شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

موضوع: صبحونه خوراش بیان تو! D:

WinterGirl آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      168
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      57
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      Sepasgozar

صبحونه خوراش بیان تو! D:

سلام به همه زیباتنی های عزیر.:balloons: یه راست برم سر اصل مطلب. وعده مورد علاقه من صبحونه ست.چون هرچه قد دلم بخواد میتونم بخورم و نگران چاق شدن هم نیستم! و مفید ترین کار برای شروع یه روز خوب و پر انرژی یه ورزش صبحگاهی توی فضای باز و نوش جان کردن یه صبحونه کامل و خوشمزه ست. از خوبی های صبونه نمیگم که همه ما به اندازه کافی شنیدیم و گفتیم.از همون بچه گی که مامان یه لقمه بلند بالا میپیچید که حداقل اگه دیرمون شده توی راه مدرسه صبحونه رو فراموش نکنیم. اما بازم بیش تر ما میل به خوردن صبحونه نداریم و تعداد افراد صبحونه خور! کمه. من یه پیشنهاد دارم صبح زود بیدار شید و حتما از خونه بزنید بیرون مثلا برای پیاده روی و خرید نون تازه اگر گرسنه نشدین و دلتون نخواست یه فیل درسته رو بخورید بامن! اما شاید دلیل دیگه ش این باشه که از نون و پنیر و چای شیرین و کره مربا و... خسته شدیم!:boredsmiley: موضوع این تاپیک ما همینه! صبحونه های خوشمزه و در دسترس از ملل مختلف. صبحونه های گرم و سرد برای انواع سلیقه ها. پس من تا اونه جا که بتونم صبحونه های خوشمزه جدید رو به شما معرفی میکنم. شما هم کمکم کنید تا همه به صبحونه خور های حرفه ای تبدیل شیم!!!

................................................
      ناهید به روزگاران چربی نشسته بر دل
      بیرون نمیتوان کرد الّا به روزگاران!!😆

2. 8 کاربر، ارسال WinterGirl را لایک کرده اند:

fereshteh (22 مرداد 1393),maryam60k (28 خرداد 1393),mrlmrtz (28 خرداد 1393),nassim (28 خرداد 1393),parchami7 (29 خرداد 1393),نارگل (06 تیر 1393),یونیک (28 خرداد 1393),الینا1 (23 تیر 1393)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

WinterGirl آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      168
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      57
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      Sepasgozar
      املت روسی :

مواد لازم:

مسلما مرغانه(تخم مرغ)!
      ذرت
      نخود فرنگی
      قارچ
      گوجه
      نمک و فلفل هم که دیگه باید باشه!
      (این املت یه جورایی مثل پیتزا میمونه! در واقع هرچی در دسترس داشتین و دل تنگتون کشید میتونید برای وسطش استفاده کنید!)

چه جوری درستش کنیم؟

اول تخم مرغ ها رو مثل وقتی که خاگینه درست میکنید به هم بزنید (با نمک). ذرت و نخود فرنگی و گوجه و قارچ رو هم جداگونه تفت بدین.کف ماهیتابه رو چرب کنید یه ملاقه از تخم مرغ رو بریزین توی ماهیتابه یه کم که خودش رو گرفت یه مقدار از مواد رو بریزین وسطش بعد با کف گیر تخم مرغ خاگینه شده رو روش تا کنید و بذارید خودش رو بگیره بعد با احتیاط برش گردونید تا همه طرفش خوب طلایی بشه.حالا بکشید توی ظرف با جعفری تزیینش کنید و در صورت تمایل روش فلفل سیاه بپاشید یا میتونید هر نوع سسی که دوست داشتید روش بزنید بستگی به میل شما داره!

.........................................

اشتها برانگیز نیست؟! نوش جان!

5. 8 کاربر، ارسال WinterGirl را لایک کرده اند:

fatemeh_m (28 خرداد 1393),fereshteh (22 مرداد 1393),mahrokh (28 خرداد 1393),mrlmrtz (28 خرداد 1393),nassim (28 خرداد 1393),parchami7 (29 خرداد 1393),نارگل (06 تیر 1393),یونیک (28 خرداد 1393)

shamim2 آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.07
      قد
      169
      وزن شروع
      71.400
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      ٦٥
      حالت من
      Ashegh
      من روزهايي كه ميرم ورزش صبحانم اينه
      دو عدد تخم مرغ آبپز
      پنير
      زيتون
      روغن زيتون
      گردو
      آب پرتغال طبيعي
      قهوه تلخ
      پنيرو با نوك چنگال له ميكنم روش روغن زيتون ميريزم گردو رو هم بهش اضافه ميكنم نون نميخورم بجاي نون از گردو استفاده ميكنمتا چهار ساعتم واقها گرسنم نيست
      قبل از صبحانه دو ليوان آب ميخورم بعد قهوه تلخ بعد صبحانه

7. 9 کاربر، ارسال shamim2 را لایک کرده اند:

fatemeh_m (28 خرداد 1393),fereshteh (22 مرداد 1393),mahrokh (28 خرداد 1393),mrlmrtz (28 خرداد 1393),nassim (28 خرداد 1393),parchami7 (29 خرداد 1393),نارگل (06 تیر 1393),یونیک (28 خرداد 1393),WinterGirl (28 خرداد 1393)

fatemeh_m آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      91
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      168
      وزن شروع
      93.2
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      83.2
      حالت من
      Sepasgozar
      صبحانه خوشمزه و سالم هاوایی

یک بشقاب پر از میوه های خوشمزه به علاوه دونات... هم سالم و پرانرژیه هم تهیه ش واقعا ساده ست

9. 6 کاربر، ارسال fatemeh_m را لایک کرده اند:

mahrokh (28 خرداد 1393),nassim (28 خرداد 1393),parchami7 (29 خرداد 1393),نارگل (06 تیر 1393),یونیک (28 خرداد 1393),WinterGirl (28 خرداد 1393)

Mehregan1986 آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      70
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.16
      قد
      170
      وزن شروع
      110
      وزن هدف
      60
      وزن فعلی
      78
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      1
      من 90% صبحانه هام املت پنیر هستش

یه تخم مرغ با نصف فنجون پنیر رنده شده.. + 10/12 زیتون و کاهو

منم مثل شمیم جون نون مصرف نمیکنم .. کلا از کاهو به جای نون استفاده میکنم ... بیشتر هم بهم میچسبه/

************************************************** ************************************

10% باقیمونده هم که اشتها ندارم حدود 2/3 لیوان چایی سبز با 3/4 تا خرما میخورم یا 2فنجون قهوه با 2/3 تیکه کاکاثو تلخ
      ************************************************** **********************************************

البته اینم بگم من ازون مدلایی هستم که اگه وعده ی صبحانه از نون (مقدار تقریبا زیاد)استفاده کنم همش تا شب بخور بخور دارم
      رسیدن به سایز 36,38 تا اسفند 94

11. 6 کاربر، ارسال Mehregan1986 را لایک کرده اند:

mahrokh (28 خرداد 1393),nassim (28 خرداد 1393),parchami7 (29 خرداد 1393),نارگل (06 تیر 1393),یونیک (28 خرداد 1393),WinterGirl (28 خرداد 1393)

WinterGirl آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      168
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      57
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      Sepasgozar
      نقل قول نوشته اصلی توسط shamim2 نمایش پست ها
      من روزهايي كه ميرم ورزش صبحانم اينه
      دو عدد تخم مرغ آبپز
      پنير
      زيتون
      روغن زيتون
      گردو
      آب پرتغال طبيعي
      قهوه تلخ
      پنيرو با نوك چنگال له ميكنم روش روغن زيتون ميريزم گردو رو هم بهش اضافه ميكنم نون نميخورم بجاي نون از گردو استفاده ميكنمتا چهار ساعتم واقها گرسنم نيست
      قبل از صبحانه دو ليوان آب ميخورم بعد قهوه تلخ بعد صبحانه
      اوممم! به نظر خوشمزه میاد. پنیر و روغن زیتون و گردو ایده جالبیه. امتحانش میکنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_m نمایش پست ها
      صبحانه خوشمزه و سالم هاوایی

یک بشقاب پر از میوه های خوشمزه به علاوه دونات... هم سالم و پرانرژیه هم تهیه ش واقعا ساده ست

ظاهرش که خوشمزه ست. ممنون میشم اگر طرز تهیه دونات رو بذاری. :chef_002:من اصلا نمیدونم چیه :89:

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehregan1986 نمایش پست ها

منم مثل شمیم جون نون مصرف نمیکنم .. کلا از کاهو به جای نون استفاده میکنم ... بیشتر هم بهم میچسبه/

************************************************** ************************************

10% باقیمونده هم که اشتها ندارم حدود 2/3 لیوان چایی سبز با 3/4 تا خرما میخورم یا 2فنجون قهوه با 2/3 تیکه کاکاثو تلخ
      ************************************************** **********************************************

البته اینم بگم من ازون مدلایی هستم که اگه وعده ی صبحانه از نون (مقدار تقریبا زیاد)استفاده کنم همش تا شب بخور بخور دارم
      کلا املت از هر نوعش ایده خوبی برای یه صبحونه گرمه.من خودم صبحونه رو گرم دوس دارم که املت راحت تر از همشه و خوشمزه هم هست. کاهو به جای نون! فکر خوبیه

13. 6 کاربر، ارسال WinterGirl را لایک کرده اند:

fatemeh_m (28 خرداد 1393),mahrokh (28 خرداد 1393),nassim (28 خرداد 1393),parchami7 (29 خرداد 1393),نارگل (06 تیر 1393),یونیک (28 خرداد 1393)

shamim2 آواتار ها
      مدیر ارزشمند پیشین

امتیاز زیباتنی
      20
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدیر ارزشمند پیشین
      میانگین پست در روز
      1.07
      قد
      169
      وزن شروع
      71.400
      وزن هدف
      64
      وزن فعلی
      ٦٥
      حالت من
      Ashegh
      كلا خيلي خوشمزه ميشه عزيزم گذشته از اين تخم مرغ آبپز شكمو تخت ميكنه و مصرف تخم مرغ آبپز باعث ميشه درر ز ٤٠٠كالري كمتر مصرف كني

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehregan1986 نمایش پست ها

چه جالب مهري جون نون منم گشنه ميكنه مدتهاسترنميخورم

15. 6 کاربر، ارسال shamim2 را لایک کرده اند:

fatemeh_m (28 خرداد 1393),mahrokh (28 خرداد 1393),nassim (28 خرداد 1393),parchami7 (29 خرداد 1393),نارگل (06 تیر 1393),یونیک (28 خرداد 1393)

fatemeh_m آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      91
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      168
      وزن شروع
      93.2
      وزن هدف
      55
      وزن فعلی
      83.2
      حالت من
      Sepasgozar
      نقل قول نوشته اصلی توسط WinterGirl نمایش پست ها

- - - Updated - - -

ظاهرش که خوشمزه ست. ممنون میشم اگر طرز تهیه دونات رو بذاری. :chef_002:من اصلا نمیدونم چیه :89:

- - - Updated - - -
      عزیزم شیرینی نونی حلقه ایه همون پیراشکی هم میتونی آماده شو بخری که این چندساله نسبتا تو ایران هم زیاد شده هم میتونی خودت درستش کنی منتها اگر بخوای خودت درست کنی باید مثلا از شب قبل آماده کنی ولی خب اینجوری سالم تره مواد دست خودته
      مواد لازم:
      آرد 500 گرم
      تخم مرغ 2 عدد
      شکر 100 گرم
      روغن آبکرده 100 گرم
      ماست غلیظ 1 پیمانه سرخالی
      بیکینگ پودر 2 قاشق مرباخوری
      خاکه قند 200 گرم
      نمک 1/2 قاشق چایخوری
      دارچین 2 قاشق سوپخوری
      جوش شیرین 1/2 قاشق مرباخوری
      طرز تهیه:
      اول زرده و سفیده تخم مرغ رو با روغن و شکر مخلوط کنید و هم بزنید تا کاملا سفید بشه. بعد نمک و جوش شیرین و بیکینگ پودر رو تو ماست حل کنید و این دو مایه رو مخلوط کنید و آرد رو کم کم بهش اضافه کنین. هم بزنید تا مایه به شکل خمیری که نه زیاد شل و نه زیاد سفت باشه دربیاد. روی خمیر رو بپوشونید تا دو سه ساعت بمونه (برای همین میگم باید از روز قبل درستش کنی) تا خمیر ور بیاد. بعد روی میز رو کمی آرد بپاشید یکم از خمیر بردارید با نورد به قطر ۱ سانتیمتر بازکنید. با دهانه استکان حلقه حلقه ببرید و با یک شی استوانه ای مثل انگشتانه وسطش رو سوراخ کنید و روغن فراوان رو با حرارت ملایم داغ بکنید و دونات ها را در روغن سرخ کنید،دو طرفش باید کاملا طلایی بشه و پف بکنه در آخر هم با صافی از روغن درش بیارین که روغن اضافه ش بره بعدم خاکه قند و دارچین رو مخلوط کنید و دو طرفش بپاشید. همین نوش جان :)

17. 6 کاربر، ارسال fatemeh_m را لایک کرده اند:

mahrokh آواتار ها
      کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
      495
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      1.44
      قد
      163
      وزن شروع
      121.500
      وزن هدف
      هدف اول ..وزن99 .هدف دوم ..79...هدف سوم 60
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      Khoshhal
      سلام چه تاپیک خوبی مرسی دوست عزیز winter girl ...
      من صبح از خواب که پا میشم باید 1لیوان بزرگ قهوه دارک (کافئنین بالاست)میخورم ...چون بعدش ورزش میکنم ..هم چربی سوزی میکنه چوون کافئین داره هم انرژی میده جلوی اشتهامو میگیره...الان که تو رژیم هستم اکثرا از برنامه رصبحانه که تو رژیم هست میخورم بعد از ورزشم قهوهس بز میخورم یا شاید 1نصفه تست ولی قبلا
      صبحها بعد از قهوه ..نون تست با کره بادوم زمینی میخوردم .واقعا تا 8 ساعت سیر بودم ..
      یا نون تست با پنبر و گردو میخوردم ..من کلا پنیر دوست دارم ....املت پنیر میخوردم الان هوس کردمممممممم نمیشه بخورم ..
      تو زمستون به خاطر پسرم اب پرتغال صبح میخوردم با یه تیکه کیک....
      دلم یمخواد لاغر شم یه دل سبر بشینم صبحانه بخورممممم ای خدااااااااااااااااااااااا ااا
      If i could pull down the rainbow i would write your name on it and put it back in the sky to let every body know how colourful my life is with friends like you

19. 6 کاربر، ارسال mahrokh را لایک کرده اند:

fatemeh_m (28 خرداد 1393),nassim (28 خرداد 1393),parchami7 (29 خرداد 1393),نارگل (06 تیر 1393),یونیک (28 خرداد 1393),WinterGirl (28 خرداد 1393)

WinterGirl آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      45
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      168
      وزن شروع
      82
      وزن هدف
      57
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      Sepasgozar
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_m نمایش پست ها
      عزیزم شیرینی نونی حلقه ایه همون پیراشکی هم میتونی آماده شو بخری که این چندساله نسبتا تو ایران هم زیاد شده هم میتونی خودت درستش کنی منتها اگر بخوای خودت درست کنی باید مثلا از شب قبل آماده کنی ولی خب اینجوری سالم تره مواد دست خودته
      مواد لازم:
      آرد 500 گرم
      تخم مرغ 2 عدد
      شکر 100 گرم
      روغن آبکرده 100 گرم
      ماست غلیظ 1 پیمانه سرخالی
      بیکینگ پودر 2 قاشق مرباخوری
      خاکه قند 200 گرم
      نمک 1/2 قاشق چایخوری
      دارچین 2 قاشق سوپخوری
      جوش شیرین 1/2 قاشق مرباخوری
      طرز تهیه:
      اول زرده و سفیده تخم مرغ رو با روغن و شکر مخلوط کنید و هم بزنید تا کاملا سفید بشه. بعد نمک و جوش شیرین و بیکینگ پودر رو تو ماست حل کنید و این دو مایه رو مخلوط کنید و آرد رو کم کم بهش اضافه کنین. هم بزنید تا مایه به شکل خمیری که نه زیاد شل و نه زیاد سفت باشه دربیاد. روی خمیر رو بپوشونید تا دو سه ساعت بمونه (برای همین میگم باید از روز قبل درستش کنی) تا خمیر ور بیاد. بعد روی میز رو کمی آرد بپاشید یکم از خمیر بردارید با نورد به قطر ۱ سانتیمتر بازکنید. با دهانه استکان حلقه حلقه ببرید و با یک شی استوانه ای مثل انگشتانه وسطش رو سوراخ کنید و روغن فراوان رو با حرارت ملایم داغ بکنید و دونات ها را در روغن سرخ کنید،دو طرفش باید کاملا طلایی بشه و پف بکنه در آخر هم با صافی از روغن درش بیارین که روغن اضافه ش بره بعدم خاکه قند و دارچین رو مخلوط کنید و دو طرفش بپاشید. همین نوش جان :)

حتما باید از همزن استفاده بشه؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokh نمایش پست ها
      سلام چه تاپیک خوبی مرسی دوست عزیز winter girl ...
      من صبح از خواب که پا میشم باید 1لیوان بزرگ قهوه دارک (کافئنین بالاست)میخورم ...چون بعدش ورزش میکنم ..هم چربی سوزی میکنه چوون کافئین داره هم انرژی میده جلوی اشتهامو میگیره...الان که تو رژیم هستم اکثرا از برنامه رصبحانه که تو رژیم هست میخورم بعد از ورزشم قهوهس بز میخورم یا شاید 1نصفه تست ولی قبلا
      صبحها بعد از قهوه ..نون تست با کره بادوم زمینی میخوردم .واقعا تا 8 ساعت سیر بودم ..
      یا نون تست با پنبر و گردو میخوردم ..من کلا پنیر دوست دارم ....املت پنیر میخوردم الان هوس کردمممممممم نمیشه بخورم ..
      تو زمستون به خاطر پسرم اب پرتغال صبح میخوردم با یه تیکه کیک....
      دلم یمخواد لاغر شم یه دل سبر بشینم صبحانه بخورممممم ای خدااااااااااااااااااااااا ااا
      میتونی ناهید صدام کنی عزیزملطف داری ممنون از بچه ها که تجربیاتشون رو با ما قسمت میکنن
      خوب شد گفتی . چون صبح زود ناشتا میرم پیاده روی قهوه باعث میشه چربی سوزی بیش تری داشته باشم. حالت تهوع رو هم رفع میکنه
      آخ صبحونه مفصل بعد از یه دوره رژیم مثل صبحونه عید فطر میمونه! یعنی در این حد!!!

21. 6 کاربر، ارسال WinterGirl را لایک کرده اند:

fatemeh_m (28 خرداد 1393),mahrokh (29 خرداد 1393),nassim (28 خرداد 1393),parchami7 (29 خرداد 1393),نارگل (06 تیر 1393),یونیک (28 خرداد 1393)

• صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین