شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. یکتا اذری آواتار ها
    سلام باربی گلم
    چقدر دلم برات تنگ شده
    بمب انرژی بودی دختر
    یسری بهمون بزززززززززززززززززززززززز زززززززززززززن
    اوضاع روحیت بهتره دوستمممممممم؟
  2. یکتا اذری آواتار ها
    چقدر دلم برات تنگ شده عشقمممممممممممممممممم
    پرانرژی و با انگیزه و پرازتجربههههههههههههههه
    لطفا بازم بیا سااااااااااااااایت

3. باربی اینده آواتار ها
    سلام یکتا جونم
    خوبی فدات شم؟
    والا شرمنده زنیث جونم شدم نمیدونم چرا الان یه مدتیه حال روحیم روبه راه نیست انگیزه ای ندارم
  4. ماه تی تی آواتار ها
    سلام دوستان خوبم .در زمینه کاهش وزن موضعی روغنها وضمادهای خاصی وجود داره علاوه براون شکل ماساژها هم تاثیر گذاره.
    در روغنها باید از روغنهایی استفاده کنید که قابلیت نفوذ بالایی داشته باشه علاوه براون محلل باشه وبتونه چربیهارو تکه تکه کنه تا راحتتر آب شه. یکی از روغنهایی که بهتون پیشنهاد میدم روغن گردو وزیره است .روزی سه بار البته صبحها ناشتا نزنین.در ضماده هم سرکه وهمچنین لیموترش تاثیر خواهد داشت.
    ا
  5. الینا1 آواتار ها
    سلام باربی جونم خوبی
    دلم واست تنگ شده کجایی چخبراهمه چی خوب پیش میره
  6. یکتا اذری آواتار ها
    باربی جونم خوبی
    یه خبری از خودت بده بانوووووووووو
  7. کیجا آواتار ها
    سلام
    نتیجه رژیمت چی شده گلم؟ راضی بودی؟
  8. یکتا اذری آواتار ها
    سلام باربی عزیززززززز
    خوبی
    قبول بااشه ،التماس دعااااا
  9. باربی اینده آواتار ها
    قربونت برم دوستم
  10. mahbobe آواتار ها
  11. موژان تمدن آواتار ها
    سلام باربی جون ببخشید یه سوال؟ مصاحبه تون رو خوندم . شما گفتی با نسکافه و میوه خوب جواب گرفتی میشه بهم توضیح بدی ممنون میشم. میخوام منم همین رژیمو بگیرم
  12. موژان تمدن آواتار ها
    سلام باربی جون ببخشید یه سوال؟ مصاحبه تون رو خوندم . شما گفتی با نسکافه و میوه خوب جواب گرفتی میشه بهم توضیح بدی ممنون میشم. میخوام منم همین رژیمو بگیرم
  13. حوراء آواتار ها
    راستی در مورد این ماساژ باید 20 دقیقه باشه؟ بعد ماساژ دورانی در جهت عقربه های ساعت یا در خلاف جهت یا فرقی نداره؟
  14. حوراء آواتار ها
    • سلام باربی عزیزم.اون روز من این پیامو داشتم و باز برای مدت طولانی رفتم.امروز دوباره برگشتم و دیدم زیر مطلبی که نوشتم برام پیام گذاشتی.واقعا ممنونم از نظر فوق العاده انرژی بخشت.حق با تویه.اون روز من 80 کیلو بودم. و امروز 83.و با همین رویه دیر نیست دیدن عدد 90!! حالا من با خوندن نظرت واقعا انرژی گرفتم و خسته از چاقی این روزها میخوام یکبار دیگه دستمو به زانوهام بگیرم و بلند شم.چقدر توصیه هات عالی و کاربردی و آسان هستند.با تمام وجودم ازت ممنونم و امیدوارم ک تو این راه با انرژی قشنگت همراهم باشی.ممنونم دوست خوبم.

امکان ارسال نظر

15. یکتا اذری آواتار ها
    باربی جونم خوبی
    کم پیدااااااااااااااایی عزیزززززززززززززززززززززز زم
  16. shine آواتار ها
    اصلا نمی دونم اینجا باید بنویسم یا نه
    مممممممممممممن هیچی بلد نیستتتم :)
  17. shine آواتار ها
    به غیر دوقلوها بازم نی نی دار شدی؟
  18. shine آواتار ها
    سلام شیدا عزیزم سایت خیلی تغییر کردهمن اصلا نمی تونم باهاش کار کنم
    حتی دفترچمو پیدا نمی کنم
    ناراحتم حسابی
    می خوام باهات حرف بزنم ولی اصلا بلد نیستم با سایت کار کنم
    سایت قبلی راحتر بود :)
  19. باربی اینده آواتار ها
    لایککککککککککککککک
  20. گلی خانومی آواتار ها

در این بخش شیوه درست کردن این ژل آموزش داده شده است ولی ابتد شیوه استفاده از آن را یاد می دهیم سپس به طرز تهیه آن می پردازیم هر روز کمی از ژل را به اندام مورد نظر با حرکت دورانی ماساژ دهید سپس با کیسه فریزر و در صورتی که از کمربند لاغری استفاده می کنید با کمربند لاغری محل را به مدت چند ساعت ببندید سپس با آب ولرم و صابون بشویید در نظر داشته باشید بعد از ماساژ ژل پوست شروع به تعریق خواد کردپس به هر اندازه که می توانید فعالیت روزانه و یا ورزشی خود را افزایش داده تا با صرف زمان کمتری به نتیجه دلخواه برسید خواص درمانی

• آب کننده پیه و چربی
    • رفع سلولیت شکم ، پهلو ، ران ، باسن

مواد لازم

• پارافین مایع 1 لیتر
    • پارافین جامد 200 گرم
    • پودر قهوه 25 گرم

روش تهیه
    قهوه را به همراه یک لیوان آب جوش دم کرده پارافین مایع و جامد را داخل ظرفی روی حرارت غیر مستقیم قرار دهید قهوه دم کرده را به مخلوط اضافه کنید مجدداً حرارت دهید تا آب موجود در مخلوط به طور کامل خشک شود و فقط مخلوط روغنی در ظرف باقی بماند سپس مخلوط را داخل ظرفی برای نگهداری بریزید و در جای خشک و خنک نگهداری کنید
  • صفحه 1 از 27
  • 12311 ...
  • آخرینآخرین
    عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک