شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: آرایش و موهام رو چه جوری زمستونی کنم؟

GHAZALAK آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    45
    گروه وزنی
    گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.11
    قد
    166
    وزن شروع
    105
    وزن هدف
    هدف1: 95 √*هدف2: 82.6 √* هدف3: 68.8 سبز
    وزن فعلی
    81.500
    حالت من
    Ashegh

آرایش و موهام رو چه جوری زمستونی کنم؟

عرضم به خدمتتون که اینایی که براتون می نویسم مطمئنا وحی منزل نیست و مجبور نیستین هیچ کدوم از این تغییرات رو در آرایشتون بدین. اما برای اونایی که دوست دارن توی فصل سرد یه تنوعی ایجاد کنن، این هم ایده:

* زمستون فصل تضاد رنگها در چهره است. کارتون بچه های کوههای آلپ یادتونه؟ دنی یادتونه یه قاقم داشت که توی زمستون پوستش از قهوه ای به سفید تغییر رنگ می داد؟ من که عاشق وقتی بودم که سفید بود... در هر صورت، ما در آرایش دقیقا از طبیعت ایده می گیریم. برخلاف تابستون که رنگ پوست و مو و آرایشمون به هم نزدیک می شه، در زمستون بین این رنگها تضاد ایجاد می شه.

* در فصول سرد سال رنگ کرم پودر (یا پن کیکمون) رو یکی دو درجه روشن تر می گیریم.

* رنگ موی مناسب برای فصل سرد، رنگهای تیره مثل انواع قهوه ای، مشکی و خانواده قرمز و شرابیه. رنگهای بلوند و بور و قهوه ای های متوسط رو بهتره بذاریم کنار. فلسفه کلی اینه که موهامون با پوست صورتمون تضاد داشته باشه. پس موهامون هر رنگی هست، چند درجه تیره اش می کنیم یا کلا رنگش رو عوض می کنیم.

* برای اینکه کرم پودر رنگ روشن خوب روی صورتمون بشینه و نماسه و همین طور چون پوست صورتمون در فصل سرد خشک می شه، حتما حتما هر روز زیر همه چی مقدار زیادی مرطوب کننده می زنیم. حتی اگر کرم پودر نمی زنیم، مرطوب کننده صورت در فصل زمستون واجبه. حتی روزی دوبار.

* تو زمستون ابروهامون رو مرتب و پر و تیره نگه می داریم.
    * یه گروه از رنگها هست که به رنگهای سنگهای قیمتی شناخته می شه و برای زمستون پالت بسیار مناسبیه. مثلا رنگ قرمز تیره عقیق یا زرشکی یاقوت ، یا رنگ سبز یشمی جید یا یشم، یا رنگ بنفش تیره امتیست ، یا رنگ سبز پر رنگ زمرد... الان بهتون می گم این پالت به چه کاری میاد.

* زمستون فصل چشم و لب پر رنگه، پس خط چشم و ریمل بیشتری از معمول می زنیم. رنگ رژهامون رو پر رنگ تر می کنیم. زمستون فرصت مناسبیه که رژهای زرشکی یا قرمز یا جیگری و شرابی و بقیه رنگهای سنگ های قیمتی که افتاده اند ته کشومون رو در بیاریم و حالشو ببریم.

* توی فصل سرد بهتره رژهای مایع و براق رو کنار بذاریم و از رژهای تیوبی یا مایع مات همراه با خط لب استفاده کنیم. یادتون باشه خط لب رو دقیقا همرنگ رژ و نه تیره تر بگیرید. برای دوام بیشتر رژ، مثلا برای رستوران رفتن، اول کل لب رو با خط لب پر کنید و بعد روش رژ بزنید.

* سایه های مناسب این فصل تیره و پر رنگن. انواع خاکستری و سربی ، بنفش تیره، یشمی ، مشکی و بقیه رنگهای سنگهای قیمتی رو توی آرایشتون به کار ببرید. سایه رو می تونید براق بگیرید.

* توی فصل سرد رژگونه های نارنجی و هلویی رو کنار می اندازیم و می ریم سراغ رنگهای صورتی تر. رژگونه صورتی خیلی کمرنگ رو روی قلمبه گونه هامون می زنیم.

* عطر مناسب فصل سرد، عطرهای گرم و شیرین با بوهای سنگین گل یا میوه های شیرینه. پس عطرهای خنک و ترش رو کنار می ذاریم و یه بوی خوب زمستونی برای خودمون انتخاب می کنیم.

* لاکهای نئون و فلورسنتی که تابستون می زدیم رو می ذاریم کنار. زمستون فصل لاکهای زرشکی و ارغوانی تیره و بادمجونی و... خلاصه همون رنگ های سنگهای قیمتیه.

* راستی فراموش نکنید که خشکی و زبری ای که برای دستها و لب هامون در زمستون اتفاق می افته، برای پوست سرمون هم پیش میاد. پس چند وقت یک بار (بسته به میزان چربی پوست سرتون) با ماسک آبرسان مو و نرم کننده یه حالی به پوست سرمون می دیم.

منبع: chi-napooshim.blogfa.com
    ویرایش توسط Zenith : 08 آذر 1393 در ساعت 23:51 دلیل: اضافه کردن منبع

2. 3 کاربر، ارسال GHAZALAK را لایک کرده اند:

monir1343 (08 آذر 1393),parchami7 (21 دی 1392), Zenith (21 دی 1392)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار