شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. حوراء آواتار ها
    میس مهسای عزیزم چقدر این حرفات برام آشناست.کدوم یکی از ماست ک تا حالا این حرفا رو ب خودش نزده باشه.اما برا من ک ثابت شده همیشه یه حال خوب بهتر میتونه تو رسیدن ب هدفت کمکت کنه تا یه حال بد.پس اول ب خاطر همه چیزایی داری خدا رو شاکر باش و بعد ببین چطور میتونی به هدف لاغریت هم برسی.اونم با یه حال خوب.
    برات حال خوب خوب و روزای شاد شاد آرزو میکنم.
  2. miss mahsa آواتار ها
    ممنونم از همه ی دوستان که به من انگیزه شروع دوباره رو دادن :*
  3. حوراء آواتار ها
    عزیزم استرس و وسواس بیشترین دشمن چاقیه.پس اول سعی کن تا میتونی رو ریلکس کردن خودت کار کنی.
    اول خودتو دوست داشته باش همینجوری ک هستی.
    و بعد انقد خودتو دوست داشته باش ک بخوای ب سمت سلامتی بیشتر حرکت کنی.
    ورزشای سخت رو انجام نده.اول با یک پیاده روی روزانه 20 دقیقه ای شروع کن.در منزل یا بیرون از خونه.موقع ورزش اگر اهل موسیقی هستی یه موسیقی شاد گوش کن.تمام مدت خودت رو در یک اندام زیبا و یک دختر شاداب و سالم تصور کن.فقط روزی 20 دقیقه.موقع ورزش بخند.و بلند بلند بگو من زیبا هستم.من سالم هستم.من شاد هستم.من عاشق ورزش هستم.تو فقط 1 هفته این کارو بکن و ببین چ انرژی و روحیه ای میگیری و بدنت هم آماده میشه و از هفته بعدش باز مثلا 15 دقیقه ب تایم ورزشت اضافه کن.
    برای رژیم من شخصا بهت پل مکنا رو پیشنهاد میکنم چون استرس چی بخورم چی نخورم رو ازت برمیداره.اما هر رژیم دیگه ای میخوای بگیری بگیر فقط یادت باشه روحیه تو حفظ کنی.حتما باید روزی حداقل 10 دقیقه هم ک شده ب لبخند زدن و دوست داشتن خودت و تکرار جملات مثبت با خودت اختصاص بدی.فقط هفته ای یکبار و در شرایط کاملا یکسان خودت رو وزن کن.سایزت رو هم بگیر و هر دو هفته یا ماهی یکبار سایزگیری کن.چون گاهی وزن تغییر نمیکنه اما کاهش سایز داری.تو موفق میشی.همه ما این روزای نا امیدی رو داشتیم. اما یادت باشه نه اون کسی ک ورزش میکنه نه اون کسی ک رژیم میگیره هیچ تضمینی برای رسیدن به هدفش نیست.اما کسی ک روحیه خوب داره و میگه میتونم یه روزی حتما میتونه و ب هدفش میرسه حالا ب هر شکلی ک باشه.
    پس همین الان ک این جملات رو میخونی لبخند بزن و بگو من میتونم.
  4. delarami آواتار ها
    سلام عزیزم . باور کن این شرایط برای همه پیش میاد . این اضافه ها و کاهش ها برای همه به خصوص توی ماه رمضون اتفاق میوفته . اصلا روحیه خودتو از دست نده . دوباره شروع کن . جدی تر شروع کن. بازم با کاهش وزنت حالت خوب میشه . شک نکن.
  5. omberto آواتار ها
    سلام
    راستش حرفی که بتونه باعث تسلی خاطرت بشه ندارم و فقط میتونم بگم که خیلی ناراحت شدم و متاسفم برات
    شاید کم کاری تیرویید داری . ازمایش دادی تا حالا؟
    اخه میگی که کالری شماری میکنی و رژیمتو حفظ میکنی کاملا
    پس شاید مشکلات هورمونی یا کیست تخمدان و ... غیره داری
    پیشنهادم اینه که حتما پیش یه متخصص و مشاور تغذیه بری گلم
    بالاخره اونا اگاهیشون در این موارد بیشتره
    و اینکه خیلی بخودت استرس وارد نکن . هرچند میدونم سخته و تحمل این موقعیت طاغت فرساست
    امیدوارم یه روز پست بزاری
    حال خوب این روزهام
  6. arsheda آواتار ها
    سلام عزیزم دیگه نبینم از این مطالب نا امید کننده توی وبلاگت گذاشتی هاااا اگر طاقت رزیم سخت را داری اتکینز بگیر که خیلیییییی جواب میده الکی هم برای خودت بهونه نیار استعداد چاقی را که منم دارم ان هم خیلیییی زیاد اما باید باهاش بجنگیم تا تناسب اندام را به دست بیاریمو جیلیان هم من بعد افطار هر روز انجام میدهم به نظر من فعلا پیاده روی در خانه اش را برو کهزیاد بهت فشار نیاره و یه بار دیگه ببینم می خوای بی خیال تناسب اندام بشی انقدر میزنمت تا انگیزه بگیری خخخخ موفق باشی
  7. always آواتار ها
    عالیه مهسا جان, ورزش علاوه بر اینکه به تناسب اندام کمک میکنه روحیه عالی به ادم.میده, تاثییر ورزش بی نظیره, موفق باشی
    راستی خانمی ورزش برای ران و باسنت میشه اسمشو بگی تا دانلود کنم, من از رونام بی اندازه ناراضی ام.مرسی
  8. miss mahsa آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوراء
    آفرین عزیزم.ورزش خیلی خوبه.
    حتما بعد از انجام این دوره ورزش بیا و بگو که نتیجه چی بوده و چقدر کم کردی و چقدر تغییر سایز داشتی؟ منتظرتیم.موفق باشی.
    :7165:
    حتما نتیجه رو اعلام می کنم عزیزم
  9. حوراء آواتار ها
    آفرین عزیزم.ورزش خیلی خوبه.
    حتما بعد از انجام این دوره ورزش بیا و بگو که نتیجه چی بوده و چقدر کم کردی و چقدر تغییر سایز داشتی؟ منتظرتیم.موفق باشی.
    :7165:
  10. حوراء آواتار ها
    عزیزم منم با جیلیان موافقم.دقیقا به همون دلیلی که نرمین جان گفت.
    راستی دوباره خوش اومدی به جمع ما.
  11. barbie 72 آواتار ها
    موفق باشی عزیزم
  12. Narmin آواتار ها
    سلام خوش اومدی دوباره، گرچه من تازه واردم
    بنظرم ترکیب هوازی داشته باش با بندسازی
    خوب جیلیان فکر میکنم خودش این ترکیب رو داشته باشه
    معمولا اینطور برنامه ها اول سعی میکنن ضربان قلبت رو ببرن بالا و بعد حرکت موضعی انجام میدن
    موفق باشی
  13. miss mahsa آواتار ها
    از تبریک های همه دوستای عزیزم ممنونمان شاالله هممون در کنار هم به وزن هدف برسیم
  14. miss mahsa آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط yegane34
    تبریک می گم دوست عزیز.
    منم تقریبا در بازه زمانی شما 10 کیلو کم کردم و اوایلش مادرم منو بدجور مسخره می کرد و اصلا امیدی نداشت که من وزن کم کنم!

این خاطره ها رو به نظرم باید تو ذهنمون تثبیت کنیم که این کارو کردیم پس می تونیم خیلی کارهای دیگه رو هم انجام بدیم.
    من که دیگه حرف هیچ کس برام مهم نیست:brunluva:
    دقیقا همینه باید این برنامه ریزی و استمرار و امید و اراده رو به بقیه ی جنبه های زندگیمون هم تعمیم بدیم تا همیشه از خودمون احساس رضایت داشته باشیم
  15. miss mahsa آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط golegandom792
    تبریک میگم دوست عزیزممم
    فقط کالری شماری کردی؟؟؟
    بله گلم فقط و فقط کالری شماری و ورزش نسبتا منظم
  16. سیب قرمز آواتار ها
    مبارکه
  17. توکلی آواتار ها
    تبریک میگم نازنینم .
  18. گلی خانومی آواتار ها
    تبریک میگم دوستم
  19. yegane34 آواتار ها
    تبریک می گم دوست عزیز.
    منم تقریبا در بازه زمانی شما 10 کیلو کم کردم و اوایلش مادرم منو بدجور مسخره می کرد و اصلا امیدی نداشت که من وزن کم کنم!

این خاطره ها رو به نظرم باید تو ذهنمون تثبیت کنیم که این کارو کردیم پس می تونیم خیلی کارهای دیگه رو هم انجام بدیم.
  20. golegandom792 آواتار ها
    تبریک میگم دوست عزیزممم
    فقط کالری شماری کردی؟؟؟
  • صفحه 1 از 3
  • 123
  • آخرینآخرین
    عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول