شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 2 از 12
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 111

موضوع: رژیم گروهی لایف استایل جدید با متد پل مکنا

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar

Red face رژیم گروهی لایف استایل جدید با متد پل مکنا

سلام به همه دوستان عزیز و پرتلاش انجمن زیباتن :bollywood1:
      من فهیمه هستم و جدیدا دارم با متد مهدی خردمند_پل مکنا پیش میرم.
      دوستانی که دلشون میخواد سالم خوری و همراه سفره خانواده کاهش وزن داشته باشند اعلام کنند باهم شروع کنیم

من خودم رژیمهای زیادی رو امتحان کردم و بخاطر نخوردن بعضی غذاها خسته شدم و رها کردم
      اما اینبار میخوام یه راهی رو برم که بتونم همههههه جا انجامش بدم با هر غذایی
      من به این نتیجه رسیدم که نمیشه همیشه رژیم گرفت یا باشگاه رفت اما روش پل مکنا روشیه که هردو کار رو برامون انجام میده... هم لاغری هم سیر شدن.
      گرچه خودم دارم برنامه ریزی میکنم برم باشگاه... اما دلم میخواد خودمو یه جور دیگه آموزش بدم ... اینکه بلد بشم که من حاکم غذا باشم نه غذا حاکم من:boredsmiley:
      من میخوام زندگیمو تغییر بدم نه فقط به خاطر اومدن عید و شب یلدا و عروسی دخترخاله !
      من خودم همیشه فیلمهای خارجی رو میدیدم که با یه تیکه ساندویچ سیر میشدن میگفتم آخهههه چطوری؟؟؟
      تا جهان جوابشو به من داد

اینم اضافه کنم جهان 8 سال پیش همین آموزشهارو بهم داد اما چون من اماده شنیدن و انجامش نبودم ، رها کردم
      الان بعد از گذر از راهها و مسیرهای زیاد خرج هزینه های اضافه میخوام به این سرگردانی خاتمه بدم.

امیدوارم دوستان خوبی در این راه پیدا کنم ...
      سعی کن آخرین نفری نباشی که کمک می کنه ...

2. 7 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

atena26 (12 بهمن 1398),charm (09 دی 1398),mahbobe (06 آذر 1398),Mohadese75 (31 خرداد 1399), Zenith (09 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (11 آذر 1398)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      نقل قول نوشته اصلی توسط a66818 نمایش پست ها
      امیدورام که همگی تون موفق باشید
      فقفط باید رژیم تون رو پیگیری کنید و به طور ناگهانی منصرف نشید از رژیم

من که چند وقت گرفتم اثری ندیدم و بعدش هم که ولش کردم کلی وزنم اضافه شد
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahbobe نمایش پست ها
      ]سلام محبوبه جان خوشحالم که به این جمع اضافه شدی ، من پیامتونو الان دیدم پس باید از امروز شروع کرده باشید درسته؟:bollywood1:
      بهتون تبریک میگم
      :cancan:

خب من از خودم شروع میکنم ... تصمیم گرفتم خودم برای خودم مادری کنم و به خودم یاد بدم که چجوری غذا بخورم... و دارم تلاش میکنم نحوه آروم خوردن و توجه به علایم گرسنگی و سیری رو داشته باشم.

مطمینم که لاغری و کم شدن سایز کوچیکترین نتیجه ای هست که در این روش بدست میاریم!

برای همین خیلی آروم جلو میرم تا استرس نگیرم و نگم این جا خطا کردی... از صمیم قلبم میخوام نحوه غذا خوردنمو تصحیح کنم تا تمااااام عمر از خوردن هرغذا و خوراکی لذت ببرم و اینقدر عذاب وجدان و خودخوری نداشته باشم !!!
      من میخوام تا عید 5 کیلو کاهش داشته باشم... من الانم اوکی ام اما دلم میخواد به اندام دوره نوجونیم برگردم... دوستان رسانه ، خانواده و محیط در این فرآیند تغییر ما نقش داشتند و میدونم الان اونقدر هوشمند و آگاهانه با اوضاع میتونید برخورد کنید که بتونید خودتونو مدیریت کنید. البته اگه واقعاااا طالب باشید وگرنه وسط راه در میریم.

منابع و اطلاعات کمی در مورد این متد سلامتی و زندگی (پل_مکنا) هست... پس بیاید ما بشیم منابع این متد... و اینم یادمون باشه رعایت اصول یاد شده کافیه و قرار نیست برای خودمون سختش کنیم.
      شماها چه تصمیمی برای خودتون گرفتید؟

سلام عزیز دل
      دیروز رو با موفقیت کامل پشت سر گذاشتم
      البته تا عادت کردن به روش پل مکنا تصمیم گرفتم حواسم به کالریها هم باشه که دیروز بعد از یه سیب که صبح زود ساعت 6 خوردم تا بعد از ظهر گرسنه نشدم وتا ساعت 2 صبح 1300کالری مصرف کردم (وقت گرسنگی )امروز ساعت 9 صبح یک عدد سیب
      بامید خدا امروز هم حواسم رو جمع میکنم
      موفق باشی

سلام به محبوبه عزیزم خیلی عالیه که شروع کردی
      موفق باشی خانمی... من چون هیچوقت کالری شماری نکردم ! و قبولش ندارم چون متد منسوخ شده ای هست در نتیجه نمیتونم بگم چجوریه و کمکت کنم.

اما مهم اینه شروع کردی ... تا عیذ 111 روز مونده. بریم که بترکونیم:bollywood1:

بدن ما هوشیار و آگاهه .. همونجور که میتونه وقتی بدن زخم شده ترمیمش کنه... بلده از حجم و سایز خودشم کم کنه... به بدنمون اعتماد کنیم.
      :7165:

1398/9/8

5. کاربر زیر پست روشنا2 را لایک کرده است:

Zenith (09 آذر 1398)

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶
      حالت من
      Bitafavot
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      سلام سلام عشقولیا
      منم هستم
      البته از فردا
      اوکییییییی؟
      من قهرمان زندگیمو تو آیینه میبینم👌👌👌

7. 3 کاربر، ارسال دل آرام ۹۷ را لایک کرده اند:

mahbobe (09 آذر 1398),گل نرگس (11 آذر 1398), Zenith (09 آذر 1398)

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      نقل قول نوشته اصلی توسط دل آرام ۹۷ نمایش پست ها
      سلام سلام عشقولیا
      منم هستم
      البته از فردا
      اوکییییییی؟

سلامممم به دل آرام عزیزم

خوش آمدی خانم گل

یادت باشه به خودت سخت نگیری حتی اگه اشتباه کردی روزای اول باید خودتو بیشتر ببخشی تا بتونی پیش بری... در درون همه ما یه دختر کوچولو هست که اگه شماتتش کنیم یا دعواش کنیم که عه تو چرا اینقدر خوردی ، تو نمیتونی ... واقعاا هم نخواهد تونست... بهش فضا بده
      تا بتونی خودتو وفق بدی
      من امروز حدود 15 روزه شروع کردم .... حس سبکی دارم... گاهی منم یادم میره آروم بخورم اما زود میفهمم و آروم میخورم مجدد...

فایل های هیپنوتراپی رو حتما گوش بدید تا بتونه ذهنتون و نحوه غذا خوردنتون رو از اول برنامه ریزی کنه .

1398/9/8

9. 3 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

mahbobe (09 آذر 1398), Zenith (09 آذر 1398),دل آرام ۹۷ (09 آذر 1398)

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶
      حالت من
      Bitafavot
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      نقل قول نوشته اصلی توسط fahimeh66 نمایش پست ها
      سلامممم به دل آرام عزیزم

خوش آمدی خانم گل

یادت باشه به خودت سخت نگیری حتی اگه اشتباه کردی روزای اول باید خودتو بیشتر ببخشی تا بتونی پیش بری... در درون همه ما یه دختر کوچولو هست که اگه شماتتش کنیم یا دعواش کنیم که عه تو چرا اینقدر خوردی ، تو نمیتونی ... واقعاا هم نخواهد تونست... بهش فضا بده
      تا بتونی خودتو وفق بدی
      من امروز حدود 15 روزه شروع کردم .... حس سبکی دارم... گاهی منم یادم میره آروم بخورم اما زود میفهمم و آروم میخورم مجدد...

فایل های هیپنوتراپی رو حتما گوش بدید تا بتونه ذهنتون و نحوه غذا خوردنتون رو از اول برنامه ریزی کنه .

1398/9/8
      مرسی از راهنمایی و انرژیت عزیزم
      بله حتما نه شماتت
      نه ناامیدی
      نه سخت گیری
      اول از همه دلم میخاد ارام و زیبا خوردن رو تمرین کنم تا وزن کم کردنو اینا
      بوس بوس به خودم و به همه

11. 3 کاربر، ارسال دل آرام ۹۷ را لایک کرده اند:

mahbobe (09 آذر 1398), Zenith (09 آذر 1398),روشنا2 (09 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط fahimeh66 نمایش پست ها
      سلام پریسا جان :brunluva: الان سه نفر شدیم ... میتونید از الانم شروع کنید من خودم 12 روزه شروع کردم.. کم کم که میخواستم اطلاعاتمو بالا ببرم رسیدم به این انجمن

یه مواردی رو تو تاپیک های دیگه دیدم که من خودم عملا رعایت نمیکنم و نخواهم کرد.

بنظرم این موارد از رژیم های دیگه داره اضافه میشه به متد پل مکنا که الان میگم چیا هستن... که البته هرکسی مختاره به انجام دادنش!!

1. مصرف 8 لیوان آب در روز.... انسانها با هم متفاوتن پس نمیشه یه نسخه رو برای همه پیچید! در نتیجه هر اندازه میتونید آب بنوشید اما نه تا اون حد که حالتون از خوردن آب بهم بخوره

یادتون نره این لایف استایلیه که قراره مادام العمر باشه آیا شما میتونید هرورز 8 لیوان آب بخوردید؟ و اگه نتونید اون روز خودتونو کم نتیجه تلقی میکنید و آخرش رها میکنید

موردی که میخوام دوستان رعایت کنن توجه به بدنشونه ... بدن میگه چقدر آب ، غذا نیاز داره...

2. مصرف شیرینیه ... ما همه اونقدر بزرگ هستیم که بتونیم جلوی هوس هامونو بگیریممم

من خودم رفتم یه شکلاتی که دوست دارم رو خریدم و هنوز 3 روزه تمومش نکردم

چرا چون با خودم نشستم حرف زدم و تکلیف خودمو مشخص کردم
      وقتی دلم شیرینی میخواد سعی میکنم حواسمو پرت کنم اگر نشد میرم میارمش

نگاش میکنم ( تا چشمم سیر شه از دیدنش) بوش میکنم و بعد یه تیکه گاز میزنم و چشامو میبندم و با لذت میخورم .. اغلب به گاز 3 نمیرسم و دیگه اون شیرینی برام جذاب نیست.

در مورد فایل های هیپنوتراپی حتما گوش بدین بهشون چون خیلی کمک کننده است.

3. مورد دیگه استفاده از قاشق کوچیکه!!!

دوستان تا کی میتونید همه جااا قاشق کوچیک استفاده کنید؟؟

براحتی به خودت اعتماد کن... قاشق غذا رو بردار بذار دهنت و بجو (من خودم سعی میکنم بشمرم تا تمرکزم حفظ بشه گاهی 30 گاهی 20 ، چون همه غذاها یه بافت مشخص نداره... مهم اینه تو دهنت کاملا پوره بشه) تا بزاق دهنت رو حس کنی و بعد قورتش بده. ( بعد 21 روز کاملا بدون شمردن دهنت اون غذا رو نجویده قورت نمیده)

4. بعضی دوستان و سایتها میگن باید غذا رو 64 /40/32 بار بجویم... آگاهانه عمل کنیم و بنظرم ذکر عدد به این خاطره تمرکزمون رو شمارش باشه تا بیشتر بجویم... این شمردن برای روزای اول بهتره بعدش دیگه نیازی نیست چون دیگه بدن انجامش میده بدون اینکه متوجهش بشیم مث همه کاراای دیگه

غذارو تا حدی بجو که بزاقت ترشح بشه و حس کنی آماده قورت دادنه...

لطفا این روش رو برای خودتون سختش نکنید.

از متدهای دیگه هم استفاده نکنید همین روش خودش به خوبی لاغر کننده است... در ضمن باعث میشه یبوست نگیرید چون معده میتونه به راحتی غذا رو هضم و جذب کنه.

در آخر بازم میگم هرکس تو انجام این اصول و ترکیب سایر متدها مختاره... فقط دوست دارم خودم و بقیه عزیزان 6 ماه بتونیم دووم بیاریم.. پس راحت بگیر تا جا نزنی.
      ببخشید بچه ها من قدری دیر رسیدم. اما میخوام تک تک پست ها رو بخونم ودر مورد هر کدوم نظری داشتم بگم.
      این حرفت کاملا درسته فهیمه جان. هر چند برای شروع این رژیم برای برخی افراد باید یکی دو تا از مورد ها رو اجبار کرد تا کم کم اضطراب و وسواس کم خوریشون کم بشه و روحیه و انگیزه ادامه داشته باشن
      اما بطور کلی در این سبک هیچ قید و بندی نباید تعریف بشه. چون اصلا هدف اصلی و پنهان این رژیم سرکوب کردن ولع هست . تعیین هر گونه محدودیت در تغذیه خواه نا خواه باعث ولع بیشتر میشه. معمولا یک هفته اول فرد با خودش درگیره اما کافیه به هوش طبیعی بدنتون اعتماد کنید و مطمئن باشید حتی اگر ظاهر امر غیرقابل باوره، اما این سیستم به درستی کار میکنه
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

13. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

افسون11 (12 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط a66818 نمایش پست ها
      امیدورام که همگی تون موفق باشید
      فقفط باید رژیم تون رو پیگیری کنید و به طور ناگهانی منصرف نشید از رژیم

من که چند وقت گرفتم اثری ندیدم و بعدش هم که ولش کردم کلی وزنم اضافه شد
      چه مدت گرفتی گلم ؟ معمولا این رژیم یا بهتره بگم سبک بعد از 10 روز اثراتش ظاهر میشه. اول هم با کاهش سایز خودش رو نشون میده و بعد وزن. تدریجی هم هست کاهشش. اما ارزش اینکه حسرت خوردن چیزی به دلتون نمونده و در واقع روحتون اذیت نشده رو داره دیگه. درسته؟ به نظرم اگر برای کاهش عجله نداشته باشید این یکی از بهترین راه های رژیمه

15. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

افسون11 (12 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahbobe نمایش پست ها
      ]سلام محبوبه جان خوشحالم که به این جمع اضافه شدی ، من پیامتونو الان دیدم پس باید از امروز شروع کرده باشید درسته؟:bollywood1:
      بهتون تبریک میگم
      :cancan:

خب من از خودم شروع میکنم ... تصمیم گرفتم خودم برای خودم مادری کنم و به خودم یاد بدم که چجوری غذا بخورم... و دارم تلاش میکنم نحوه آروم خوردن و توجه به علایم گرسنگی و سیری رو داشته باشم.

مطمینم که لاغری و کم شدن سایز کوچیکترین نتیجه ای هست که در این روش بدست میاریم!

برای همین خیلی آروم جلو میرم تا استرس نگیرم و نگم این جا خطا کردی... از صمیم قلبم میخوام نحوه غذا خوردنمو تصحیح کنم تا تمااااام عمر از خوردن هرغذا و خوراکی لذت ببرم و اینقدر عذاب وجدان و خودخوری نداشته باشم !!!
      من میخوام تا عید 5 کیلو کاهش داشته باشم... من الانم اوکی ام اما دلم میخواد به اندام دوره نوجونیم برگردم... دوستان رسانه ، خانواده و محیط در این فرآیند تغییر ما نقش داشتند و میدونم الان اونقدر هوشمند و آگاهانه با اوضاع میتونید برخورد کنید که بتونید خودتونو مدیریت کنید. البته اگه واقعاااا طالب باشید وگرنه وسط راه در میریم.

منابع و اطلاعات کمی در مورد این متد سلامتی و زندگی (پل_مکنا) هست... پس بیاید ما بشیم منابع این متد... و اینم یادمون باشه رعایت اصول یاد شده کافیه و قرار نیست برای خودمون سختش کنیم.
      شماها چه تصمیمی برای خودتون گرفتید؟

سلام عزیز دل
      دیروز رو با موفقیت کامل پشت سر گذاشتم
      البته تا عادت کردن به روش پل مکنا تصمیم گرفتم حواسم به کالریها هم باشه که دیروز بعد از یه سیب که صبح زود ساعت 6 خوردم تا بعد از ظهر گرسنه نشدم وتا ساعت 2 صبح 1300کالری مصرف کردم (وقت گرسنگی )امروز ساعت 9 صبح یک عدد سیب
      بامید خدا امروز هم حواسم رو جمع میکنم
      موفق باشی
      محبوبه گلم ، مدیر مهربون اگر میخوای با این روش جلو بری سعی کن سریع تر از هر قید و بندی اعم از کالری شماری یا زمان خوردن رها بشی گلم . باید به بدنت اعتماد کنی. به خودت بگو اینهمه روزهای غیر رژیمی داشتم، اینم روش. راحت و آزاد باش و فقط به درونت توجه کن. به طعم ها، به معده ات و...

17. 2 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

mahbobe (09 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398)

روشنا2 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      152
      وزن شروع
      52
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      52
      حالت من
      Sepasgozar
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      ببخشید بچه ها من قدری دیر رسیدم. اما میخوام تک تک پست ها رو بخونم ودر مورد هر کدوم نظری داشتم بگم.
      این حرفت کاملا درسته فهیمه جان. هر چند برای شروع این رژیم برای برخی افراد باید یکی دو تا از مورد ها رو اجبار کرد تا کم کم اضطراب و وسواس کم خوریشون کم بشه و روحیه و انگیزه ادامه داشته باشن
      اما بطور کلی در این سبک هیچ قید و بندی نباید تعریف بشه. چون اصلا هدف اصلی و پنهان این رژیم سرکوب کردن ولع هست . تعیین هر گونه محدودیت در تغذیه خواه نا خواه باعث ولع بیشتر میشه. معمولا یک هفته اول فرد با خودش درگیره اما کافیه به هوش طبیعی بدنتون اعتماد کنید و مطمئن باشید حتی اگر ظاهر امر غیرقابل باوره، اما این سیستم به درستی کار میکنه

سلام عزیزم خوش آمدی ... ممنونم که این متد رو برای خودتون از بین بقیه متدها انتخاب کردین!

من حدود 3 ماهه کم خوری دارم اما دقتم رو این بود کم بخورم و زیر نظر مربی باشم ... اما الان خودم مربی خودمم... و خودم میگم چی برای بدنم مفیده چی نیست، قبلا استرس و نگرانی اینو داشتم که ای وای یکم زیاد خوردم اما الان میدونم بدنم اونقدر شعورش بالاست که همین یه ذره رو بشوره ببره.
      با این متد قراره چربی های بدنمونو که سلولهای بدن رو گرفتن رها کنیم و به تغییر سایز و وزن برسیم .
      کم کم که چربی از بدنمون خارج میشه بدنمون تراشیده و متناسب میشه.
      توجه داشته باشید بدن های هرکسی متفاوته پس متفاوت پاسخ میده... فقط یه کمی صبر داشته باشید
      این رژیم امتحانشو پس داده.
      من خودم نتایجی که گرفتم از این روش اینه که قبلا به خودم گشنگی میدادم اما الان ناخودآگاه وقتی گرسنه میشم میرم سمت غذا در حد رفع گرسنگی میخورم و تمام.
      بدنم راحت تر شده .. سبکتر شدم.به بدنم اعتماد بیشتری دارم
      حال عمومیم خوبه ، دیگه ترس اینو ندارم ای بابا شیرینی خوردم !!! در حالیکه با لذذذذت میخورم و به خودم میبالم که به این شرایط رسیدم.

از دوستان دیگه هم میخوام نتایج خودشونو بنویسن که کنارهم بریم جلو

19. 3 کاربر، ارسال روشنا2 را لایک کرده اند:

mahbobe (13 آذر 1398), Zenith (10 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398)

دل آرام ۹۷ آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.06
      قد
      ۱۶۸
      وزن شروع
      ۷۷
      وزن هدف
      ۶۰
      وزن فعلی
      ۷۶
      حالت من
      Bitafavot
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      من دو روزه که دارم خودمو میکشم کهکنترل داشته باشم ولی اونقدر ولع دارم
      که میخورم میخورم میخورم تا خفه شم
      من دیگه خسته شدم

21. 4 کاربر، ارسال دل آرام ۹۷ را لایک کرده اند:

mahbobe (13 آذر 1398), Zenith (11 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398),روشنا2 (11 آذر 1398)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط دل آرام ۹۷ نمایش پست ها
      من دو روزه که دارم خودمو میکشم کهکنترل داشته باشم ولی اونقدر ولع دارم
      که میخورم میخورم میخورم تا خفه شم
      من دیگه خسته شدم
      گلم خودت رو سرزنش نکن . باید به خودت و بدنت اعتماد داشته باشی و بعد اصول پل مکنا رو رعایت کنی . اون تاپیک این رژیم رو خوندی کامل ؟ پیشنهاد میکنم فایل هیپنوتراپی رو حتما گوش بده تا ضمیر ناخودآگاهت راحت تر برنامه ریزی بشه.

23. 3 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

mahbobe (13 آذر 1398),افسون11 (12 آذر 1398),روشنا2 (11 آذر 1398)

• صفحه 2 از 12
  • نخستنخست
  • 1234 ...
  • آخرینآخرین