شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 5 از 12
  • نخستنخست
  • ... 34567 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 41 به 50 از 111

موضوع: رژیم گروهی لایف استایل جدید با متد پل مکنا

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar

Red face رژیم گروهی لایف استایل جدید با متد پل مکنا

سلام به همه دوستان عزیز و پرتلاش انجمن زیباتن :bollywood1:
      من فهیمه هستم و جدیدا دارم با متد مهدی خردمند_پل مکنا پیش میرم.
      دوستانی که دلشون میخواد سالم خوری و همراه سفره خانواده کاهش وزن داشته باشند اعلام کنند باهم شروع کنیم

من خودم رژیمهای زیادی رو امتحان کردم و بخاطر نخوردن بعضی غذاها خسته شدم و رها کردم
      اما اینبار میخوام یه راهی رو برم که بتونم همههههه جا انجامش بدم با هر غذایی
      من به این نتیجه رسیدم که نمیشه همیشه رژیم گرفت یا باشگاه رفت اما روش پل مکنا روشیه که هردو کار رو برامون انجام میده... هم لاغری هم سیر شدن.
      گرچه خودم دارم برنامه ریزی میکنم برم باشگاه... اما دلم میخواد خودمو یه جور دیگه آموزش بدم ... اینکه بلد بشم که من حاکم غذا باشم نه غذا حاکم من:boredsmiley:
      من میخوام زندگیمو تغییر بدم نه فقط به خاطر اومدن عید و شب یلدا و عروسی دخترخاله !
      من خودم همیشه فیلمهای خارجی رو میدیدم که با یه تیکه ساندویچ سیر میشدن میگفتم آخهههه چطوری؟؟؟
      تا جهان جوابشو به من داد

اینم اضافه کنم جهان 8 سال پیش همین آموزشهارو بهم داد اما چون من اماده شنیدن و انجامش نبودم ، رها کردم
      الان بعد از گذر از راهها و مسیرهای زیاد خرج هزینه های اضافه میخوام به این سرگردانی خاتمه بدم.

امیدوارم دوستان خوبی در این راه پیدا کنم ...
      سعی کن آخرین نفری نباشی که کمک می کنه ...

2. 7 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

atena26 (12 بهمن 1398),charm (09 دی 1398),mahbobe (06 آذر 1398),Mohadese75 (31 خرداد 1399), Zenith (09 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (11 آذر 1398)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط افسون11 نمایش پست ها
      سلام
      من از اون دست ادمهایی هستم که به نشونه ها اعتقاد دارم،این گفتم که بدونید من از امروز صبح پل مکنا رو شروع کردم ،ترازو وحتی آینه قدی رو هم جمع کردم و بردم تو انباری!والان که بعد مدتها به زیباتن سر زدم با این تاپیک روبرو شدم
      من تا وزن ۶۶کیلو هم پیش رفتم اما الان وزنم دوباره بالا رفته ،سعی کردم بازم رژیم بگیرم ولی دیدم نمیتونم ،حس کردم دیگه اراده ندارم،دروغ چرا ،از خودم ناامید شدم و پناه اوردم به ذهن اگاهی ،حتی هنوزم شک دارم که با این‌روش موفق بشم ولی سعی خودم رو میکنم
      فهیمه جان و زنیث عزیزم پستاتون خیلی مفید بود
      نکته ی اولی که روز اول متوجه شدم اینه که من تا با خوراکی تو یه محیط بسته مث ماشین قرار میگیریم ،اختیار از کف میدم و نکته دوم اینکه وقتی موقع شام یا ناهار تلویزیون روشنه اصلا نمیشه تمرکز کرد رو غذا خوردن
      سلام افسون جان. خوشحالم بعد از مدت ها دوباره اومدی سایت
      در مورد جمع کردن آینه قدی و ترازو و... حرف فهیمه جان اصولیه. منتها به نظرم برای شما و هر کسی که با دیدن خودش در آینه قدی یا وزن کردن مداوم دچار استرس میشه بهتره که در ابتدای شروع این رژیم مثل شما اون ها رو از خودش دور کنه . چون در این رژیم پذیرفتن همه چیز خیلی مهمه . پذیرفتن اندام فعلیت و... اما وجود آینه و وزن کشی مداوم به فردی که روی وزنش حساسه استرس میده و بخصوص چون در این رژیم کاهش تدرجیه و بعد از چند روز شروع میشه ، باعث میشه همون اول کاری ناامید بشه . اما انشاالله بعد از 10 روز اگر خوب رعایت کردی و ذهنت به آرامش لازم رسید آینه رو دوباره بذار سر جاش . چون باید تکنیکی به نام آینه دوستانه رو که در ادامه این روش رژیم هست رعایت کنی. بعدا برات توضیح میدم.

در مورد اینکه گفتی تو فضای بسته ای مثل ماشین نمیتونی خودت رو کنترل کنی فکر میکنم قدری طبیعیه . چون توی ماشین محدودی و ذهنت نمیتونه از موضوع خوردن منحرف بشه . چون اینطور که از حرفات متوجه شدم روی موضوع خوراکی حساسیت پیدا کردی.این موضوع در افرادی که طولانی مدت با بحث تناسب اندام درگیرن ایجاد میشه. پس خودت رو سرزنش نکن و بپذیر که کم کم اونم درست میشه. تلویزیون روشن کردن هم که از قدیم مرسومه که میگن موقع خوردن غذا حرف نزنید یا تلویزیون نبینید . چون نمیتونی توی خوردنت تمرکز کنی. چون هم چشم و هم گوش و هم ذهنت درگیر میشه
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

افسون11 (14 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      من معمولا چون همیشه با موضوع تناسب اندام و افرادی که تو این حوزه فعالیت دارن ارتباط دارم، حساسیت شدیدی روی خورد و خوراک و وزنم دارم . به شکلی که گاهی تبدیل به وسواس فکری میشه و آزارم میده و اتفاقا بیشتر روی خوراکی حساسم میکنه. گاهی که این حساسیت شدیدتر میشه دقیقا متوجه میشم بیشتر دور یخچال میچرخم!! خب این موضوع طبیعیه و معمولا سعی میکنم باهاش مقابله کنم . بهترین راه مقابله هم همین سبک پل مکنا هست . من وزنم تو محدوده نرماله اما اجازه نمیدم حتی نیم کیلو بالا برم. بنابراین به طور کلی سعی میکنم توی زندگی روزمره ام هر وقت یادم اومد رعایتش کنم . اما هر ازگاهی یادم میره . چون کلا مشغله کاریم زیاده و گاهی حتی ناچارم مثلا موقع ناهار تو محل کار در اتاقم رو ببندم و پشت میزم در حال کار ناهار بخورم! یا صبحونه ام رو به این شکل بخورم که تو یه دستم ساندویچه و با دست دیگه موس رو حرکت میدم میدونم خیلی بده ولی خب دیگه شرایطم اینجوریه دیگه

اما هر وقت مثل همین چند روزه که دوباره تو فضای این رژیم همراه با شما قرار گرفتم بیشتر از قبل بهش فکر میکنم و حواسم به اصولش هست و دقیقا حس میکنم دوباره در خوردن به ارامش رسیدم . دیگه مثل قبل دلم نمیخواد هر چی خوراکی تو خونه هست بخورم و از در هر مغازه ای که رد میشم هوس خوردن همه چیز بکنم!

نکته بعدی اینکه سعی کنید حتما ورزش کنید. ترجیحا باشگاه برید و بدنسازی یا هوازی کار کنید تا در فضای موزیک و آینه های بزرگ و موفقیت در انجام حرکات برنامه تون اعتماد به نفس بگیرید. توی این رژیم اعتماد به نفس خیلی موثره .
      ضمنا همیشه تو ذهنتون داشته باشید که مثلا دو هفته دیگه که وزن کردم، وزنم قطعا مثلا 2 کیلو کمتر خواهد بود. اینکه این رو باور کنید و خودتون رودر اون وزن تصور کنید، کمک بزرگی به کاهشتون میکنه

7. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

افسون11 (14 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (14 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      بچه ها من یه فکری کردم . بیاید همزمان این چالش رو در اینستاگرام هم انجام میدم . البته به این صورت که اصل رژیممون رو همینجا پیش میبریم. اما من به موازات، اول اونجا تو اینستاگرام نکات این روش رو بصورت خلاصه برای فالورها میذارم . بعدش شروع میکنم از توی تجربه های شما مهمترین هاش رو جدا میکنم و برای دوستان اونجا میذارم تا اونا هم استفاده کنن. قاعدتا راهنماییشون میکنم که اگر دوست دارن کامل تر پیش برن و تجربه هاتون رو بخونن یا باهاتون صحبت کنن بیان همینجا اونا هم با ما رژیم بگیرن.

9. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

افسون11 (14 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (14 آذر 1398)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      نیمه خرداد۸۴kg😥نیمه مرداد۷۱🔒اخر شهریور۶۵🔒
      وزن هدف
      ۸۰🔓۷۵🔓۷۲🔒۶۹🔒۶۶🔒۶۳🔒۶۰🔒۵۷🔒۵۴🔒
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      سلام افسون جان. خوشحالم بعد از مدت ها دوباره اومدی سایت
      در مورد جمع کردن آینه قدی و ترازو و... حرف فهیمه جان اصولیه. منتها به نظرم برای شما و هر کسی که با دیدن خودش در آینه قدی یا وزن کردن مداوم دچار استرس میشه بهتره که در ابتدای شروع این رژیم مثل شما اون ها رو از خودش دور کنه . چون در این رژیم پذیرفتن همه چیز خیلی مهمه . پذیرفتن اندام فعلیت و... اما وجود آینه و وزن کشی مداوم به فردی که روی وزنش حساسه استرس میده و بخصوص چون در این رژیم کاهش تدرجیه و بعد از چند روز شروع میشه ، باعث میشه همون اول کاری ناامید بشه . اما انشاالله بعد از 10 روز اگر خوب رعایت کردی و ذهنت به آرامش لازم رسید آینه رو دوباره بذار سر جاش . چون باید تکنیکی به نام آینه دوستانه رو که در ادامه این روش رژیم هست رعایت کنی. بعدا برات توضیح میدم.

در مورد اینکه گفتی تو فضای بسته ای مثل ماشین نمیتونی خودت رو کنترل کنی فکر میکنم قدری طبیعیه . چون توی ماشین محدودی و ذهنت نمیتونه از موضوع خوردن منحرف بشه . چون اینطور که از حرفات متوجه شدم روی موضوع خوراکی حساسیت پیدا کردی.این موضوع در افرادی که طولانی مدت با بحث تناسب اندام درگیرن ایجاد میشه. پس خودت رو سرزنش نکن و بپذیر که کم کم اونم درست میشه. تلویزیون روشن کردن هم که از قدیم مرسومه که میگن موقع خوردن غذا حرف نزنید یا تلویزیون نبینید . چون نمیتونی توی خوردنت تمرکز کنی. چون هم چشم و هم گوش و هم ذهنت درگیر میشه
      سلام عزیزم ممنونم ،منم از دیدن شما خوشحالم
      در مورد اینه ؛من نمیتونم خودم رو توی اینه ببینم و همزمان لاغر و خوش استایل تصور کنم ،ولی تمام مدت تو خونه خودم رو بدون اضافه وزن تصور میکنم ،بهترین حالت خودم میاد تو ذهنم مخصوثا وقتی ورزش میکنم .تو ماشین امروز موفق بودم
      در مورد اینستاگرامی کردن این سبک شدیدا باهات موافقم عزیزم

- - - Updated - - -

من امروز یه روز عالی داشتم.ذهنم کاملا رها شده از چی بخورم و این خوبه و این بده:bollywood1:حس خیلی خوبیه
      راستی الان یخچالمون شده پر از ظرفای کوچولو که اضافه ی غذا توشه !قبلا یه بشقاب غذا میخوردم ،بعد مثلا ۷-۸قاشق پلو اضافه میومد ،اونم به زور میخوردم که دور نریزم!!!!من کلا با اسراف مخالفم،واسه همین الان میذارمشون تو یخچال و وقتی گرسنه شدم از همونا میخورم ،خدا رو شکر غذایی هم وجود نداره که من دوست نداشته باشم
      ویرایش توسط افسون11 : 14 آذر 1398 در ساعت 10:20
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

11. کاربر زیر پست افسون11 را لایک کرده است:

Zenith (14 آذر 1398)

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶
      حالت من
      Bitafavot
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      سلام بروبچ
      انشاا... که حال همه خوب باشه و روزگارتون با پل مکنا خوب پیش بره
      دیروز کاملا رعایت کردم تا دیشب
      دیشب یه کم پل مکنا ازم رو برگردوند و تمرکزم کم شد ولی کاملا جویدم
      در کل به دیروزم ۷۰ میدم و از صبحی هم عالی پیش رفتم
      قربون خودم برم همه جوره
      بوس بوس واسه همه و خودم
      من قهرمان زندگیمو تو آیینه میبینم👌👌👌

13. 2 کاربر، ارسال دل آرام ۹۷ را لایک کرده اند:

Zenith (14 آذر 1398),افسون11 (14 آذر 1398)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      وزن هدف
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      سلام .امیدوارم همگی خوب باشین؛من امروز روز خوبی داشتم ،کلا الان که ذهنم از رژیم ازاد شده ،کارای بیشتری برای انجام دادن دارم ،بر خلاف دو رو روز گذشته که خیلی بی اشتها بودم ،امشب تو وعده شام اشتهام نسبتا زیاد بود که فکر میکنم طبیعیه ،همه ادما گاهی اشتهاشون‌‌ زیاده و گاهی کم میشه ،فعالیتم زیاد بود ولی ورزش نداشتم،فایل هیپنوتراپی رو گوش کردم ولی حس خوبی بهم نداد ،هر چیزی که مجبور باشم انجامش بدم ،یه جور محدودیت برام محسوب میشه ،هر وقت تمایل داشتم گوش میکنم ولی در مورد ورزش باید جدی تر باشم‌،شبتون خوش
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

15. 2 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

Zenith (15 آذر 1398),روشنا2 (16 آذر 1398)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      وزن هدف
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      سلام خانومای گل.خوبین؟ من امروزم روز خیلی خوبی داشتم ،با اینکه مهمون بودم :bollywood1:چه خوبه پل مکنا واسع مهمونی و شلوغی.دیگه دغدغه چرب بودن غذا رو نداشتم ،با اینکه میدونستم دست کم ۵تا ملاقه روغن رو برنج ۶-۷نفر ریخته شده بود.شب همگی خوش.

17. کاربر زیر پست افسون11 را لایک کرده است:

Zenith (16 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط افسون11 نمایش پست ها
      سلام خانومای گل.خوبین؟ من امروزم روز خیلی خوبی داشتم ،با اینکه مهمون بودم :bollywood1:چه خوبه پل مکنا واسع مهمونی و شلوغی.دیگه دغدغه چرب بودن غذا رو نداشتم ،با اینکه میدونستم دست کم ۵تا ملاقه روغن رو برنج ۶-۷نفر ریخته شده بود.شب همگی خوش.
      آفرین افسون جان خیلی عالی داری پیش میری
      منم این چند روز در کنار شما سعی کردم بیشتر به خوردنم دقت کنم . و فکر میکنم موفق بودم . مثلا امشب شام بیرون بودم . واقعا سعی کردم از غذام لذت ببرم و فقط تا وقتی سیر شدم خوردم.

یه نکته ظریف هم توی این روش رژیم هست . اونم اینکه بین هر بار قورت دادن غذا تا خوردن قاشق بعد چندثانیه زمان بدید . اینطوری معده بهتر کارش رو انجام میده و اگر سیر شده باشید راحت تر و سریع تر پیامش رو حس میکنید .

19. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

افسون11 (16 آذر 1398),روشنا2 (16 آذر 1398)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      وزن هدف
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      آفرین افسون جان خیلی عالی داری پیش میری
      منم این چند روز در کنار شما سعی کردم بیشتر به خوردنم دقت کنم . و فکر میکنم موفق بودم . مثلا امشب شام بیرون بودم . واقعا سعی کردم از غذام لذت ببرم و فقط تا وقتی سیر شدم خوردم.

یه نکته ظریف هم توی این روش رژیم هست . اونم اینکه بین هر بار قورت دادن غذا تا خوردن قاشق بعد چندثانیه زمان بدید . اینطوری معده بهتر کارش رو انجام میده و اگر سیر شده باشید راحت تر و سریع تر پیامش رو حس میکنید .
      مرسی زنیث جان.چه عالیع که همراهی میکنی عزیزم.اون نکته رو هم رعایت میکنم از این به بعد حتما ،مرسی
      راستی چالش اینستاگرامی چی شد؟و چرا تاریخ عضویتمون تو زیباتن شده آذر ۹۸ ،و یه سوال دیگه ،نمیشه یه کاری کرد ایموجی های کیبورد گوشی تو سایت نمایش داده بشه؟مرسی
      ویرایش توسط افسون11 : 16 آذر 1398 در ساعت 07:08

21. کاربر زیر پست افسون11 را لایک کرده است:

Zenith (16 آذر 1398)

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶
      حالت من
      Bitafavot
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      سلام دوست جونیا
      من دو روز گذشته نمیتونستم کاملا تمرکز داشته باشم ولی سعی کردم که روال کار از دستم در نره
      به دو روز گذشته خودم ۶۰ میدم
      و انشاا... سعی میکنم امروز ۱۰۰ رو بگیرم
      الانم تا فسقلیم خوابه میخام برم فایل صوتی رو گوش بدم
      بدروووووووووووود
      بوس بوس واسه همه مخصوصا خودم
      من قهرمان زندگیمو تو آیینه میبینم👌👌👌

23. 3 کاربر، ارسال دل آرام ۹۷ را لایک کرده اند:

Zenith (16 آذر 1398),افسون11 (16 آذر 1398),روشنا2 (16 آذر 1398)

• صفحه 5 از 12
  • نخستنخست
  • ... 34567 ...
  • آخرینآخرین