شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نبایدهای اولین قرار با همسر آینده مان

rezaiyan آواتار ها
    مدیر ارزشمند پیشین
    کاربر سایت

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
    مدیر ارزشمند پیشین
    میانگین پست در روز
    0.04

نبایدهای اولین قرار با همسر آینده مان

نبایدهای اولین قرار با همسر آینده مان

احتمالا نخستین موضوعی كه قبل از روبه‌رو شدن با خواستگار جدید‌تان به آن فكر می‌كنید، پوشیدن یك لباس مناسب است و در لحظه‌ای كه در كنارش پشت میز نشسته‌اید هم تمام هوش و حواستان به ظاهر و نحوه انتخاب جملات است، اما دست نگه‌دارید.
    برای آنكه از این قرار‌های اول، سربلند بیرون بیایید، نیاز به شناختن گروهی از « نبایدها » دارید؛ كارهایی كه نباید انجام دهید و حرف‌هایی كه نباید بزنید. قرار نیست تا ابد در مقابل كسی كه قرار است شریك زندگی‌تان باشد، خود را شخص دیگری نشان دهید اما باید بدانید كه بعضی حرف‌ها، خاطرات و كارها با قرار‌های اول جور در نمی‌آیند و باید از هر طریقی كه شده، پنهان‌شان كنید و تا روز مبادا آنها را در دلتان نگه‌دارید.

سعی کنید پینگ پنگ بازی کنید
    همه ما دوست داریم از خودمان حرف بزنیم. انگار تنها موضوع جالبی كه در دنیا وجود دارد، عادات، خواسته‌ها و انتظارات خودمان است. اما این همان دامی است كه ممكن است در نخستین برخوردهایی كه با خواستگار‌تان دارید، در آن بیفتید.
    به‌جای اینكه بی‌وقفه خودتان را شرح دهید و با بیان كردن علایق و انتظارات‌تان بخواهید او را با خود هم مسیر كنید، بگذارید او حرف بزند و هر آنچه در ذهن دارید را از كسی كه قرار است همسر آینده‌تان باشد، بپرسید. وقتی شما بی‌وقفه درباره خودتان حرف می‌زنید، نگاهی منفی نسبت به‌خودتان در ذهن خواستگار‌تان ایجاد می‌كنید.
    احتمالا در این شرایط، بعد از قرار او از پشت میز بلند می‌شود و در دلش می‌گوید كه این نخستین و آخرین قرارش با شما خواهد بود اما شما كه حسابی خودتان را ابراز كرده‌اید، از نتیجه این گفت‌ و گوی یكطرفه راضی هستید و فكر می‌كنید همه چیز خوب پیش رفته است اما واقعیت این است كه ارتباط، یعنی بیان كردن خود و فهمیدن دیگران. پس در جلسات اول گفت‌وگو مثل یك بازی پینگ‌پنگ پیش بروید و همان‌قدر از خودتان بگویید كه از او حرف می‌شنوید.

از قبلی ها حرف نزنید
    شاید روزی مجبور شوید درباره خواستگارهای قبلی‌تان هم حرف بزنید. اما بهتر است تا زمان آن نرسیده، چیزی نگویید. در قرارهای اول با خواستگار جدید‌تان، هرگز پای قبلی‌ها را به میان نكشید. شاید بخواهید از بدی‌های آنها بگویید و به اینجا برسید كه چقدر از یك فرصت تازه خوشحال هستید اما این موضوع هم نمی‌تواند كمكی به شما بكند. همان طور كه گفتیم، هر جمله‌ای كه بوی « خواستگار قبلی » از آن بیاید را نباید به زبان بیاورید.
    مهم نیست كه رابطه احساسی‌ای میان شما و شخص دیگری بوده یا نه، مهم این است كه قرار اول جای این حرف‌ها نیست. اگر شما و خواستگار‌تان احساس كردید كه می‌توانید به یك آینده مشترك فكر كنید و به همین دلیل قرارهای بعدی را تنظیم كردید، ماجرا فرق می‌كند. اگر در روزهای بعد در مورد ارتباطات گذشته‌تان از شما پرسید، می‌توانید بگویید « آن آشنایی، درس بزرگی برای من بود و حالا من و خواستگار قبلی‌ام، دیگر به آن روزها فكر نمی‌كنیم و هركدام‌مان، تنها به فكر آینده خود هستیم. »

فقط لحظه اول مهم نیست
    بیشتر ما وقتی به ازدواج فكر می‌كنیم، معمولا تصور غلطی در ذهنمان چرخ می‌زند. ما فكر می‌كنیم كه مرد رۆیاهایمان كسی است كه در همان لحظه اول به دلمان می‌نشیند، حال و هوای‌مان را عوض می‌كند و در یك لحظه تمام ناامیدی‌مان از پیدا كردن چنین مردی را به امید بدل می‌كند. شاید شما هم فكر می‌كنید میان شما و مرد زندگی‌تان در همان لحظه اول باید یك جرقه عاطفی زده شود و چنین كششی به قرار‌های بعدی و در نهایت ازدواج منجر شود اما اشتباه می‌كنید.
    شما برای خوشبختی به شاهزاده رۆیاها نیازی ندارید و قرار نیست یك عمر با یك نگاه اسرارآمیز عاشقانه زندگی كنید. بلكه قرار است كنار مرد محكم و مستقلی زندگی كنید كه می‌تواند در سخت‌ترین روزها هم در كنار شما باشد، دركتان كند و پابه‌پای‌تان پیش برود.

رخت‌چرك‌ها را دور بیندازید
    همه ما در زندگی‌مان رخت‌چرك‌هایی داریم. منظورمان همان اشتباه‌ها، خاطرات آزار‌دهنده و لحظه‌هایی است كه ترجیح می‌دادیم هیچ وقت اتفاق نمی افتادند. خب، ما انتظار نداریم كه در زندگی شما چنین مسائلی پیش نیامده باشد، فقط می‌گوییم حالا كه وقت ازدواج‌تان رسیده، باید رخت‌چرك‌هایتان را پشت در بگذارید و به‌جای فكر كردن و عذاب كشیدن، برای فراموش كردن روزهای گذشته انرژی بگذارید.
    همسر آینده‌تان را شریك این خاطرات نكنید و اگر به دلیل برخی اتفاقات گذشته هنوز متاثر هستید و عذاب می‌كشید، این عذاب را وارد زندگی‌تان نكنید. دوره نامزدی فرصت خوبی است تا بتوانید از آنچه پیش از این در زندگی‌تان بوده، عبور كنید و با یك شروع تازه، برای یك زندگی موفق آماده شوید. زندگی‌ای كه قرار نیست این بار رخت‌چرك دیگری برای آینده شما شود.
    مشکلات اندازه فیل هم که باشند پرندگان کوچک الهی کافیست
    * سوره فیل*

2. 7 کاربر، ارسال rezaiyan را لایک کرده اند:

baran mehraban (04 بهمن 1391),parchami7 (21 آذر 1392),rara (02 دی 1392),Sabrina (02 مهر 1392),shabahang (12 آبان 1392),نیلوفر ارغوانی (22 آذر 1392), Zenith (27 آذر 1391)

3. # ADS
    تبلیغات در مدار

pegahm آواتار ها
    کاربر تازه وارد

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    قد
    171
    وزن شروع
    71
    وزن هدف
    64
    وزن فعلی
    69
    حالت من
    Movafagh
    kheili movafegham
    merc az matlabe jalebi ke share kardin
    سختی های بزرگ به آدمی نیرویی دو چندان میبخشد

5. 3 کاربر، ارسال pegahm را لایک کرده اند:

mahbobe (10 دی 1392),rara (02 دی 1392), Zenith (02 دی 1392)

نیلوفر ارغوانی آواتار ها
    کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
    29
    گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.10
    قد
    160
    وزن شروع
    61
    وزن هدف
    55
    وزن فعلی
    55 وزن هدف اول!!!
    حالت من
    ShadOsarhal
    مطلب خوبی بود ممنونَ
    اما من فکر میکردم این تاپیک فعال تر باشه راجع به سوالات مناسب یا نکاتی که باید توجه کرد

7. 4 کاربر، ارسال نیلوفر ارغوانی را لایک کرده اند:

hero (26 آذر 1392),mahbobe (10 دی 1392),rara (02 دی 1392), Zenith (02 دی 1392)

Zenith آواتار ها
    مدیر کل سایت

گروه وزنی
    گروه وزنی

عنوان کاربر
    مدير کل سایت
    میانگین پست در روز
    1.37
    وزن شروع
    64
    وزن فعلی
    53
    حالت من
    BaAngizeh
    وبلاگ زیباتنی من
    5
    نیلوفر درست میگه. این تاپیک رو میشه فعال تر کرد و بعدش به درد خیلی ها بخوره.
    من خودم ازدواجم سنتی نبوده اما فکر میکنم برای کسانیکه اولین قرار رو با کسی که میدونن میخوان باهاش ازدواج کنن بذارن در اولین جلسه نباید به ضعف هاشون بپردازن. کلا انسان بهتره اعتماد به نفس داشته باشه و همیشه خوبی های خودش رو چه در ذهن خودش و چه برای دیگران مد نظر داشته باشه. خیلی افراد به اسم صداقت در اولین جلسه ی آشنایی تصویر بدی از خودشون به طرف القا میکنن. و فکر میکنن اگر تمام ضعف ها و مشکلاتشون رو بیان کنن خیالشون راحت تره و با ارامش بهترین میتونن به ادامه ی رابطه برسن! اما این اشتباهه. به این فکر کنید که طرف مقابلتون هم مث شما شدیدا کنجکاو شناخت شماست. وقتی در اولین جلسه کلی موارد منفی بشنوه ناخودآگاه ذهنیتش به شما تغییر میکنه. شاید موارد شناخت بعدیش از شما منجر به این بشه که شما رو ایده آل بدونه اما اون تصویر اولیه تا مدت ها ذهنش رو مشغول خواهد کرد.
    خیلی خوبه که در اولین جلسه از نکات مثبتتون بگید و البته بهش تاکید کنید ضعف ها و نکات منفیتون رو هم در جلسات آتی قطعا به مرور خواهید گفت. به طور کلی هیچوقت خودتون رو دست کم نگیرید. هیچ انسانی از دیگری پایین تر نیست. هر انسان جلوه های زیادی برای افتخار به خودش داره.
    پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
    توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
    دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

9. 3 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

hero (11 دی 1392),mahbobe (10 دی 1392),rara (02 دی 1392)