شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: چگونه گونه‌ها و لب‌های خود را به‌طور طبیعی برجسته كنیم؟

hamraz آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین

گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.21
    حالت من
    Ashegh

چگونه گونه‌ها و لب‌های خود را به‌طور طبیعی برجسته كنیم؟

نكته حائز اهمیت برای گونه‌گذاری یا برجسته كردن لب‌ها این است كه پزشك متبحر ابتدا با توجه به تجربه خویش و سن هر فرد به طور اختصاصی با وی مشورت كرده و به او توصیه كند كه آیا برایش تزریق ژل هیالورونیك اسیدی قابل جذب بهتر است یا تزریق چربی، تا نتیجه كار كاملا مطلوب باشد

گونه‌ها ولب‌های هر شخص 2 جزء بسیار مهم در صورت (face) وی می‌باشد؛ به طوری كه در میزان برجسته كردن و فرم برجسته كردن آنها فوق‌العاده باید دقت داشت. زیرا فرم دادن و حجم دادن به لب‌ها و گونه‌های یك فرد باید كاملا با شخص دیگری تفاوت داشته باشد، زیرا این 2 جزء نقش بسیار مهمی در زیبایی كلی صورت دارند. به‌طوری كه مثلا یك فرم خاص برجسته كردن لب‌ها ممكن است در صورت یك شخص جلوه بسیار زیبایی داشته باشد ولی همین فرم خاص برای شخص دیگری به هیچ‌وجه زیبایی نداشته باشد، بنابراین در برجسته كردن لب‌ها یا حجیم كردن گونه‌ها (گونه‌گذاری) باید فوق‌العاده آگاهانه هارمونی و هماهنگی سایر اجزای صورت ازجمله بینی و چشم‌ها از نظر فاصله و زاویه‌های آنها با لب‌ها و گونه‌ها را شناخت و به صورت كاملا علمی و دقیق عمل كرد تا نتیجه كار مانند یك نقش هنرمندانه شود. برای درک بهتر مطالب صحبت​های دکتر داوود مقامی متخصص جراحی عمومی را در این زمینه می​خوانیم.

--------------------------------------------------------------------------------

چه نكاتی باید در برجسته‌كردن لب‌ها و گونه‌ها مورد توجه قرار گیرد؟

توجه بسیار زیاد به نوع فرم دادن و مقدار (حجم) برجسته كردن لب‌ها و گونه‌ها به‌طوری‌كه در عین زیبایی حالت غیرطبیعی و مصنوعی نداشته باشد.
    باید توجه داشت عمق تزریق دقیق و صحیح باشد تا عارضه‌ای برای فرد ایجاد نشود.
    درتزریق ژل‌ها استفاده از ژل‌های جدید قابل جذب هیالورونیك اسید تاكید می‌شود زیرا اگر توسط پزشك باتجربه و متبحر تزریق شود، عارضه‌هایی مانند گلوله‌شدن، جابه‌جا شدن، عفونت، آلرژی و... نخواهد داشت.
    باید دقت شود شكل ایجاد شده لب‌ها و گونه‌های جدید تناسب با بقیه اجزای صورت،‌ سن شخص، موقعیت اجتماعی و شغلی فرد داشته باشد به‌طوری كه حالت مصنوعی نداشته و حالت طبیعی (natural) ظاهر شخص حفظ شود.
    مقدار تزریق باید به نحوی باشد كه فرم كلی صورت شخص را به هم نزند.

--------------------------------------------------------------------------------

روش‌های معمول و متداول امروزی برای برجسته كردن لب‌ها و گونه‌گذاری كدامند؟

پركننده‌‌های (Filler) معمول و مرسوم امروزی 2دسته‌اند:

ژل‌ها: بهترین و مطمئن‌ترین نوع ژل‌ها، ژل‌های هیالورونیك اسیدی قابل جذب هستند. مهم​ترین نکته آن است كه از مارك‌های معتبر و موردتأیید سازمان FDA استفاده شود.
    اگرچه مدت ماندگاری این نوع ژل‌ها بین یك سال تا یك سال و نیم است ولی در عوض عارضه​هایی‌مانند (گلوله شدن، جابه‌جایی و عفونت)را ندارند اما درگذشته ژل‌هایی كه به كار می‌رفتند، غیرقابل جذب بوده و عوارضی از جمله جابه‌جایی، گلوله شدن و عفونت داشتند كه امروزه تقریبا منسوخ شده‌اند و ژل‌‌های جدید كه قابل جذب هستند جایگزین برتر آنها شده‌اند، چون كاملا سازگار با بافت طبیعی بدن انسان ساخته شده‌اند و هیچ نوع عارضه‌ای برای شخص ایجاد نمی‌كنند.

تزریق چربی: همان‌طور كه در مقالات پیشین گفته شد از بافت چربی طبیعی بدن خود فرد برای حجم دادن و برجسته كردن لب‌ها و گونه‌ها می‌توان استفاده كرد.

یك توصیه مهم:

تجربه نشان داده كه بهتر است برای گونه‌گذاری یا برجسته‌كردن لب‌ها در جلسه اول از مقدار كمی تزریق شروع كنیم زیرا اگر شما قصد افزایش حجم آنها را داشته باشید توانایی و قدرت مانور پزشك برای افزایش حجم آنها زیاد است و در نهایت یك لب یا گونه دلخواه و طبیعی حاصل خواهد شد كه از نظر زیبایی، تناسب و طبیعی بودن آن رضایت‌ بیمار را كسب می‌كند

چگونه خط خنده و خط سن(خط افتادگی صورت) را ازروی صورت خوداز بین ببریم؟

نكاتی كه باید درباره خط‌خنده دانست

برای از بین بردن خط خنده (Nasolabial fold) و خط سن (Marionet line) كه باعث پیرتر نشان دادن صورت شخص و بالا نشان دادن سن فرد می‌شود، مناسب​ترین روش تزریق چربی یا تزریق ژل‌های قابل جذب و هیالورونیك اسید است. از بین بردن این خطوط باعث جوان‌تر شدن صورت شخص می‌شود. البته نكته فوق‌العاده حائز اهمیت كه باید درنظر داشت این است كه در انتخاب ژل و چربی تشخیص پزشك باتجربه و متبحر بسیار مهم است، زیرا پزشك در انتخاب نوع پركننده باید مسائل مهمی از جمله: سن فرد، دلیل ایجاد این خطوط، میزان و حجم تزریق،عمق تزریق ، طبیعی بودن و... را مورد توجه قرار دهد تا نتیجه كار كاملا رضایت‌بخش باشد.
    هرگز تسلیم نشوید
    معجزه ها هر روز رخ می دهند
    شاید فردا ، روز شما باشد...

2. 6 کاربر، ارسال hamraz را لایک کرده اند:

asal (29 دی 1391),asha.asha (15 شهریور 1393),mariami (12 دی 1391),monir1343 (08 آذر 1393),parchami7 (18 اردیبهشت 1393), Zenith (08 آذر 1391)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    بچه ها تو سایت کسی تا حالا عمل زیبایی(هر نوع عملی اعم از زیبایی بینی، گونه گذاری و...) انجام داده؟
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

5. 3 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

asal (29 دی 1391),mariami (30 دی 1391),shine (28 تیر 1392)

marmary آواتار ها
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.21
    قد
    170
    وزن شروع
    93
    وزن هدف
    70
    وزن فعلی
    75.800
    حالت من
    ShadOsarhal
    من شنیدم اگه کپسول ویتامین e رو بشکونیمو محتویاتش رو روی لب بمالیم به طور موقت حجیم میشه
    در این دنیا که مردانش عصا از کور میدزدند
    چه خوش باور من شیدا محبت جستجو کردم

7. 3 کاربر، ارسال marmary را لایک کرده اند:

asal (29 دی 1391),mariami (30 دی 1391), Zenith (30 دی 1391)

asal آواتار ها
    کاربر فعال

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.09
    قد
    158
    وزن شروع
    98
    وزن هدف
    52
    وزن فعلی
    53.500
    حالت من
    Ghamgin
    اره مرمری جان روی لبهایی که ذاتا کمی حجیم هستن جواب می ده من دیدم

9. 2 کاربر، ارسال asal را لایک کرده اند:

mariami (30 دی 1391), Zenith (30 دی 1391)

neda آواتار ها
    کاربر تازه وارد

امتیاز زیباتنی
    5

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    قد
    167
    اساسي ترين قسمت ميکاپ که مي تواند فرم و ترکيب چهره را تنها با در نظر گرفتن سمت و جهت فونديشن تا حدودي تغيير دهد رژگونه است که پس از اتمام آرايش آنرا تکميل خواهد کرد...
    با توجه به اينکه اساسي ترين قسمت ميکاپ که مي تواند فرم و ترکيب چهره را با در نظر گرفتن سمت و جهت فونديشن تا حدودي تغيير دهد رژ گونه است ميتوان تنها با راهکاري اصولي و ساده گونه ها را به خصوص درصورتهايي که لاغر و باريک هستند برجسته تر نشان داد و چهره را شيک و جذابتر کرد.
    براي اينکار لازم است به جز رژ گونه ي مورد نظر بر حسب رنگ آرايش از يک فونديشن تيره نيز استفاده کنيد.

براي برجسته تر نشان دادن گونه ها ابتدا يک خط فرضي از گوشه دهان به وسط گوش و يک خط ديگر به صورت عمودي از گوشه خارجي چشم به طرف چانه بکشيد. فونديشن تيره را بعد از خط عمودي روي اين خط فرضي به طور افقي بزنيد و سپس از رژ گونه ي اي که هماهنگ با آرايشتان انتخاب کرده بوديد خيلي آرام و ملايم روي آن بزنيد و کمي پخش کنيد.
    به من حق بده
    که میل به خوردن نداشته باشم
    این بغض‌ها که
    تو به خورد من می‌دهی
    سیر سیرم می‌کند …

http://avayeshgh.blogfa.com/

11. 4 کاربر، ارسال neda را لایک کرده اند:

mariami (23 فروردین 1392),parchami7 (18 اردیبهشت 1393),shine (28 تیر 1392), Zenith (23 فروردین 1392)

mina asa آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    من دوست دارم بدون آرایش صورتم چاق بشه خواهرم سه مرحله تزریق چربی انجام داد هم برای گونه گذاری هم برای چاقی صورت یعنی لپهاشم تزریق کرد به علاوه چونه البته هر بار که تزریق میکنه تا یک ماه خیلی ورم داره و صورتش زیادی تپل میشه