شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. هانیمیس آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mitakjoon
    سلام...من اولین استارتم بود و خیلی خیلی خوب وزن کم کردم ماه اول بخاطر وزن بالا و کمر درد ورزش نداشتم ماه دوم فقط تردمیل ماه سوم ورزش حرفه ای که تو ماه سوم یه دفعگی کاهش سایز بیش از حد داشتم که به چشم همه اومد
    شما هم هر وقت دیدین کاهشی ندارین رژیمو عوض کنید تا یه شوکی بهتون وارد شه
    من احساس می کنم خیلی نیاز به پروتئین دارم و امروز که تموم شد از فردا می خوام رژیم پروتئین رو بگیرم، ممنونم که راهنمایی می کنید 🌹🌹
  2. هانیمیس آواتار ها
    چقدر شبیه داستان زندگی منه
    عزیزم امیدوارم ایندفعه دیگه تصمیم شما هم جدی باشه و به وزن دلخواهتون برسید...
    به امید روزی که به هدفمون‌ برسیم
  3. Mitakjoon آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط هانیمیس
    ممنونم عزیزم از دلگرمیت...خیلی عالی وزن کم کردید، یعنی من می تونم تا دو هفته هم ادامه بدم؟
    کم کردن وزن من نسبت به روزهای اول کم شده، گفتم شاید بدنم عادت کرده رژیم پروتئین رو شروع کنم کاهش وزنم بهتر بشه
    سلام...من اولین استارتم بود و خیلی خیلی خوب وزن کم کردم ماه اول بخاطر وزن بالا و کمر درد ورزش نداشتم ماه دوم فقط تردمیل ماه سوم ورزش حرفه ای که تو ماه سوم یه دفعگی کاهش سایز بیش از حد داشتم که به چشم همه اومد
    شما هم هر وقت دیدین کاهشی ندارین رژیمو عوض کنید تا یه شوکی بهتون وارد شه
  4. هانیمیس آواتار ها
    سلام عزیزم
    عالی داری پیش میری
    منم شروع رژیمم ماست و خیار بود یادمه تو ۱۵روز من ۱۲کیلو کم کردم وزن شروع ام اون موقع ۱۱۰بود
    کاهش خوبی در پیش داری

ممنونم عزیزم از دلگرمیت...خیلی عالی وزن کم کردید، یعنی من می تونم تا دو هفته هم ادامه بدم؟
    کم کردن وزن من نسبت به روزهای اول کم شده، گفتم شاید بدنم عادت کرده رژیم پروتئین رو شروع کنم کاهش وزنم بهتر بشه
  5. Mitakjoon آواتار ها
    چقدر شبیه داستان زندگی منه
  6. Mitakjoon آواتار ها
    سلام عزیزم
    عالی داری پیش میری
    منم شروع رژیمم ماست و خیار بود یادمه تو ۱۵روز من ۱۲کیلو کم کردم وزن شروع ام اون موقع ۱۱۰بود
    کاهش خوبی در پیش داری
  7. هانیمیس آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط aviishan
    همراهتم عزیزم. موفق باشی

ممنونم... به امید موفقیت 🥰😘
  8. aviishan آواتار ها
    همراهتم عزیزم. موفق باشی
عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک