شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. Sparkl3r آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط yac17
    نه اولین رژیمم نیس عزیزم راسش چون درست رعایت نمکنم درست پیش نمیره اینن دفعه میخام درست پیش برم اراده ندارم هرکاری میکنم طلقین میکمم ک اراده دارم
    درست میشه. مطمئنم در آخر موفق میشی..پروسه ی طولانی هست که یکی از چالش هاشم همینه..کمبود انگیزه..درست رعایت نکردن و..و..من کاملا درکت میکنم
  2. yac17 آواتار ها
    نه اولین رژیمم نیس عزیزم راسش چون درست رعایت نمکنم درست پیش نمیره اینن دفعه میخام درست پیش برم اراده ندارم هرکاری میکنم طلقین میکمم ک اراده دارم
  3. Sparkl3r آواتار ها
    سلام دوست عزیز،
    چرا انقدر ناامیدی؟ همیشه تلاش کن این سوالات رو از خودت بپرسی: چرا من انگیزه و اراده ندارم؟ همه ی انگیزه ها و اراده های یک انسان از روحیه اش شروع میشه. اگر مشکل روحی داری..با کسی صحبت کن درباره اش..مشاوره بگیر.‌ دوست خوبم باور کن حدود شصت درصد از ناامیدی بی حوصلگی و کج خلقی ما بانوان..بخاطر روح و روان مونه. اگر تلاش کنیم براشون راه حل پیدا کنیم همه چی درست میشه!اولین قدم اینه که بدونی مشکل چیه.دومیش جستجو برای کمک و راه حله.سومیش هم کسب تلاش و اراده است.من نمیخام بهت تحمیل کنم چه رژیمی رو بگیری چه رژیمی رو نگیری! اما از نظر من انسان باید همیشه از پله های کوچیک شروع کنه مثل رژیم هایی که همه چی دارند و بعد کم کم برسه به سخت ترینش.هدف باید سلامتی باسه نه لاغر شدن به هر قیمتی. مطمئن باش موفق میشی.به موفقیتت ایمان دارم
    آپدیت شده 01 تیر 1399 در 03:36 توسط [ARG:5 UNDEFINED]
  4. Zenith آواتار ها
    تبرییییییک
    آفرین
  5. nina124 آواتار ها
    دوست عزیز من با وزن 97.700 از 8 دی شروع کردم امروز 94.400 بودم موفق ب اشید
  6. yac17 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith
    آره روز اول یه کم به نظر میرسه کالریش از حد رژیمی بالاتره . امروز رو چیکار کردی؟
    روزای دگ غذام صبحانه یه کف دست نون. ناهار در حد 2 تا 3 تا قاشق بود که ضعف نکنم شامم سالاد
  7. Zenith آواتار ها
    آره روز اول یه کم به نظر میرسه کالریش از حد رژیمی بالاتره . امروز رو چیکار کردی؟
  8. kati_cat آواتار ها
    آفریییییین
  9. kati_cat آواتار ها
    از رژیم چه خبر؟؟؟ خوب پیش میری؟
  10. kati_cat آواتار ها
    باید بتونی و باید موفق بشی یکبار برای همیشه
  11. بئاتریس آواتار ها
    ممنونم دوست عزیز از اینکه تجربتون رو در اختیار همه گذاشتید.
عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

رژیم خروج از استاپ وزن یک روزه و کاملا رایگان

رژیم خروج از استاپ وزن
برای مشاهده کلیک کنید