شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 3 از 12
  • نخستنخست
  • 12345 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 111

موضوع: رژیم گروهی لایف استایل جدید با متد پل مکنا

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar

Red face رژیم گروهی لایف استایل جدید با متد پل مکنا

سلام به همه دوستان عزیز و پرتلاش انجمن زیباتن :bollywood1:
      من فهیمه هستم و جدیدا دارم با متد مهدی خردمند_پل مکنا پیش میرم.
      دوستانی که دلشون میخواد سالم خوری و همراه سفره خانواده کاهش وزن داشته باشند اعلام کنند باهم شروع کنیم

من خودم رژیمهای زیادی رو امتحان کردم و بخاطر نخوردن بعضی غذاها خسته شدم و رها کردم
      اما اینبار میخوام یه راهی رو برم که بتونم همههههه جا انجامش بدم با هر غذایی
      من به این نتیجه رسیدم که نمیشه همیشه رژیم گرفت یا باشگاه رفت اما روش پل مکنا روشیه که هردو کار رو برامون انجام میده... هم لاغری هم سیر شدن.
      گرچه خودم دارم برنامه ریزی میکنم برم باشگاه... اما دلم میخواد خودمو یه جور دیگه آموزش بدم ... اینکه بلد بشم که من حاکم غذا باشم نه غذا حاکم من:boredsmiley:
      من میخوام زندگیمو تغییر بدم نه فقط به خاطر اومدن عید و شب یلدا و عروسی دخترخاله !
      من خودم همیشه فیلمهای خارجی رو میدیدم که با یه تیکه ساندویچ سیر میشدن میگفتم آخهههه چطوری؟؟؟
      تا جهان جوابشو به من داد

اینم اضافه کنم جهان 8 سال پیش همین آموزشهارو بهم داد اما چون من اماده شنیدن و انجامش نبودم ، رها کردم
      الان بعد از گذر از راهها و مسیرهای زیاد خرج هزینه های اضافه میخوام به این سرگردانی خاتمه بدم.

امیدوارم دوستان خوبی در این راه پیدا کنم ...
      سعی کن آخرین نفری نباشی که کمک می کنه ...

2. 7 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

atena26 (12 بهمن 1398),charm (09 دی 1398),mahbobe (06 آذر 1398),Mohadese75 (31 خرداد 1399), Zenith (09 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (11 آذر 1398)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      سلام به دل آرام عزیزمم ...:bollywood1:
      خوبی عزیزم؟

پیاممو با امضای خودت شروع میکنم
      من قهرمان زندگیمو تو آیینه میبینم...

منم تجربه شمارو داشتم.. بیشتر بخاطر ترس و استرس تجربه جدیدی هست که دارید منظورم این لایف استایله جدیده.

بدن شما ترسیده از این انتخاب شما از اینکه الان که قراره با اینهمه خوردنی روبرو میشه چه رفتاری باید بکنه یا هر ترسه دیگه... یا اینکه من از پسش برنمیام و باید غذامو جیره بندی کنم تا از پس معده ام بر بیام.

فقط بپذیر و تماشا کن.. گاهی چشاتو ببند و خودتو از بالا ببین و مشاهده گر باش... به ویژه وقتی داری پرخوری میکنی ، اونوقت میتونی ترستو ببینی و باهاش روبرو بشی و بپذیریش.
      بخودت و بدنت فرصت بده ، و حتما فایل هیپنوتراپی رو در روز 2 بار تونستی گوش بده.

خیلی بهت کمک میکنه تا بتونی از پس ترسهات و هوسهات بربیای... سعی کن تو گروه فعال باشی تا کنار هم بتونیم پیش بریم ..همه ما تجارب گرسنگی کشیدن یا زیاد خوردن رو داشتیم اینجاییم تا یاد بگیریم به اندازه بخوریم و سیر بشیم.

تغییرات از زمانی که بعضی اتفاقات رو بپذیریم شروع میشه. پذیرش نقطه تغییره توِِ و همه ما هستش.
      این پذیرش میتونه هر چیزی باشه... پذیرش اینکه روال زندگی من اشتباه بود.. پذیرش اینکه من چاق هستم و و

منتظر پیامت هستم... اینم اضافه کنم تو در درست ترین مسیر زندگیتی...
      اینو کسی که میلیونها هزینه رژیمو و ورزش و مربی خصوصی داده میگه ... ساده ترین و آسونترین راه همینه دل آرام جون.

من الان 16/17 روزه شروع کردم... سبکی عجیبی دارم توام بزودی زودی میای این سمت و میبینی زندگی بدون ترس از غذا و خوراکی چه شکلیه!

دوستارت : فهیمه

1398/9/10

5. 4 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

mahbobe (13 آذر 1398), Zenith (11 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (11 آذر 1398)

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶
      حالت من
      Bitafavot
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      مرسی فهیمه جان
      ممنون که بهم انرزی و امید میدی
      عصری فایل صوتی رو گوش کردم
      و شب هم اول دوتا وروجکمو سیر کردم بعد خودم نشستم با آرامش عذا مو خوردم و اصلا هم زیاده روی نکردم
      به امید روزهای بهتر
      انشاا... که بتونیم ادامه بدیم
      یه چی دیگه هم بگم واسه روحیه گروه یه خانم تو نی نی سایت نوشته که به خوبی این رژبم رو رعایت کرده و هر ماه ۴ کیلو کم کرده
      با اون خانمم چت کردم اونم بهم آرامش داد
      بازم مرسی فهیمه جونم
      خدایا کمکمون کن که برای همیشه از شر هر چی رژیمه خلاص شیم
      آمین
      من قهرمان زندگیمو تو آیینه میبینم👌👌👌

7. 4 کاربر، ارسال دل آرام ۹۷ را لایک کرده اند:

mahbobe (13 آذر 1398), Zenith (12 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398),روشنا2 (12 آذر 1398)

گل نرگس آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      ۱۶۵
      وزن شروع
      ۷۹
      وزن هدف
      ۶۳
      وزن فعلی
      ۶۷
      وبلاگ زیباتنی من
      9
      من می خوام با شما شروع کنم این بهترین روشه بدون شک
      الهی به امید تو

9. 5 کاربر، ارسال گل نرگس را لایک کرده اند:

mahbobe (13 آذر 1398), Zenith (12 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (11 آذر 1398),روشنا2 (12 آذر 1398)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      نیمه خرداد۸۴kg😥نیمه مرداد۷۱🔒اخر شهریور۶۵🔒
      وزن هدف
      ۸۰🔓۷۵🔓۷۲🔒۶۹🔒۶۶🔒۶۳🔒۶۰🔒۵۷🔒۵۴🔒
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      سلام
      من از اون دست ادمهایی هستم که به نشونه ها اعتقاد دارم،این گفتم که بدونید من از امروز صبح پل مکنا رو شروع کردم ،ترازو وحتی آینه قدی رو هم جمع کردم و بردم تو انباری!والان که بعد مدتها به زیباتن سر زدم با این تاپیک روبرو شدم
      من تا وزن ۶۶کیلو هم پیش رفتم اما الان وزنم دوباره بالا رفته ،سعی کردم بازم رژیم بگیرم ولی دیدم نمیتونم ،حس کردم دیگه اراده ندارم،دروغ چرا ،از خودم ناامید شدم و پناه اوردم به ذهن اگاهی ،حتی هنوزم شک دارم که با این‌روش موفق بشم ولی سعی خودم رو میکنم
      فهیمه جان و زنیث عزیزم پستاتون خیلی مفید بود
      نکته ی اولی که روز اول متوجه شدم اینه که من تا با خوراکی تو یه محیط بسته مث ماشین قرار میگیریم ،اختیار از کف میدم و نکته دوم اینکه وقتی موقع شام یا ناهار تلویزیون روشنه اصلا نمیشه تمرکز کرد رو غذا خوردن
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

11. 3 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

mahbobe (13 آذر 1398), Zenith (13 آذر 1398),روشنا2 (12 آذر 1398)

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      سلام به دل آرام عزیز :cancan:
      خوشحالم تونستی رعایت کنی... اگه به کوچولوهات دقت کنی اونها اون 4 مورد رو رعایت میکنن
      هروقت گرسنه ان میخورن و هروقت سیر شدن دست میکشن و ما بزور میگیم نه باااااااااید همه غذارو بخوری تا رشد کنی!! در حالیکه ما داریم اونها رو به سمت چاقی هل میدیم
      موفق باشی... مثل اسم قشنگ آرام پیش برو

- - - Updated - - -

خوش آمدی افسون جان
      منتظر شروعت هستیم و اینکه برامون بنویس چه تجاربی داشتی... نه فقط برای ما... بلکه برای آیندگان که قراراه این پیامهارو بخونن و به درستی انتخابشون ایمان بیارند.

- - - Updated - - -

پیام قبلی من برای گل نرگس عزیز بود که گفتم افسون !:brodkavelarg:

خب این نامه رو افسون فقط بخونه :bokmal::7165:

افسون جان تو پیامهای قبلیم هم گفتم هیچ محدودیتی برای ذهنتون نسازید... این مال رژیمهای کشف شده قدیمه

از ترازو فرار کردن از آینه فرار کردن ... چندساعت پیش گفتم پذیرش گام نخست تغییره !

بپذیر 66 کیلو هستی و احتمالا پهلو و شکم داری و از دیدن خودت و فهمیدن وزنت فراری هستی!

خب آخرش چی!! اتفاقااااااااااااا من میگم خودتو ببین تو آینه و ترازو

حالا چرا؟؟؟؟؟؟ چون اگر این مسیر رو تا همیشه ادامه بدی این آخرین باره که این عدد رو روی ترازو خواهی دید:bollywood1:

به خودت افتخار کن که این مسیر رو انتخاب کردی... بی هزینه ترین آسون ترین و راحت ترین متد لاغریه دنیاست... نیاز به مربی هم نداره خودت همه کاره ای

ما تو این متد آاازاد مطلقیم... راحت باشید و کیف کنید و وزن کم کنید.

ممنون میشم هروز حداقل یک بار به تاپیک سر بزنید تا این راه رو بتونید طی کنید ... و به بقیه دوستان هم انگیزه بدیم.

تجاربتونو برامون بنویسید... در ضمن افسون جان منم به نشونه اعتقاد دارم

بازم خوش آمدی... :cancan:

13. 4 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

mahbobe (13 آذر 1398), Zenith (13 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (12 آذر 1398)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      وزن هدف
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      نقل قول نوشته اصلی توسط fahimeh66 نمایش پست ها
      سلام به دل آرام عزیز :cancan:
      خوشحالم تونستی رعایت کنی... اگه به کوچولوهات دقت کنی اونها اون 4 مورد رو رعایت میکنن
      هروقت گرسنه ان میخورن و هروقت سیر شدن دست میکشن و ما بزور میگیم نه باااااااااید همه غذارو بخوری تا رشد کنی!! در حالیکه ما داریم اونها رو به سمت چاقی هل میدیم
      موفق باشی... مثل اسم قشنگ آرام پیش برو

- - - Updated - - -

خوش آمدی افسون جان
      منتظر شروعت هستیم و اینکه برامون بنویس چه تجاربی داشتی... نه فقط برای ما... بلکه برای آیندگان که قراراه این پیامهارو بخونن و به درستی انتخابشون ایمان بیارند.

- - - Updated - - -

پیام قبلی من برای گل نرگس عزیز بود که گفتم افسون !:brodkavelarg:

خب این نامه رو افسون فقط بخونه :bokmal::7165:

افسون جان تو پیامهای قبلیم هم گفتم هیچ محدودیتی برای ذهنتون نسازید... این مال رژیمهای کشف شده قدیمه

از ترازو فرار کردن از آینه فرار کردن ... چندساعت پیش گفتم پذیرش گام نخست تغییره !

بپذیر 66 کیلو هستی و احتمالا پهلو و شکم داری و از دیدن خودت و فهمیدن وزنت فراری هستی!

خب آخرش چی!! اتفاقااااااااااااا من میگم خودتو ببین تو آینه و ترازو

حالا چرا؟؟؟؟؟؟ چون اگر این مسیر رو تا همیشه ادامه بدی این آخرین باره که این عدد رو روی ترازو خواهی دید:bollywood1:

به خودت افتخار کن که این مسیر رو انتخاب کردی... بی هزینه ترین آسون ترین و راحت ترین متد لاغریه دنیاست... نیاز به مربی هم نداره خودت همه کاره ای

ما تو این متد آاازاد مطلقیم... راحت باشید و کیف کنید و وزن کم کنید.

ممنون میشم هروز حداقل یک بار به تاپیک سر بزنید تا این راه رو بتونید طی کنید ... و به بقیه دوستان هم انگیزه بدیم.

تجاربتونو برامون بنویسید... در ضمن افسون جان منم به نشونه اعتقاد دارم

بازم خوش آمدی... :cancan:
      فهمیه جان مرسی از خوشامدگوییت
      در مورد ترازو و اینه ،باید بگم منو از ادامه مسیرم منصرف میکنن ،من همیشه دنبال لاغری سریع بودم ،الان اگه هی تو اینه خودم رو ببینم حس میکمم من چاقم ،با خودم میگم اول سریع خودم رو برسونم به ۶۷کیلو بعد با پل مکنا پیش میرم و دوباره مرتکب اشتباه میشم،ترازو هم برای من نقش داور مسابقات کاهش وزن رو داره !یعنی اگه امروز ۲۰۰گرم کاهش داشته باشم و فردا بششه ۵۰ گرم ،حکم شکستم رو صادر میکنه و ذهنم که آماده ی پذیرش شکسته ،امیدوارم‌یه روزی بتونم هر دوشون رو کنارم داشته باشم و باهام مهربون باشن
      راستی در مورد کوچولوها که به دل آرام جون گفتی واقعا قشنگ گفتی ،من یه پسرکوچولو دارم که نزدیک دو سالشه ،واقعا خود بخود قواعد پل مکنا رو توی غذا خوردن اجرا میکنه (به جز جویدن که من دارم بهش آموزش میدم )!خیلی قاطع به خوراکیای خوشمزه نه میگه و هیچ جوره هم متقاعد نمیشه برای خوردن.منم به همسرم میگم وقتی میگه نه ،دیگه بهش اصرار نکن
      ویرایش توسط افسون11 : 12 آذر 1398 در ساعت 15:15
      تا وقتی یه انگیزه محکم واسه لاغری نباشه ،دست کشیدن از خوردن و لذتی که داره غیر ممکنه ،انگیزه من‌سلامتیمه ،فقط سلامتی😍

15. 4 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

mahbobe (13 آذر 1398), Zenith (13 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (12 آذر 1398),روشنا2 (12 آذر 1398)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      وزن هدف
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      راستی فهیمه جون تو روش پل مکنا گفتع شده ۲۰هزار قدم پیاده روی داشته باشید که معادل ۲/۵-۳ساعت پیاده روی میشه،من نهایتا ۴۵دقیقه بتونم پیاده روی کنم ،اونم تو خونه

17. 3 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      سلام افسون جان :cancan:

از نظر پل مکنا هر فعالیتی که داریم، راه رفتن ، ظرف شستن ، حمام کردن ورزش حساب میشه... ولی یادمه جایی ام گفته بهتره طوری باشه که کمی ضربان قلبتون

بیشتر بشه. شما داخل منزل میتونید اینکار رو انجام بدید؟

میتونید تو خونه ورزشهایی مث یوگا ، پیلاتس، حلقه هم انجام بدید صرفا نیاز نیست پیاده روی کنید.

در مورد ترازو!! مگه شما هروز خودتو وزن میکنی؟؟

برای این گفتم از همون اول با پل مکنا برو جلو به این خاطره که هر وزنی از دست بدی غیرقابل برگشت و داِیمیه

خودتو گول نزن افسون جان.

برای من و بقیه که تو این لایف استایلیم فرقی نداره شما با کالری شماری پیش بری یا با هویج خوری یا هر روش دیگه!

بعد بیای پل مکنا... اما توصیه من که این راه رو رفتم بهت اینه که از اول راه درست رو برو. این رژیمها روزای اول از آب بدنت کم میکنن تو فکر میکنی چربی از دست

دادی و به خودت افتخار میکنی دو روز بعد دوباره برمیگردی رو همون وزن!

ببین داری سر کی کلاه میذاری؟؟؟

خودتو خسته نکن و یه راه رو دوبار نرووو
      :boredsmiley:

پل مکنااا تنها راه نجات تو و ومن و امثال منه که اضافه وزن داریم.

بقیش به خودت برمیگرده و حا و احوالت.

یکی از دلایل شکست همه ما در تمااااااامی رزیمها عدم داشتن عزت نفس و خود دوستیه!

ما وزن میکنیم که جاریمونو از رو ببریم... یا خواهر مادرمون مادرشوهرمون بگه ببین فلانی چقدر زود لاغر میکنه!! مگه زود پزید شما؟

اگه خودتو دوست داشته باشی! وزن روی ترازو و اندام تو آینه اصلااا مهم نیست اما سعی میکنی بهتر باشی و به خودت برسی ...

سعی کنیم رو شناخت خودمون و نقاط ضعمون کار کنیم.

هربار بخاطر بقیه بخوای لاغر بشی زود رها میکنی!

و یادتون باشه ملت حتی 2 دقیقه تو ذهنشون به شما فکر نمیکنن.. پس خودتونو دوست داشته باشید یه خودتون زمان بدید و به بدنتون که سرمایه اتونه احترام بذارید

و با اینهمه رژیم منسوخ شده اونو به فنا ندید .

این قسمت پیامم برای همه عزیزانی هست که این پیام رو میخونن.

به خودت و حس درونت اعتماد کن.

1398/9/12

19. 4 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

mahbobe (13 آذر 1398), Zenith (13 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (12 آذر 1398)

افسون11 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      66
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.10
      قد
      159
      وزن شروع
      وزن هدف
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      50
      نقل قول نوشته اصلی توسط fahimeh66 نمایش پست ها
      سلام افسون جان :cancan:

از نظر پل مکنا هر فعالیتی که داریم، راه رفتن ، ظرف شستن ، حمام کردن ورزش حساب میشه... ولی یادمه جایی ام گفته بهتره طوری باشه که کمی ضربان قلبتون

بیشتر بشه. شما داخل منزل میتونید اینکار رو انجام بدید؟

میتونید تو خونه ورزشهایی مث یوگا ، پیلاتس، حلقه هم انجام بدید صرفا نیاز نیست پیاده روی کنید.

در مورد ترازو!! مگه شما هروز خودتو وزن میکنی؟؟

برای این گفتم از همون اول با پل مکنا برو جلو به این خاطره که هر وزنی از دست بدی غیرقابل برگشت و داِیمیه

خودتو گول نزن افسون جان.

برای من و بقیه که تو این لایف استایلیم فرقی نداره شما با کالری شماری پیش بری یا با هویج خوری یا هر روش دیگه!

بعد بیای پل مکنا... اما توصیه من که این راه رو رفتم بهت اینه که از اول راه درست رو برو. این رژیمها روزای اول از آب بدنت کم میکنن تو فکر میکنی چربی از دست

دادی و به خودت افتخار میکنی دو روز بعد دوباره برمیگردی رو همون وزن!

ببین داری سر کی کلاه میذاری؟؟؟

خودتو خسته نکن و یه راه رو دوبار نرووو
      :boredsmiley:

پل مکنااا تنها راه نجات تو و ومن و امثال منه که اضافه وزن داریم.

بقیش به خودت برمیگرده و حا و احوالت.

یکی از دلایل شکست همه ما در تمااااااامی رزیمها عدم داشتن عزت نفس و خود دوستیه!

ما وزن میکنیم که جاریمونو از رو ببریم... یا خواهر مادرمون مادرشوهرمون بگه ببین فلانی چقدر زود لاغر میکنه!! مگه زود پزید شما؟

اگه خودتو دوست داشته باشی! وزن روی ترازو و اندام تو آینه اصلااا مهم نیست اما سعی میکنی بهتر باشی و به خودت برسی ...

سعی کنیم رو شناخت خودمون و نقاط ضعمون کار کنیم.

هربار بخاطر بقیه بخوای لاغر بشی زود رها میکنی!

و یادتون باشه ملت حتی 2 دقیقه تو ذهنشون به شما فکر نمیکنن.. پس خودتونو دوست داشته باشید یه خودتون زمان بدید و به بدنتون که سرمایه اتونه احترام بذارید

و با اینهمه رژیم منسوخ شده اونو به فنا ندید .

این قسمت پیامم برای همه عزیزانی هست که این پیام رو میخونن.

به خودت و حس درونت اعتماد کن.

1398/9/12

فهیمه جون خدا رو شکر تو این یکی میتونم صد در صد بگم برای دراومدن چشم هیچ احدالناسی نمیخوام خودمو لاغر کنمتو زندگیم فقط همین یه خصلت خوبو دارم:bollywood1:در مورد ترازو باید بگم که اره اگه دم دستم باشه هر روز خودم رو وزن میکنم،واسه همین بردمش تو انباری

21. 3 کاربر، ارسال افسون11 را لایک کرده اند:

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      خیللی عالیه افسون خانمی...
      منتظر خوندن تجارب تو و بقیه دوستان هستم.

موفق باشی جان دل

- - - Updated - - -

خب من امروز یه تجربه داشتم میخوام براتون بنویسم

من امروز سرماخوردگی داشتم و تا 5 دقیقه پیش هم خواب بودم مامانم آورد بالا سرم پف فیل گذاشت و رفت و من چندتا برداشم گذاشتم تو دهنم

تمرکزی نداشتم چون بدنم تب داشت.. اما یه لحظه دقت کردم دیدم تا کاملا نجویدم قورتش ندادم.

و این به من نشون داد انسان قابل تعلیمه در هر سنی! با هر وزنی فقط کافیه براش وقت بذاری

و از بدنم تشکر کردم که همیشه مراقب منه، از دندونام، از ذهنم که دوباره برنامه ریزی شد.
      بچه ها قدردان خودتون باشید.

23. 4 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

• صفحه 3 از 12
  • نخستنخست
  • 12345 ...
  • آخرینآخرین