شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

مکالمه بین hurieh و Zenith

4 پیغام بازدید کنندگان

1. گلم سوالاتت رو تو تاپیک خود این رژیم بپرس و بعد اگر خواستی من بیام جواب بدم با پیام خصوصی اطلاع بده. چون تازه کاری این بارم جواب میدم عزیزم. نه آب مرغ نباید بریزی. فقط صرفا سبزیجات
  2. سلام ؛ آخه من تک تک صفحاتش رو دیدم تقریبا یکی از بچه ها گفته بود می خواد سوپ کلم بخوره ولی خب من چیز دیگه ای ندیدم. ینی من آب مرغ و هویج و نخودفرنگی بریزم خوبه؟ یه جورایی مثه سوپ مرغ رژیم کانادایی بدون سیب زمینتی فقط؟
  3. سلام. عزیزم سوپ سبزیجات اگر درست یادم باشه تو همون تاپیک گفته شده. تو یکی از صفحاتشه. ولی منظورش کلا سوپیه که شما توش فقط سبزیجاتی مث هویچ و گوجه و کرفس و اینا داشته باشه. در واقع هر چیزی که سبزیجات به حساب بیاد. منتها رشته و اینا نباید داشته باشه ها
  4. سلام خوبی زینت جون؟
    من اصلا ناامیدم از خودم هر چی تصمیم می گیرم رژیم بگیرم مثه بچه های خوب تا 6 روز می رم رژیم کانادایی رو بعد دیگه کلا فاتحه ی هر جی کم کردم!
    افسرده شدم.
    یه سوال توی رژیم 20 روزه سوپ سبزیجات چیه؟ اینو من از هرکی تو سایت می پرسم جواب نمی دن می شه شما جواب بدی؟
    ممنون
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 4 تا 4
عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

رژیم خروج از استاپ وزن یک روزه و کاملا رایگان