شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 33 از 35
  • نخستنخست
  • ... 233132333435
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 321 به 330 از 341

موضوع: رژیم سوپ چربی سوز کلم Cabbage Soup Diet

yalda آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      0.19
      قد
      164
      وزن شروع
      66.100
      وزن هدف
      62
      وزن فعلی
      63
      حالت من
      Ghamgin

رژیم سوپ چربی سوز کلم Cabbage Soup Diet

اين رژيم غذائي اساساً با خوردن سوپ رژيمي (سوپ سوزاننده چربي ) قابل ا جرا ميباشد.

روش تهيه اين سوپ در پايان برنامه نوشته شده است

روز اول :

1- مصرف هر ميوه به مقدار زياد( بغير از موز و انبه) و همچنين خوردن سوپ ( سوزاننده چربي ) بمقدار زياد

شما ميتوانيد از آبميوه ساده و طبيعي كه به آن شكر اضاف نشده باشد استفاده كنيد

خوردن چاي بدون شكر و آبميوه و مقدار زيادي آب از برنامه هاي اين روز ميباشد

روز دوم:

1- خوردن سبزيجات به مقدار زياد و سوپ سوزاننده چربي به مقدار زياد

2- براي شام يك عدد سيب زميني آبپز به همراه هويج آبپز و مقداري كره سوپ سوزاننده چربي

3- هر نوع سبزيجاتي كه دوست داري ميل كن ولي بدون ادويه يا سس و روغن

4- خوردن كاهو به هر مقدار

5- از خوردن حبوبات – گندم – باقلي – انواع تنقلات خوداري شود

روز سوم:

خوردن سبزيجات و ميوه بجز موز و انبه و هندوانه يا خربزه

سوپ سوزاننده چربي را به مقدار زياد مصرف كنيد

امروز سيب زميني آبپز مصرف نكن

توجه :

اگر برنامه را بصورت كامل در اين سه روز رعايت كرده باشي ، شما 3 الي 5 كيلو از وزن خود را كاهش داده اي

روز چهارم :

سوپ سوزاننده چربي را به مقدار زياد مصرف كن

چهار عدد موز را به غذاي امروز اضاف كن

6 ليوان شير كم چرب هم در برنامه امروز وجود داره

آب به مقدار زياد يادت نره

روز پنچم:

سوپ سوزاننده چربي را به مقدار زياد مصرف كن به همراه گوشت گوسفند ( يا ماهي غير سرخ شده- يا مرغ بدون پوست آبپز ) و مقداري گوجه فرنگي

مقدار گوشت گوسفند 280 گرم به همراه 6 عدد گوجه فرنگي تازه

روز ششم :

براي شستشوي دستگاه گوارش حتماً خوردن 8 ليوان آب يادت نره

گوشت گوسفند – سبزيجات – از امروز تا پايان هفته آزاد ميباشد

سيب زميني مصرف نشه

2 الي 3 قطعه استيك براي امروز آزاد ميباشد

سبزيجات را امروز متنوعتر مصرف كنيد

روز هفتم:

برنج هم آنچه دوست داري مصرف كن

حتماً متوجه خواهي شد كه مقدار مصرف غذاي شما خيلي كم شده(خوب معده كوچيكتر شده )

ميوه(( بجز موز و انبه و هندوانه )) به هر مقدار كه دوست داري مصرف كن

سبزيجات به هر مقدار كه دوست داري مصرف كن

اصلاً به فكر نباش اين هم جزو روش اين رژيم ميباشد

توجه

بعد از پايان روز هفتم اگر تمامي مراحل را بطور كامل انجام داده باشي

شما 5 الي 7 كيلو از وزن خود را كم كرده اي

اگر بيش از 7 كيلو وزن كم كرده باشي

دو روز ا ز گرفتن رژيم خود داري كن

سپس رژيم را براي هفته دوم ادامه بده

با توجه به اينكه هر كدام از ما از بنيه خاص خود برخوردار ميباشد اثر اين رژيم هم براي همه متفاوت ميباشد

ولي از امتيازات اين رژيم انرژيك بودن شما پس از سه روز از شروع رژيم ميباشد

سبكي – شادابي و طراوت مشخصه روز سوم ميباشد

شما مي توانيد بعد از هفته دوم زمان شروع مجدد هفته بعد را بدلخواه انتخاب كنيد

ولي پس از شروع رژيم ، هفته بايد كامل شود .

ملاحظه:

در اين مدت از مصرف نان – نوشابه هاي گاز دار – روغن ( بغير از مقداري كه مشخص شده)- تنقلات خود داري شود .

اگر شما دارو مصرف ميكنيد : نگران نباشيد داروهاي خود را قبل يا بعد از خوردن غذا مصرف كنيد ، آب را بخصوص در صبح به مقدار زياد بنوشيد ( دو ليوان آب غير خنك)

سوپ سوزاننده چربي

مواد لازم :

6 عدد پياز بزرگ – 2 عدد فلفل دلمه اي – 6 عدد گوجه فرنگي – يك عدد كلم سفيد متوسط(کلم برگ) – كرفس 380 گرم

طرز تهيه:

كليه مواد را خرد ميكنيم و در قابلمه اي بزرگ ميريزيم

آب را تا جائي كه همه مواد را در بر بگيره به آن اضافه ميكنيم

مقداري نمك به آن اضاف ميكنيم

مدت زمان پخت 45 دقيقه ميباشد

در يخچال نگهداري شود و هر زمان كه بخواهيد ميل كنيد به همان اندازه مصرف خود از قابلمه خارج ميكنيد و گرم ميكنيد

اين سوپ اساس اين رژيم ميباشد هرچه بيشتر مصرف كنيد وزن بيشتري كم خواهيد كرد.

فلفل و ابلیمو به خوش طعم شدنش بسیار کمک میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط آفرودیت نمایش پست ها
      اول اینو بگم که من عاششششق پیازم و میتونم هفت روز هفته سوپ پیاز فرانسوی بخورم. صدالبته از تیکه پیاز نیمه خام توی غذا بدم میاد. حالا:

چه کنیم تا سوپ کلم! با مزاج ایرانی‌مان سازگار شود:

1- پیاز رو خلالی و ریز میبریم و توی یه ماهیتابه که کمی چرب شده تفت میدیم تا طلایی بشه و یه حالت عسلی پیدا کنه.
      2- گوجه رو پوره میکنیم و بهش نمک میزنیم و با پیازها میذاریم دوتا جوش بزنه.
      3- کلم و کرفس رو توی دستگاه(میکسر،خرد کن... یا هر وسیله ای که داریم) میریزیم تا خوب خرد بشن و نشه تشخیص داد چی هستن. بعد کلم ها رو یه تفت سریع میدیدم و میزاریم اونور.
      4- فلفل ها رو ریز خرد میکنیم و یه تفت کوچولو میدیدم که کمی جمع بشن ولی نسوزن. بهشون ادویه میزنیم.
      5- کلم و کرفس و فلفل رو به گوجه اضافه میکنیم و چون خود کرفس و گوجه آب دارن، فقط یه نصف لیوان آب میریزیم و عصاره ای که دوست داریم. اگه آویشن دوست دارید اضافه کنید، خیلی خوشبو میشه.

حالا یکی از اینا:
      1-یه نون تست بردارین و دورشو ببرید و وسطشو بندازین توی سوپ تا باهاش نرم بشه.
      2- یک قاشق خامه بهش بزنید. البته بعد از اینکه از رو گاز برداشتید. (پنیر گزینه خوبی نیست.)
      3- به جای آب، شیر اضافه کنید + کمی آب قارچ (عالی!)
      4- آب لیموی تازه هم خوبه. اللخصوص که بوش رو هم بهتر میکنه.
      5- روزایی که هویج و سیب زمینیو گوشت داره میتونید به سوپتون اضافش کنید که واقعا خوشمزه میشه. اگه خواستید میگم چطوری.
      ویرایش توسط yalda : 03 خرداد 1392 در ساعت 09:53
      فقط بخاطر مردم تغییر نکن.
      این جماعت هر روز تورا جور دیگری می خواهند.....

2. 67 کاربر، ارسال yalda را لایک کرده اند:

**mahsa** (06 دی 1392),*ava* (24 تیر 1392),2ani (25 مرداد 1394),3pid (27 مرداد 1393),6236sara (05 اردیبهشت 1392),afsaneh.b (17 تیر 1393),art (20 دی 1393),asal (02 بهمن 1391),avisa (26 آبان 1392),aylar_d (12 آذر 1392),azera (05 مهر 1392),azi1 (09 مهر 1392),banooo58 (16 خرداد 1392),bebe (06 اسفند 1392),elaahe (28 مرداد 1392),eli.topoli (08 تیر 1394),Fery2014 (17 مرداد 1393),hamraz (14 اسفند 1391),hastiii (09 خرداد 1393),Lady Mahsa (22 مهر 1392),leilaa (13 مرداد 1392),mahbobe (15 دی 1392),mahta123 (09 مرداد 1392),mahya1369 (28 خرداد 1393),Mami (25 خرداد 1393),mariami (29 آذر 1391),mojtamelibsa (22 مهر 1393),nafis666 (07 اردیبهشت 1393),nassim (11 خرداد 1393),neda70 (24 آبان 1394),nimemah (26 آبان 1392),parchami7 (05 مهر 1392),pari87 (26 شهریور 1393),parisima (29 خرداد 1393),raha32 (19 آبان 1392),sahar22 (04 بهمن 1392),samin gh (14 آبان 1392),sara (02 دی 1391),shine (18 مهر 1392),somy (15 آبان 1393),soniya (18 دی 1391),tuti (23 مهر 1392),فروزان بانو (27 خرداد 1393),مملي شيطون (20 اسفند 1391),مامان خانومی (13 مهر 1392),مامان سارینا (20 خرداد 1393),مرجان320 (31 فروردین 1392),نیک اهنگ (29 مهر 1392),نیکیتام (29 دی 1393),نگین22 (29 دی 1392),نارگل (18 آذر 1392),کانی (27 خرداد 1393),گندم جون (18 مرداد 1393),گندم1360 (04 مرداد 1392),zana (02 آذر 1393),zari 1387 (11 مرداد 1392), Zenith (29 آذر 1391),آلاهیدا (24 بهمن 1392),الینا1 (26 خرداد 1393),اایدا (15 مرداد 1392),بلیموندا (13 اسفند 1394),باربارا (12 خرداد 1393),توکلی (24 تیر 1394),حنانه (12 خرداد 1392),خانم یزدانی (21 دی 1394),سلام سلیم (08 شهریور 1394),عروس شهر (23 دی 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

afsaneh.b آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      407
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      163
      وزن شروع
      86.1
      وزن هدف
      62.6
      وزن فعلی
      80.900
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      سلام
      آیا میشه به حای اینکه همه مواد را باهم قاطی کنیم به صورت مجزا بخورم؟
      مثلا پیاز را با گوجه فرنگی بپزیم و با ادویه مثل سس کنیم و کلم و کرفس را بخار پز کنیم و با همان سسی که درست کریم بخوریم؟ و فلفل دلمه ای را که همینجوریی خالی هم میتونم با کمی آب لیمو و ادویه بخورم
      آیا میشه از یک قاشق روغن زیتون روزانه استفاده کرد؟

فرفر آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      168
      وزن شروع
      69
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      67.5
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      9
      عزیزم فکر نکنم بشه ! چون همونطور که خودت میدونی مصرف مواد آبکی رو متابولیسم اثر داره ضمنا طبع برخی مواد بر اثر پخت عوض میشه
      عقل سالم در بدن سالم است !

6. کاربر زیر پست فرفر را لایک کرده است:

afsaneh.b (07 مرداد 1395)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط afsaneh.b نمایش پست ها
      سلام
      آیا میشه به حای اینکه همه مواد را باهم قاطی کنیم به صورت مجزا بخورم؟
      مثلا پیاز را با گوجه فرنگی بپزیم و با ادویه مثل سس کنیم و کلم و کرفس را بخار پز کنیم و با همان سسی که درست کریم بخوریم؟ و فلفل دلمه ای را که همینجوریی خالی هم میتونم با کمی آب لیمو و ادویه بخورم
      آیا میشه از یک قاشق روغن زیتون روزانه استفاده کرد؟
      عزیزم فرفر جان کاملا درست جواب داد

ببین نه اینکه با این روشی که خودت گفتی اصلا نتیجه نگیری. نه این ترکیب و شکلی که خودت گفتی هم چربی سوزه اما تاثیرش طبق توضیحات فرفرجان به اندازه ی سوپ نیست.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

8. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

afsaneh.b (08 مرداد 1395)

afsaneh.b آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      407
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      163
      وزن شروع
      86.1
      وزن هدف
      62.6
      وزن فعلی
      80.900
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      سلام زنیت جون آیا این روش مورد تایید شما هست؟ من بعد از آب درمانیم ازروز پنجشنبه می خوام این رژیم را بگیرم به امید خدا به نشر شما ظبخ به این روش خوب هست و جواب میده؟
      متشکر میشم اگه دوستان نشرشون را بگن به امید موفقیت همگی
      وشته اصلی توسط آفرودیت
      اول اینو بگم که من عاششششق پیازم و میتونم هفت روز هفته سوپ پیاز فرانسوی بخورم. صدالبته از تیکه پیاز نیمه خام توی غذا بدم میاد. حالا:

1- پیاز رو خلالی و ریز میبریم و توی یه ماهیتابه که کمی چرب شده تفت میدیم تا طلایی بشه و یه حالت عسلی پیدا کنه.
      3- کلم و کرفس رو توی دستگاه(میکسر،خرد کن... یا هر وسیله ای که داریم) میریزیم تا خوب خرد بشن و نشه تشخیص داد چی هستن. بعد کلم ها رو یه تفت سریع میدیدم و میزاریم اونور.
      4- فلفل ها رو ریز خرد میکنیم و یه تفت کوچولو میدیدم که کمی جمع بشن ولی نسوزن. بهشون ادویه میزنیم.
      5- کلم و کرفس و فلفل رو به گوجه اضافه میکنیم و چون خود کرفس و گوجه آب دارن، فقط یه نصف لیوان آب میریزیم و عصاره ای که دوست داریم. اگه آویشن دوست دارید اضافه کنید، خیلی خوشبو میشه.

حالا یکی از اینا:
      2- یک قاشق خامه بهش بزنید. البته بعد از اینکه از رو گاز برداشتید. (پنیر گزینه خوبی نیست.)
      5- روزایی که هویج و سیب زمینیو گوشت داره میتونید به سوپتون اضافش کنید که واقعا خوشمزه میشه. اگه خواستید میگم چطوری.

- - - Updated - - -

وشته اصلی توسط آفرودیت

حالا یکی از اینا:
      منظورم این روش ظبخ هست که در بالا آمده

- - - Updated - - -

منظورم روش ظبخی که در بالا آمده به رنگ آب هست

- - - Updated - - -

این که میگه تفت بدیم کادر آب بالای همین روش رزیم

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      سلام زنیت جون آیا این روش مورد تایید شما هست؟ من بعد از آب درمانیم ازروز پنجشنبه می خوام این رژیم را بگیرم به امید خدا به نشر شما ظبخ به این روش خوب هست و جواب میده؟
      متشکر میشم اگه دوستان نشرشون را بگن به امید موفقیت همگی
      وشته اصلی توسط آفرودیت

حالا یکی از اینا:

- - - Updated - - -

وشته اصلی توسط آفرودیت

حالا یکی از اینا:
      منظورم این روش ظبخ هست که در بالا آمده

- - - Updated - - -

منظورم روش ظبخی که در بالا آمده به رنگ آب هست

- - - Updated - - -

این که میگه تفت بدیم کادر آب بالای همین روش رزیم
      بله عزیزم این روش پخت هم موردی نداره. اون نصف قاشق روغن تاثیر خاصی در خراب کردن سایر تاثیرهای رژیم نداره
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

11. کاربر زیر پست Zenith را لایک کرده است:

afsaneh.b (11 مرداد 1395)

کایسا آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      170
      وزن شروع
      ابتدای یک تغییر
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      97
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      سلام
      يه سوال من از شكل اين سوپ!و مزه اش به صورت تيكه هاي معلوم بدم مياد ميشه كل مواد رو تو مخلوط كن ريز خورد كنيم بعد بريزيم تو قابلمه بپزه؟ يا نه با دست خيلييييي ريز خورد كنيم؟ مشكلم گوجه و پيازه
      تمام آرزوهای ما به حقیقت می پیوندد به شرطی که شهامت دنبال کردن ان ها را داشته باشیم

13. کاربر زیر پست کایسا را لایک کرده است:

afsaneh.b (13 مرداد 1395)

afsaneh.b آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      407
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      163
      وزن شروع
      86.1
      وزن هدف
      62.6
      وزن فعلی
      80.900
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      عزیزم سلام هیچ ایرادی نداره مبکس کنی بهتر میشه احتمالا تکه کنی به اصطلاح آب و دان جدا میشه
      من هم امروز آب درمانیم تمام میشه تمام مواد را خریدم تا امروز عصر درست کنم تا از فردا این رژیم را شروع کنم
      فقط اگه اولین بار هست درستش می کنین کم درست کنین من برا هر روز روزانه درست می کنم
      موفق باشی دوست خوب
      نقل قول نوشته اصلی توسط کایسا نمایش پست ها
      سلام
      يه سوال من از شكل اين سوپ!و مزه اش به صورت تيكه هاي معلوم بدم مياد ميشه كل مواد رو تو مخلوط كن ريز خورد كنيم بعد بريزيم تو قابلمه بپزه؟ يا نه با دست خيلييييي ريز خورد كنيم؟ مشكلم گوجه و پيازه

15. 2 کاربر، ارسال afsaneh.b را لایک کرده اند:

کایسا (13 مرداد 1395), Zenith (14 مرداد 1395)

کایسا آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      170
      وزن شروع
      ابتدای یک تغییر
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      97
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      عزیزم سلام هیچ ایرادی نداره مبکس کنی بهتر میشه احتمالا تکه کنی به اصطلاح آب و دان جدا میشه
      من هم امروز آب درمانیم تمام میشه تمام مواد را خریدم تا امروز عصر درست کنم تا از فردا این رژیم را شروع کنم
      فقط اگه اولین بار هست درستش می کنین کم درست کنین من برا هر روز روزانه درست می کنم
      موفق باشی دوست خوب
      منم عصري ميخوام برم خريد بگيرم انشالله نتيجه عاليي بگيريد
      واسه يه روز چه مقدار اون اوليه رو بايد درست كرد؟مثلا هر مواد رو نصف كنيم؟ بمونه مثلا واسه دو روز يه سه روز خاصيتش از بين ميره؟ چون حوصله هر روز پختنشو ندارم
      ميشه واسه طعمش بهش فلفل قرمز و فلفل سياه و واسه بو مزه پياز دارچين يا زنجبيل اضافه كنم؟
      تمام آرزوهای ما به حقیقت می پیوندد به شرطی که شهامت دنبال کردن ان ها را داشته باشیم

17. کاربر زیر پست کایسا را لایک کرده است:

afsaneh.b (13 مرداد 1395)

کایسا آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      170
      وزن شروع
      ابتدای یک تغییر
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      97
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima.69 نمایش پست ها
      سلام من الان در حال گرفتن این رزیم هستم خیلی عالیه ازش راضی ام در ضمن اینو هم بگم که از وزن نود و سه رسیدم به هشتاد و پنج با همین رزیم در مدت بیست روز
      تبريك بابت كاهش خوبت عزيزم ورزشت چقدر و به چه شدتي بود طول اين ٢٠ روز؟

19. کاربر زیر پست کایسا را لایک کرده است:

afsaneh.b (14 مرداد 1395)

afsaneh.b آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      407
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.05
      قد
      163
      وزن شروع
      86.1
      وزن هدف
      62.6
      وزن فعلی
      80.900
      وبلاگ زیباتنی من
      3
      آره عزیزم همش را درست کن تو یخچال بگذارین ایراد نداره حتما از هر نوع ادویه که دوست دارین استفاده کنین هیج ایراد نداره نوش جان و به امید موفقیت شما مهربانم
      نقل قول نوشته اصلی توسط کایسا نمایش پست ها
      منم عصري ميخوام برم خريد بگيرم انشالله نتيجه عاليي بگيريد
      واسه يه روز چه مقدار اون اوليه رو بايد درست كرد؟مثلا هر مواد رو نصف كنيم؟ بمونه مثلا واسه دو روز يه سه روز خاصيتش از بين ميره؟ چون حوصله هر روز پختنشو ندارم
      ميشه واسه طعمش بهش فلفل قرمز و فلفل سياه و واسه بو مزه پياز دارچين يا زنجبيل اضافه كنم؟

21. 2 کاربر، ارسال afsaneh.b را لایک کرده اند:

کایسا (13 مرداد 1395), Zenith (14 مرداد 1395)

• صفحه 33 از 35
  • نخستنخست
  • ... 233132333435
  • آخرینآخرین