شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد

نظرات وبلاگ

1. nowdel آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsheda
    سلامم عزیز خواهش می کنم ورزش به نظر من زومبا کارکن حالا چه توی خونه چه باشگاه چون کالری سوزی بالایی دارد و زود روفرم میاره احتمال خیلی زیاد اگر همه ی اینا را رعایت کنی به هدفت میرسی نگران نباش فقط هرچه زودتر رزیم و ورزشو شروع کن
    مرسی از امروز شروع میکنم. تا الان که ۵ کیلوشو کم کردم البته قرص نیو آدیوس رو هم شروع کردم روزی ۷۰۰-۸۰۰ گرم کم میکنه. فقط خدا کنه ۱۰ کیلویی که قرار بود کم کنم کم بشه. ۲۶ روز دیگه فرصت دارم
  2. arsheda آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط nowdel
    سلام خیلی ممنون دوست دارم از راه های مداوم پیش برم ولی فعلا بخاطر موقعیتی که پیش اومده مجبودم
    همین اتکینز رو شروع میکنم. فارادیک هم دارم. بنظرتون فارادیک چقدر جواب میده؟ البته واسه بازوهام میخوام این هفته کرایولیپولیز برم و واسه ساق پاهام هم کویتیشن میرم هفته ای یه بار تا ۴۰ روز دیگه. بنظرتون جواب میده تا ۱۰ کیلو کم بشه؟
    سلامم عزیز خواهش می کنم ورزش به نظر من زومبا کارکن حالا چه توی خونه چه باشگاه چون کالری سوزی بالایی دارد و زود روفرم میاره احتمال خیلی زیاد اگر همه ی اینا را رعایت کنی به هدفت میرسی نگران نباش فقط هرچه زودتر رزیم و ورزشو شروع کن
  3. zane emroz آواتار ها
    سلام عزیزم...به نظر من رژیم پروتئینم خوبه...
  4. nowdel آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsheda
    سلام دوست عزیز من برای این مدت کم بهتون رزیم اتکینز را در کنار پیاده روی پیشنهاد می کنم که حتی می تونید باهاش در 40 روز 20 کیلو هم کم کنید اگر دقیق رعایت کنید اما خب عوارضی هم دارد حتما باید 10 کیلو کم کنید؟ اگر اهسته تر و بایه رزیم اسون تر ب وزن هدف برسید پایدار تره اما اگر هدفتون همونی هست که ذکر کردید من اتکینز را بهتون پیشنهاد می کنم

موفق باشید
    سلام خیلی ممنون دوست دارم از راه های مداوم پیش برم ولی فعلا بخاطر موقعیتی که پیش اومده مجبودم
    همین اتکینز رو شروع میکنم. فارادیک هم دارم. بنظرتون فارادیک چقدر جواب میده؟ البته واسه بازوهام میخوام این هفته کرایولیپولیز برم و واسه ساق پاهام هم کویتیشن میرم هفته ای یه بار تا ۴۰ روز دیگه. بنظرتون جواب میده تا ۱۰ کیلو کم بشه؟
  5. arsheda آواتار ها
    سلام دوست عزیز من برای این مدت کم بهتون رزیم اتکینز را در کنار پیاده روی پیشنهاد می کنم که حتی می تونید باهاش در 40 روز 20 کیلو هم کم کنید اگر دقیق رعایت کنید اما خب عوارضی هم دارد حتما باید 10 کیلو کم کنید؟ اگر اهسته تر و بایه رزیم اسون تر ب وزن هدف برسید پایدار تره اما اگر هدفتون همونی هست که ذکر کردید من اتکینز را بهتون پیشنهاد می کنم

موفق باشید
  6. nowdel آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط omberto
    دستت درد نکنه عزیز که دستور غذای رژیمیتو در اختیارمئن گذاشتی .
    نوش جونت باشه .
    من خیلی شکمو ام . درستش میکنم
    . اون با چوب غذا خوردن هم که عالم دیگه ای داره . من رامن سوپ درست میکنم فقط به خاطره خوردن با هاشی
    خواهشمیکنم
    امیدوارم خوشتون اومده باشه
    من که عاشق این غذا ام همش درست میکنم
  7. omberto آواتار ها
    دستت درد نکنه عزیز که دستور غذای رژیمیتو در اختیارمئن گذاشتی .
    نوش جونت باشه .
    من خیلی شکمو ام . درستش میکنم
    . اون با چوب غذا خوردن هم که عالم دیگه ای داره . من رامن سوپ درست میکنم فقط به خاطره خوردن با هاشی
  8. حوراء آواتار ها
    خوش اومدی نودل عزیز.امیدوارم زود ب زود سر بزنی و بزنم ب اینجا.شاد باشی و پیروز.
  9. nowdel آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط linda1
    رژیمت تقریبا شبیه رژیم 8 ساعته اس؟
    حالا شما به جای روز شبا غذا می خوری ؟درسته؟
    تقریبا شبیه 8 ساعته س ولی فرقش اینه که توی رژیم 8 ساعته میشه همه چی خورد ولی رژیم من یک روز درمیونه، یک روز از اون موزلی لاغریه ران میخورم با غذای کم، یه روز پروتئین میخورم. اینجوری چون یه روز پروتئینه استپ نمیکنم
    البته امیدوارم تا آخرش همینجوری کم بشه و استپ نکنم
  10. linda1 آواتار ها
    رژیمت تقریبا شبیه رژیم 8 ساعته اس؟
    حالا شما به جای روز شبا غذا می خوری ؟درسته؟
  11. linda1 آواتار ها
    باریکلا
    :999:
  12. mj123 آواتار ها
    پر قدرت ادامه بده و موفق باشی
  13. nowdel آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط barbie 72
    لطفا بیشتر درباره رژیمت بگو ایشالا ب هدفت میرسی
    مرسی:)
    رژیمم رژیمه خاصی نیست ولی چیزای خوشمزه میخورم
    چون همیشه شبا رژیممو میشکنم، تصمیم گرفتم صبح تا شب چیزای خیلی کمی بخورم یا اصلا نخورم که شب بتونم زیادتر بخورم
    روز اول از صبح تا شب هیچی نخوردم شب اتکینز گرفتم البته نه به اون سختی... دو تا خرما و یه سیب و یه تیکه ی کوچیک نونِ شکلاتی هم خوردم اینا تقلب بودن... روز اول فکر کنم 800 یا 900 گرم کم کردم
    روز دوم یه تقلب بزرگ کردم.. بجز چیزایی که خوردم، یه ساندویچ بزرگ استیک با پنیر و سس مایونز خوردم ولی بازم 200 گرم کم کردم.. البته نباید میخوردمش
    دیروز هم که کم و بیش تقلبامو داشتم ولی خوب بود چون من هفته ای یک کیلو کاهش میخواستم البته میخوام سعی کنم برسونمش به هفته ای 1.500
    اکثر بچه ها شب رژیمشونو میشکنن.. این روشی که من دارم باهاش پیش میرم این مشکل رو حل میکنه و آدم واقعا سیر میشه... روزا سعی میکنم با آب خودمو سیر کنم یا چیز کمی بخورم
    مثل رژیم آب که آدم هر نیم ساعت، یه ساعت یه بار باید آب بخوره، منم تا همش یه لیوان آب دستمه که ازش بخورممعده م پر باشه تا شب
    فکر کنم این جور رژیم گرفتن روی همه خوب جواب بده
  14. nowdel آواتار ها
    مرسی از همه:)
  15. barbie 72 آواتار ها
    لطفا بیشتر درباره رژیمت بگو ایشالا ب هدفت میرسی
  16. حوراء آواتار ها
    خیلی عاااااااالیه کاهشت.آفرین.
  17. always آواتار ها
    موفق باشی، بیا اینجا بگو رژیمت به کجا رسید
    منتظر خبرای خوبیم...
  18. mj123 آواتار ها
    امیدوارم موفق باشی
  19. mj123 آواتار ها
    این جوری دووم نمی یاری حتما می شکنیش . با هیچی نخوردن که نمی شه به جاش میوه مثه سیب یا هویج این جور چیزا بخور . بعدم خطر زخم معده رو هم جدی بگیر
  20. nowdel آواتار ها
    مرسي دوستان
  • صفحه 1 از 4
  • 123 ...
  • آخرینآخرین
    عکس تاپیک

افزایش چربی سوزی در ورزش و بدنسازی با 12 روش

افزایش چربی سوزی
    برای مشاهده کلیک کنید
    عکس تاپیک

کوچک کردن شکم در یک ماه با ۵فرمول

کوچک کردن شکم