شما در حال مشاهده سایت در حالت ریسپانسیو(سازگار با موبایل و تبلت) هستید. در صورت تمایل به مشاهده سایت با نسخه اصلی "ایـنـجـا" کلیک کنید.

آشنایی بیشتر با زیباتنی ها

پاسخ به رایج ترین سوالات کاربران

اطلاعیه مدیریت سایت

در حال حاضر اطلاعیه جدیدی وجود ندارد
  • صفحه 1 از 10
  • 123 ...
  • آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 100

موضوع: تالار گفتگوی زیباتنی ها

حوراء آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

برای آشنایی بیشتر با من اینجا کلیک کنید

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      157
      وزن شروع
      87.200
      وزن هدف
      56
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      40

Cool تالار گفتگوی زیباتنی ها

سلام رفقا.

از تمام کسانی که در حال حاضر عضو زیباتن هستند و کسانی که از این پس به جمع ما می پیوندند دعوت میکنم که در این تایپیک حضور فعال داشته باشند.اینجا رو تبدیل ب خانه پر مهری کنید برای درد و دل کردن و شنیدن حرفای همدیگه، گفتن از برنامه هاتون و احوالاتتون، روحیه دادن و قرارهای دسته جمعی...

فقط یادتون باشه هر سوالی راجع به رژیم خاصی دارید یا نتایجی که از رژیم خاصی میگیرید حتما حتما زیر تاپیک مربوط به اون رژیم بذارید تا استفاده از تجربیات شما ذیل هر رژیمی به راحتی قابل دسترسی برای اعضا باشه.

رفقای گلم من این تاپیک رو با پیشنهاد دوست خوبم tasa برای ارتباط بیشتر همین اعضای کم فعلی زدم تا چراغ این خانه پر مهر زیباتن رو روشن نگه داریم و به مرور زمان بتونیم دوباره با جذب اعضای بیشتر تاپیک های مربوط به رژیم ها و مسابقات گروهی رو فعال کنیم.

پس لطفا همیشه سعی کنید به اینجا سر بزنید و این تاپیک رو بالا نگه دارید و جواب دوستانتون رو بدید.
      منتظر حضور گرمتون هستم.
      :cancan:
      حوراء

2. 8 کاربر، ارسال حوراء را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (30 فروردین 1396),alireza75 (11 اردیبهشت 1396),mahbobe (28 اردیبهشت 1396),mashahir (06 اردیبهشت 1396),narges_khanom (01 اردیبهشت 1396),omberto (31 فروردین 1396),نگاتیو (08 اردیبهشت 1396), Zenith (31 فروردین 1396)

3. # ADS
      تبلیغات در مدار

*~Tahoora~* آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      163
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      سلام حورا جون
      ممنونم عزیزم به خاطر لطفت
      راستش من روزی چند بار با اشتیاق میام و به سایت سر میزنم
      ولی با ناراحتی اینکه اینقدر اینجا سوت و کوره برمیگردم

من در حال حاضر ۶۴ کیلو وزن دارم و در گروه سبز هستم
      البته دی ماه ۷۴ کیلو بودم و با ورزش و رژیم به این محدوده رسیدم
      به امید موفقیت دوستان
      از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه می کنم، لبخند زده و به خودم خواهم گفت، «هرگز فکرش را نمی کردم که بتوانم از عهده اش برآیم... اما توانستم....»

5. 4 کاربر، ارسال *~Tahoora~* را لایک کرده اند:

alireza75 (31 فروردین 1396),omberto (31 فروردین 1396), Zenith (31 فروردین 1396),حوراء (30 فروردین 1396)

حوراء آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      157
      وزن شروع
      87.200
      وزن هدف
      56
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      40
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tasa نمایش پست ها
      سلام حورا جون
      ممنونم عزیزم به خاطر لطفت
      راستش من روزی چند بار با اشتیاق میام و به سایت سر میزنم
      ولی با ناراحتی اینکه اینقدر اینجا سوت و کوره برمیگردم

من در حال حاضر ۶۴ کیلو وزن دارم و در گروه سبز هستم
      البته دی ماه ۷۴ کیلو بودم و با ورزش و رژیم به این محدوده رسیدم
      به امید موفقیت دوستان
      سلام دوست خوبم.
      خواهش میکنم عزیزم.
      ببین من این حرفو از خیلیا شنیدم ک ما میایم سر میزنیم میبینم خبری نیست و میریم.ولی کم کمش الان 6 یا 7 نفر هنوز هرچند وقت یه بار ب سایت سر میزنن من میگم همین ما چند نفر باید بیشتر باهم در ارتباط باشیم.و ارتباطمون هم محدود ب اینجا باشه دیگه نریم سراغ تلفن گرفتن از هم و فضای مجازی چون بلای قبلی ک سرمون اومد و اینجا سوت و کور شد من ک معتقدم ب خاطر این بود.ما یک گروه داشتیم با بچه های زیباتن متاسفانه الان اومدم بیرون بهشون دسترسی ندارم مگه نه میرفتم میگفتم بیان اینجا باهم در ارتباط باشن.حالا خلاصه من میگم ما ک هستیم ان شاء الله اعضای جدید هم میان و دوباره مسابقات و ... رو راه میندازیم ب امید خدا.

- - - Updated - - -

راستی tasa جان چه خوب کم کردی این مدت. آفرین.تو این مدت چه رژیمایی گرفتی و تو هرکدومش چقد کم کردی؟ الان از هیکلت راضی هستی؟

- - - Updated - - -

در حال حاضر کالری شماری میکنی.درسته؟
      رژیم یک هفته ای پروتین رو تا حالا انجام دادی؟
      نرگس اونجا پیام گذاشت و تاپیکش اومد بالا من دیدم.رژیم خوبیه ب نظرم.
      من میخوام بگیرم ان شاء الله.منم فعلا کالری شماری هستم.البته دیروز و امروز و فردا رژیم ماست و خیار و خرما اما تو این دو روز تقلب هم داشتم.ولی چون تو این رژیم کالریش خیلی کمه کلا راضیم فعلا از خودم.
      ویرایش توسط حوراء : 30 فروردین 1396 در ساعت 23:23
      حوراء

7. 2 کاربر، ارسال حوراء را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (31 فروردین 1396),alireza75 (31 فروردین 1396)

حوراء آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      157
      وزن شروع
      87.200
      وزن هدف
      56
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      40
      خب حالا منم یکم از خودم بگم.:89:
      من جزء قدیمی های اینجام تقریبا.بچه هایی ک با من بودن همه شون سبز شدن و رفتن با این حال میبنی ک من هنوزم قرمزم.راستش خیلی عاشق هل و هوله خوری ام و تحرکم هم کمه و اراده ام هم تعریفی نداره.یه مدت چند کیلویی کم کردم اما باز روز از نو روزی از نو .اولش ک اومدم اینجا 78 کیلو بودم ک بهترین وزنی ک بخودم دیدم 73 بودم.بعد باز مدتی از اینجا رفتم و 83 شدم.بعد برگشتم و با پل مکنا خودم رو ب 79 رسوندم.حالام 87 کیلو شدم.خنده داره نه؟ حدود 10 کیلو بیشتر از زمانی ک ب اینجا اومدم و آروزی لاغری داشتم.

خب بگذریم دیگه نمیخوام ب گذشته ها فکر کنم فقط میخواستم سرگذشتم رو بدونی.

- - - Updated - - -

حالا امیدوارم با این گروه جدید و دوستای جدید سبز بشم بالاخره

- - - Updated - - -

من زمان مجردیم یعنی 5 سال پیش 64 کیلو بودم.اون موقعام اضافه وزن داشتم و از هیکلم راضی نبودم.تو دوران عقد ک یک سال طول کشبد شدم 69.الانم طی 4 سال ب 87 رسیدم.تازه هنوز بچه ندارم.واقعا فاجعه اس.:au:
      حوراء

9. 3 کاربر، ارسال حوراء را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (31 فروردین 1396),alireza75 (31 فروردین 1396),omberto (31 فروردین 1396)

Zenith آواتار ها
      مدیر کل سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      مدير کل سایت
      میانگین پست در روز
      1.37
      وزن شروع
      64
      وزن فعلی
      53
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      5
      سلام حورا جان. دوست گل قدیمی.
      بله واقعا شبکه های اجتماعی برای خیلی از سایت های انجمنی مشکل ایجاد کرد و افراد راحتی رو به امکانات ترجیح دادن. حتما دیدین که گروه های کاهش وزن زیادی توی شبکه های اجتماعی تشکیل میشه اما هیچکدوم اعضاش پایداری و موفقیتی که توی سایت های انجمنی دارن رو نداشتن. امکاناتی مثل جدول کشی، گزارش دادن های منظم و شکیل، تشویق اختصاصی همدیگه

انشاالله دارم کارهایی انجام میدم که به زودی زیباتن دوباره پر رفت و آمدتر میشه. البته بازدید سایت الان از گذشته خیلی بیشتر شده اما افراد همه میان تجریبات رو استفاده میکنن، میخونن و خاموشن. ولی در گذشته افراد همه فعال بودن.
      در حال حاضر داریم یه سری فیلم آموزشی کار با قسمت های مختلف سایت رو آماده میکنیم. چون به نظر میاد تعداد زیادی از کاربران تازه وارد به دلیل عدم آشنایی با محیط های با شکل کار انجمن نمیتونن تو سایت فعالیت کنن.
      گام بعدی هم راه اندازی دوباره تاپیک مسابقاته
      به امید اینکه دوباره همه اینجا دور هم جمع بشیم و روزهایی پر از موفقیت داشته باشیم.

منم خودم باید بیام تو دور رژیم:axesmileyf:2 کیلو اضافه کردم این چند وقت اخیر
      پیشنهاد میکنم این دو اپلیکیشن رو از دست ندید.
      توضیحاتشون رو بخونید، خودتون هم با من هم نظر میشین:

دریافت اپلیکیشن مدیریت رژیم روزانه زیباتن
      دریافت اپلیکیشن 400 رژیم زیباتن

11. 5 کاربر، ارسال Zenith را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (31 فروردین 1396),alireza75 (31 فروردین 1396),omberto (31 فروردین 1396),نگاتیو (08 اردیبهشت 1396),حوراء (31 فروردین 1396)

omberto آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      157
      وزن شروع
      71.5
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      ۶۹
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      سلام .
      امیدوارم دوباره زیباتن پر رونق شه و مسابقات برقرار
      من پارسال بعد ماه رمضون شروع به رژیم کردم و از 71/5 رسیدم به 64 . تو تقریبا 4 ماه.
      الان باز خیلییی وقته که بدون رژیمم و متاسفانه 67 کیلو شدم .
      باز خدا رو شکر که از پارسالم کم وزن تر هستم و اینو مدیون زیباتن و دوستان خوب زیباتنی هستم .
      ممنونم ازت زینث عزیز بابت زیباتن و اینکه ما رو رها نمیکنی و در تلاشی تا انجمن پا برجا بمونه

13. 3 کاربر، ارسال omberto را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (31 فروردین 1396),alireza75 (31 فروردین 1396),حوراء (31 فروردین 1396)

حوراء آواتار ها
      کاربر فعال

امتیاز زیباتنی
      125
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.18
      قد
      157
      وزن شروع
      87.200
      وزن هدف
      56
      حالت من
      Ashegh
      وبلاگ زیباتنی من
      40
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها
      بله واقعا شبکه های اجتماعی برای خیلی از سایت های انجمنی مشکل ایجاد کرد و افراد راحتی رو به امکانات ترجیح دادن. حتما دیدین که گروه های کاهش وزن زیادی توی شبکه های اجتماعی تشکیل میشه اما هیچکدوم اعضاش پایداری و موفقیتی که توی سایت های انجمنی دارن رو نداشتن. امکاناتی مثل جدول کشی، گزارش دادن های منظم و شکیل، تشویق اختصاصی همدیگه

انشاالله دارم کارهایی انجام میدم که به زودی زیباتن دوباره پر رفت و آمدتر میشه. البته بازدید سایت الان از گذشته خیلی بیشتر شده اما افراد همه میان تجریبات رو استفاده میکنن، میخونن و خاموشن. ولی در گذشته افراد همه فعال بودن.
      در حال حاضر داریم یه سری فیلم آموزشی کار با قسمت های مختلف سایت رو آماده میکنیم. چون به نظر میاد تعداد زیادی از کاربران تازه وارد به دلیل عدم آشنایی با محیط های با شکل کار انجمن نمیتونن تو سایت فعالیت کنن.
      به امید اینکه دوباره همه اینجا دور هم جمع بشیم و روزهایی پر از موفقیت داشته باشیم.

سلام زنیث عزیزم.به به منور کردی تاپیک رو خانم مدیر عزیز.بله.واقعا درست میگی.برا من ک واقعا هیچ جا دیگه مث زیباتن و اون شور و حال و هوا نشد.ممنون از تمام زحماتت.خیلی خوشحالمون کردی با این خبرای خوش.ما هم قول میدیم کمک کنیم تا دوباره همه چی مث روز اولش بشه بلکه هم بهتر ان شاء الله.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط omberto نمایش پست ها
      سلام .
      امیدوارم دوباره زیباتن پر رونق شه و مسابقات برقرار
      من پارسال بعد ماه رمضون شروع به رژیم کردم و از 71/5 رسیدم به 64 . تو تقریبا 4 ماه.
      الان باز خیلییی وقته که بدون رژیمم و متاسفانه 67 کیلو شدم .
      باز خدا رو شکر که از پارسالم کم وزن تر هستم و اینو مدیون زیباتن و دوستان خوب زیباتنی هستم .
      ممنونم ازت زینث عزیز بابت زیباتن و اینکه ما رو رها نمیکنی و در تلاشی تا انجمن پا برجا بمونه
      سلام omberto جون.الان برنامه ات چیه برا کاهش؟ رژیم خاصی رو مد نظر داری؟ ورزش چی؟ موفق باشی دوستم لطفا زود ب زود ب اینجا سر بزن.
      حوراء

15. 4 کاربر، ارسال حوراء را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (31 فروردین 1396),alireza75 (31 فروردین 1396),omberto (31 فروردین 1396), Zenith (31 فروردین 1396)

omberto آواتار ها
      کاربر سایت

امتیاز زیباتنی
      30
      گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.09
      قد
      157
      وزن شروع
      71.5
      وزن هدف
      54
      وزن فعلی
      ۶۹
      حالت من
      Khoshhal
      وبلاگ زیباتنی من
      10
      من کالری شماری میکنم . و زیر 1400 کالری هم دریافت نمیکنم هیچوقت .
      بیشتر 1800 کالری دریافتی دارم که با ورزش میسوزونم مقداریشو .
      من پیش دیابت دارم برا همین یه مدت قصد دارم بیشتر تمرکزم رو بزارم رو کنترل قند خونم .
      متاسفانه چند وقته رعایت نکردم و وضعیت قندم بد جور بهم ریخته شده . باید یه سر و سامونی به انتخاب های غذاییم بدم.
      ورزش هم سعی میکنم روزی نیم ساعت حد اقل دوچرخه بزنم.
      البته از فردا .
      اخه الان خیلییی وقته که رژیم و ورزش تعطیل بودم و همین اوضاعمو خراب کرده
      ارزوی سلامتی برای همه دارم

17. 2 کاربر، ارسال omberto را لایک کرده اند:

*~Tahoora~* (31 فروردین 1396),حوراء (31 فروردین 1396)

*~Tahoora~* آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      163
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      نقل قول نوشته اصلی توسط حوراء نمایش پست ها
      .

راستی tasa جان چه خوب کم کردی این مدت. آفرین.تو این مدت چه رژیمایی گرفتی و تو هرکدومش چقد کم کردی؟ الان از هیکلت راضی هستی؟

- - - Updated - - -

در حال حاضر کالری شماری میکنی.درسته؟
      رژیم یک هفته ای پروتین رو تا حالا انجام دادی؟
      نرگس اونجا پیام گذاشت و تاپیکش اومد بالا من دیدم.رژیم خوبیه ب نظرم.
      من میخوام بگیرم ان شاء الله.منم فعلا کالری شماری هستم.البته دیروز و امروز و فردا رژیم ماست و خیار و خرما اما تو این دو روز تقلب هم داشتم.ولی چون تو این رژیم کالریش خیلی کمه کلا راضیم فعلا از خودم.
      سلام حورا جان

راستش از بین رژیم ها تک خوری، سریع چهار روزه و پروتئین رو دوست دارم
      البته خیلی دوست دارم رژیم های دیگه رو امتحان کنم ولی چون دو تا بچه دارم و باید پخت و پز کنم. این شکمو بودن کار دستم میده:91:

اوایل کاهش وزنم با کم خوری بود ولی وقتی حدود ۵ کیلو رو از دست دادم دیگه ثابت موند.
      تا اینکه با راهنمایی آقای مشاهیر گرامی، کالری شمار رو در پیش گرفتم همراه با تردمیل که صبح ناشتا و عصر استفاده می کردم
      باز هم بنا بر توصیه ایشون، زمانی حدود یک ساعت و با سرعت متغیر که ضربان قلب رو بالا ببره
      تا قبل از عید به ۶۴ رسیدم. البته خیلی مشقت کشیدم که وزنم رو ثابت نگه دارم. چون هفته ای چند بار مهمانی میریم و تقریبا هر هفته جشن عروسی دعوت داریم.
      اینجا برنج جزو تمام پذیرایی ها هست و اگه کم بکشی یا نخوری، همه یکجور دیگه نگاهت میکنند و دلم نمیخاد به همه توضیح بدم که رژیم دارم یا برای سلامتی نمی خورم یا چیز دیگه
      امشب هم باید جشن برم. آخر هفته هم جشن عروسی برادرم هست. :brunluva:سه آخر هفته دیگه تا ماه رمضون هم جشن داریم
      خلاصه که نمیتونم از رژیم های بلند مدت پیروی کنم. مگر رژیم های سریع و کوتاه مدت
      قصدم اینه که ماهی یک کیلو کاهش داشته باشم و بیشتر تلاشم روی چربی سوزی باشه
      ویرایش توسط *~Tahoora~* : 31 فروردین 1396 در ساعت 07:40
      از امروز به بعد وقتی به گذشته ام نگاه می کنم، لبخند زده و به خودم خواهم گفت، «هرگز فکرش را نمی کردم که بتوانم از عهده اش برآیم... اما توانستم....»

19. 3 کاربر، ارسال *~Tahoora~* را لایک کرده اند:

alireza75 (31 فروردین 1396),omberto (31 فروردین 1396),حوراء (31 فروردین 1396)

*~Tahoora~* آواتار ها
      کاربر سایت

گروه وزنی
      گروه وزنی

عنوان کاربر
      کاربر سایت
      میانگین پست در روز
      0.04
      قد
      163
      وزن شروع
      88
      وزن هدف
      63
      وزن فعلی
      82
      حالت من
      BaAngizeh
      وبلاگ زیباتنی من
      8
      نقل قول نوشته اصلی توسط حوراء نمایش پست ها
      خب حالا منم یکم از خودم بگم.:89:
      من جزء قدیمی های اینجام تقریبا.بچه هایی ک با من بودن همه شون سبز شدن و رفتن با این حال میبنی ک من هنوزم قرمزم.راستش خیلی عاشق هل و هوله خوری ام و تحرکم هم کمه و اراده ام هم تعریفی نداره.یه مدت چند کیلویی کم کردم اما باز روز از نو روزی از نو .اولش ک اومدم اینجا 78 کیلو بودم ک بهترین وزنی ک بخودم دیدم 73 بودم.بعد باز مدتی از اینجا رفتم و 83 شدم.بعد برگشتم و با پل مکنا خودم رو ب 79 رسوندم.حالام 87 کیلو شدم.خنده داره نه؟ حدود 10 کیلو بیشتر از زمانی ک ب اینجا اومدم و آروزی لاغری داشتم.

خب بگذریم دیگه نمیخوام ب گذشته ها فکر کنم فقط میخواستم سرگذشتم رو بدونی.

- - - Updated - - -

حالا امیدوارم با این گروه جدید و دوستای جدید سبز بشم بالاخره

- - - Updated - - -

من زمان مجردیم یعنی 5 سال پیش 64 کیلو بودم.اون موقعام اضافه وزن داشتم و از هیکلم راضی نبودم.تو دوران عقد ک یک سال طول کشبد شدم 69.الانم طی 4 سال ب 87 رسیدم.تازه هنوز بچه ندارم.واقعا فاجعه اس.:au:
      راستش منم خیلی شکمو هستم ولی راهکاری که برای خودم در نظر گرفتم این بود
      اولا هر روزی که به خودم می گم از الان رژیم دارم و نباید بخورم، مغزم و تمام وجودم، من رو به سوی خوردن بیشتر هل میدن.
      پس محرومیت از یک خوراکی رو کنار گذاشتم و به جاش از اون غذا کمتر خوردم تا اینکه آروم آروم حجم معده کم بشه.
      بعدها سعی کردم از غذاهای مضر مثل چیپس و پفک و شیرینی و شکلات و خیلی چیزهای خوشمزه دیگه به راحتی دست بکشم
      الانم همینه. محرومیت مساوی چند کیلو بالا رفتن وزن. پس اگه یه چیزی دلم خواست یک کم می خورم تا مغزم فکر نکنه تو محرومیته. و بر علیه من تمام نیروهاش رو جمع نکنه

شاید تجربه من به دردت بخوره.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Zenith نمایش پست ها

سلام به خانم مدیر عزیز
      ممنون که به فکرمون هستید
      موفق باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط omberto نمایش پست ها
      من کالری شماری میکنم . و زیر 1400 کالری هم دریافت نمیکنم هیچوقت .
      بیشتر 1800 کالری دریافتی دارم که با ورزش میسوزونم مقداریشو .
      من پیش دیابت دارم برا همین یه مدت قصد دارم بیشتر تمرکزم رو بزارم رو کنترل قند خونم .
      متاسفانه چند وقته رعایت نکردم و وضعیت قندم بد جور بهم ریخته شده . باید یه سر و سامونی به انتخاب های غذاییم بدم.
      ورزش هم سعی میکنم روزی نیم ساعت حد اقل دوچرخه بزنم.
      البته از فردا .
      اخه الان خیلییی وقته که رژیم و ورزش تعطیل بودم و همین اوضاعمو خراب کرده
      ارزوی سلامتی برای همه دارم
      ما هم آرزوی موفقیت و البته آرزوی سلامتی برای شما داریم
      موفق باشید

21. 3 کاربر، ارسال *~Tahoora~* را لایک کرده اند:

omberto (31 فروردین 1396), Zenith (31 فروردین 1396),حوراء (31 فروردین 1396)

• صفحه 1 از 10
  • 123 ...
  • آخرینآخرین