه ما رفته بپرسیم

ما تا الان اطلاعات غلط زیادی از رسانه و محیط در خودمون جمع کردیم ، که اکثر این دیتاها برای این بود که ماها از خودمون ناراضی باشیم.

هدف این رسانه ها فروش بیشتر گن لاغری ، قرص لاغری ، چسب لاغری بود و هست.

من میتونم به اونهایی که دارن این مسیر رو طی میکنند قول بدم تا عید از خودشون یه شخصیت و اندام جدید ببینند.

اندام و شخصیتی که قرار نیست وقتی جایی مهمانه یا مثل تایم عید تا مرز خفگی بخوره و بگه عیده! تولده! چیزی نمیشه که!

چون به این آگاهی رسیده که بدن من اگر نیاز داشته باشه میخوره و من میتونم از دو قاشقم همون لذت رو بگیرم اگر با اصول خودم پیش برم.

رفقا توجه کنید که انتخاب این مسیر و مراقبت و وفاداری بهش مثل مراقبت و وفاداری تو روابطمون با همسر دوستانمون لباسها کتابها و هرچیزی که در اطرافمونه هست.

از این مسیری که باعث میشه دیگه ذهنتون درگیره اینکه چقدر بخورم؟ کی بخورم؟

به قسمتهای دیگه زندگیتون منحرف بشه و دیگه یادتون بره رژیم گرفتن چی بوده و براتون بشه خاطره و میشه.

بازم میگم چقدر خوب میشه وقتی بدنمون واکنشی نشون داد اونو بد تلقی نکنیم و اگر نمیدونیم معنیش چیه از یه همراه بپرسیم ( کسی که تو این متده)

یادتون باشه هدف اصلی خیلی از مربی ها و سایتها و پیجها کاهش وزن شماست ،

دوستان ممکنه بدنه شما با سایزتون شروع کنه ، پس اونوقت فکر نکنید که من یه شکست خوردم و باید همون هویجمو میخوردم و الان 4 کیلو هم کم کرده بودم.

فرقها هست بین این روشها. شما دارید برمیگردید به همون ورزن موقع تولدتون

در نتیجه باید به بدن وقت بدید بتونه خودشو از اینمه رژیمی که مجبورش کردیم تحملش کنه خارج کنه.

پس هر تغییر بدنتون رو چه وزنی چه سایزی ببینید و قدردانش یاشید.

شما قراره برسید یه اون اندامی که همیشه آرزوشو داشتید ، اندامی که نیاز نداره ترازو دم دستش باشه تا ببینه چقدر داره غذا میخوره.. یا غذاش الان چقدر کالری داره!

من روزایی بود که از سر سفره پا میشدم میرفتم نونمو وزن میکردم که خداااای نکرده زیاد نخورم!!

خدارو هزاران بار شاکرم که در این مسیر قرار گرفتم و شاهد رشد هرچه بیشتر بدنم و آرامش درونی خودم هستم

با ما همراه باشید تا بدنی زیبا و سالم و شخصیتی که به ثبات رسیده.

من به خودم نمره نمیدم، همین که حالم خوبه میفهمم مسیرم درسته به احساستون توجه کنید.

1398/9/16

7. 2 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

Zenith (16 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (16 آذر 1398)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      نیمه خرداد۸۴kg😥نیمه مرداد۷۱🔒اخر شهریور۶۵🔒
      وزن هدف
      ۸۰🔓۷۵🔓۷۲🔒۶۹🔒۶۶🔒۶۳🔒۶۰🔒۵۷🔒۵۴🔒
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      نقل قول نوشته اصلی توسط fahimeh66 نمایش پست ها
      سلام مدیر جان عزیز...

رفقا من یه فایل هیپنوتراپی دیگه هم دارم اگر کسی تمایل داشت بهم پیام خصوصی بده براشون بفرستم.

ممنون میشم بقیه دوستان هم گزارش کاری از خودشون بدن ... ببینیم چه ها کردن، چه تجاربی کسب کردن ، آفرین به تو افسون خانمی عزیز که داری خوب پیش میری.

1398/9/16
      سلام فهیمه جان ،مرسی از حمایتت
      من با خوندن پستات انرژی میگیرم ،ممنون که با تمام جزئیات میگی ،این خیلی کمک میکنه به هممون (ایموجی بوس)
      منم خودم رو از قید و بند عدد رها کردم ،حتی گفتم نمیخوام خودم رو ملزم کنم به گوش کردن هر روزه ی فایل هیپنوتراپی!البته عملا از روزی که دانلود کردم ،گوش هم کردم ولی نمیخوام هیچ محدودیتی برای ذهنم ایجاد کنم،من فایل هیپنوتراپی دوم رو هم میخوام ،ممنون از لطفت که اینج گفتی که داریش،چجوری ازت بگیرم عزیزم ؟

- - - Updated - - -

سلام به دل آرام عزیزم :bollywood1:

من الان پیام شمارو دیدم ، عزیزم 100 گرفتن ذهنی از خودمون خیلی عالیه اما اگر یه روز این نمره رو به خودت ندی ممکنه دلسرد بشی و بری کنار.

الان تو مدارس ابتدایی به جای نمره 20 و 18 که عملا یه عدده

اومدن نمرات و تلاش هارو اینجوری رتبه بندی کردن خیلی خوب، خوب، قابل قبول ، نیاز به آموزش و تلاش بیشتر

اینطوری ذهنمون یاد میگیره به اون خیلی خوبه برسه... جایی خطا رفت یا ندونستیم رفتار بدنمون رو معنی کنیم این رو بد تلقی نکنیم و از کسی که پیشتر یا همراه ما رفته بپرسیم

ما تا الان اطلاعات غلط زیادی از رسانه و محیط در خودمون جمع کردیم ، که اکثر این دیتاها برای این بود که ماها از خودمون ناراضی باشیم.

هدف این رسانه ها فروش بیشتر گن لاغری ، قرص لاغری ، چسب لاغری بود و هست.

من میتونم به اونهایی که دارن این مسیر رو طی میکنند قول بدم تا عید از خودشون یه شخصیت و اندام جدید ببینند.

اندام و شخصیتی که قرار نیست وقتی جایی مهمانه یا مثل تایم عید تا مرز خفگی بخوره و بگه عیده! تولده! چیزی نمیشه که!

چون به این آگاهی رسیده که بدن من اگر نیاز داشته باشه میخوره و من میتونم از دو قاشقم همون لذت رو بگیرم اگر با اصول خودم پیش برم.

رفقا توجه کنید که انتخاب این مسیر و مراقبت و وفاداری بهش مثل مراقبت و وفاداری تو روابطمون با همسر دوستانمون لباسها کتابها و هرچیزی که در اطرافمونه هست.

از این مسیری که باعث میشه دیگه ذهنتون درگیره اینکه چقدر بخورم؟ کی بخورم؟

به قسمتهای دیگه زندگیتون منحرف بشه و دیگه یادتون بره رژیم گرفتن چی بوده و براتون بشه خاطره و میشه.

بازم میگم چقدر خوب میشه وقتی بدنمون واکنشی نشون داد اونو بد تلقی نکنیم و اگر نمیدونیم معنیش چیه از یه همراه بپرسیم ( کسی که تو این متده)

یادتون باشه هدف اصلی خیلی از مربی ها و سایتها و پیجها کاهش وزن شماست ،

دوستان ممکنه بدنه شما با سایزتون شروع کنه ، پس اونوقت فکر نکنید که من یه شکست خوردم و باید همون هویجمو میخوردم و الان 4 کیلو هم کم کرده بودم.

فرقها هست بین این روشها. شما دارید برمیگردید به همون ورزن موقع تولدتون

در نتیجه باید به بدن وقت بدید بتونه خودشو از اینمه رژیمی که مجبورش کردیم تحملش کنه خارج کنه.

پس هر تغییر بدنتون رو چه وزنی چه سایزی ببینید و قدردانش یاشید.

شما قراره برسید یه اون اندامی که همیشه آرزوشو داشتید ، اندامی که نیاز نداره ترازو دم دستش باشه تا ببینه چقدر داره غذا میخوره.. یا غذاش الان چقدر کالری داره!

من روزایی بود که از سر سفره پا میشدم میرفتم نونمو وزن میکردم که خداااای نکرده زیاد نخورم!!

خدارو هزاران بار شاکرم که در این مسیر قرار گرفتم و شاهد رشد هرچه بیشتر بدنم و آرامش درونی خودم هستم

با ما همراه باشید تا بدنی زیبا و سالم و شخصیتی که به ثبات رسیده.

من به خودم نمره نمیدم، همین که حالم خوبه میفهمم مسیرم درسته به احساستون توجه کنید.

1398/9/16

منم حالم واقعا خوبه_حتی دیگه معده م هم درد نداره_چون هر زمانی که احساس ضعف کردم ،حق اینو داشتم که یه چیزی که مساعد احوال اون زمانم بوده بخورم و این عالیه.
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

9. 2 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

Zenith (16 آذر 1398),روشنا2 (16 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط افسون11 نمایش پست ها
      مرسی زنیث جان.چه عالیع که همراهی میکنی عزیزم.اون نکته رو هم رعایت میکنم از این به بعد حتما ،مرسی
      راستی چالش اینستاگرامی چی شد؟و چرا تاریخ عضویتمون تو زیباتن شده آذر ۹۸ ،و یه سوال دیگه ،نمیشه یه کاری کرد ایموجی های کیبورد گوشی تو سایت نمایش داده بشه؟مرسی
      عزیزم چالش ایستاگرامی رو میخواستم مشابه همینجا پیش ببرم. ولی دیدم تا بیام مقدمان رو اونجا بیان کنم زمان میبره. و نمیشه به این تاپیک برسیم.
      در مورد تاریخ عضویت الان که شما گفتی متوجه این مشکل شدم. میشه بپرسم از کی اینطوری شده؟ اولین بار کی دیدی اینطوری شده؟
      در مورد ایموجی هم چشم. میذارم تو برنامه که انجام بشه ������
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

11. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

افسون11 (16 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط دل آرام ۹۷ نمایش پست ها
      سلام دوست جونیا
      من دو روز گذشته نمیتونستم کاملا تمرکز داشته باشم ولی سعی کردم که روال کار از دستم در نره
      به دو روز گذشته خودم ۶۰ میدم
      و انشاا... سعی میکنم امروز ۱۰۰ رو بگیرم
      الانم تا فسقلیم خوابه میخام برم فایل صوتی رو گوش بدم
      بدروووووووووووود
      بوس بوس واسه همه مخصوصا خودم
      آفرین . بچه ها فایل صورتی رو اصلا دست کم نگیرید. شاید همه نکات روبدونید و رعایت کنید. اما فایل هیپنوتراپی خیلی مهمه

13. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

افسون11 (16 آذر 1398),روشنا2 (16 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      سلام مدیر جان عزیز...

1398/9/16
      اختیار داری عزیزم . هر جور راحتی صدام کن . نام کاربریم برای همه سخته تلفظش اینجوریه: زنیت یا زنیث . به معنی اوج.
      بابت زحمت فایل جدید هم ازت ممنونم عزیزم.

15. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

افسون11 (16 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      منم گزارش بدم . امروز هم خوب بودم . البته باز امروز ناهارم رو در محل کارم خوردم و واقعا باز هم نتونستم کامل رعایت کنم. یه لقمه رو تونستم و یکی رو نتونستم
      ولی به یه نکته منفی تو لایف استایل روزانه ام توجه کردم و سریع سرکوبش کردم. اونم جریان ایجاد تفاوت بین گرسنگی احساسی و گرسنگی واقعی بود. یکی از مواقعی که در طی روز من این مشکل رو دارم عصرها هست که از سر کار برمیگردم خونه و خسته ام. حتی اگر شاد هم باشم اما دلم میخواد یه چیز بخورم . منظورم اینه که فکر نکنید گرسنگی احساسی همیشه موقع احساس غم سراغتون میاد. مواقع خستگی هم ممکنه سراعتون بیاد. بر طربق عادات روزانه هم ممکنه سراغتون بیاد و...

17. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

افسون11 (16 آذر 1398),روشنا2 (16 آذر 1398)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      وزن هدف
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      عزیزم چالش ایستاگرامی رو میخواستم مشابه همینجا پیش ببرم. ولی دیدم تا بیام مقدمان رو اونجا بیان کنم زمان میبره. و نمیشه به این تاپیک برسیم.
      در مورد تاریخ عضویت الان که شما گفتی متوجه این مشکل شدم. میشه بپرسم از کی اینطوری شده؟ اولین بار کی دیدی اینطوری شده؟
      در مورد ایموجی هم چشم. میذارم تو برنامه که انجام بشه ������
      مرسی عزیزم ،دمت گرم�������������� ���پارسال که اومدم سایت تاریخ عضویتم‌۱۳۴۸بود ،پریشب دیدم شده اذر ۹۸
      منتظر ایموجی هام�������������� ���

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      منم گزارش بدم . امروز هم خوب بودم . البته باز امروز ناهارم رو در محل کارم خوردم و واقعا باز هم نتونستم کامل رعایت کنم. یه لقمه رو تونستم و یکی رو نتونستم
      ولی به یه نکته منفی تو لایف استایل روزانه ام توجه کردم و سریع سرکوبش کردم. اونم جریان ایجاد تفاوت بین گرسنگی احساسی و گرسنگی واقعی بود. یکی از مواقعی که در طی روز من این مشکل رو دارم عصرها هست که از سر کار برمیگردم خونه و خسته ام. حتی اگر شاد هم باشم اما دلم میخواد یه چیز بخورم . منظورم اینه که فکر نکنید گرسنگی احساسی همیشه موقع احساس غم سراغتون میاد. مواقع خستگی هم ممکنه سراعتون بیاد. بر طربق عادات روزانه هم ممکنه سراغتون بیاد و...
      بیگ لایک
      من وقتی خیلی کار دارم حتی گرسنگی واقعیم هم یادم میره
      ولی وقتی بیکار بودمممم روی گرسنگی احساسی و واقعی رو با هم کم میکردم
      باور میکنید من این چند روزه همه ش دنبال پختن غذاهای متفاوتم ،ترشی ریختم ،مربا درست کردم ،در حال درست کردن عروسک پولیشی ام و هر چیزی که مشغولم‌کنه
      .کلا از این به بعد باید زندگیم رو طوری برنامه ریزی کنم که بیکار نباشم ؛
      ویرایش توسط افسون11 : 16 آذر 1398 در ساعت 23:45
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

19. 2 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

Zenith (17 آذر 1398),روشنا2 (17 آذر 1398)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      وزن هدف
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      سلام عزیزان ،من امروزم روز خوبی داشتم‌،کلی برنامه ی ورزشی داشتم ،که سرماخوردگی پسرم کلا برنامه ها م رو کنسل کرد

21. 2 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      وزن هدف
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      گرسنه م نیست ،ولی ساعت ۱۲شب دلم چای زنجبیلی میخواد با توت خشک میرم که یه شب زنجفیلی داشته باشم

23. 2 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

• صفحه 6 از 12
  • نخستنخست
  • ... 45678 ...
  • آخرینآخرین