شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: کدام شخصیت‌ها به درد هم می‌خورند؟

rezaiyan آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین
    کاربر سایت

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.04

کدام شخصیت‌ها به درد هم می‌خورند؟

کدام شخصیت‌ها به درد هم می‌خورند؟

توصیه‌هایی برای کسانی که دنبال نیمه گمشده خودشان می‌گردند

می‌گویند اگر دنبال همسر ایده‌آل‌تان می‌گردید، راهش این است که اول، شخصیت خودتان را بشناسید و بعدش براساس شخصیت خودتان، دنبال شخصیتی بگردید که با شما سازگار باشد. اگر شما هم این تئوری را قبول دارید، با ما همراه شوید...

ماجراجویان با ماجراجویان ازدواج کنند
    افراد ماجراجو عاشق ریسک کردن هستند. اگر چنین شخصیتی داشته باشید، احتمالا بسیار کنجکاو، خلاق و پرانرژی هستید و معمولا فرد خودانگیخته‌ای هستید. علایق فراوانی دارید؛ از کوهنوردی و ماهی‌گیری گرفته تا رفتن به سینما و تئاتر.
    گزینه ازدواج: شما با افراد ماجراجویی که درست مانند خودتان باشند، به خوبی رابطه برقرار می‌کنید. اگر دنبال همسر ایده‌آل خودتان هستید، عجله نکنید؛ چون ماجراجویی شما باعث می‌شود خیلی سریع در عشق گرفتار شوید و عاقلانه‌ عمل نکنید. اگر به کسی واقعا علاقه دارید، به خودتان فرصت دهید تا بهتر او را بشناسید. در عین حال گاهی ماجراجویی بیش از اندازه ممکن است شما را وسوسه‌ کند که روابط جدید را امتحان کنید ولی باید با این خصوصیت نادرست مبارزه کنید.
    مشاهیری که شخصیت‌شان شبیه شماست: جان‌اف‌کندی، پرنسس دایانا، آنجلینا جولی.
    روان‌شناسی شخصیت: افراد ماجراجو شخصیت خود را بیش از همه مدیون میزان ترشح زیاد هورمون دوپامین در مغزشان هستند. این هورمون، همان هورمونی است که به شما احساس شادی و شادابی و سرزندگی می‌بخشد.

خلاق‌ها با خلاق‌ها ازدواج کنند
    اگر آدم خلاقی باشید، احتمالا خصلتا باوفا هستید و وظیفه‌شناسی و آبروداری از خصوصیات عالی شخصیت شماست. آرامش، اجتماعی بودن و مدیریت عالی منابع انسانی از خصوصیات عالی شخصیت شماست. شما دوست دارید از قوانین پیروی کنید و می‌توانید به راحتی برای زندگی خودتان برنامه‌ریزی داشته باشید و طبق آن برنامه قدم به قدم به هدف‌تان برسید. دیگران از شما بسیار راضی و خشنود هستند و شما را به عنوان آدمی قابل اعتماد می‌شناسند.
    گزینه ازدواج: افراد خلاق و سازنده درست مانند خودتان، زوج مناسبی برای شما هستند. طرف مقابل‌تان ممکن است قدرت حمایت‌گری شما را بپرستد ولی مواظب باشید این حمایت همه‌جانبه، این احساس را در همسرتان ایجاد نکند که دارید مرتب او را کنترل می‌کنید. شما و همسرتان احتمالا سال‌ها با هم زندگی خواهید کرد چون افرادی مثل شما برای حفظ و تداوم زندگی‌شان هر کاری می‌کنند و وفاداری به طرف مقابل رکن نخست زندگی‌شان است.
    مشاهیری که شخصیت‌شان شبیه شماست: جورج واشنگتن، ملکه الیزابت، جنیفرانیستون.
    روان‌شناسی شخصیت: شخصیت آرام و موقر خود را باید مدیون هورمون سروتونین باشید. این ماده شیمیایی می‌تواند اخلاق شما را تعدیل کرده و عصبانیت و حالت تهاجمی شما را کنترل کند.

مدیرها با سازگارها ازدواج کنند
    اگر مدیریت بخش غالب از شخصیت‌ شما است، حتما می‌دانید که بسیار رک و راست هستید و بدون پرده نظرتان را می‌دهید. از سوی دیگر با مسایل بسیار منطقی و واقع‌بینانه برخورد می‌کنید. قاطعیت و استواری از شما جدانشدنی است. شما به آسانی می‌توانید در روابط و کار خودتان تمرکز کنید و در ریاضیات، مکانیک و موزیک می‌توانید زبردست باشید. رقابت‌جویی و جاه‌طلبی عشق همیشگی زندگی شماست.

گزینه ازدواج: افرادی می‌توانند برای شما بهترین زوج باشند که خصوصیت اصلی شخصیت‌شان کنار آمدن و سازش با طرف مقابل باشد و طبیعت انعطاف‌پذیری داشته باشند و گرنه کار شما با یک مدیر به دعوا و جنگ قدرت می‌کشد. اگر شما در روابط خانوادگی و عاشقانه خود دست از کنترل و امر و نهی بردارید، عشق آرام آرام وارد زندگی شما خواهد شد و از درگیر شدن در رابطه عاشقانه که نمی‌توانید آن را کاملا کنترل کنید، نمی‌هراسید. شما شخصیت محکمی دارید که مشکلات خود را نشان نمی‌دهید ولی این خصوصیت شما ممکن است باعث شود همسرتان فکر کند شما پنهان‌کار، مرموز، سرد و بی‌روح هستید. اجازه دهید دست‌کم در روابط خانوادگی احساسات شما بر قدرت مدیریت مطلق و محکم و دست‌نیافتنی شما غلبه کند.
    مشاهیری که شخصیت‌شان شبیه شماست: آلبرت اینشتین، دانلدترامپ (مشاور املاک مشهور آمریکایی)، هیلاری کلینتون و مارگارت‌تاچر.
    روان‌شناسی شخصیت: هورمون مردانه تستوسترون که در بدن مردان بیشتر و در بدن بانوان کمتر ترشح می‌شود این خصوصیت شخصیتی شما را پررنگ تر می‌کند.

انعطاف‌پذیرها با مبادی آداب‌ها ازدواج کنند
    اگر شما شخصیت انعطاف‌پذیری داشته باشید، دیگران از با شما بودن لذت خواهند برد چون شما توانایی زیادی در روابط اجتماعی دارید و در صحبت کردن عالی هستید. احساسات قوی و روشن و واضح از خصوصیات برجسته شماست.
    گزینه ازدواج: شما بیش از همه با افرادی که مبادی آداب و مؤدب هستند کنار خواهید آمد. این افرد که سیاست بالایی در روابط خود دارند، رفتار شما را می‌پذیرند. فقط مراقب باشید با زبان بازی و صحبت‌های بی‌توقف خودتان آنها را دل‌زده نکنید. در روابط با طرف مقابل‌تان رقابت نکنید. توصیه ما به همسر شما این است که در صحبت کردن کم نیاورید. گرچه طرف مقابل شما بسیار خوش‌صحبت است ولی شما هم با اعتماد به نفس از خصوصیات خودتان بگویید. افرادی مثل همسر شما دوست دارند که شما نظرتان را درباره شخصیت و رفتارشان بی‌پرده بگویید.

مشاهیری که شخصیت‌شان شبیه شماست: گاندی، بیل کلینتون.
    روان‌شناسی شخصیت: استروژن که یک هورمون زنانه است و در بدن بانوان بیش از آقایان ترشح می‌شود نقش اصلی را در بروز این خصوصیات شخصیت شما ایفا می‌کند
    مشکلات اندازه فیل هم که باشند پرندگان کوچک الهی کافیست
    * سوره فیل*

2. 4 کاربر، ارسال rezaiyan را لایک کرده اند:

Heartless (05 مرداد 1392),liliom (06 مهر 1392),mariami (20 بهمن 1391), Zenith (21 بهمن 1391)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

Heartless آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    15
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.07
    قد
    153
    وزن شروع
    67
    وزن هدف
    50
    وزن فعلی
    65
    حالت من
    Badjens
    وای من ترکیبی از انعطاف پذیر و مدیر و خلاق هستم. انتخابم برای همسر چقدر تنوع داره
    مجهز به یک جفت چشمِ شور

بــــه زودی

5. کاربر زیر پست Heartless را لایک کرده است:

Zenith (08 مرداد 1392)

مهندس گلنوش آواتار ها
    کاربر سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    قد
    165
    وزن شروع
    82
    وزن هدف
    65 فعلا
    وزن فعلی
    78
    حالت من
    Delvapas
    همسرو کسی که می خوای باهاش یه عمر زندگی کنی....کسیه که حتی با وحود مارتنزیتی بودن قلبت با دیدنش یهویی دلت میلرزه .........و.و خیلی با اون قهرمان رویاهات فرق میکنه.روانشناسی وو اینا فقط جهت سرگرمیه

7. 2 کاربر، ارسال مهندس گلنوش را لایک کرده اند:

Heartless (06 مرداد 1392), Zenith (08 مرداد 1392)

Mehregan1986 آواتار ها
    کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
    70
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.17
    قد
    170
    وزن شروع
    110
    وزن هدف
    60
    وزن فعلی
    78
    حالت من
    Khoshhal
    وبلاگ زیباتنی من
    1
    گلنوش كاملا موافقم،و يه چيزي ديگه هم هست كه ما ميگيم قسمت
    من خودم ٢٨ سالمه،واقعا بعضي وقتا از خودم تعجب ميكردم كه با اين همه موقعيت چرا نميتونم دل به كسي بدم كه واقعا جون براش بدم ولي يهو، و از جايي كه اصلا فكرشو نميكني همين جرقه زده ميشه و دلت ميلرزه و اينجاست كه تازه ميتوني بگي من بايد رو اين ادم فكر كنم كه ايا ميتونيم با هم زندگي خوبي داشته باشيم يا نه كه توي ٩٠٪ شرايط همه چي خوب پيش مميره فقط و فقط ما نبايد اين لرزش دل رو با هوس اشتباه بگيريم
    رسیدن به سایز 36,38 تا اسفند 94

9. 2 کاربر، ارسال Mehregan1986 را لایک کرده اند:

Heartless (08 مرداد 1392), Zenith (08 مرداد 1392)

Heartless آواتار ها
    کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
    15
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.07
    قد
    153
    وزن شروع
    67
    وزن هدف
    50
    وزن فعلی
    65
    حالت من
    Badjens
    من 21 سالمه اما نه دلم لرزیده و نه از لرزش دل کسی احساس خوبی بهم دست میده. نمیدونم... بده یا خوبه؟
    مجهز به یک جفت چشمِ شور

بــــه زودی

11. کاربر زیر پست Heartless را لایک کرده است:

Zenith (08 مرداد 1392)

Mehregan1986 آواتار ها
    کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
    70
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.17
    قد
    170
    وزن شروع
    110
    وزن هدف
    60
    وزن فعلی
    78
    حالت من
    Khoshhal
    وبلاگ زیباتنی من
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Heartless نمایش پست ها
    من 21 سالمه اما نه دلم لرزیده و نه از لرزش دل کسی احساس خوبی بهم دست میده. نمیدونم... بده یا خوبه؟
    سلام،هنوز ٢١ سالته،عجله نكن عزيزم،براي تو هم به وقتش اتفاق ميفته
    رسیدن به سایز 36,38 تا اسفند 94

13. کاربر زیر پست Mehregan1986 را لایک کرده است:

Heartless (08 مرداد 1392)

leilaa آواتار ها
    کاربر محبوب

امتیاز زیباتنی
    60
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.48
    قد
    163
    وزن شروع
    100
    وزن هدف
    نمیدونم
    وزن فعلی
    98
    حالت من
    Badhal
    به نظر من وقتی دل یه دختری لرزید,یعنی وقتی عاشق یه کسی شد دیگه محاله این چیزا براش مهم باشه.
    رنگین کمان پاداش کسانی است که تا آخر باران زیر آن بمانند...