شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 10
  • 123 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 91

موضوع: رژیم زیگزاگی

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5

رژیم زیگزاگی

یکی از روش های پرطرفدار رژیم روش زیگزاگیه . البته این رژیم مخالفانی هم داره. در این روش تمرکز اصلی روی جلوگیری از استاپ وزنی یا بالابردن متابولیسم بدن از طریق ایجاد زیگزاک در کالری های مصرفی هر روز از یک هفته هست. تلفظ های مختلفی هم داره. زیکزاکی! زیگزاکی! زیکزاگی! درستش زیگزاگیه ولی خب همه جوره تلفظ میشه!

این مقاله منحصرا توسط سایت زیبــاتن تهیه شده و هرگونه کپی برداری از آن تنها با ذکر منبع مجاز می باشد:

توضیح ساده و خلاصه ی این روش:
      در این روش شما آزاد هستین از هر غذایی که اعضای خونواده سر سفره میخورن، بخورین. منتها بصورت کنترل شده! اول کالری هفتگیتون رو محاسبه می کنید. در طی ایام عادی یک هفته با محدودیت و زیکزاک میخورین. اما یک روز از هفته، باقیمونده ی سهمیه ی کالری هفتگیتون رو که معمولا زیاد هم هست میخورین. تقریبا میشه گفت در این روز در حد آزاد می خورین. به این روز، روز تقلب یا آف میگن.
      همونطور که عرض کردم این روش هم مثل سایر روش های رژیم منتقدانی داره. اما شخص من این روش رو خیلی دوست دارم اما اصلا به کسی تحمیل نمی کنم و هر کس آزاده هر روشی متناسب با شرایط جسمیش هست رو انتخاب کنه. من در تمام طول هفته هر خوراکی ای که کالری بالایی داشت رو تو یه ساک دستی! جمع می کردم و روز تقلب که می رسید میخوردم! به این ترتیب از نظر روحی تحت فشار قرار نمی گرفتم و انگیزه ام هم بیشتر میشد.

و اما توضیح مرحله به مرحله ی این رژیم:

برای هر هفته باید ابتدای اون هفته یه سری محاسبات انجام بدین.

مرحله ی اول:
      مراجعه به صفحه http://www.computing.zibatan.ir/ در اون قسمت میزان کالری برای کاهش x کیلو در هفته بعد از اینکه اطلاعات خواسته شده رو پر کردین، با زدن دکمه محاسبه، میزان کالری روزانه مورد نیازتون برای کاهشی که مشخص کردید نشون داده خواهد شد

مرحله ی دوم:
      عدد بدست اومده در مرحله ی قبل رو ضرب در 7 کنید. طبیعتا عددی که به دست میاد کالری کل هفته ی شماست که ما از این به بعد بهش میگیم کالری هفتگی.

مرحله ی سوم:
      حالا شما این مقدار کالری هفتگی رو در اختیار دارین که میتونید تا آخر هفته هر جور خواستین مصرفش کنید. یعنی در هر روز هر قدر از این مقدار رو خواستین میتونید مصرف کنید. از اینجا به بعد این روش اختلاف نظرهای زیادی وجود داره. بعضیا میگن فرد هرجور خواست میتونه کالری هفتگی رو بین روزهای هفته تقسیم کنه. راستش رو بخواین من خودم هم که سال ها پیش رژیم گرفتم همینجوری بود. اما شیوه ی علمیش قدری متفاوته که منم در اینجا ترجیح میدم همین شیوه ی علمی رو توضیح بدم:
      الف) bmr رو محاسبه کنید. اینکه bmr چیه و چطور میشه محاسبه اش کرد در این لینک وجود داره: کلیک
      ب) ضریب فعالیتتون رو محاسبه کنید. چطوری؟
      اگر کم تحرک و پشت میز نشین هستین : ضریب فعالیت رو 1.2 در نظر بگیرین
      اگر خونه دار هستین و 1 تا 3 روز در هفته ورزش های سبک انجام میدین: ضریب فعالیت رو 1.375 در نظر بگیرین
      اگر بچه داری و خانه داری میکنید و یا 3 تا 5 روز در هفته ورزش میکنید: ضریب فعالیت رو 1.55 در نظر بگیرین
      اگر فعالیتتون از همه ی موارد بالا بیشتره و هر روز هم ورزش می کنید: ضریب فعالیت رو 1.725 در نظر بگیرین
      اگر در مشاغل سخت و فعالیت های شدیدی بیشتر از تمام موارد بالا کار میکنید: ضریب فعالیت رو 1.9 در نظر بگیرین

مرحله ی چهارم:
      محاسبه ی کالری تثبیت وزن فعلی
      برای اینکار دو راه دارین:
      اول: استفاده از این لینک: کلیک. تو این سایت
      دوم: محاسبه ی دستی به این صورت:
      کالری روزانه برای تثبیت = bmr ضربدر ضریب فعالیت
      در نتیجه میتونیم کالری هفتگی تثبیت رو هم از ضرب عدد بالا در 7 بدست بیاریم.

مرحله ی پنجم:
      مشخص کردن میزان کاهش در هر هفته
      تو این مرحله میخوایم تعیین کنیم که شما دوست دارین در هفته چقدر لاغر شین. همونطور که تو قوانین سایت هم اعلام شده ما در زیباتن به هیچ کس چیزی رو تحمیل نمی کنیم. بنابراین خودتون هر قدر دوست دارین انتخاب کنید. ولی بطور علمی بهتره هفته ای نهایت 1 کیلو کم کنید. اینطوری پوستتون هم آسیب نمی بینه و اندامتون هم شل نمیشه.

مرحله ی ششم:
      محسابه ی کالری هفتگی برای کاهش مقداری که در مرحله ی قبل تعیین کردین.
      اول اینو بدونید که برای کاهش 1 کیلو 7000 کالری باید کمتر بخورین. بنابراین کالری هفتگی برای تثبیت که در مرحله ی چهارم به دست آوردین رو منهای 7000 کنید. جواب همون کالری هفتگی برای کاهشه.
      اگر کالری هفتگی برای کاهش خیلی کم شد، بدونید باید میزان کاهش وزنتون رو از یک کیلو کمتر کنید. بدونید اگر بخواید 1 کیلو در هفته کم کنید به سلامتیتون ضربه میزنه.
      این مرحله رو با کمک تاپیک هایی که تو همین انجمن "جداول و مفاهیم پایه" هست هم میتونید محاسبه کنید. (تو اکثر سایت های معرفی شده تو این تاپیک ها، کالری روزانه برای کاهش هست ولی شما همون رو میتونید ضربدر 7 کنید) کلیک

مرحله ی هفتم:
      تعیین روز تقلب: شما میتونید این روز رو هر روزی از هفته تعیین کنید. مثلا می دونید که سه شنبه قراره برین مهمونی. خب روز تقلبتون رو همین روز بذارین.

مرحله ی هشتم: تقسیم کالری هفتگی کاهش بین روزهای هفته
      در این مرحله همون موضوع زیکزاک مطرح میشه. شما باید مقدار کالری هفتگی برای کاهش که در مراحل قبل حساب کردین رو بین روزای هفته تقسیم کنین. در این حالت دو روش وجود داره:
      روش تجربی: این روش که آزادی بیشتری داره رو من خودم هم امتحان کردم و خوب جواب گرفتم. اما توصیه میکنم اگر شرایط خاص دارین یا به هر دلیلی تحمل این میزان کالری رو ندارین از این روش استفاده نکنید و سراغ روش دوم برین.
      در این روش زیاد نیازی به محاسبه ی مراحل قبل نیست. و هفته ای تقریبا 1 کیلو کم میکنید. در روش تجربی شما روزهای عادی هفته زیر 400 کالری میخورین و در عوض روز تقلب بصورت نامحدود میخورین. یعنی هرچی دوست داشتین! اگر در هفته های بعدی زمانی رسید که حس کردین بدنتون دچار استاپ وزنی شده، یعنی وزنتون کم نمیشه یا مقدار خیلی کمی پایین میره، کافیه زیکزاک ها رو شدیدتر کنید. یعنی چی؟ یعنی یه روز مثلا 200 کالری بخورین. فرداش 500 . دوباره روز بعدش 300 و تا آخر هفته به همین منوال. فلسفه ی این کار چیه؟ اینه که متابولیسم بدن بالا میره. فقط حواستون باشه که مجموع کالری 7 روز هفته برابر هم
      ولی بازم تاکید میکنم که این حالت بیشتر به درد کسانی میخوره که سلامتی کامل و بدن قوی ای دارن.
      روش علمی: روش علمی معمولا برای وزن های بالا جواب میده. چون محاسباتش برای وزن های پایین درست نیست. بنابراین کسانیکه وزن بالایی دارن از این روش استفاده کنن بهتره. بقیه هم میتونن ترکیبی از این روش و روش تجربی رو استفاده کنن.
      در این روش شما در هر روز باید حداقل به اندازه ی bmr بخورین. این فرمول ها هم برای محاسبه ی کالری ای که در هر روز مجاز به خوردنش هستین:
      روز اول و چهارم : bmr
      روز دوم و پنجم : bmr + 100
      روز سوم و ششم : bmr + 200
      روز تقلب : هرچقدر که از کالری هفتگی مونده

اینکه عرض کردم برای وزن های پایین این روش درست نمیاد رو خودتون همینجا میتونید بفهمید. در این وزن ها اگر فر کدوم از چهار فرمول بالا رو محاسبه و با هم جمع کنید از کالری مجاز هفتگیتون بیشتر میشه! بنابراین اگر دوست داشتین میتونین یه مقدار کالری از هر کدوم از سه فرمول اول کم کنید و یا اصلا از روش تجربی استفاده کنید.

خب همونطور که می بینید این روش آزادی زیادی برای فرد میذاره. مثلا یه روز اشتها ندارین، کم میخورین. و یه روز دیگه برعکس. به این ترتیب زیگزاک ها هم حفظ میشن.

اگر سوالی داشتین بپرسین، در خدمتم.
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

2. 57 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

alis (16 دی 1391),amina (24 اردیبهشت 1392),aramejan (04 آذر 1393),arsheda (28 تیر 1395),art (25 مرداد 1393),ati.m (04 تیر 1392),azi110 (10 اسفند 1392),bande (10 شهریور 1394),banooo58 (05 خرداد 1392),Bar@n (28 تیر 1393),beau gest (21 آذر 1393),ela86 (21 آبان 1391),fateme (19 خرداد 1392),fereshteh (18 فروردین 1392),fofoli (24 تیر 1392),hana_a (17 فروردین 1395),hasti_1220 (25 مرداد 1393),i3ahar (23 دی 1393),Lady Mahsa (06 دی 1392),leilabarbie (24 آبان 1391),leili (24 آذر 1392),mariami (16 دی 1391),maryam12 (03 شهریور 1393),morvarid (21 آبان 1391),nassim (18 تیر 1393),Negar71 (19 مهر 1394),parchami7 (16 مرداد 1392),parisima (27 فروردین 1393),parva (29 فروردین 1392),rara (02 دی 1392),sahar22 (23 شهریور 1393),samar (25 آذر 1393),shaghayegh* (16 شهریور 1393),sheiida (08 خرداد 1394),Smooth (01 دی 1392),tanya (21 آذر 1392),themis (18 آذر 1392),topol (01 مرداد 1396),tuti (10 آذر 1392),مملي شيطون (22 فروردین 1392),مامان مهسا (06 مهر 1392),ماهك (09 آذر 1392),یکتا اذری (13 تیر 1394),گندم1360 (04 مرداد 1392),پرنيا (30 آذر 1392),yalda (29 فروردین 1392),yasna88 (08 شهریور 1394),yu3f (20 آبان 1391),Zeinabb (30 تیر 1394),_Donya_ (31 مرداد 1394),آلاهیدا (18 شهریور 1397),بلیموندا (12 اسفند 1394),باربی اینده (15 مرداد 1394),حوراء (12 اسفند 1394),خانم یزدانی (29 تیر 1394),دلنواز (30 تیر 1394),زندگی دوباره (07 بهمن 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara نمایش پست ها
      به نظر ِ من كه خيلي مفيده و نتيجه مي ده
      :62:
      بله. واقعا نتیجه میده. مهمترین نکته اش بار روحی ای که از دوش رژیم گیرنده کم می کنه هست. اینکه فرد بی دغدغه از رژیمش بتونه در مهمانی ها شرکت کنه خیلی مهمه.
      البته سایر روش های رژیم هم میتونن با رعایت و برنامه ریزی از نظر روحی هم فرد رو راضی نگه دارن.

5. 8 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

asal (27 دی 1391),ati.m (04 تیر 1392),banooo58 (05 خرداد 1392),hamraz (27 دی 1391),mariami (16 دی 1391),parisima (27 فروردین 1393),ماهك (09 آذر 1392),مرجان320 (10 خرداد 1392)

leilabarbie آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      157
      وزن شروع
      70
      وزن هدف
      61.6
      وزن فعلی
      73.3
      حالت من
      ShadOsarhal
      این مطلب به همین موضوع ربط دارد

رژیم لاغری با تغییر کالری روزانه :
      (نوع اول)
      ۱- شما باید حتما قبل از گرفتن این رژیم کالری مصرفیتان به مدت ۱ ماه به هیچ وجه پایین نباشد
      و نرمال باشد.
      ۲- ابتدا شما bmr خود را حساب می کنید و یکی از دو جدول را انتخاب کنید
      ۳- کالری مورد نیاز روزانه را به صورت مقابل حساب می کنید.
      bmr + (20%)bmr = کالری روزانه
      ۴- حال بنا به برنامه انتخابی ۱ هفته یا ۱۰ روز ، کالری روزانه را در عدد ۷ یا عدد ۱۰ ضرب کنید.
      ۵- عددی که بدست آوردید کالری مورد نیاز شما در طی ۷ روز یا ۱۰ روز است تا وزن فعلی شما حفظ شود
      ۵-۱- در جدول ۱ در مدت ۱۰ روز۱ کیلو باید کم کنید که به صورت مقابل عمل کنید.
      ۷۰۰۰ - (عدد بدست آمده در شماره قبل) = کالری مورد نیاز برای کاهش ۱۰ روز
      ۵-۲- در جدول ۲ در مدت ۱هفته ۷۰۰ گرم کم کنید که به صورت مقابل عمل کنید.
      ۴۹۰۰ - (عدد بدست آمده در شماره قبل) = کالری مورد نیاز برای کاهش ۱ هفته
      ۶- حال بنا بر انتخاب جدولی که کردیم عدد بدست آمده را بر ۱۰ یا ۷ تقسیم می کنیم که در بازه انتخابی ما اگر برنامه ۱۰ روز باشد متوسط کالری یک روز کاهش در ۱۰ روز است یا متوسط کالری یک روز کاهش در ۷ روز است.
      ۷- حال قسمت اندازه گیری ما به اتمام میرسد و حال باید برنامه کالری تناوبی خود را برنامه ریزی کنیم.
      مثال برای لیلا با وزن ۶۸ کیلو گرم و قد ۱۵۷ سانتی متر:

کالری تناوبی: این متد به ما کمک می کند که همواره بدن خود را گول بزنیم و به آن اجازه ندهیم تا در مورد کالری مصرفی ما بتواند حدس بزند. دلیل اینکار ان است که بدن بسیار هوشمند است و هوشمندانه عمل می کند طوری که اگر ما کالری خود را همواره پایین نگه داریم و حتی از حد روزانه کمتر بخوریم ، بدن در حالت قحطی وارد می شود و هرموقع که حتی کمی کالری بیشتر بخورید آنرا به عنوان ذخایر چربی برای مصرف در آینده ذخیره می سازد. این حالت در کالری مصرفی بالا هم صدق می کندو بدن خودش را روی یک وزنی ثابت نگه می دارد. حال سوال اینجاست که چه باید بکنیم ؟ بهترین روش همین شیفت کالری یا کالری چرخشی یا کالری تناوبی است.خود این متد دارای انواع روشهایی است تا آنجا که تحقیق کردم و مقالات متعدد را خواندم به اطلاع شما می رسانم.اولین قانون این است که کالری هر دو روز مثل هم نباشد به این صورت که در ۷ روز اول یا ۱۰ روز اول طوری برنامه ریزی می کنید تا یک روز کالری بالاتر و یک روز کالری شما پایین تر باشد همچنین باید توجه داشته باشید که در ۱۰ روز دوم و هفته دوم نسبت بالا رفتن و پایین رفتن به صورت دو تا بالا و دو تا پایین ( در شکل نشان داده شده است). حال طوری این برنامه ریزی را باید بکنید تا در اخر هفته یا به قول معروف تعطیلاتتان از بیشترین کالری که می توانید استفاده کنید در کنار خانواده یا در مهمانیها استفاده کنید که این کالری نیز نباید از مجموع کالری نگهدارنده شما بیشتر باشد یا اختلافی برابر ۱۰۰ یا ۲۰۰ کالری بیشتر داشته باشد. من به طور مثال کالری تناوبی مربوط به وزن و قد خود را نوشته ام که شما نیز میتوانید از آن به عنوان کمکی استفاده کنید.
      توجه: این مقادیر برای بدن نارنج مناسب است و برای شما ممکن است کارایی نداشته باشد.
      مثال لیلا در مورد برنامه ۱۰ روز و ۷ روز در هفته اول رژیم :(یک در میان بالا و پایین)

مثال لیلا در مورد برنامه ۱۰ روز و ۷ روز در هفته دوم رژیم : ( دو تا بالا و دو تا پایین)

به همین منوال هفته های بعد و نیز میتوانید تشکیل بدهید.
      نکاتی که بهتر است به آن توجه کنید:
      ۱- حتما از سه نوع چربی پروتئین و کربوهیدرات استفاده کنید.
      ( بهترین انتخاب ۴۰٪ کربوهیدرات ۳۰٪ چربی و ۳۰٪ پروتئین)
      ۲- وقتی سر سفره می نشینید از خودتان بپرسید برای وعده بعد خود چه باید بخورید؟
      ۳- اگر برنامه چرت روزانه را در برنامه خود بگنجانید .
      ۴- از مینرال و ویتامین استفاده کنید.
      (نوع دوم)
      نوعی از رژیم بالا نیز وجود دارد که بدون اندازه گیری و محاسبه فرمولی شما ۶ روز در هفته
      ۱۲۰۰ کالری مصرف می کنید و همچنان در اخر هفته که کنار خانوادتان هستید کالری مصرفی
      خود را به ۳۰۰۰ کالری می رسانید .
      نکته مهم: کالری مصرفی خود را به مدت زیاد زیر ۱۲۰۰ کالری نبرید . اگر روزی پایین
      ۱۲۰۰ خورید حتما روز بعد جبران کنید چون صدمات بدی خواهید خورد.
      (نوع سوم)
      شما رژیمتان را بر مبنای تغییر کالری می گیرید و همچنان کم کربوهبدرات عمل می کنید.این متد
      برای گیج کردن بدن از دو طریق می باشد. در اینجا سه روز استراحت دارید و میتوانید هر آنچه
      که دوست دارید بخورید ( به حدی که احساس بد پرخوری نداشته باشید). گرچه در این رژیم
      ۱۱ روز کامل حسابی رعایت می کنید و سه روز به استراحت می پردازید . همین امر باعث
      می شود شما روند کاهش وزنتان همچنان ادامه یابد ولی این روند خیلی کند می باشد.
      (نوع چهارم)
      در این نوع که مانند همان نوع اول است حتما باید ۴ وعده غذایی بخورید ( بیشتر هم میتوانید)
      و بین هر کدام از وعده ها هیچ چیز نخورید . آب به مقدار فراوان بنوشید. و بین هر وعده
      غذایی ۳ ساعت فاصله باشد. به مدت ۵ روز ۵۰۰ کالری از کالری نگهدارنده تان کمتر بخورید
      و در دو روز آخر به اندازه کالری نگهدارنده تان بخورید. استراحت را می توانید تا سه روز
      داشته باشید.
      (نوع پنجم)
      رژیم آقای James Johnson است که نوعی از رژیم تغییر کالری می باشد. این رژیم را تاییدیه
      برای بی خطر بودنش ندیدم پس توصیه ای هم نمی کنم. باز انتخاب با شماست. مانند رژیم اتکینز
      دارای فاز القایی است که ۱۴ روز طول می کشد. در این فاز به قول صاحب رژیم زمانی است
      که باعث می شود ژنی به نام SIRT1 در بدن فعال شود. در این فاز باید یک روز کمتر از
      ۵۰۰ کالری بخورید و روز بعد از آن هر آنچه که می خواهید بخورید( به شرطی که پرخوری
      نکنید).این عمل را ۱۴ روز ادامه دهید و بعد از آن شما می توانید کالری روز پایینتان به مقدار
      فاز القایی پایین نباشد و حدود ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ کالری انتخاب کنید و کتاری روز بالایتان از
      کالری نگهدرانده تان با اختلاف حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ کالری باشد.
      منبع مطالب نوع دو و سه و چهار و پنجم از بین شاید ۵۰ سایت یا بیشتر گرفته شده است
      Leila
      میخوام میشه

7. 14 کاربر، ارسال leilabarbie را لایک کرده اند:

art (25 مرداد 1393),asal (27 دی 1391),ati.m (04 تیر 1392),azi110 (10 اسفند 1392),fateme (19 خرداد 1392),nassim (18 تیر 1393),Nazanin95 (24 شهریور 1393),parchami7 (17 مرداد 1392),parisima (27 فروردین 1393),raana (01 دی 1392),Sara15 (03 مرداد 1392),topol (01 مرداد 1396),گندم1360 (04 مرداد 1392),شیلا (06 مهر 1392)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      لیلا جان واقعا عالی بود. بله این ها هم همه به نوعی روش های دارای زیگزاک هستند. کلا روش های زیگزاکی خیلی خوب جواب میدن.
      فقط کاش روی عکس ها آدرس انجمن رو میزدی تا کسی نتونه از زحمتت سو استفاده کنه. اگر خودت نمیتونی بگو تا من اصلاحش کنم

9. 6 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

asal (27 دی 1391),ati.m (04 تیر 1392),hamraz (27 دی 1391),mariami (16 دی 1391),parisima (27 فروردین 1393),مرجان320 (10 خرداد 1392)

leilabarbie آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      157
      وزن شروع
      70
      وزن هدف
      61.6
      وزن فعلی
      73.3
      حالت من
      ShadOsarhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      لیلا جان واقعا عالی بود. بله این ها هم همه به نوعی روش های دارای زیگزاک هستند. کلا روش های زیگزاکی خیلی خوب جواب میدن.
      فقط کاش روی عکس ها آدرس انجمن رو میزدی تا کسی نتونه از زحمتت سو استفاده کنه. اگر خودت نمیتونی بگو تا من اصلاحش کنم
      زنیت جان . آدرس رو خودت بزنی بهتره . من اینا رو قبلا توی وبلاگم گذاشته بودم بابتش هم خیلی سایتهای خارجی رو خوندم.
      Leila
      میخوام میشه

11. 8 کاربر، ارسال leilabarbie را لایک کرده اند:

asal (27 دی 1391),ati.m (04 تیر 1392),hamraz (27 دی 1391),mariami (16 دی 1391),parisima (27 فروردین 1393),مرجان320 (10 خرداد 1392),yasna88 (10 شهریور 1394), Zenith (24 آبان 1391)

asal آواتار ها
      کاربر فعال

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      158
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      53.500
      حالت من
      Ghamgin
      من با این رزیم از 95 بهذ67 رسیدم رزیم زیگزاگی بدنم عادت کرده خیلی خوب جواب میده ممنونم

13. 9 کاربر، ارسال asal را لایک کرده اند:

**mahsa** (06 دی 1392),ati.m (05 تیر 1392),banooo58 (05 خرداد 1392),hamraz (27 دی 1391),mariami (27 دی 1391),parisima (27 فروردین 1393),topol (01 مرداد 1396),مرجان320 (10 خرداد 1392), Zenith (27 دی 1391)

marmary آواتار ها
      کاربر فعال

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.21
      قد
      170
      وزن شروع
      93
      وزن هدف
      70
      وزن فعلی
      75.800
      حالت من
      ShadOsarhal
      عسل خانم منم زیکزاکی میگیرم اما 2 هفته س کاهش کمی داشتم شما چه طور اینقدر خوب کم کردی میشه از راهکارات بگی
      در این دنیا که مردانش عصا از کور میدزدند
      چه خوش باور من شیدا محبت جستجو کردم

15. 7 کاربر، ارسال marmary را لایک کرده اند:

asal (27 دی 1391),ati.m (04 تیر 1392),azi110 (10 اسفند 1392),hamraz (27 دی 1391),mariami (27 دی 1391),مرجان320 (10 خرداد 1392), Zenith (27 دی 1391)

asal آواتار ها
      کاربر فعال

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      158
      وزن شروع
      98
      وزن هدف
      52
      وزن فعلی
      53.500
      حالت من
      Ghamgin
      marmary عزیز من اروم اروم کم کردم اما توی دفترچم کمی توضیح دادم اگه خواستی بخوان ولی در کل اگه درست رعایت کنی و هر چند هفته برای فعال شدن متابولیسم بدنت به خودت استراحت بدی مشکلی نداره من 3 هفته یهبار رعایت چندان رزیم ندارم یعنی ثبات وزن اینجوری بدنمم خودشئ اماده می کنه و عادت به وزن جدیدم می کنه موفق باشی

17. 7 کاربر، ارسال asal را لایک کرده اند:

ati.m (05 تیر 1392),mariami (27 دی 1391),marmary (27 دی 1391),parisima (27 فروردین 1393),scute (11 اردیبهشت 1393),مرجان320 (10 خرداد 1392), Zenith (27 دی 1391)

نانی آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      160
      وزن شروع
      97
      وزن هدف
      68
      وزن فعلی
      97
      حالت من
      Sepasgozar
      با سلام من نتونستم حساب کنم چفدر کالری میخواد در روز رزیم زیکزاکی کمک کنید:67::67:

19. 2 کاربر، ارسال نانی را لایک کرده اند:

marmary (30 بهمن 1391), Zenith (30 بهمن 1391)

نيايش آواتار ها
      کاربر سایت

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      168
      وزن شروع
      63
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      56
      منم ميخوام اين رژيم شروع كنم ولي از مرحله سوم به بعد متوجه نميشم

21. 2 کاربر، ارسال نيايش را لایک کرده اند:

marmary (30 بهمن 1391), Zenith (30 بهمن 1391)

• صفحه 1 از 10
  • 123 ...
  • آخرینآخرین