شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. K@ty آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Magnolia
    سلام میاید باهم رژیم بگیریم؟
    سلام عزیزم

حتما چرا که نه؟ من که پایه ام... بهم بگو کدوم رژیم ها مد نظرته.
  2. Pink Magnolia آواتار ها
    سلام میاید باهم رژیم بگیریم؟
  3. K@ty آواتار ها
    بئاتریس عزیزم خیلی زیبا گفتی

واقعا افسردگی باعث پرخوری شد و وقتی وزنم بالا رفت دچار کم کاری تیرویید هم شدم و متابولیسم بدنم هم اومد پایین و دیگه نشد وزنم رو کم کنم.

واقعا درست گفتی باید رو بحث روحی هم کار کنم بقیه راهنمایی هات رو هم انجام میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط بئاتریس
    سلام دوست من!
    امیدوارم همیشه در سلامت کامل باشی ! و تنت به ناز طبیبان نیازمند نباشه!
    اگر از غذاهای با مزاج گرم بیشتر استفاده کنی متابولیسم بدنت هم درست میشه و یه نکته ی دیگه چون شما دور از وطن هستی به احتمال زیاد دچاردلتنگی شدید که گاهی آزارتون میده و همین امر بر روی طحال و لوزالمعده تاثیر میزاره و باعث کاهش متابولیسم میشه ، خودتون رو با شکرگزاری روزانه به منبع شادی الهی متصل کنید قطعا نتایج عالی اونو می بینید.
    چون هر مشکلی ریشه در روح و روان ما داره که پزشکان به امر اصلا توجه نمی کنند .
    یه ق م عسل ناشتا و قبل از خواب هم در تنظیم متابولیسم بی تاثیر نیست!
    موفق باشی دوست خوبم!
  4. بئاتریس آواتار ها
    سلام دوست من!
    امیدوارم همیشه در سلامت کامل باشی ! و تنت به ناز طبیبان نیازمند نباشه!
    اگر از غذاهای با مزاج گرم بیشتر استفاده کنی متابولیسم بدنت هم درست میشه و یه نکته ی دیگه چون شما دور از وطن هستی به احتمال زیاد دچاردلتنگی شدید که گاهی آزارتون میده و همین امر بر روی طحال و لوزالمعده تاثیر میزاره و باعث کاهش متابولیسم میشه ، خودتون رو با شکرگزاری روزانه به منبع شادی الهی متصل کنید قطعا نتایج عالی اونو می بینید.
    چون هر مشکلی ریشه در روح و روان ما داره که پزشکان به امر اصلا توجه نمی کنند .
    یه ق م عسل ناشتا و قبل از خواب هم در تنظیم متابولیسم بی تاثیر نیست!
    موفق باشی دوست خوبم!
  5. K@ty آواتار ها
    شاید هم دلیلش این باشه:

آپدیت شده 17 اسفند 1396 در 20:27 توسط [ARG:5 UNDEFINED]
  6. K@ty آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط گل بابونه
    موفق باشی عزیزم

ممنونم عزیزم
  7. گل بابونه آواتار ها
    موفق باشی عزیزم
  8. گل بابونه آواتار ها
    آفرین خانم
  9. SepidehJoon آواتار ها
    سلام عزیزم

منم اراده ام خیلی بالا پایین می شه... من الان حدود 4 5 ماه هست که رو وزن لعنتی 82 83 گیر کردم و هی بهم فشار میاد بیخیال میشم و چند روز بعد دوباره :axesmileyf:

رژیمت تقریبن عین منه...منم سعی می کنم با کمترین کربوهیدرات و بیشترین پروتیین سیر بشم...البته اکثر مواقع از میوه نمی تونم بگذرم..

منم می خوان شروع کنم به ورزش.. شاید کمکم کنه سریعتر از این بازه وزنی مزخرف بیام بیرون...ایشالا جفتمون موفق شیم

:brunluva:
  10. leilyyy آواتار ها
    افرین بهت بانو جان:cancan:
  11. K@ty آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط گل بابونه
    عزیزم مطمئن هستم موفق می شی
    مرسی عزیزم از کامنت دلگرم گننده ات
  12. گل بابونه آواتار ها
    عزیزم الان با کالری شماری چقدر موفق بودید،من دارم از کالری شماری نا امید می شم :boredsmiley:
    آپدیت شده 07 اسفند 1396 در 05:25 توسط [ARG:5 UNDEFINED]
  13. گل بابونه آواتار ها
    عزیزم مطمئن هستم موفق می شی
  14. K@ty آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط SepidehJoon
    رژیم پروتیین در دراز مدت جالب نیست.

من یه بار با رژیم پروتیین حسابی تو مدت کوتاه کم کردم ولی امان از بعدش... متابولیسمم حسابی بهم ریخت و حتی با خوردن یه کف دست نون اضافه می کردم. همین شد که الان با 2 برابر اضافه وزن در خدمتتون هستم.
    آره همون کالری شماری از همه چیز بهتره البته من نون و برنج رو کلاً حذف کردم و به جاش جو دو سر می خورم ولی همچنان وزنم خیلی کند میاد پایین

نمی دونم شاید متابولیسم بدنم به خاطر این چاقی خیلی پایین اومده باشه
  15. K@ty آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط SepidehJoon
    سلام و تبریک. منم وزن شروعم 96 بوده ولی تازه شروع کردم. پریود رو سایز من که اثر می زاره.
    منم سایزم 46 هست و می خوام برسم به 38 . حتی شده 2 سال طول بکشه
    ببین حتی اگه این کاهش آب بدنت هم بوده باشه بالاخره بخشی از پروسه است و باید اتفاق بیفته تا به خدمت چربیها هم برسی و نذار نا امید شی
    آره عزیزم حق با شماست

راستش بعضی روزا میبینم با اینکه رعایت کردم ولی وزنم کم نشده هیچی تازه یه کم بالا میره

ولی دیگه امکان نداره پرخوری کنم یا نا امید بشم

میگم ماهی 1 کیلو هم کم شه خوبه میشه سالی 12 کیلو از اینی که هستم که خیلی بهتره که

دقیقاً دیروز یه ویدئو رو یوتیوب دیدم راجع به همین بود که 2 سال طول میکشه تا به وزن مورد علاقه و استایلی که میخواین برسین البته اگه اصولی برین و بخواین که وزنتون برنگرده
  16. K@ty آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوراء
    سلام .کتایون جون چه میکنی ؟ رژیم سیب زمینی رو گرفتی؟؟ خوبه؟ بیا گزارش بده ببینیم چه کردی؟
    سلام ببخشید من این چند ماه اصلاً حالیم نبود باید بخش نظرات رو چک کنم مرسی از اینکه حواست بهم بود عزیزم

حقیقتش رژیم سیب زمینی یا هیچ رژیم دیگه ای بهم نمیسازه دیگه کالری شماری میکنم فقط
  17. SepidehJoon آواتار ها
    رژیم پروتیین در دراز مدت جالب نیست.

من یه بار با رژیم پروتیین حسابی تو مدت کوتاه کم کردم ولی امان از بعدش... متابولیسمم حسابی بهم ریخت و حتی با خوردن یه کف دست نون اضافه می کردم. همین شد که الان با 2 برابر اضافه وزن در خدمتتون هستم.
  18. K@ty آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط K@ty
    مرسی عزیزم آره به نظر من که کالری شماری از هر روشی بهتر و پایدارتره

به امید موفقیت :bliss:
    وای آی گفتی

با اینکه پروتئین سریع آدم رو میاره پایین ولی یه جوریه بهم نمیسازه

کالری شماری عالیه
  19. K@ty آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط omberto
    سلام .
    تبریک میگم کاهشتون رو .
    اره کالری شماری جز بهترین رژیم هاست . همه چی میشه خورد . تنوع زیاد داره توش .
    موفق باشی
    مرسی عزیزم آره به نظر من که کالری شماری از هر روشی بهتر و پایدارتره

به امید موفقیت :bliss:
  20. Sadaf_zv آواتار ها
    کتی عزیز من هم مثل شما واقعا از خوردن پروتئین به صورت یکنواخت خسته میشم واقعا کالری شماری خیلی بهتره ولی خوب کاهش من توی رژیم پروتئین عالی بود .... موفق باشی گلم
  • صفحه 1 از 2
  • 12
  • آخرینآخرین
    عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک