شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. masoume_r آواتار ها
    سلام مرمرطلا جان
    ی خواهش دارم
    الان که شما داری میری، میشه یه خلاصه از کارهایی که طی دوره های 10 روزه انجام میدی رو بگی؟ و نوع رژیمت؟ یعنی چی میخوری چی نمیخوری؟ و مفدار کاهش چطور هست؟ با توجه به اضافه وزن دکتر تعیین میکنه چقدر باید لاغر شی؟ و یا توی اون دوره 10 روزه مثلا باید 3 کیلو لاغر شد؟ چه با اضافه وزن 50 کیلو چه با اضافه وزن 20 کیلو ، تو 10 روز باید 3 کیلو کم کرد؟ یا اون 50 کیلو تو 10 روز 6 کیلو و 20 کیلو تو 10 روز 2 کیلو؟ و نوع تغذیه؟

ممنون میشم بهم توضیح بدی عزیزم
  2. مرمرطلا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoume_r
    سلام دوست عزیز
    مطلبتون جالب بود
    ممکنه آدرس دکتر رو بدین
    ممنون میشم

سلام عزیزم... بله
    آدرس مطب طب کل نگر (هومیوپاتی، تغذیه و رژیم درمانی، طب سوزنی):
    تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، ابتدای خیابان خواجه عبدالله، روبروی تالار سپیده، پلاک 139 ، طبقه اول
    مجتمع پزشکی بهروز - خانم دکتر علمداری
    تلفن: 22898135 - 22886782
  3. masoume_r آواتار ها
    سلام دوست عزیز
    مطلبتون جالب بود
    ممکنه آدرس دکتر رو بدین
    ممنون میشم
  4. مرمرطلا آواتار ها
    ممنون دوست عزیزم
  5. پریچهر82 آواتار ها
    سلام تبریک میگم
  6. مرمرطلا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz.kh
    موفق باشی دوست عزیزم.

ممنون مهربون دوستم!
  7. Behnaz.kh آواتار ها
    موفق باشی دوست عزیزم.
  8. مرمرطلا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پوپک*
    مر مر طلا جان
    برای یبوست که خیلی راه ها هست باید امتحان کنی ببینی روی شما کدوم تاثیر فوری تری داره
    حتما درمان کن و جدی بگیر.روی کاهش وزن تاثیرزیادی داره.
    دم کرده گل محمدی خیلی عالیه.
    یک قاشق روغن زیتون شب ها بخوری.
    یک تا 4 لیوان آب گرم صبح ها ناشتا بنوش.
    از میوه ها گلابی و هویج ب تعداد زیاد استفاده کن.
    آلوی خیس کرده خودش و آبش رو بخوری صبح ناشتا.
    شربت خاکشیر و آلو.
    و ماساژ روزانه شکم ب مدت 15 دقیقه با روغن زیتون با کف دست در جهت عقربه های ساعت.باعث میشه روده ها کار بیفتن حتما انجام بده.

ممنون از توصیه های مهربانانت پوپک جونم...
  9. *پوپک* آواتار ها
    مر مر طلا جان
    برای یبوست که خیلی راه ها هست باید امتحان کنی ببینی روی شما کدوم تاثیر فوری تری داره
    حتما درمان کن و جدی بگیر.روی کاهش وزن تاثیرزیادی داره.
    دم کرده گل محمدی خیلی عالیه.
    یک قاشق روغن زیتون شب ها بخوری.
    یک تا 4 لیوان آب گرم صبح ها ناشتا بنوش.
    از میوه ها گلابی و هویج ب تعداد زیاد استفاده کن.
    آلوی خیس کرده خودش و آبش رو بخوری صبح ناشتا.
    شربت خاکشیر و آلو.
    و ماساژ روزانه شکم ب مدت 15 دقیقه با روغن زیتون با کف دست در جهت عقربه های ساعت.باعث میشه روده ها کار بیفتن حتما انجام بده.
  10. مرمرطلا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط SepidehJoon
    عزیزم در مورد یبوست

باید هرروز به اندازه کافی آب بخورین و سالاد و شیر هم که رو اکثر آدما تاثیر مثبت داره رو این مورد.

من شخصن یه لیوان شیرقهوه داغ مشکل و حل می کنه.

سلام دوست عزیزم... نه بابا کار من ازین حرفا گذشته. آرزوی اسهال دارم
  11. SepidehJoon آواتار ها
    عزیزم در مورد یبوست

باید هرروز به اندازه کافی آب بخورین و سالاد و شیر هم که رو اکثر آدما تاثیر مثبت داره رو این مورد.

من شخصن یه لیوان شیرقهوه داغ مشکل و حل می کنه.
  12. *پوپک* آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرمرطلا
    سلام طلایی.. بله تحت درمانم. امیدوارم که بتونم در کاهش وزنم به موفقیت برسم.
    پارسال تحت درمان بصورت همیوپاتی بودم... عالی بود. موفق شدم براحتی وزنمو به حد مورد نظرم برسونم. در ضمن بدنم سم زدایی هم شده بود وحال جسمانیم بی اندازه خوب شده بو. کمر و زانوهام دیگه درد نمیکرد و چست وچالاک شده بودم. سرحال و پرنشاط شده بود. اما بعد یه چند وقتی کم کم شروع کردم به اضافه کردن و این داشت عین خوره منو داغون میکرد... هرکاری هم میکردم وزنمو نمیتونستم ثابت نگه دارم چه برسه به اینکه کم کنم. خلاصه اعصابم ریخته به هم وحالم از خودم به هم میخوره.
    خیلی خوبه عزیزم ک تحت درمانی.خیلی ب کاهشت کمک میکنه.مدام وضعیت تیروییدت رو پیگیری کن.منم مامانم چون با این بیماری دست ب گریبانه میدونم ک چ تاثیری روی افزایش وزن داره.ان شاء الله همیشه سالم باشی.در ضمن یادت باشه برای لاغر شدن و لاغر موندن باید حال دلت خوب باشه.باید خودتو دوست داشته باشی.انرژیت مثبت باشه.پس حرفای منفی نسبت بخودت نگو دوست من.موفق باشی.
  13. مرمرطلا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پوپک*
    سلام عزیزم.برای تیرویید تحت درمان هستید؟ خیلی مهمه.
    الهی موفق باشی.

سلام طلایی.. بله تحت درمانم. امیدوارم که بتونم در کاهش وزنم به موفقیت برسم.
    پارسال تحت درمان بصورت همیوپاتی بودم... عالی بود. موفق شدم براحتی وزنمو به حد مورد نظرم برسونم. در ضمن بدنم سم زدایی هم شده بود وحال جسمانیم بی اندازه خوب شده بو. کمر و زانوهام دیگه درد نمیکرد و چست وچالاک شده بودم. سرحال و پرنشاط شده بود. اما بعد یه چند وقتی کم کم شروع کردم به اضافه کردن و این داشت عین خوره منو داغون میکرد... هرکاری هم میکردم وزنمو نمیتونستم ثابت نگه دارم چه برسه به اینکه کم کنم. خلاصه اعصابم ریخته به هم وحالم از خودم به هم میخوره.
  14. مرمرطلا آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط SepidehJoon
    منم مشکل بزرگم هی کم و زیاد شدن وزنمه...تیروییدم هم دایم بازی در می اره :brodkavelarg:

دقیقا همینطوره... یبوستمم گاهی خیلی اذیتم میکنه بخصوص مواقعی که رژیم میگیرم. :89:
  15. *پوپک* آواتار ها
  16. *پوپک* آواتار ها
    سلام عزیزم.برای تیرویید تحت درمان هستید؟ خیلی مهمه.
    الهی موفق باشی.
  17. SepidehJoon آواتار ها
    منم مشکل بزرگم هی کم و زیاد شدن وزنمه...تیروییدم هم دایم بازی در می اره :brodkavelarg:
  18. مرمرطلا آواتار ها
    من از 4 شهریور 1396 اقدام به رژیم خضری کردم... وزن شروع 81 کیلو بود. الان 77.400 هستم. انشالله بمرور وزنمو کم میکنم تا پایان پاییز به 60 کیلو که وزن خوبیه برام برسم. اگر بتونم تا عید 1397 به 55 کیلو برسم که دیگه نور علی نوره!!!

به امید موفقیت...
عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
برای مشاهده کلیک کنید
عکس تاپیک

رژیم خروج از استاپ وزن یک روزه و کاملا رایگان

رژیم خروج از استاپ وزن