شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

موضوع: رژيم پروتئين بر پايه رژيم دكتر كرماني

نسرين آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.02
      قد
      153
      وزن شروع
      90
      وزن هدف
      50
      وزن فعلی
      90
      حالت من
      Azkhodrazi

رژيم پروتئين بر پايه رژيم دكتر كرماني

تقديم به دوستهاي زيباتنيم:
      توصيه هاي يك دوست خوب به دوست ديگر؛
      من 13 سال چاق بودم از 8 سالگی تا 21 سالگی و در طول یک سال گذشته 22 کیلو کم کردم،یعنی 90 بودم الان 68
      الانم تو رژیمم تا برسم به 58 کیلو اگه خدا بخواد. تو این سالها صد تا راه امتحان کردم و به یه سری نتیجه رسیدم که برات می گم تا اگه خدا قبول کنه هر دو لاغر بشیم

1. من نمی دونم معدت چه قدر مشکل داره ولی هرچی هست تورو خدا بزرگش نکن.

2. لیست کالری هارو خواسته بودی کتاب دکتر کرمانی همه رو نوشته؛ نام کتاب (معجزه ای برای چاق ها و لاغرهاست)، من خودم وقتی 90 کیلو بودم یه بار رژیم کرمانی رو گرفتم و 10 کیلو هم کم کردم ولی عقلم نرسید ولش کردم و دوباره چاق شدم، ولی کتابش خیلی مفیده تورو خدا بخر و بخون، عالیه، خیلی خیلی خیلی بهت کمک می کنه، ببین چه قدر تاکید کردما، من مدیر فروش دکتر کرمانی نیستم! ولی کتابش جدا معجزه است، من هر وقت کم میارم کتابش و یه دور مرور می کنم، خیلی خوبه

3.من روزی 1:15 دقیقه تو خونه با یه سی دی ایروبیک ورزش می کردم، سرعت لاغر شدنم بالا رفت، بدنم خوش فرم شد و هر زمان که حوصله داشتم ورزش می کردم( از درد سر باشگاه خلاص بودم).

4. رژیمای مسخره که سالی 1 کیلو هم کم نمی کنی ریختم دور، ببین چرندیات و بریز دور؛ یه کف دست نون و 100 گرم پنیرو .... اینا از نظر من همش مزخرفه، اگه جدا می خوای کم کنی یه سال بذار پشتش کم می شی،
      ورزش، کم خوردن و تحرک بالا، وسوسه نشدن، بچه گی نکردن. نخوردن هر چه قدر سخت و عذاب آور باشه، سخت تر از چاق بودن که نیست، هست؟

5.من رژیمتو دیدم، ناراحت و دلسرد نشو لطفا، از نظر من مزخرف بود! توهین نمی کنم، عاشقتم، از نوشته هات فهمیدم چه قدر پاک و باحالی ولی خداییش آخه این رژیمه تو گرفتی؟ کسی که می خواد لاغر کنه کیک و نون خامه ای نمی خورههههههههه دختر کسی که می خواد لاغر کنه وسوسه نمی شه، برنج! شکلات! نون! کیک! بستنی! به خدا تف به همشون که همه سالهای خوب و قشنگ زندگیم و ازم گرفتن، پوست قشنگم داغون شد، اعصابم گند زده شد بهش،حسرت پیدا کردن یه لباس خوشگل، یه مانتو شیک ثصمیم درست و حسابی بگیر با شیوه حساب شده و جلو برو و به خدا توکل کن، اگه قابل بدونی پا یه پات می ام و دو تایی با هم لاغر میشیم، هر سوالی داشتی جواب می دم و پشتتم.

6.قدم اول: یه لیست تهیه کن از چیزایی که نباید بخوری، این لیست تو کتاب کرمانی هست؛ ولی به جز اون کاملا مشخص غذاهای ممنوعه دیگه! من این طوری شروع کردم، هر چیزی که می خواستم بخورم به این فکر می کردم که این خاصیتی داری یا نه فقط کالریه الکیه؟ مثلا: نوشابه، پفک، چیپس، کالباس، سوسیس، نون لواش، نون باگت، پیراشکی، تخمه،نون خامه ای، انواع کیک؛ کلوچه، بستنی؛ شکلات، شربت و هزار تا چیز دیگه، مثلا من تو رژیمت مربا دیدم، مربا چه خاصیتی داره؟ یه ذره میوه با یه عالمه شکر! غیر از اینه؟ پس هر چی دستت اومد نخور، تو باید سعی کنی که همراه با رژیم معدتم کوچیک کنی.

7.پس یه مدت اینا رو بذار کنار، مثلا دو هفته اصلا از غذاهای ممنوعه نخور( غذاهایی که فقط کالری داره و نه برای بدن مفید نه لازم)

8. برای دو هفته بعدی برنج از تو برنامه غذاییت حذف میشه

9. دو هفته بعدش نون هم حذف میشه،همه نوع نون، مخصوصا لواش و باگت، فقط نون جو آزاده، پس تا اینجا برنج و نون و غذاهای ممنوعه حذف

10.دو هفته بعدش؛ انواع کیک، نون خامه ای، کیک خونگی، کیک خونگی خاله و ... حذف، از تو شیرینی جات فقط بیسکوییت ساقه طلایی و خرما آزاده

من اینطوری شروع کردم، الان انقدر معدم کوچیک شده که سه تا دونه بیسکوییت ساقه طلایی پشت هم می خورم معده درد می گیرم، انگار عمل بایپس معده کردم، ببین اشتباه اصلی اینه که همه دنبال اینن که چی بخورن که لاغر بشن، در صورتی که برای لاغر شدن باید چیزی نخورد، نه اینکه الکی معدتو پر بکنی، هر چی کم تر بخوری بهتر، معدت سبک تر،و هر چه سریعتر معدت جمع میشه، الکی معدت و پر نکن، حتی از چیزای کم کالری؛ مگه مجبوری هی خودتو ببندی به کرفس و کاهو و کلم؟ که بعد یه مدت حالت از رژیم به هم بخوره؟! ببین مهم ترین قانون تو رژیم نخوردن.

11. مشکل اصلی چاقا اینه که همش به خوردن فکر می کنن، در صورتی که لاغرا اصلا به خوردن فکر نمی کنن، به خاطر همینم خیلی کم غذا می خورن، یا اصلا گاهی یادشون می ره غذا بخورن، اصلا به خوردن فکر نکن،هی نگو کی زمان عصرونمه کی زمان صبحونم، هر زمان که گرسنه شدی یه چیز کم کالریه مفید بخور، مثلا شیر با بیسکوییت ساقه، یا نون جو با ماست کم چرب
      12.من یک ماه رژیم پروتئین گرفتم و راضی بودم ازش، که این شرح رژیمه

صبحانه: 1 تخم مرغ آب پز با 3 عدد بیسکوییت ساقه
      میان وعده: یک مشت آجیل کم نمک
      نهار: 1 لیوان عدسی پخته شده
      میان وعده: یه لیوان شیر با 1 میوه (سیب، پرتقال، نارنگی؛ ...) ( موز و آناناس و نمی دونم هندوانه و طالبی اصلا!).
      شام : یه قطعه ماهی قزل آلای آب پز+ مقدار زیادی سالاد بدون سس

بگیرش، برای مدت یک ماه عالیه

13. ببین من یه لیست مجاز از خوراکیها برای خودم دارم که هر وقت گرسنه می شم یکی رو انتخاب می کنم و به عنوان یک وعده ازش استفاده می کنم، نمی دونم منظورم رو متوجه می شی یا نه! یعنی برای خودم چند تا وعده غذایی تعریف کردم و هر روز از سه تاش به عنوان سه وعده استفاده می کنم، وعده هام ایناس:

1. یک لیوان عدسی با چند قاشق ماست کم چرب
      2. یک تکه ماهی یا مرغ آب پز با سالاد
      3. سه تا بیسکویت ساقه با پنیر کم چرب( بیشتر برای صبحانه)
      4.یک لیوان شیر با 5 تا خرما
      5. 2 تا تخم مرغ آب پز
      6.چند عدد میوه
      7.یه لیوان سوپ بدون روغن
      8. دو تا سیب زمینی متوسط آب پز
      9.یه مشت پسته+یه مشت بادام یا گردو
      10: چایی با 5 تا بیسکوییت یا 10 تا خرما
      11. یه کف دست بزرگ نون جو+ یک لیوان ماست کم چرب
      12.یه کف دست بزرگ نون جو+ 2 قاشق غذاخوری پنیر
      13.نصف تن ماهی+یه کف دست نون جو یا یه لیوان ماست

14.هر روز حق داری دل به خواه سه تا از این وعده هارو انتخاب کنی و بخوری، ببین همه اینا سرشار از پروتئین و کلسیم و برای بدن لازم در ضمن این که کالریشم پایین، هیچ کدوم نه چربن، نه شیرینن، نه دیر هضم. با سه تا انتخاب خوب می تونی هر روز همه چی بخوری و از خوردن هم بی دغدغه لذت ببری، دوست دارم همین الان نظر و تصمیم تو بدونم!

15. من از این رژیمای 4 تا قاشق برنجو یه تیکه گوشت متنفرم، یعنی چی اصلا؟!!! برنج حذف؛ خورشت حذف؛ نون حذف، کیک حذف، بابا یکی به من بگه 1 قاشق بستنی تو رژیم لاغری چه معنی میده آخه ؟!!! نباید بخوری، باید کامل حذف کنی، قدم اولشم اینه که از خوراکی متنفر بشی، من واسه خودم هر خوراکی غیر مجاز رو به یه چیز چندش تعمیم می دم، این باعث شد از اون خوردنی متنفر بشم، نمی دونم اونو باید بهت بگم یا نه ولی می گم؛ من با خودم تصور کردم نون یه تیکه از پوست یه آدمه! تو دیگه می تونی با این مثال نون بخوری؟ اگه بتونی خیلی پوست کلفتی!

16.تحرک داشته باش، تنبلی نکن.

17.دوست پسر منم میگفت عاشق شیمکتم!!! معذرت می خوام غلط اضافی کرد گفت، کدوم آدم عاقلی از پیه و چربی شل و ول و بی قواره خوشش می اد؟ اینا همش عشوه گریه که دارن واسه ما می کنن و گرنه من مطمئنم زیر اون اطمینانشون وقتی تو چشمات زول می زنن و می گن: من عاشق شیمکتم!!! یه نفرت زیادی نهفتس، پس فردا که با هم رفتید یه مانتو بخرید و هیچ مانتویی سایز تو نبود، همون عاشق شیمک بهت می گه: خوب یه خرده لاغر کن دیگه، اه هیچ کدوم تو تنت خوب نیست! این اه و که می گه ها دنیا رو سرت خراب می شه!!!.

18.تو وب یکی از دوستات دیدم با اضافه وزن بالا طی یک هفته 500 گرم کم کرده!!!، آخه خداییش این چه رژیمیه؟؟؟ با هر رژیم مسخره ای حداقل باید هفته ای 1 کیلو کم کرد؛ خوب معلومه که رژیمش درست نیست؛ خیلی داره راحت می گیره، آهسته و پیوسته خوبه ولی کسی که اضافه وزنش بالاست اگه انقدر آهسته جلو بره بعد یک سال 7 ؛8 کیلو بیشتر کم نمی کنه و خسته میشه از همیشه رژیم بودن و ول می کنه رژیمشو و هیچی میشه! باید آدم رژیم محکم بگیره و بچه بازی در نیاره.

19.مولتی ویتامین+ ویتامین دی 100%

20.من این رژیم و گرفتم، نه موهام ریخت، نه بدنم آسیب دید؛ الکی خودتون رو نترسونید، هیچیتون نمی شه، بعضیها می گن وای صورتت آب شده چه زشت شدی! لپات کو؟ چاقی بهت می اد! یا از این حرفا، هر کس اینا رو گفت بدونید دشمن خونیتونه!!!!!!!
      :97:
      ویرایش توسط شهرزاد : 17 شهریور 1392 در ساعت 10:12 دلیل: تغییر فونت

2. 39 کاربر، ارسال نسرين را لایک کرده اند:

3pideh (07 بهمن 1392),eli.topoli (11 مهر 1394),farideh32 (07 بهمن 1392),faryadekavak (18 شهریور 1392),fereshteh (27 شهریور 1392),fereshteh89 (16 بهمن 1392),fofoli (17 شهریور 1392),foroozan90 (20 مهر 1393),liliom (16 مهر 1392),mahbobe (08 مهر 1394),MINAST (29 مهر 1394),nanazak (25 شهریور 1392),niloo13 (12 مهر 1394),niloog18 (07 بهمن 1392),parchami7 (17 شهریور 1392),Sabrina (25 شهریور 1392),sahar16 (13 مهر 1394),somy (18 شهریور 1392),Sparkl3r (19 بهمن 1399),tanya (15 بهمن 1392),tiam (17 شهریور 1392),tinkerbell (18 شهریور 1392),فاطمه جاوید (17 شهریور 1392),مملي شيطون (17 شهریور 1392),مامان مرضيه (17 شهریور 1392),نیلو (17 شهریور 1392),نیک اهنگ (08 آبان 1392),نانوک (17 شهریور 1392),نازنين (17 شهریور 1392),نرگس مامان (29 مهر 1394),گلی خانومی (12 مهر 1394),yasna88 (24 مهر 1394),z.s (29 اردیبهشت 1393),الی-21 (17 شهریور 1392),توکلی (08 مهر 1394),تابتا (09 مهر 1394),خاتون (17 شهریور 1392),زهرا جون (17 شهریور 1392),طناز1368 (26 مهر 1394)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

نیلو آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      150
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      160
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      65/5
      حالت من
      Mehraboon
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      ممنون مطالبت خیلی عالی بود نسرین جون

نیلو آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      150
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      160
      وزن شروع
      76
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      65/5
      حالت من
      Mehraboon
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      نسرین جون آدرس دفترچتو درست کن خانمی

6. 2 کاربر، ارسال نیلو را لایک کرده اند:

mahbobe (12 مهر 1394),نرگس مامان (29 مهر 1394)

رزی آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      قد
      162
      وزن شروع
      75
      وزن هدف
      65
      وزن فعلی
      75
      حالت من
      Ashegh
      سلام نسرین جون امیدوارم سلامت باشی
      من کاملا با صحبتهای تو موافقم. من تقریبا 3 ماهه که رژیم دکتر کرمانی را گرفتم ولی 1 تا 2 کیلو کم کردم. البته من رژیم جی ام را گرفتم که 6-7 کیلو وزن کم کردم. ولی به قول شما این چه وضعیه که فقط یه چیز بخوری خوب خسته میشی. عزیزم ازت میخوام که بهم بگی این رژیمو چند وقت گرفتی و چند کیلو کم کردی؟ من هم میخوام این رژیمو بگیرم و ادامه بدم. ممنون جیگر

8. 3 کاربر، ارسال رزی را لایک کرده اند:

farideh32 (07 بهمن 1392),مملي شيطون (17 شهریور 1392),نرگس مامان (29 مهر 1394)

masi1972 آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.01
      وزن شروع
      77
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      69
      حالت من
      Relax
      ممنون از مطلبت دوستم

10. کاربر زیر پست masi1972 را لایک کرده است:

نرگس مامان (29 مهر 1394)

الی-21 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      10
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.41
      قد
      164
      وزن شروع
      103
      وزن هدف
      ؟؟؟؟
      وزن فعلی
      حالا حالاها نمیخوام بدونم
      حالت من
      Khoshhal
      نسرین جوووووووووووووووووووووووو ون واقعا بابت مطلب مفیدی که نوشتی ازت ممنون
      اگر برای هفتمین بار افتادی برای هشتمین بار دوباره برخیز

12. 2 کاربر، ارسال الی-21 را لایک کرده اند:

mahbobe (12 مهر 1394),نرگس مامان (29 مهر 1394)

فاطمه جاوید آواتار ها
      کاربر تازه وارد

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.00
      قد
      160
      وزن شروع
      65
      وزن هدف
      59
      وزن فعلی
      65
      حالت من
      Mehraboon
      سلام
      مطالبت جالب بود
      خوشم اومد
      منتم همش با رژیم کالری شماری دارم خودمو اذیت میکنم
      یه روز میگیرم یه روز نمیتونم
      منم شکم افتضاحی دارم شوهرم خیلی گیر میده بهم میگه شکمتو آب کن
      اوائل بهم برمیخورد اما یواش یواش پوست کلفت شدم دیگه محل نمیزارم!!!:84:
      خسته شدم دیگه!!! از خودم بدم میاد

14. کاربر زیر پست فاطمه جاوید را لایک کرده است:

نرگس مامان (29 مهر 1394)

خاتون آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      60
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.13
      قد
      163
      وزن هدف
      هرچه کمتر ،بهتر
      وزن فعلی
      103
      سرین جون مرسی گلم مطلبت عالی بودمنم با نظرت موافقم ولی من یکی دو بار کاملا لاغر شدم بعد از مدتی دوباره اضافه شدم بازم تلاشم میکنم اینبار حتما می تونم
      ادم ها را بدون اینکه به وجودشان نیاز داشته باشی

دوست بدار کاری که خدا با ما می کند

16. کاربر زیر پست خاتون را لایک کرده است:

نرگس مامان (29 مهر 1394)

lili721 آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.03
      قد
      159
      وزن شروع
      54
      وزن هدف
      48
      وزن فعلی
      54
      حالت من
      Delvapas
      مرررررررررررررررررررررررر سی

- - - Updated - - -

حالو روز من افتضاحه من 53 کیلو ام و نمی تونم این 3 کیلوی لعنتی رو اب کنم ااااااااااااااااااه

18. کاربر زیر پست lili721 را لایک کرده است:

نرگس مامان (29 مهر 1394)

شهرزاد آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.19
      قد
      172
      وزن شروع
      101
      وزن هدف
      بدنسازي
      حالت من
      Khoshhal
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه جاوید نمایش پست ها
      سلام
      مطالبت جالب بود
      خوشم اومد
      منتم همش با رژیم کالری شماری دارم خودمو اذیت میکنم
      یه روز میگیرم یه روز نمیتونم
      منم شکم افتضاحی دارم شوهرم خیلی گیر میده بهم میگه شکمتو آب کن
      اوائل بهم برمیخورد اما یواش یواش پوست کلفت شدم دیگه محل نمیزارم!!!:84:
      خسته شدم دیگه!!! از خودم بدم میاد

فاطمه جان برای اینکه شکمت آب بشه پیاده روی بکن پیاده روی خیلی بالاتنه و شکم رو آب می کنه هولاهوپ هم برای خوش فرم شدن خیلی خوبه کلا رژیم غذایی باعث لاغری می شه ولی لاغری از جایی که حتما می خوای نیست قسمت هایی که موضعی چاق هستن علاوه بر رژیم باید روشون کار بشه بعد مدتی که وزن مناسب شد باید رفت باشگاه و با دستگاه ها رو بدن کار کرد رژیم هم باید پر پروتیین باشه که عضله سوزی نشه عضله سوزی تو رژیم یعنی فاجعه هر وقت کاهش وزن استاپ طولانی کنه باید بدونیم که یکی از علت هاش اینه که عضله از دست دادیم و کاهش وزن برای این بوده نه چربی چون عضله خودش کالری زیاد می سوزونه و از دست دادنشون متابولیسم رو کند می کنه.

20. 5 کاربر، ارسال شهرزاد را لایک کرده اند:

nanazak (25 شهریور 1392),Sabrina (25 شهریور 1392),tanya (15 بهمن 1392),نرگس مامان (29 مهر 1394),حوراء (28 آذر 1393)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین